Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160001) edk-


edk-
őstag

A Revolut jóság. A Curve kártya is jó alternatíva. Annak is van topikja.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#160002) Shingen


Shingen
addikt

Revolut az ebayre is jó?
Gearbest, joybuy, stb. ?

風林火山

(#160003) sopruk válasza Shingen (#160002) üzenetére


sopruk
aktív tag

Igen. Ha csak oda töltesz fel pénzt, virtuális kártyával tudsz fizetni PayPal-on (nem kell ott is pénzt tartani) és minden máshol ahol kártyával tudsz fizetni online. Plusz egy fizikai kártyát is tudsz igényelni (érdemes meghívóval regisztrálni, hogy ingyen küldjék)

(#160004) dugynok válasza Shingen (#160002) üzenetére


dugynok
senior tag

Bàrhova, egy kàrtya+szàmla. Hasonló, mint a magyar szàmlàd, csak csomó jó plussz szolgàltatàssal :) Jah, ingyen!

[ Szerkesztve ]

(#160005) kulup válasza Shingen (#160002) üzenetére


kulup
tag

Pont ugyanolyan (fizikai vagy virtuális) Mastercard kártya mint amit bármelyik bank ad. Mindenhova jó de ettõl még a Paypal- t nem érdemes kihagyni.

(#160006) Janaboy válasza Shingen (#159995) üzenetére


Janaboy
veterán

Miert kellene pénzt tartani rajtuk?

Janaboy

(#160007) #53667584 válasza Shingen (#159995) üzenetére


#53667584
törölt tag

Azt hiszem te félreértesz valamit. Ez a “mindegyiken lóvét tartani” dolog nem teljesen igaz. Ezek nem feltöltős cuccok. Egy centet sem kell egyiken sem tartani.

(#160008) band válasza Shingen (#159995) üzenetére


band
csendes tag

+1 revolut, ingyenes, középárfolyamon vált, appból is működik, használat után azonnal "zárolható" , biztonságos, gyors!

(#160009) korpicschess


korpicschess
veterán

Yeelight termékek vannak valahol olcsón?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#160010) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Amit tobben irtatok postaponton kezbesitest,az kotheto valamelyik alis szallitasi modhoz,vagy veletlenszeru?

(#160011) w.miki válasza sopruk (#159999) üzenetére


w.miki
veterán

Biztos jó, de én annyira nem értem, hogy még a topikja közelében sem merek kérdezni.
Most akkor kell rajta tartani pénzt vagy nem? Mi a különbség, Revolut, vagy Curve?
Mennyit spórolok, ha havonta kb. 10e Ft-ért vásárolok?

Ali-n nem tudtam elhasználni a 5/15-ös kuponokat.
Ha sok pici 500Ft-os terméket vásároltam, egyben, hogy összejöjjön a 15 USD, akkor, ha használtam a kupont, az összes rendelésem egyből Closed lett.
Pakolhattam újra bele a kosárba.
Csak kupon nélkül, egyesével tudtam vásárolni.... Köszi Kína! :(
Más nem járt így?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#160012) dugynok válasza w.miki (#160011) üzenetére


dugynok
senior tag

A Curve leginkàbb pp-hez hasonlìtható, kapsz egy fizikai kàrtyát és app-ban mögé tudsz tenni több bankkàrtyàt. Ez mellett sok màs funkciója is van, de szàmlàd nem lesz. Revolut meg mint egy bankszàmla + kàrtya extra szolgàltatàsokkal, ingyen, a rendes bankkàrtyàddal tudsz pénzt ràtenni.

[ Szerkesztve ]

(#160013) BullZeye válasza edk- (#160001) üzenetére


BullZeye
veterán

Revoluttal jön virtuális számla is? Külföldi számlaszámra tudok utalni vele? Bankom mint kiderült 8k-t akar legonbolni minimum egy külföldi utalásra...

(#160014) edk- válasza #53667584 (#160007) üzenetére


edk-
őstag

A Revolut feltöltős, a Curve nem.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#160015) edk- válasza BullZeye (#160013) üzenetére


edk-
őstag

Igen, a Revoluttal ingyen lehet egész Európába utalni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#160016) band válasza w.miki (#160011) üzenetére


band
csendes tag

revolut ra kezdetnek fel kell rakni asszem 1500ft ot, amit utána term elkölthetsz, ill, ha rendelsz plasztik kártyát is ingyen, akkor azt automatánál kell validálni - ott mindjárt le is szedheted ezt a pénzt - utána nem kell rajta pénzt tartani, csak vásárlás előtt "rákérsz" pl pont annyit, amennyit majd elköltesz - ezzel a saját bankod rosszabb váltási árfolyamát tudod kiküszöbölni, valszeg 10ezernél ez nem túl nagy tétel... de ha külföldre mész, ott is működik, mint bankkártya 0ft os kezeléssel és középárfolyamos váltásnál. mivel tök ingyen van az egész, bukni nem tudsz rajta, rejtett költségek nincsenek.

