Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) draco31 válasza doc (#300) üzenetére


draco31
veterán

Nekem 230Ft egy microSD/M2 olvasóért.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#302) doc válasza doc (#300) üzenetére


doc
nagyúr

sajna a regi ebay rendeleseim mar nem latszanak, pedig szerintem azok kozott vannak igazan filleres cumok
de most uton van pl. 2 darab halozati splitter, osszesen 99 centert (kettesevel aruljak oket) :D

[ Szerkesztve ]

(#303) Earl_Muttley válasza doc (#302) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Tudnád nekem linkelni? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#304) doc válasza Earl_Muttley (#303) üzenetére


doc
nagyúr

(#305) Earl_Muttley válasza doc (#304) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

köszi :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#306) doc


doc
nagyúr

most megtalaltam a legutobbi nehany ebayes vasarlasomat, van masik 99 centes: egy USB-s miniatur BlueTooth adapter, neveloapamnak rendeltem mert nincs a notebookjaban BT, azota is boldogan hasznalja :)

(#307) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Bevásároltam:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

és 2 db [link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#308) Laslow válasza Earl_Muttley (#307) üzenetére


Laslow
senior tag

Írsz majd véleményt az mp3 lejátszókról? (Nem gondoltam volna, hogy 600Ft-ért már árulnak ilyesmit, kíváncsi lennék a tapasztalataidra velük.)

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#309) Earl_Muttley válasza Laslow (#308) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Persze. És pont emiatt lett tobb fajta :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#310) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Még egy ilyen is meg lett véve:

[link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#311) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#310) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ez igen! Örl bátyó, várom jelentkezésed a blogon! :D

https://rendeljkinait.hu/

(#312) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#311) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A 307-est - nem pözsó, komment - nézted? :)

Ott vannak a durvaságok. Majd ha lesz cash, még ebben a hullámban egy szondát akarok szerezni

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#313) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#312) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Láttam-láttam, leginkább annak szólt az elismerésem! :D Hajrá, várlak sok szeretettel :D

https://rendeljkinait.hu/

(#314) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#313) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Még van pár cuccos amit akarok, csak nem saját a PayPal, és hóvégén rendezünk, és fel leszek kötve :D
- szonda
- wireless egér
- hűtőpad
- jack splitter
- komolyabb fejhallgató
- 3,5-ös kishangszóró
- FM rádió

stb-stb

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#315) draco31 válasza Earl_Muttley (#307) üzenetére


draco31
veterán

Az mp3 lejátszókkal sokat szemeztem már én is, de eddig ellenálltam, nem tudom milyen lehet a hangminőségük, de hamarosan kiderül úgy látom. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#316) doc válasza mrgergoke (#313) üzenetére


doc
nagyúr

mifajta szonda? :F

(#317) Earl_Muttley válasza doc (#316) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

efajta

vagy "pénzesebbeknek"

efajta :)

draco31: Mint látod nem apróztam el. :) Én is ódzkodok tőlük

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#318) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én múlt héten rendeltem először az eBayről, egy Kindle tokot, egyenesen Hong Kong-ból, levelezésben normálisnak tűntek, kíváncsi vagyok, ideér-e valaha, vagy buktam 3000 Ft-ot. :F

(#317) anevemearl
Jól látom, hogy az elsőhöz egy pohár bor is jár ajándékba, hogy azonnal lehessen tesztelni? :D

[ Szerkesztve ]

(#319) Earl_Muttley válasza BomiBoogie (#318) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Oda fog érni :D

