Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) Beni2360 válasza cadtamas (#78999) üzenetére


Beni2360
félisten

hogy nem egyforma a két műszer mérete és alakja - tudtommal a műszer mérete és alakja nem befolyásolja mert a műszer talpától mér. Az 2 mm eltérés adódhat a vízszint eltolódástól és a műszer adottságaiból.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#79002) dugesz77 válasza mobilizmo (#79000) üzenetére


dugesz77
őstag

Mondjuk most pont volt egy kis erősödés devizában de az igaz,hogy akkor is olcsónak tűnik valutában.

[ Szerkesztve ]

(#79003) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Koszonom a tippeket a bt. hangszoro kerdesemre, mivel helyhez kotott lesz a cumo jobban jovok ki egy ugreen bt. vevovel es radugom a meglevo hangrendszerem. Koszonom

(#79004) cadtamas válasza Beni2360 (#79001) üzenetére


cadtamas
tag

Úgy értettem, hogy az egyik kissé magasabban mér, mint a másik. De a bosch-ban nincs digitális víszintező sem, úgyhogy adódhat ebből is eltérés.

(#79005) retesz147


retesz147
addikt

A zapals-os QY7-es 5$-os BT füles és a GearBest-es Awei a920 10$-os közül melyik a jobb?
Kinek van tapasztalata bármelyikkel is?

A QY-nak a nagy bumszli rész mennyire lehet zavaró?
Az Awie-nél a mikrofon rész nem húzza ki fülest?

Más:
Mp3 lejátszót keresek.
Onn w6 és a Ruizu x02 között gondolkodom.
Az w6 előnye a BT, de azt olvastam róla, hogy nem erőssége a BT.
Valakinek van valamelyikkel tapasztalata?

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#79006) Zola007 válasza retesz147 (#79005) üzenetére


Zola007
veterán

QY7 úgy $zar, ahogy van
aweiből drótos fülesem volt már 2, jól szól, kábel erős, de azért idővel megtörik.

Tudom, hogy ez a hivatalos fillérb.szó fórum, de azért legyünk reálisak: egy pizza áráért normális BT fülest??? :N
Azok 15-20 dollár és fölött kezdődnek, fülhallgatós fórumban tudnak segíteni

ruizu lejátszókat én szintén hanyagolnám. x09-et "alig várom" hogy elromoljon. töltés visszajelzés katasztrófa, teljes jelzés és lemerülés között van vagy fél óra, sose tudod, hogy mennyi van benne mikor elindulsz otthonról

Ha BT lejátszót és hozzávaló fülest akarsz, akkor az egy ~20 ezer forintos történet lesz, just sayin'
Persze ha semmi nem számít, csak drót ne legyen, akkor ki lehet hozni kevesebből is, csak az már nem zenehallgatás csak divat.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#79007) beg válasza retesz147 (#79005) üzenetére


beg
veterán

Awei
Ruizu
Ha a kettő közül választasz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#79008) MADcat válasza Zola007 (#79006) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bluetooth lejátszóban te mit ajánlasz?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79009) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

kintről rendelős bill-ben mit ajánlotok? :R kiosztás mindegy, legyen meg a hosszú ékezetek helye (pl. francia kiosztás oké)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79010) WayneGace


WayneGace
őstag

Sziasztok!
Ilyen memória kártyával van itt valakinek tapasztalata?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#79011) fateless


fateless
veterán

Az Awei A920BL utódja, a T11 nem jobban megéri? Egyárban vannak. Nem tudom, mennyit számít a 2017-es modell frissessége, de gondolom nem rontottak rajta...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#79012) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#79009) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én MO-ról vennék magyar kiosztású
Cougar 200K-t
1
2
3
4

A billentyűs topikba anjálott

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79013) Pttypang válasza Dluinet (#79012) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezen mi kerul 10 ezerbe?

Everybody lies.

(#79014) Dluinet válasza Pttypang (#79013) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ez egy nagyon olcsó, ami egy kicsivel is is jobb ennél, az minimum 20-30000Ft-tól kezdődnek
Egy rendes billentyűzet 50000Ft.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79015) Sterilzona válasza Dluinet (#79014) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Az szep.
Nem reg 1800 forintert vettunk az osanba.
Tulajdonkepp eddig a celnak megfelel. Vannak fizikai hibai ugyan, pl csuszkal kicsit, aprocska elozohoz kepest.