(#160017) sopruk válasza w.miki (#160011) üzenetére


sopruk
aktív tag

Úgy képzeld el mint egy online pénztárcát, és mindent egy mobil app-ból kezelsz. Hozzárendeled a meglévő bankkártyád és arról töltesz fel rá annyi pénzt amennyire éppen szükséged van.
Az appban látod a virtuális kártya adatait, amit megadsz az online vásárláskor. Automatikusan váltja devizára a lehető legjobb árfolyamon.
A vásárlásról rögtön jön a jelzés, megjegyzést fűzhetsz hozzá, bármikor visszakeresheted.
Kártyát bármikor fagyaszthatod, aktiválhatod, törölheted, újat kérhetsz...
Én a biztonság miatt használom, meg a jobb váltás miatt...
A fizikait is itthon vásárlásra bárhol, hogy ne a fő kártyát hagyjam el...

[ Szerkesztve ]

(#160018) HKorn válasza sopruk (#160017) üzenetére


HKorn
addikt

Fizetni csak úgy lehet vele akár neten akár fizikailag kártyásan, hogy előtte kell rátenni creditet?

Run&Ride

(#160019) xcvbxcvb válasza Bendegúz98 (#160010) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem pickpack pontra gondolsz ? [link]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#160020) sopruk válasza HKorn (#160018) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az app-ban a hozzárendelt (jelenlegi bankod) bankkártyájáról töltesz fel rá pénzt (bankkártyás fizetésnek számít, ezért ingyenes)
Utalni nem érdemes rá, mert drága, külföldi utalásnak számít...

[ Szerkesztve ]

(#160021) edk- válasza HKorn (#160018) üzenetére


edk-
őstag

Revolutra tölteni kell, hogy fizetni lehessen vele. Curve a mögé tett kártyára terhel annak a pénznemében, jó árfolyamon váltva.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#160022) w.miki válasza band (#160016) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi srácok.
Ha jól értem a Revo-nál minden vásárlás előtt pénzt kell utalni (aminek nálam van költsége), a Curve meg valahogy tudja kezelni a mögé tett kártyát, emögé betehető a Revo, meg a bankos kártya... vagy nem értem... :F bocsi :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#160023) MADcat válasza w.miki (#160022) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Revora tudsz bankártyával befizetni, tehát tud díjmentes is lenni.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#160024) sopruk válasza w.miki (#160022) üzenetére


sopruk
aktív tag

Utólag szerkesztettem az utolsó hozzászólásom: ingyenes a feltöltés kártyáról, nem utalással.

A Curve mögé meglévő bankkártyákat tudsz berakni, és az appban tudod váltogatni, hogy éppen melyikről vonja le a pénzt. Kapsz egy fizikai Curve kártyát. Elvileg csak azt kell magadnál tartanod...

(#160025) mazsi válasza w.miki (#160022) üzenetére


mazsi
senior tag

Revolut feltöltése bankkártyás vásárlásnak számít, tehát szinte mindenhol. Ráadásul a mobilalkalmazás telepítése után rá fogsz jönni hogy eddig a múlt században éltél 🤣
Curve pedig több kártyával érdekes, napokig van időd módosítani hogy melyik kártyád terheljék. Hitelkártyánál például nagyon nem mindegy hogy számlazárás előtt, vagy után terhelnek-e nagyobb összeget.
Ha pedig az árfolyamváltáson akarsz a lehető legtöbbet sportolni akkor Transferwise lesz a barátod.
És azt még nem is említette senki hogy mindhárom kártyáról havi 200 eurós összeget atm díj nélkül tudsz felvenni a világ nagyobbik részén.
Rengeteg topikot találsz a témában, és ha tudod mit akarsz érdemes meghívót szerezned.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#160026) Bendegúz98 válasza xcvbxcvb (#160019) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

De, koszonom. Akkor ez nem erinti a kina-szingapur-holland csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#160027) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Olyasmi apróságot keresek, amit a laptopomon az USB-C portok köré tudok ragasztani, hogy a ki-be dugdosott kábelek ne karcolják meg a port környékén a ház felületét.
Tudok ilyenről? :)

(#160028) 0xmilan válasza AeSDé Team (#160027) üzenetére


0xmilan
addikt

szixalag

(#160029) AeSDé Team válasza 0xmilan (#160028) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Gondoltam rá, de szerintem elég rondán nézne ki. Illetve nem tudom, hogyan vágnám ki a portok nyílásait ekkora precizitással.

