Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) Ciccuka válasza Donki Hóte (#42943) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezzel lehet simán DivX vagy hasonlóba is rögzíteni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#43002) w.miki


w.miki
veterán

Ez itt 1/2 off, de talán van valakinek tapasztalata GeekBuying-gal kapcsolatban.
MK808B Plus TV okosítót vettem, kb. 2 hónapja.
Az elején működött is, de mivel nem volt root, rá akartam tenni egy rootolt FW-t.
Azóta nincs wifi, és nem ég a kék LED.
Már visszatettem a gyári ROMot (sőt, többet is megpróbáltam), de semmi, a wifi-t be sem lehet kapcsolni, a menüben sem.
Annyira nem vágom az angolt, de mintha egyes típúsoknál másnak is lenne ilyen problémája.
Egyik, másik
Ha javítható is, nem biztos, hogy én újra tudom forrasztani.
A kérdés az, hogy mit tegyek, és mire számíthatok a GeekBuying részéről?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#43003) zsiz válasza atees (#42991) üzenetére


zsiz
őstag

Zapals-nál nekem egy olyan "ügyem" volt, hogy rendeltem valamit, de rögtön utána meggondoltam magam. Gyorsan írtam nekik, hogy nehogy azt mondják már feladták.. 10 perccel a rendelés után érdekes kifogás lett volna :D Gyorsan válaszoltak is, törölték a rendelést és refundoltak. Úgyhogy nekem jó tapasztalatom volt velük ( a supporttal, a bolttal már kevésbé, mert bár minden megjött, elég gyenge minőségű cuccokat küldtek..úgy értem a filléres kategórián belül is gyenge minőségűeket).

(#43000) Essejó: Ennek én egyetlen előnyét látom a Jackly készletemmel szemben, még pedig azt, hogy hosszabbnak és vékonyabbnak látszanak a bitek, ha jól nézem, így a mélyebben ülő csavarokhoz jobb. Ellenben a Jackly-nek vastagabb a nyele, gumírozott, jó fogása van, mágneses (a csavart is megtartja a bit végén), és szerintem elég jó minőségű is. A használatnak annyi nyoma látszik rajta, hogy a nyélről lekopott a márkajelzés, de az kb már a második használatnál :D A doboza is jó, mindig minden a helyén marad benne és véletlen biztos nem fog kinyílni.
Nem véletlen szoktam ajánlani, ha valaki precíziós csavarhúzót keres itt. Igaz nem szedek szét vele napi 10 telefont :) De szerintem nem nagyon van olyan hét, hogy ne használnám.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43004) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok
Rendeltem egy LiitoKala lii töltőt a Gb-n kb 10 napja.Most látom,hogy elfogyott csak márciusban lesz.
Hogy lehet elállni a vásárlástól. köszi,bocsi szar a bill-em.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#43005) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Ha már csavarhúzókról van szó:
A héten érkezett egy ilyen. Véletlenül se rendeljetek ilyet, nagyon gyenge minőség.
Most kipróbálom a topikban nemrég ajánlott JAKEMY-t.

[ Szerkesztve ]

(#43006) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Urak!
Akinek volt már ügye a PP-on a geekbuyinggal... Neki se válaszoltak? :U Már majdnem egy hete nyitottam az ügye, de holnap szerintem eszkalálom.

Most nézem jöttek emailek a cs_surveys@paypal-customerfeedback.com-tól. Ez jól gondolom, hogy a kamu PP ugye?

(#42965) üszök: Gombnyomásra, igen. :K

[ Szerkesztve ]

(#43007) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Aki még nem regisztrált Zapalsra, vagy most téved ide a topikba először annak itt egy ingyen ajánlat.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43008) atees válasza zsiz (#43003) üzenetére


atees
őstag

Support nem válaszolt, ugyh paypalon megnyitottam az ügyet. Valamit elcsesztek mert egy nap rendeltem 2 dolgot, az olcsobb 2 hét alatt megjott, a drágább meg már másfél hónapja sehol.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#43009) Essejó válasza zsiz (#43003) üzenetére