(#79016) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#79012) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pont ezt néztem, de lehet volnának fenntartásaim :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79017) sambenez válasza Dluinet (#79014) üzenetére


sambenez
addikt

"Egy rendes billentyűzet 50000Ft."

Azért jó ha már az embernek nincs mire költeni. Ennyi pénzért már gondolatátvitellel gépel?

(#79018) ablack válasza sambenez (#79017) üzenetére


ablack
senior tag

Nem ilyen szélsőséges ez szerintem, mindenkinek máshol van a határ egy adott kiadásnál. Ki mire szeret költeni és mennyit a keresete. Bár 50 ezret én se adnék érte az biztos.
1-2milliós és 8 milliós autó is elvisz A-ből B-be.
Vagy egy gamer PC. Valaki i7 + GTX1080-al játszik, valakinek elég a harmadába kerülő gép is.

[ Szerkesztve ]

(#79019) Janaboy


Janaboy
veterán

Alira vannak olyan kuponok, amiket nem coinsert kell megvenni?

Janaboy

(#79020) maestro87 válasza Janaboy (#79019) üzenetére


maestro87
őstag

Vannak. Amúgy a buborékos játék nagyon jó coin gyűjtésre és nagyon sokat lehet vele játszani. A 10 coin-os árat is szinte mindig visszahozza, de lehet vele 100-200 coin-t is lőni.:)

(#79021) Janaboy válasza maestro87 (#79020) üzenetére


Janaboy
veterán

Nincs coinom, ha jol latom 18kor.meg 21kor a kovi jatek?

Janaboy

(#79022) retesz147 válasza fateless (#79011) üzenetére


retesz147
addikt

Beg, Zola köszönöm!
Az mp3 kocsiba menne, drótos kazettának adná a zenét (gondolhatjátok, milyen a hangminőség, de nem bontom meg a beépített műszerfalat akkor sem! )
A bt füles meg csak kipróbálásra jönne, nincs nagy igényem.

De most akkor Awei t11 vagy 902?
T11 van valakinek esetleg?

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#79023) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#79016) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Igen, még ez is kompromisszumos, például ez még mindig nem mechanikus billentyű, "csak" ollós,
és dedikált média gombok sincsenek rajta.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79024) MADcat válasza retesz147 (#79022) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Awei 920 lassan megjön. Majd megírom, ha addig nem rendelsz semmit.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#79025) gagyilovag válasza retesz147 (#79022) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nekem ilyen van:

[link]

A meglepetés erejével hat,a hangzás,és hangerő :K
Simán vállalható a hangzása.

(#79026) maestro87 válasza Janaboy (#79021) üzenetére


maestro87
őstag

Igen, bár nekem reggel 9-kor nem indult el. :U

(#79027) retesz147 válasza gagyilovag (#79025) üzenetére


retesz147
addikt

Na valami hasonlót akarok lecserélni.

Nem lehet mappákba rendezni és valamiért mostanába nem megy végig a szám, felénél vált.

Hangzással, hangerővel nem volt gondom.

MAD köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#79028) Pttypang válasza Dluinet (#79014) üzenetére


Pttypang
veterán

Mitol jobb, mint az 1200 forintos, amit x eve hasznalok?
Ugyanaz a gumiharangos szutyok, csak vannak benne ledek.

Everybody lies.

(#79029) w.miki


w.miki
veterán

Ali-ról a Pre-Order-es cuccot mikor kell kifizetni?
Azt írja, van még 2 napom, de lehet előbb is fizetni, vagy 2 nap múlva nyomjam meg a PayNow-t?
Vagy magától csinálja azt is?
USB Power Strip,ORICO Home Office EU Surge Protector With 4 USB 20W Charger 4 Universal AC Plug 2500W Multi-Outlet Charger

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#79030) Dluinet válasza Pttypang (#79028) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem gumiharangos

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79031) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#79023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg: Motospeed billentyűzet valaki? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79032) Dluinet válasza Mr.Csizmás (#79031) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A K40-en kívül, a többinek bazári a kinézete.
nem lehet tudni, meddig tart a festék a gombokon

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79033) XP NINJA válasza Mr.Csizmás (#79031) üzenetére


XP NINJA
őstag

Én azt olvastam valahol a Motospeed mechanikusokról hogy meglepően jók :)

[ Szerkesztve ]

(#79034) w.miki válasza gagyilovag (#79025) üzenetére


w.miki
veterán

Ez az MP3 lejátszó tud mappába rendezést is, esetleg véletlenszerű lejátszást??

