Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106001) Masooo válasza Timyyy (#105997) üzenetére


Masooo
aktív tag

egyrészről igazad van, sőt.

de akkor ki beszélgetne? nomeg miről :D

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106002) r0by válasza Timyyy (#105969) üzenetére


r0by
addikt

Köszi a gatewayt, még mindig jó a kupon :R
Most már csak egy jó átalakító kellene, hogy használni is tudjam itthon a konnektorba. Tud valaki jó bevállt cuccot ajánlani?

(#106003) Masooo válasza Timyyy (#105997) üzenetére


Masooo
aktív tag

bennem is felmerült egy kábeles kérdés.

ajánlott micro usb kábel ami 1,5 - 2 m hosszú???
tapasztalat van?
2.0 micro usb a cucc a leírása szerint

köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106004) FingR86 válasza Kalandor (#105998) üzenetére


FingR86
őstag

milyen szállítással kérted ?

(#106005) Kalandor válasza FingR86 (#106004) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Deliveries : Netherlands Registered
November 24-én rendeltem, gyors volt.

(#106006) Timyyy válasza beg (#106000) üzenetére


Timyyy
őstag

Tök egyszerű megoldásra gondoltam amúgy, márkák, konkrét cuccok felsorolása, link nem feltétlenül muszáj hozzá, ha (ezek szerint?) hetente változhat...

(#106007) Sanyo77


Sanyo77
tag

Hali

Van olyan eszköz, ami tud torrentezni és filmet lejátszani is?

(#106008) petipetya válasza ZsoltG60 (#104408) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött a december 3-án rendelt Xiaomi type C kábel, természetesen működik a töltés és az adatátvitel egy Xiaomi telóval. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#106009) zsiz


zsiz
őstag

Bocsánat, de én is jönnék egy akksis kérdéssel :B Convoy S2+-hoz milyen akkut vennétek? 3100mAh 30A vagy 3500mAh 10A? Esetleg még USB talpfűtéshez is használnám vagy ilyen PB házról vagy Lii-100-ról.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#106010) lacko6 válasza Sanyo77 (#106007) üzenetére


lacko6
senior tag

amlogic s905,s912 libreelec

(#106011) beg válasza Timyyy (#106006) üzenetére


beg
veterán

Hajrá :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106013) Masooo válasza Timyyy (#106006) üzenetére


Masooo
aktív tag

olyat amúgy nem lehetne vhogy összerakni, hogy amiket rendeltünk betesszük vmi leírásba és hozzá peig odatesszük a véleményt is és hogy ajánlott vagy nem?

vagy a te verziód

leírás termékcsoportokként
alá az ami abba a termékcsoportba tartozik / valaki rendelte / és ajánlott v nem.

pl
powerbank
xiaomi xy ajánlott
hangabung 20.000mAh nem ajánlott
jumidango 10.000mAH BESTBUY ár/érték

kábel
acélsodrony ajánlott
micro usb betlax 2m nem ajánlott

stb

[usb micro]

miért nem gyárt 2 méterest vagy 1,5 méterest?
adatátviteli oka van?
nem is érdemes keresni akkorát?

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106015) Masooo válasza L3fty (#106014) üzenetére


Masooo
aktív tag

:C

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106016) jjeahh válasza Breki (#105987) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tisztára Palladium klón, csak persze olcsóbb :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#106017) vince válasza zsiz (#106009) üzenetére


vince
őstag

A Convoy lámpák a legkomolyabb meghajtással (8 darab 7135-ös áramgenerátor) 2,8 Amper áramot vesznek fel, ezt bármelyik hivatkozott akku tudja. A talpmelegítőnél én nem láttam fogyasztási adatot, arról nem tudok mondani semmit.
Akkuból én minél nagyobb kapacitásút vennék.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#106018) zsiz válasza vince (#106017) üzenetére


zsiz
őstag

Úgy tudom, bár lehet, hogy rosszul, hogy a linkelt powerbank ház és a Lii-100 kimenete is max 5V 1A. Ezért lehet, hogy a melegítő nem is lesz igazán jó ezekkel. De én sem tudok róla semmit. A 30A akkor lenne fontos, ha mondjuk szerszámgépbe venném, igaz? Tehát inkább vegyem a 3500mAh 10A akksit, ugye?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#106019) vince válasza zsiz (#106018) üzenetére


vince
őstag

Igen, a nagy áram szerszámgépeknél, esetleg spéci lámpáknál lehet fontos.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#106020) hardline válasza zsiz (#106009) üzenetére


hardline
senior tag

Nem ugyan ez, de elég hasonló fűthető talpbetétem van. Nagyjából 1,2 - 1,09A között mozog használat közben a mért áramerősség. Nem tudom, hogy ez az infó ér-e neked valamit.

