Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) MADcat válasza trebrona (#80000) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ezt ki kell próbálnom majd, nem merem erre bízni :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#80002) trebrona válasza MADcat (#80001) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nálunk még sosem felejtett el ébreszteni, rezgésre pedig simán fel lehet ébredni. Arról nem beszélve, hogy sokkal "kellemesebb", mint akármelyik ébresztő hang.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#80003) Pttypang válasza Pttypang (#79998) üzenetére


Pttypang
veterán

Igaz, SYBPL-es traxckinget kaptam, szóval ülök szépen a sejhajomon, csak a töltő már megjött, ezért vicces :)

Melyik karkötőről van szó? mi band 2?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#80004) numera007 válasza maestro87 (#79985) üzenetére


numera007
tag

Ezt mire tudom felhasználni? Egy termékre és sok termékre sem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#80005) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
valaki hasznal ilyesmit?
velemeny?

(#80006) schawo válasza numera007 (#80004) üzenetére


schawo
titán

Én most használtam fel két ilyenre [link]. Ha eléred a 25 dollárt, akkor abból kapsz 5 dollár kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80007) Whynot? válasza kelly416 (#79996) üzenetére


Whynot?
aktív tag

csak félve kérdezem, meg hát... offtopic is: De esetleg rád való tekintettel, mint megannyi rendes családban ez megesik,. nem tudna saját magának szendvicset készíteni? Csak mert az én párom is az első napokban felkelt és mondtam neki, hogy pihenj szívem, képes is vagyok rá, meg a zaranygyűrű sem esik le...

(#80008) *Ropi* válasza wwenigma (#79997) üzenetére


*Ropi*
félisten

A Geekbuyingon csak 30 Dodó. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#80009) kovisoft válasza anorche1 (#79987) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem valahogy a wifivel akadt össze a BT-s egér is és füles is a laptopomon. Olyankor szaggattak be, amikor nagyobb adatforgalom volt éppen a wifin. Lehet, hogy nálad is hasonló oka van.

(#80010) *Ropi* válasza *Ropi* (#80008) üzenetére


*Ropi*
félisten

Amazonon meg még kevesebb (most már én is rákattantam). :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#80011) DrBubo77 válasza kelly416 (#79989) üzenetére


DrBubo77
addikt

Már nem elérhető, úgyhogy kamu.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#80013) schawo válasza bexinho23 (#80012) üzenetére


schawo
titán

Feladták Kínában. A holland posta pedig kiállította a kódszámot előre. Akkor történik majd valami, mikor hollándiába ér a csomag.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80014) haten válasza maestro87 (#79985) üzenetére


haten
tag

Nem mükszik....
"Sorry, you are ineligible to vote. Please view the promotion rules for more information."

(#80015) schawo válasza haten (#80014) üzenetére


schawo
titán

Be vagy lépve? Akkor már lejárt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80016) maestro87 válasza haten (#80014) üzenetére


maestro87
őstag

A számláló mutatja mikor kezdődik a következik kör...

(#80017) kelly416 válasza MADcat (#79999) üzenetére


kelly416
veterán

Na majd ha egyszer sok pénzem lesz, kipróbálom. :))

Whynot?:
Dehogynem. De ha felébredek, márpedig az ébresztőjére felébredek, akkor nehezen alszom vissza. Ha meg már felkeltem, legalább kedveskedek. :B

(#80018) Whynot? válasza kelly416 (#80017) üzenetére


Whynot?
aktív tag

így már világos :)

(#80019) wwenigma válasza *Ropi* (#80010) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Awei BT-s se érkezett meg még bakker... :) Lehet ki se bontom és adom el, ez meg jön amazonról...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80020) 206 cc válasza *Ropi* (#80010) üzenetére


206 cc
senior tag

Dehát ez a Tronsmart Encore S1 az Alin csak kb.23.-usd?!....miért nem ott veszitek?

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#80021) tlala válasza 206 cc (#80020) üzenetére


tlala
addikt

Mert ott is 30 USD.

(#80022) fateless


fateless
veterán

No, fiúk, lányok!
Idén írtam a kiadásaimat olyan kacatok tekintetében, amiket nem vettem volna normál esetben meg (érts: nem volt rá szükségem, csak megvettem, hogy majd használom, mert jó áron van a kacat), és havi átlagban 27.778 Ft-nyi kiadás jött ki.
Szóval most egy hónapra eltűnök innen (remélem), hogy lássam, mennyit veszek így akkor, ha nem vagyok itt köztetek.

Jó akciófigyelést mindenkinek!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80023) dugesz77 válasza fateless (#80022) üzenetére


dugesz77
őstag

Mission impossible :D Nálam a rekord egy hét volt és utána többet költöttem mint előtte :F

(#80024) spidersoft válasza fateless (#80022) üzenetére


spidersoft
senior tag

Majd mikor egy hónap múlva visszaolvasol, megveszed ugyanazokat teljes áron, amit a topic követésével megvehettél volna akciósan :))

(#80025) AndrewBlase válasza fateless (#80022) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az első 3 hónap termése nálam is 89286 Huf, igaz, a saját részre rendelt "csak" 64475 Ft ami havi szinten 21592 Ft.