Essejó
veterán

Tény, hogy hosszú és vékony, bár amikor már benn van a nyélben akkor annyira nem is. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#43010) Outlander válasza Essejó (#43009) üzenetére


Outlander
őstag

Ezzel egyébként hogy lehet egy jól berohadt/meghúzott csavart kitekerni? :F

Egyébként a billentyűzetetedet tűzzel semlegesítenem. (kill with fire)
Azt az igénytelen eget. :W

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43011) DJ. Ru$y válasza Essejó (#43009) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én, mint írtam csak fémet vennék, az viszont érdekes, hogy miért nincs legalább 3 gumigyűrű fogáspontján úgy, mint a Jakemy-nek, sokkal megkönnyíti a melót.Azokat a szárakat meg egy normál mélységű nyélben használva lehet elérni szép hosszúságot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#43012) beg válasza Essejó (#43009) üzenetére


beg
veterán

Te! Adok fűmagot meg vizet, behinted a billentyűzeted vele? :D

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#43013) tipuka válasza Outlander (#43010) üzenetére


tipuka
addikt

én ha port látok az enyémen, akkor tiszta ideg vagyok, nem hogy ettől!%!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#43014) gerii válasza beg (#43012) üzenetére


gerii
addikt

Hol is láttam mostanában azt a világ legigénytelenebb munkaállomásai posztot? :DDD
Megvan

[ Szerkesztve ]

(#43015) andrisbandi válasza tipuka (#43013) üzenetére


andrisbandi
őstag

Én minden Hétfőn fertőtlenítős kendővel törlöm át a melóhelyen a bill+egeret, meg a telefont. A munkatársak jókat szoktak mosolyogni rajta :DDD

- Egyszer áthívott a szomszéd nézzem már meg a számítógépét. Egy olyan mukit kell elképzeni aki az utca túlfeléről szaglik... nem akartam, de illendőségből átmentem. Azt a horrort inkább nem mesélem el ami a "lakásban" fogadott a kutyókájukkal megspékelve. Legyen annyi elég, h még a lépcsőházban az ajtónk elött levettem minden ruhám, és a papuccsal együtt ment a kukába :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#43016) cris78


cris78
őstag

Valaki vett a multhéten okos, kijelzős karkötőt. Mondana róla valamit. Köszönöm!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43017) kirkri válasza andrisbandi (#43015) üzenetére


kirkri
addikt

Akkor ez egy költséges support volt. :)
Imádkozz, hogy ne hívjanak újra. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#43018) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Telefonhoz kijelzőragasztót keresnék.
Ötlet?

(#43020) CoolBoy323 válasza Outlander (#43010) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem arra valo!

Azon a billen en is jot mosolyogtam :)) naggggyon kemeny :))

(#43021) szakalistvan válasza Atomgeszi (#43019) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Érdemes hozzá valót keresni,pl Lumia535-höz találtam,igaz,csak egy eladonal,2 dollárért.Ilyennel ragasztottam én is,de állandóan feljott,a közelségerzekelőnél nagyon gáz,össze kellett szoritanom hogy felvegyem:D

(#43022) zsiz válasza Outlander (#43010) üzenetére


zsiz
őstag

Ezek nem is arra vannak, hogy berohadt csavarokat szedj ki.. főleg laptop, telefon szétszedéshez, ami viszonylag ritkán van összerohadva. Persze ahol csavar van, ott lehet használni, de ami össze van rohadva, oda nem precíziós csavarhúzó való. Mint, ahogy medvére sem csúzlival lövünk :D Ennek ellenére én is sokmindenre használom az én készletemet, de mint fentebb írtam, annak sokkal jobb fogása van, mint ennek lehet. Egy ehhez hasonló készletem is van itthon, de mióta megvan az új, ezt egyszer használtam.. mikor egy mélyen levő csavart kellett kiszednem. Van egy régi telefonom, ezzel próbáltam szétszedni, de esélytelen volt a fogása (foghatatlansága? :D) miatt. Le is nyalta a csavar fejét. A Jackly készlettel még így is olyan könnyedén kicsavartam, hogy el se hittem.