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#79035) maestro87 válasza w.miki (#79029) üzenetére


maestro87
őstag

Csak 28-ától lehet fizetni, de megpróbálhatod most is.:)

[ Szerkesztve ]

(#79036) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#79031) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én is gondolkodom egy ilyenen, írok pár review-t, aztán ha elfogadták őket és még flash saleben lesz ~43 dollár körül akkor rendelek egyet kínából, szerintem ha 35ig sikerül levinni akkor nem vámolják meg, meg amúgy sem hiszem hogy bill-t vámolnának.

Egyébként ha vki Miracast eszközt szeretne szerintem ez 9.99-ért megéri, 7 dolcsira levihető pontokkal.

[ Szerkesztve ]

(#79037) Mr.Csizmás válasza PainKiller13 (#79036) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

közben a bill-es topicban egy fnatic akció van, 68€ lenne szállítással egy fain cherrys bill.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79038) Pttypang válasza Dluinet (#79030) üzenetére


Pttypang
veterán

Atugrottam a marketingszoveget, de igen, kozte van a valasz, bocs, de ez akkor a laptopokbol kihozott tortenet gondolom. Most is valami slim szemetet hasznalok, de akkor majd elgondolkodok ezen. :R

Everybody lies.

(#79039) Dluinet válasza Pttypang (#79038) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Szempontjaim:
világítson (normálisan)
Ne kopjon le a felirat
Ne legyen hangos
Magyar kiosztás
3 évnél többet bírjon

Ezek alapján a 10000ft-os cougar 200K volt a legolcsóbb.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#79040) BullZeye


BullZeye
veterán

Markus forgószékhez keresek valami puhább kartámaszt, létezik valami univerzális, tartós, de kényelmes kartámasz forgószékekhez?
Van egy másik Office Depotos székem aminek teljesen kikopott már a karfája a sok könyökléstől, jelenleg egy szivacs és műbőr van rajta, de nem az igazi, jobb lenne valami kevésbé tákolt.

(#79041) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen autós mobiltartót. Nagyon bevált. Kicsi és erősen tartja a telefont. Viszont most lecseréltem a telómat egy 5,5"-os készülékre (redmi note 3) és ennek a hátulját nem lehet levenni, így a mágneses tartót nem tudom használni. Keresek egy olyat, ami nem mágneses, de kicsi és megbízhatóan tart egy ekkora telót is.
Ezeket néztem ki:
- Ez hasonló a mostanihoz, csak a fej részén lévő tartó más. (ez tetszene a legjobban)
- Ez sem rossz, talán lehetne kisebb.
Érdekelne a véleményetek, főleg aki használt már ilyeneket.
Vagy ha lenne más javaslat, megköszönném!

Ja, szellőző rácsra nem tudom feltenni, csak ablaküvegre. Ott is főleg az oldalsó "sarokháromszög" lenne a cél.

[ Szerkesztve ]

(#79042) sambenez válasza nOvOp (#79041) üzenetére


sambenez
addikt

Vegyél egy tokot a telóhoz, és az alá rakd a lemezt.

(#79043) nOvOp válasza sambenez (#79042) üzenetére


nOvOp
senior tag

Erre gondoltam én is, de ezt nem szeretném. A tokot nem hordanám állandóan, az meg körülményes lenne, ha mindig tokkal tenném fel. Inkább egy másikat keresek :)

(#79044) spidersoft válasza BullZeye (#79040) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ugyancsak Markusom van, és ezen már én is agyaltam, de nem találtam normális megoldást rá. Ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne ez a szék, csak azt, hogy ez lehetne jobb is (még így is jobb, mint az olcsóbb székeken: ezen gumírozott, más székeken meg kemény műanyag...) Valószínűleg valami szabványos cucc ez, de komplett kartámaszt venni szerintem elég drága lehet, pláne párnázottat.

DIY megoldásban gondolkoztam:
- vagy veszek két körmös D szelvényű párnát (van más hosszúságú is, de a 28cm-es éri nagyjából végig a többé-kevésbé egyenes szakaszt, a görbületekre nem érne el -- ettől olcsóbban van csajos színekben, nekem fekete lenne, nyilván, a legjobb),
- vagy veszek két biztonsági öv párnát.

A körmös izé eléggé széles (13cm az egyébként 5cm széles kartámlára), így az övpárna tűnik jobb megoldásnak.