Bár ebben benne vannak a "hasznos" dolgok is, meg ajándék másnak is.

És még mondja valaki, hogy rosszul keresünk. ;]

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#80026) Amu válasza AndrewBlase (#80025) üzenetére


Amu
tag

ööö.... nekem jelenleg majd 100e ft nyi coccom van úton :o

kamera, telefon, memróiáakártya, és csomo 1-2 dollár vackok :W

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#80027) Zola007 válasza AndrewBlase (#80025) üzenetére


Zola007
veterán

én mióta olvasom a topikot (~ fél éve), összesen 8 dollárt költöttem itt ajánlott dolgokra
:)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#80028) AndrewBlase válasza Zola007 (#80027) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Többnyire én is saját kútfőből meritkezek, de azért néha (vagy nem is annyira néha?) elcsábulok az itteni ajánlásokra.
De az is előfordult, hogy megnéztem az itteni ajánlást, ami nem kellett, viszont azon az oldalon láttam más terméket, ami viszont igen. :K

(#80026) Amu : Aaaz szép! :Y
Mondjuk nekem a legdrágább rendelésem is 16e Ft-os volt (eddig). Jobbára szeretek 10, maximum 20 dolcsi/euro környékén megállni. Meg persze a pár dolláros vackok.

Miért mindig én???

(#80029) DeFranco válasza Zola007 (#80027) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyjából nálam is ez az arány :D igaz én sportot űzök abból hogy mit nem veszek meg. ha valamire szükségem van, akkor simán megveszem de ezekről az akciós/impulzus vásárlásokról a legtöbbször lemondok és ez nagyon jó érzéssel tölt el utólag. nem mellesleg nagyon szép (és kifejezetten nagy értékű) dolgokat lehet megvenni abból a pénzből amivel nem a fiókban hizlalom az elektronikai/műanyaghulladékot.

nem rég ez érkezett meg, ennek pl. nagyon örültem, nézegettem rá szépen vagy egy éve...

faelgázosító kazán

(#80030) Pubszon


Pubszon
veterán

Lenne két kérdésem:

Első: 10k alatt vett valaki elfogadható IP kamerát, ami éjjellátó és forgathatós?
Mint például ez, de a Wifi nem lényeg.

Második: Ilyen karabiner kellene notebook táskához. Erős, megbízható. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#80031) bexinho23 válasza schawo (#80013) üzenetére


bexinho23
őstag

Koszi, akkor figyelemmel kovetem.

(#80032) bul07 válasza Pubszon (#80030) üzenetére


bul07
nagyúr

Igaz ez előrendelésben van de 960p-s [link]
Ha van időd kivárni Flashback fórumtárs jelezte hogy ő előrendelte, és biztos megossza majd a véleményét róla esetleg videót is tesz fel

720p verziója is van és vehető is[link], és pár dollárral olcsóbb is , bár én inkább 960p-re szavaznék

Kérésem lenne hozzátok
Keresnék én átlátszó műanyag dobozkát, nem kell nagy, 15-20mm magas, 20mm széles és 30-40 mm hosszú
De sehogy se találtam megfelelőt, esetleg ha belefutottatok már ilyenbe írjátok már meg
Van nekem ilyenem , ezt akarnám beletenni egy kis dobozkába majd azt a motoromra ráragasztanám és így tudnám figyelni az akku töltöttségét

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#80033) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Wago kábel összekötő t érdemes venni aliról, ebay ről? Milyen ezeknek a minősége?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#80034) Amu válasza AndrewBlase (#80028) üzenetére


Amu
tag

mindez a költés a Ti hibátok :)))
olvasok itt minden félét és nézem.... ez is kéne, az is kéne.... kezdem érteni a nőket a ruhaboltba :D

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#80035) dugesz77 válasza Pubszon (#80030) üzenetére


dugesz77
őstag

" Bag Clasps Lobster" néven érdemes keresni. A múltkor nekem is kellett .

(#80036) TheProb válasza janakbacsi (#80033) üzenetére


TheProb
veterán

Link?
Amúgy nem hiszem, hogy bárkit is földbe döngölne az eredetinek az ára. Még a "nyithatóé" se. Én nem kockáztatnék, ki tudja mennyitől olvadnak ezek meg. Persze alacsony fesz-re elég lehet.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#80037) Pubszon válasza dugesz77 (#80035) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi!
És vettél is? Van tapasztalatod, hogy melyik a jó?