Más: ma vettem másik új elemet a fóliahegesztőmbe, ezzel már működik. Írtam is az eladónak, hogy sorry... Pedig a másik elem is szinte új volt, amivel próbáltam. Na mindegy, de így sem estem hasra tőle. Legalább ilyen is van itthon most már és tényleg használható :D Elsőre légmentesen lezártam a zacsit amin kipróbáltam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43023) cris78 válasza zsiz (#43022) üzenetére


cris78
őstag

Mehet az elosztás akkor a tüszentőporral :D

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43024) havri1 válasza Tomi0703 (#43006) üzenetére


havri1
félisten

Ne várj, ha 3 napig nem írnak, már nem fognak. eszkaláld, nehogy lezáruljon!
A végeredményen nem változtat, hogy mikor kaszálsz.

havri

(#43025) Avicularia válasza andrisbandi (#43015) üzenetére


Avicularia
veterán

Még jó hogy nem jött valamelyik szomszéd, nehéz lett volna megmagyarázni miért vetkőzöl meztelenre a lépcsőházban :D

(#43026) Dluinet válasza andrisbandi (#43015) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Láttad a Monk felügyelőt?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#43027) kirkri válasza cris78 (#43023) üzenetére


kirkri
addikt

Mégis működik a tüsszentőpor?
Valaki azt írta a napokban, hogy bezárták a kiskaput. Ezért nem váltottam át a pontjaim az 5 dolláros kuponra.

21 éve a Prohardveren! ™

(#43028) DavidQ válasza kirkri (#43027) üzenetére


DavidQ
tag

Működik. Az illető PROMO címkés BlitzWolf termékre próbálta beváltani, azért nem ment neki.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#43029) kirkri válasza DavidQ (#43028) üzenetére


kirkri
addikt

Köszi, akkor be is váltom. :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#43030) cris78 válasza kirkri (#43027) üzenetére


cris78
őstag

Én valami teljesen másra gondoltam :-)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43031) kirkri válasza cris78 (#43030) üzenetére


kirkri
addikt

Valóban. :D Megakadt a szemem a tüsszentőporon.

21 éve a Prohardveren! ™

(#43032) zsiz válasza cris78 (#43030) üzenetére


zsiz
őstag

Lehet, hogy gyorsan lekapcsolnának a szervek... :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43033) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Fasttechről rendelnék a korábban ajánlott Oral-B fejekből, viszont valamiért ezt a terméket nem lehet PayPallel fizetni.
Más is tapasztalta ezt?
Nem rendeltem még tőlük, mennyire megbízhatóak? Nem szívesen fizetnék bankkártyával...

(#43034) mirci18 válasza Atomgeszi (#43019) üzenetére


mirci18
addikt

Én használtam egyszer telefonra de számomra csalódás volt.

Jobban jár az ember ha vesz a telefonjára új digitizert.
Mert azon van annyi ragasztó ami kell hozzá.
De ha más nem minden telefon tipushoz vannak párszáz forintért kétoldalú ragasztós lapok a megfelelő helyeken kivágva amik ugyan olyan jó hatásfokúak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#43035) trebrona válasza m0ski (#43033) üzenetére


trebrona
nagyúr

1. Vásárolj bármi mást ugyanabban az értékben Paypal-lel
2. Sikeres fizetés után töröld a rendelést (meggondoltad magad) Cancel order
3. A refund-ot kérd így: we can refund either to your PayPal/credit card account or, issue you a gift certificate (also known as store credit).

Ezzel már meg tudod venni a fejeket. :)

Egyébként Fasttech az egyik legmegbízhatóbb, nagyon sokat vásároltam már tőlük, reklamációhoz is korrekt a hozzáállásuk.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#43036) m0ski válasza trebrona (#43035) üzenetére


m0ski
aktív tag

Érdekes módon a fejekből csak a dobozos verziót nem engedi, a simát lehetne PayPallel fizetni.

(#43037) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Részben off...