Bár úúúúgy lenne :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#320) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#319) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Jó a felvásárlópiac, ahogy elnézem :D
Szerintem amúgy inkább a "pénzesebbre" költsetek, mert ez a kis fekete szinte tuti, hogy nem működik jól és a másik pontos értéket is ad. Nekem legalábbis az sokkal jobban tetszett. A pénztárcának már biztos nem tetszik ennyire :D

https://rendeljkinait.hu/

(#321) rsf válasza Earl_Muttley (#319) üzenetére


rsf
senior tag

Hali, vigyázz, mert az első FM transmitter csak mono! Én amikor még 2éve vettem egy ilyet akkor stereoként hirdették de reklamáltam és a fele árát visszakaptam. A cuccot meg odaadtam egy srácnak egy sörért. Igy 0-ára jöttem ki.
Olyan komolyabb alkohol szondám is van csak kicsit másabb. Elég jól működik.
Sajnos mióta 240Ft a dollár nem annyira buli az ebay mint amikor 189Ft volt.(2011.04 körül)
De azért érdemes körülnézni.
A héten rendeltem többek között egy PCI-E IDE/e-sata karit 2500Ft-ért amit a pclandnál 10.000 -ért mérnek.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#322) draco31 válasza rsf (#321) üzenetére


draco31
veterán

Az első valóban mono, nekem is van egy ilyenem. A kábelét kicseréltem egy 40cm-esre, türhető lett. Ugyanis a jack kábel az antenna is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#323) gabe_


gabe_
őstag

Rendeltem egy ilyet. Ha lemerül a tablet vagy a telefon a kocsiban...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#324) doc válasza gabe_ (#323) üzenetére


doc
nagyúr

ilyen nekem is van, bar a jelenlegi autoban meg nem hasznaltam, de ott a szivargyujtoban
gyujtogatni nem akarok, az felesleges, de egy USB port mindig jol jon :D

(#325) Earl_Muttley válasza rsf (#321) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Na ezt jó tudni. Mondjuk megrendeltem a jobbat is, ez a cucc tényleg csak otthonira jó. Arra kell hogy a kb 5 méternyi kábelt áthidaljam :) Ős-erősítőhöz kell :)

doc: Ennyit szerintem megér :)

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#326) petipetya


petipetya
nagyúr

Hosszabbítót vásárolt már valaki az ebay-ről? Klasszikus darabra gondoltam, 3-5 méteres kábellel és kb. 4 lyuk legyen benne. Kapcsoló nem elvárás, de nem baj ha van.

Biztonságos ilyet rendelni?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#327) fess


fess
őstag

Ilyet nem rendelt még valaki? Vaterán ugyanez 15k-ért van,és van aki megveszi :F

(#328) doc válasza petipetya (#326) üzenetére


doc
nagyúr

eleg sok remtortenetet hallani a gagyi hosszabbitokrol, ami engem illet, en nem vennek olyat ami meg a TUV matricat sem kapta meg...

(#329) DJGABI válasza fess (#327) üzenetére


DJGABI
addikt

Drága. Inkább: [link] Vagy méginkább itthon egy GENIUS HS-05A, nekem helyben sikerült 3k-ért beszereznem, 2 év gari, neve is van...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#330) petipetya válasza doc (#328) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi, tudat alatt sejtettem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#331) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Vettem ma LED-es gyertyát :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#332) fess válasza DJGABI (#329) üzenetére


fess
őstag

Köszi,ezt az oldalt eddig nem ismertem. Mindenképp usb-s kell,ezért a Genius kiesik.
Van valakinek tapasztalata amúgy usb-s fülessel? Egy sima mezei felhasználó vesz észre különbséget? A térhatás kijön az ilyenen?

(#333) egykettő


egykettő
aktív tag

Sziasztok!

Na nekem megjött egy ilyen olcsó mp3,

innen vettem. Tök jó fémes hideg tapintása van pedig műanyag, a klip része az tuti fém, minőségi tapintása van, nem sorjás a műanyag. Hangminőségtől nem kell sokat várni, de futáshoz jó lesz ez, kártyaolvasóként nekem nem működik, ez mondat mintha arra utalna, hogy kéne működjön "Also can be uses as USB Flash Drive (You can use it to store any data / files)." ezt az eladó hirdetéséből idéztem. A hozzá adott fülest el kell felejteni be se dugtam, ez a leggagyibb kopogós műanyag fos. akkuról még nem tudok mit mondani még nem merítettem le.