(#80032) bul07: Az nem sürgős, megvárom! :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#80038) zsiz válasza fateless (#80022) üzenetére


zsiz
őstag

Én 2015.11. hó óta jegyzem fel minden egyes rendelésemet. Azóta összesen 200k-nál tartok. De ebben csomó minden van, ami nem saját részre jött. Pl egy 35 és egy 25 ezres telefon, 6k-ért telefon alkatrész, 5k-ért zseblámpa, 5k-ért töltő, meg egy csomó 1-2 ezer forintos kacat. Máris "csak" 100k körül vagyok kb 16-17 hónap alatt, és még ebben is van sok olyan, ami nem jött be/méret nem jó/meguntam és eladtam vagy már eleve eladásra rendeltem. Olyan is volt amit haszonnal tudtam eladni, annyira jó áron vettem. Úgyhogy lehet ezt mértékkel is :) 5-6 ezer forintnál többet nem költök átlagban havonta (ez is csak azért ilyen sok, mert a telefonom nagyon felhúzta az átlagot :D), igaz nem is veszek meg olyat, amit pl tudok, hogy egyszer sem fogom használni.. Viszont sok olyan is van, amit amúgy is meg kellett volna vennem, csak itthon akár többszörösébe került volna. Pl vettem csapágyat a fűnyíróm kerekébe, itthon 980Ft/db + posta, ebayről postával 1200Ft-ért vettem 5 darabot. A telefonom 57k volt kintről, mikor még itthon nem is nagyon volt kapható és mikor bejött, akkor is 10-20k-val több volt az ára.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#80039) azka79


azka79
aktív tag

Nekem az egész PH fórumtól a pénztárcám kivan....Olvasom a LEGO topicot, ott is költekezem, sőt a munkahelyem 10 percenként rá kell nézzek a fórumra...nem jó ez így :O

(#80040) AndrewBlase válasza azka79 (#80039) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Változtass munkahelyet, hogy ne tudd a netet bújni! ;]

(#80034) Amu :
Persze, senki se tartott pisztolyt a fejemhez, hogy vegyem meg a termékeket. Meg, mint előttem is írták, sok terméket amúgy is megvettem volna, mert kell, és azóta is használom. (De azért van olyan dobozom is, amire rá lehet írni, "Ezt miért is vettem meg?" :U )
Mentségemre legyen mondva, rengeteg olyan termék van a Wish/watch list-ben, amit hónapokkal, sőt évekkel ezelőtt beraktam, és nem vettem meg azóta se. Pedig occsó biszbaszokról van szó. Sok termék már el se érhető, mert már nem is árulják.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#80041) 206 cc válasza tlala (#80021) üzenetére


206 cc
senior tag

Most néztem....mondom 23.-usd!!! :W legalább nézz utána!!!
Persze a 7.-usd-t ide is utalhatod nekem!! ;)

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#80042) kovisoft válasza 206 cc (#80041) üzenetére


kovisoft
őstag

Linket dobnál?

(#80043) wwenigma válasza 206 cc (#80041) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

27$ amazonon, inkabb onnan mint ali.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80044) tupacamaru válasza kovisoft (#80042) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak mobil app-ból adja, 22.71$. Tronsmart Official Store. Böngészőből 29.90$.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#80045) schawo válasza 206 cc (#80041) üzenetére


schawo
titán

Ha nem csak a fejed vernéd a falba, akkor adhattál volna linket is, és mindenki boldog lenne, nem csak morcos.

(#80043) wwenigma
Szállítási ktg mennyi Amazonról?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#80046) fateless válasza zsiz (#80038) üzenetére


fateless
veterán

Félreértesz, ezek a kacatok csak az apróságok és saját részre. Az elmúlt 3 hónapban vásárolt két telefon, két tablet, valamint a másnak vett dolog nincs benne. Azt nincs értelme hozzávennem itt.

Most pedig végre törlöm a kedvencek közül a topikot, mert reggel elfelejtettem, és csak látom, hogy volt azóta sok hsz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#80047) wwenigma válasza schawo (#80045) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

.de oldalról ha kettőt veszel ingyenes. (39€ felett)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#80048) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Egy újabb "nélkülözhetetlen" és hiánypótló termékbe futottam bele.

Már ha valakit érdekel egy OTG képes telefonról üzemeltethető borotva. :Y :D

Miért mindig én???

(#80049) petipetya válasza AndrewBlase (#80048) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bele sem merek gondolni, hogy ki lehet a pink célközönsége. :D

Úgy néz ki, mint a Phillips-em körkése. Ám abból 3 van, és valamennyire rá is kell nyomni az arcomra. Az általad linkelt cucc a nyomás miatt feszítené az usb portot is, amely által az hamarabb tönkremehet.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#80050) spidersoft válasza petipetya (#80049) üzenetére


spidersoft
senior tag

bele se merek gondolni, hogy néhányuk épp szőrhányós live streamet közvetít...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.