(#106021) zsiz válasza hardline (#106020) üzenetére


zsiz
őstag

Ér, köszi ;) És amúgy milyen a melegítő? Bevált?

(#106019) vince: Neked is köszi :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#106022) L3fty válasza Masooo (#106015) üzenetére


L3fty
csendes tag

Másnak nem jött át. Nem tudom megért-e egy warn-t :DD

(#106023) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Srácok ez így nem lesz jó! Itt ülök a kamionban, mindjárt éhen veszek, az ujjam már görcsöl, mire végig lapozok egy napi hozzászólást. Asszony meg, meg fogja vonni tőlem a telót! :DDD

(#105933) bertokl
&
(#105950) FingR86
Hálás köszönet a kuponokért és a linkekért! :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#106024) L3fty


L3fty
csendes tag

Két ilyen evőeszköz jött a múlt héten, egész jó. Először azt hittem, hogy szétesett a kezemben, de nem: ketté lehet szedni kés/villa kombóra.
80%OFF$1 kuponnal vihető, annyit megér.

A múlt héten kedden új rekordot állítottam be: 25 csomag/nap!

(#106025) Masooo


Masooo
aktív tag

jóféle szájzuhanyok?
a mostani gyengélkedni kezd.

köszönöm

még mindig nyitott a micro usb kábel 1.5 - 2 m

(#106022) L3fty: nekem tetszett :)

úgy gondolom nekem nincs tárgy kultuszom, általában kevés dolgot rendelek, csak olyat amire szükségem is lehet, és hüledezem mikor olvasom, mennyit vesztek hetente. kiváncsi lennék miket, mert nem értem.
Minek pl fülhallgatóból 9 ,? :)

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106026) fcbarca válasza FingR86 (#105955) üzenetére


fcbarca
őstag

volt már ennél olcsóbb?

(#106027) FingR86 válasza fcbarca (#106026) üzenetére


FingR86
őstag

igen, pár hete volt 25.99$ is

(#106028) FingR86


FingR86
őstag

(#106029) hardline válasza zsiz (#106021) üzenetére


hardline
senior tag

Az enyém papírvékony és körben varrott a széle, így alig észrevehető a cipőben. De a fűtő része megegyezik. Szépen melegít, nincs vele baj. 4$-ért vettem, annyit megért. (Bár hozzáteszem, hogy a méretezéssel vannak bajok, mert hiába rendeltem a legnagyobbat, így is elég kicsi, pedig csak 43as lábam van)
Egy telet ha kibír, már megérte.

(#106030) L3fty válasza Masooo (#106025) üzenetére


L3fty
csendes tag

Alapvetően én se rendelek sokat. Egy hétvégi délután összekattintgattam egy rakás 1$ alatti kacatot és most érkeztek meg. Érdekes, hogy nem egyenletesen jönnek: előtte pár nappal 17 csomaggal jött a postás, közte meg semmi.

(#106031) hardline válasza FingR86 (#106028) üzenetére


hardline
senior tag

:Y :R
Mindig lemaradtam róla eddig, most sikerült behúzni.
Épp ma rendeltem meg a Lii100-at. Csak fél napot kellett volna várni... :))

(#106032) CHIPman válasza hardline (#106031) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Le tudod mondani tickette, ha nem adták fel.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#106033) qqzs


qqzs
őstag

Van lampa topic!!!

Eladó: GTS450

(#106034) sysrq válasza Masooo (#106025) üzenetére


sysrq
őstag

A GB-ről ez simán megéri a 1.04 dollárját. Vagy aliról ez, két méteres most pont nincs. Mindkettőt használom nem csak hallottam valakitől aki olvasott róla. Igaz 3 méteresek és csak töltésre használom.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#106035) beg válasza qqzs (#106033) üzenetére


beg
veterán

Nyugi, ez még smafu. Engedd el.
(A középre igazítást, vastagítást meg add át nekünk, cserébe adok ékezetet. :) )

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106036) hardline válasza CHIPman (#106032) üzenetére


hardline
senior tag

Tudom, de kösz az infót. Meghagyom PB-nak.
Most már figyelni fogom az akciós akkukat is. Eddig azok nem érdekeltek.
Van itthon 4 darab 18650 méretű LG akku laptopból bontottam, de 2V-ra vannak merülve. Azokat életre keltheti ez a Lii500?