[ Szerkesztve ]

(#334) egykettő válasza egykettő (#333) üzenetére


egykettő
aktív tag

már működik kártyaolvasóként valami érintkezési gond ehetett.

(#335) draco31 válasza egykettő (#333) üzenetére


draco31
veterán

A kártya mennyire lóg ki belőle?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#336) egykettő válasza draco31 (#335) üzenetére


egykettő
aktív tag

hát olyan 2-3 milliméterre még éppen annyira, hogy simán ki lehessen szedni de használat közbe ne nagyon tudd véletlen benyomni, ujjbeggyel erősen kell megnyomni, hogy kilökje a rugo a kártyát, remélem nem lesz vele gond.

(#337) draco31 válasza egykettő (#336) üzenetére


draco31
veterán

Akkor úgy nem tud beleakadni semmibe. Talán majd beruházok egyre én is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#338) mrgergoke válasza egykettő (#333) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Köszi a kommentet! Nem akarsz írni róla majd, hogy mi a tapasztalatod? Dobnám blogra! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#339) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#338) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Majd akkor 2 szemszögből lesz ilyen cuccos :)

Én műszaki meg nyenyenye szemmel :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#340) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#339) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Parancsolsz? Műszaki és milyen? :D

https://rendeljkinait.hu/

(#341) egykettő válasza mrgergoke (#338) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nincs mit, kedvem lenne, de időm egyelőre kevés, gyakran rendelek én is mindenféle filléres dolgot, szóval ha nem is rendszeresen.

(#342) mrgergoke válasza egykettő (#341) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ha valamikor időd engedi, várlak! :)

https://rendeljkinait.hu/

(#343) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Este 8-kor jön egy kis olvasnivaló! Ez most nem olyan rövid, mint az utolsó pár, igyekeztem mindenről írni.

https://rendeljkinait.hu/

(#344) draco31 válasza mrgergoke (#343) üzenetére


draco31
veterán

Jól hangzik, várom! :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#345) petipetya válasza mrgergoke (#343) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#346) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Srácok!

Írjatok várólistát, avagy ki mit rendelt, de még a postán hányódik. :)

Én:
4 féle MP3 lejátszó
2 féle jackdugós FM transmitter
Gravírozó
USB-s porszívó
olcsó mikrofonos fejhallgató
(Nokia 5310Xm ház)
LED-es gyertyák, több fajta
Laser pointer
1 dolláros agybadugós füles

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#347) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#346) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Húgomnak hajkréta és egy táblagép (tegnap este vettem).

https://rendeljkinait.hu/

(#348) Earl_Muttley válasza mrgergoke (#347) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

táblagép? milyen, mennyibe?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#349) mrgergoke válasza Earl_Muttley (#348) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

A táblagépen még gondolkozok, hogy bemutatom-e, mert nem szeretnék az anyagiakról írni. A lényeg benne: 1.6 GHz dual core, Mali 400MP4 quad-core GPU, 1024*600 px, 7" kijelző.
És sajnos még azt sem tudom, hogy lesz-e rá ÁFA, mert nem ért még haza. Majd pár hét múlva megtudjuk :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#350) doc válasza Earl_Muttley (#346) üzenetére


doc
nagyúr

2 db nemet, bor pisztolytaska
auto napellenzojere CD-tarto (bar ez elvileg mar otthon van)
2 db halozati splitter
iPhone formaju/mintaju jegyzettomb
osszehajthato allvany tablethez, e-book olvasohoz
narancspucolo
TV antenna erosito (ez kakukktojas mert vateran vettem, Magyarorszagrol jon :D)
autoba valo 'tapados' telefontarto
5 db osszecsukhato golyostoll
2 db akkumulatorhoz valo krokodilcsipesz
szenmonoxid erzekelo

szerintem ennyi, bar lehet hogy egy-kettot kihagytam :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.