(#160030) petipetya válasza AeSDé Team (#160027) üzenetére


petipetya
nagyúr

Soha sem hallottam ilyen matricáról, persze attól még létezhet. Mindenesetre port hosszabbítót vagy elosztót dugnék be a gépbe.

"nincs rá lezsóidő"

(#160031) Digitalis válasza AeSDé Team (#160027) üzenetére


Digitalis
senior tag

Esetleg mágneses adapter? [link]

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#160032) r0by válasza AeSDé Team (#160029) üzenetére


r0by
addikt

Akkor cellux? :)

(#160033) ANOka


ANOka
őstag

A Revolut-nak és a Curve-nak is van szaktopikja részletes összefoglalóval.
(Mindkettőt használom én is.)
A részletes beszélgetés azok előnyeiről nem lehetne ott folytatni? :R
Itt miért nem volt az elég, hogy felhívtuk a kollégák figyelmét ezek meglétére? :F

(#160034) kenand


kenand
veterán

Tanix TX9S S912 2/8GB TV Box

GBCNTX9S kóddal 22.99 USD
NL regisztrált ingyen postával , bőven ÁFA határ alatt.

CoreEleccel tökéletes lejátszó (egyedül SPDIF nincs rajta) , természesztesen HDMI-n megy a passthrough

[ Szerkesztve ]

(#160035) #53667584 válasza edk- (#160014) üzenetére


#53667584
törölt tag

Alipay ill. PayPal volt a téma.

(#160036) Janaboy válasza kenand (#160034) üzenetére


Janaboy
veterán

S912 ennyiért nem semmi :Y

Janaboy

(#160037) AeSDé Team válasza Digitalis (#160031) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Ez működne a 65W-os USB PD töltővel is? Ha igen akkor már veszem is :)

Szerk: már látom hogy Micro-USB bemenete van, így tuti nem. TypeC to TypeC, PD támogatással, na az már nyerő lenne.
Szerk2: látom hogy van TypeC to TypeC, csak azt nem tudom kinyomozni, hogy tud-e PD-s töltést.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#160038) kenand válasza Janaboy (#160036) üzenetére


kenand
veterán

2 éve a 905x-eseket szórták ki 15-22 USDs- áron, majd jöttek az elvileg olcsóbb, butított, bugos 905w-s boxok 30-35 USD-ért.....a 912-esek meg 50 felett voltak, ráadásul nem volt még rájuk CoreElec

Lényeg 912-es box ennyiért megéri :)

(#160039) bul07


bul07
nagyúr

Másnak is Closed lett ez

Reminder:
We had to close this order due to account security concerns. Please place an order again later, or remove the coupon and try again.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160040) DJGABI válasza bul07 (#160039) üzenetére


DJGABI
addikt

yep, ugyanez :(

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#160041) Vertigo18 válasza bul07 (#160039) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem, tesó, mert más nem vett! ;]

Egyébként nálam nem Closed, de még nem adta fel és már megjelent az árulkodó visszaszámlálás, hogy Cancelled lesz, ha nem adja fel X időn belül...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#160042) vittorio7 válasza bul07 (#160039) üzenetére


vittorio7
őstag

(#160043) Ciccuka válasza Janaboy (#160036) üzenetére


Ciccuka
veterán

11.11-kor némelyik S905X3 4/64-es 10 alatt volt

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#160044) gyulazsolti válasza bul07 (#160039) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Igen. [kép]

(#160045) kenand válasza Ciccuka (#160043) üzenetére


kenand
veterán

10-ért esetleg jó lehetett volna..... de nekem egyelőre nem kellene a 905X3, mivel nincs rá jól működő CoreElec...

(#160046) bul07


bul07
nagyúr

Akkor így jártunk
Amúgy nagy kár hogy nem lehet értékelni ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160047) Ciccuka válasza kenand (#160045) üzenetére


Ciccuka
veterán

várd meg a tavaszt :)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#160048) kenand válasza Ciccuka (#160047) üzenetére


kenand
veterán

Tudom dolgoznak rajta és van valami fejlemény, de van több 905,905w, 905x, 905x2-es boxom, több is mint kellene :)
Általában ha már kitanulmányoztam esetleg megokosítottam elajándékozom a családban...

[ Szerkesztve ]

(#160049) kigyi_23 válasza kenand (#160034) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ez jó cucc? Mert ennyiért, akkor behúzom mondjuk filmlejátszásra nem kell max stream, youtube menne rajt meg ilyenek. Filmekre ott a Popcorn A500.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#160050) Ciccuka válasza kigyi_23 (#160049) üzenetére


Ciccuka
veterán

8GB belső az kicsit karcsú, de tudsz bele rakni memóriakártyát vagy valami USB tárolót. 2GB Ram se túl sok, de elmegy még.

Ennyit talán megér így is.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.