Övpárnából van egyszerűbb is olcsón, de az rövidebb is (csak 20cm). Nem tűnik annyira puhának, bár ide lehet, hogy elég lenne. Ez a legkompaktabb megoldás, szélességét ítélve talán ez lenne a legjobb. További előnye az ára: 2db nincs 600Ft.

Bármelyik esetben a kartámasz gumis izéjét levenném a kartámasz lemezéről (két csavar alulról), belecsomagolnám a párna huzatjába és azzal együtt csavaroznám vissza. Könnyen leszerelhető, mosható, amit eleve gyárilag párnázott kartámasz nem biztos, hogy tud.

(#79045) ot93 válasza Hali1975 (#78996) üzenetére


ot93
senior tag

Hát az jó drága óra volt, tesómnak nem egészen 600ft-ért rendeltünk ebay-ről ;] :P
már 3-4 hete és azóta jó.. nem mellesleg magyar webáruházakban pontosan ugyanaz 6k körül van.. és vett onnan is egy másik színben, mondván az hamarabb megjön, addig míg kínából nem jön meg addig is lesz már 1 neki utána meg cserélgeti naponta :)... hát meg is jött 2-3 nap alatt, de hibás volt :) aztán mindkettő ugyanaz a márka csak más szín és hát a kínából érkezőnek semmi baja... az mo-ról jövőre meg még költeni kellett úgy kb. 3k-t mert lett bele téve új belső szerkezet, mert inkább nem foglalkoztunk a garival.

Mindenkinek:
Ez az okos óra megéri? csak mert itthon 30-40k-ért láttam, ahhoz képest ez vicc ár...
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#79046) erzol válasza mobilizmo (#79000) üzenetére


erzol
őstag

Igazad van, túloztam.
9,99$-ért vásároltam és 2861,29 ft-ot vont a kártyámról.
Ez 286,41 ft/$.

(#79047) topi66 válasza ot93 (#79045) üzenetére


topi66
aktív tag

A gsm remélhetőleg jó benne,mert az enyém nem kezel sim kártyát,pontosabban nem megy hálózatra.

(#79048) mirci18 válasza ot93 (#79045) üzenetére


mirci18
addikt

Nem akarlak elkeseríteni de pont az az árkategória ez órában hogy lutri pontosabban sokkal több a hibás darab mint a működő.
Az ilyen 1500-2000 ft alatti órák jó része vagy már hibásan jön vagy max pár hónapot bír.
De ennyiért az a pár hónap működési idő ajándék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79049) mirci18


mirci18
addikt

Mostanában ezek jöttek nekem:
Autós tároló
Két hét alatt megjött jónak tűnik az anyaga ennyiért ingyen volt.

Autós telefontartó.
Gyorsan megjött. Sajnos ez a fajta eléggé gyenge kivitelű.
Sorjás műanyag és gyenge illessztése van.
A telefont stabilan tartja csak a rövid karja és csökkentett mozgathatóság és forgathatóság végett kevésbé alkalmas a használatra.
Ahogy a képen is látható a telefon felhelyezve vagy felfele vagy lefele dől így kevés helyre rakható fel a szélvédőre normális betekintési szöggel.

Autós szemüvegtartó

Tartja a szemüveget. Viszont mivel clips-es kialakítású így hajlamos csúszni hátra több centit is ami zavaró lehet.

3.5 mm-es kábel hosszabbító
Már a második ilyen kábelem ment tönkre.
Ráadásul két alkalommal ha használtam.
Most rendeltem helyette gumírozottat hátha az jobb minőség lesz.

Hajnyíró.

Itteni ajánlásra rendeltem ezt a hajnyírót a márkája miatt.
Senkinek nem ajánlom. Olyan apró mint egy játék én figyelmetlen voltam rendeléskor nem olvastam el a méretére vonatkozó leírást.
Maximum szőr vágásra való de abból is valami rövidebbre ami nem túl sűrű.

Hőmérős óra

Régebben vettem egy másik ennél valamivel nagyobb tipust az nagyon bevált.
Ez is működik s elvileg pontos is.
De a kijelzőt ha le szeretném olvasni és ezért benyomom a beépített lámpa gombot elvakítja a kijelzőt és olvashatatlan lesz.

Én ezt használom ez tökéletes.

Játék tároló kosár

Ennyiért ingyen van nagy tároló.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#79050) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Digitális hőmérő+páratartalom+óra:

[link]

2db van nekem,az első 2 éves,nagyon rendben van,az óra meg piszok pontos,1db AA elem kell bele,és azzal is vígan megy több mint egy évet.
Ajánlott termék. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.