(#106037) Masooo válasza sysrq (#106034) üzenetére


Masooo
aktív tag

Az alis mutatósabb, ezért bizalomgerjesztőbb számomra. viszont ott regisztrálva sem vagyok, nem is fizettem arra sosem mert paypallal szoktam.
ezért marad a másik. csak tölteni akarok vele semmi egyéb, ha abban megfelelő és hibátlanok a méréseid amit feltételezek, akkor nekem tökéletes lesz.
köszönöm

ez ua csak 2 méretesben:?
[ez ugyan az csak 2m]

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106038) sysrq válasza Masooo (#106037) üzenetére


sysrq
őstag

Szerintem ugyanaz. És mivel rövidebb a töltés is jobb, gyorsabb lesz vele. Postával 1.61 lesz app-ból. A három méteresre van 50%OFF$1 kupon.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#106039) Masooo válasza sysrq (#106038) üzenetére


Masooo
aktív tag

betettem a 3m kosárba, kupont amit irtál beírtam, azt mondja nem erre a termékre vonatkozik.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106040) sysrq válasza Masooo (#106039) üzenetére


sysrq
őstag

Lehet színhez kötődik, (nekem lila van).

Bocsi 70%OFF$1 a kód és fekete sárgához jó.

Bár akkor már fusd át mi van még mert kb egy hónapig nem fogja elfogadni a kódot újra.

[ Szerkesztve ]

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#106041) Palafi válasza Breki (#105987) üzenetére


Palafi
tag

Szerintem ez lesz az.

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#106042) Masooo válasza sysrq (#106040) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszönöm, megrendeltem. lapítottnak látszott a képeken, azt hittem attól tartózkodni kell :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106043) tobias40 válasza FingR86 (#106028) üzenetére


tobias40
veterán

Már nem műxik sajna! :W

(#106044) Breki válasza Palafi (#106041) üzenetére


Breki
veterán

Áh köszönöm ez a harmadik állat.

És én pont most használtam fel a kapott három dolláros kuponomat, úgy pont vámhatár alatt lett volna. :W

Ja a kérdezett kabát ami inkább pulcsi :-)

[lBrand 2017 Cardigan Multi Button Hoodies Men Fashion Tracksuit Male Sweatshirt Mens Purpose Tour 4XL]

Ezeket pedig keresem !

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#106045) Masooo válasza sysrq (#106040) üzenetére


Masooo
aktív tag

találtam orico kábelrendezőt. akarnék 2 db-ot.

appban megtakarítással 4.05 lenne kettő postával. Erre ráírom a 70% kupont és akkor eredeti áron számolja, abból vonja a kedvezményt és így 4.26 :)

appban nincs plusz kupon??

hmm.
ebayen ez olcsóbb minden vacak nélkül majd 200ftal 2 db-ra

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106046) sysrq válasza Masooo (#106042) üzenetére


sysrq
őstag

Ez lapított, egy dollárért azért remélem sokat nem vársz. Az aliról rendelgettem sok kábelt az alsó ársávból és ez az utolsó kettő jött be, már a topk is 4 dollár az orico és társai még drágábbak.

Ha elhasználtad a kupont utána jó ideig nem fogod tudni. de több terméket a kosárba rakva használható a kupon. (mindig egy csoportból legyenek bepipálva)

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#106047) Masooo válasza sysrq (#106046) üzenetére


Masooo
aktív tag

betettem 2 orico rendezöt appba. beirtam kupont, eredeti árból 3.6 dollár vont le kedvezményt, nem a 2 dollláros appos árból.

nem varok csak annyit, hogy kárt ne tegyen a tabletben :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#106048) verybigboy


verybigboy
senior tag

Samsung 64GB EVO Plus MicroSDXC kártyát rendelnék, van valahol valami best buy akció rá?

:R

[ Szerkesztve ]

(#106049) w.miki válasza Breki (#105980) üzenetére


w.miki
veterán

Pulcsit rendelnék én is. Te mekkora vagy, hogy a 4XL kellett? Én olyan 182/82 melyik méret lehet jó?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.