Megjött banggood-ról a BlitzWolf sima usb-s forgatható adatkábel, ebből 4 db lett berendelve. Pont akcióba fogtam ki és a darabszám miatt még spóroltam is pluszba. Asszem 700 Ft-ra jött ki postával együtt darabja.

Az autós mobiltartó az autóba. Ebből 3 db lett rendelve, szintén jóárasításkor. 700 Ft-ot megér, de többet nem. Hasonlóan stabil, mint a vezeték nélküli töltős tartó. Bár az kicsit stabilabb, igaz az 9000 Ft volt.

Kábel okés! Olyan mint amire számítottam.

Az autós tartóval viszont beszívtam. Nem lehet normálisan állítva bele tenni a telefont. Vagyis bele lehet állítva is, csak akkor kicsit idétlenül néz ki az egész. :)

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#43038) CoolBoy323 válasza m0ski (#43033) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nagyon nem megbizhatoak, nem ajanlott webshop regota!!

(#43039) trebrona válasza CoolBoy323 (#43038) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem a fastcardtech-kel kevered?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#43040) CoolBoy323 válasza trebrona (#43039) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

De :))
Sry :U

(#43041) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BT hangszóró ~3000 ft-ért, ha valaki lemaradt a telekomos jószágokról:

Memorex MW303BK Portable Rechargeable Bluetooth Speaker - Black
€10.79

(free shipping)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43042) Atomgeszi válasza mirci18 (#43034) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az gáz..
Nem igaz, hogy nincs valami univerzális ragasztó...
Egyébként iNew V3-hoz keresek..

(#43043) tipuka válasza andrisbandi (#43015) üzenetére


tipuka
addikt

én alkohollal/fertőtlenítővel szoktam néha, amúgy mikroszálas törlőkendővel/vizes kendővel törölgetem a cuccosokat az asztalnál. :D

ismerős a helyzet, csak én azokat a ruhákat kimosom nem a kukába dobom. :DDD azóta azt is tagadom előtte kb, hogy én létezem.

[ Szerkesztve ]

(#43044) mirci18 válasza Atomgeszi (#43042) üzenetére


mirci18
addikt

Elhiszem.
Az a baj egyébként ezzel a ragasztószalaggal hogy sok kell belőle és így macerás felrakni.
Ha esetleg szélesebbet vesz az ember akkor annak meg vastagsága lessz így el fog állni a digitizer a kijelzőtől.
Sokkal egyszerűbb a tipusra vehető ragasztó lap.
Vagy mint írtam az új digitizer amin eleve van ragasztó réteg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#43045) Czimby válasza Atomgeszi (#43019) üzenetére


Czimby
addikt

Én használtam már ilyet több telefonnál is ahol a digitizert ragacs nélkül küldték, egész jó, de mindenképp fell kell melegíteni összerakás után, hogy igazán tartson.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#43046) #15241216 válasza zsiz (#43022) üzenetére


#15241216
törölt tag

Szia!

A fóliahegesztő belsejéről tudsz képet feltenni, ahol látszik az elektronika?

(#43047) Tim82 válasza Tim82 (#42739) üzenetére


Tim82
nagyúr

[Jelenlegi.]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43048) zsiz válasza #15241216 (#43046) üzenetére


zsiz
őstag

Elektronika? Az nem sok van :D Annyi az egész, hogy a két elemet egy vékony drót összezárja, ezáltal felmelegszik és ez forrasztja meg a zacskót. Mikor meg nincs összenyomva a hegesztő, akkor meg egy rugó tartja távol a drótot az elemektől. Most nem tudok, de ha kell, délután küldhetek képet róla.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#43049) #15241216 válasza zsiz (#43048) üzenetére


#15241216
törölt tag

Köszi, érdekelne a működése. :)

(#43050) csadi0011


csadi0011
őstag

Coolicool-ról rendelt Xiaomi power bank-ra vállal garanciát a Xiaomi? Valaki tud ilyen lehetőségről?
Coolicool átvert. A termék oldalán ez olvasható:
"15 days money back guarantee,1 year product warranty.If you have any question please contact with us at support@coolicool.com"
Pedig ez sajnos nem vonatkozik erre a termékre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.