Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124001) wwenigma válasza air (#124000) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Legalább nem fagy és indulgat újra terhelesnel mint nekem. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#124002) Chaser


Chaser
titán

hogy áll most a vámolás? jelenleg is tart az, ha sima postai vámolás van akkor 2-3 hét és még fizetni is kell érte 2-3e ft-ot?
vennék nehezebb dolgokat - max 3-5kg - , ha az ilyet nagy eséllyel vámolják akkor dhl-lel ha drágább is a szállítás

szerk: közben látom van erre céltopik, itt off

szerk2: visszavonva :d úgy látom azt bezárták

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124003) kcsa válasza Chaser (#124002) üzenetére


kcsa
veterán

Van az több is... Van csomag ami április 23 óta itt van az országban, és még ott tartunk hogy adatok feldolgozása.

(#124004) CHIPman válasza Chaser (#124002) üzenetére


CHIPman
nagyúr

DHL-lel rendelve sokkal nagyobb a vámolás esélye, mint postával, akármennyi is az. Nincs vámmentes posta ott, ahonnan rendelnéd?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#124005) Chaser válasza kcsa (#124003) üzenetére


Chaser
titán

ezt akarom elkerülni, led szalagok lesznek világításoknak - meg 1-2 táp ami megdobja a tömeget - , nem szeretnék a magyar posta miatt átmeneti világításokkal élni hónapokig - mondjuk sztem ez már bőven túllép egy limitet, gondolom nem korlátlan idő áll rendelkezésükre -
nemrég kaptunk hk csomagot, az itt volt 3 hét alatt gond nélkül, de az elég pici volt, ecigi tartozékok

CHIPman nincs, és nem is érdekel ha pár ezer ft-ot ki kell fizetni áfára, akkor is töredéke itthoni árnak, ezért is akarom kinnről venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124006) ztibor válasza Chaser (#124005) üzenetére


ztibor
senior tag

DHL-el az áfán felül van +6000 kezelési költség, ez a postánál csak 3000Ft

(#124007) spileraaa


spileraaa
senior tag

van aki rendelt kinabol ablak léhúzót/tisztítót vagy hogy nevezik vagy jobb belföldről venni?
ilyesmit
[link]

[link]

kocsi és a lakás ablakaira kellene

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#124008) Ciccuka


Ciccuka
veterán

EAGET T1 TF Card
5.59

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#124009) st6969 válasza st6969 (#123999) üzenetére


st6969
őstag

Ahha, ha továbbviszem a rendelést, akkor kiderül, hogy EU Railway priority mail. Ez ugye tréfamentes, jól tudom?
Viszont most látom, hogy az is oda van írva, hogy "Flash sale". Ez mit takar?
Esetleg valami kupont tudna valaki erre?

(#124010) cidalain válasza st6969 (#124009) üzenetére


cidalain
veterán

Igen a railway posta jo, adomentes. Csak lassu, mert vonattal jon, 2 honapot nyugodtan szamolhatsz ra.
Flash sale kb annyit jelent hogy villámár. Ennel olcsobb nem szokott ugyanakkor lenni kuponnal. Azoval vagy igy veszed meg, vagy varsz kuponra: ami vagy lesz, vagy nem. Ha lesz akkor a jovo heten, vagy 3 honap mulva, ki tudja.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124011) JóGéza válasza Chaser (#124005) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
A 10 € alatti áfát nem kell megfizetni, szóval az áfamentesen rendelhető határ, árfolyamtól függően olyan 45 $ körül lesz.

(#124012) Chaser válasza ztibor (#124006) üzenetére


Chaser
titán

köszönöm, céges rendelésnél mondjuk nem volt soha dhl-lel kezelési ktsg, privát még nem rendeltem, de ha gyorsan itt van még akkor is oké lehet, vagy a nehéz dolgot veszem itthonról drágábban

JóGéza
igen azt tudom, magában a led táp ami kell 5e ft körül van, legfeljebb azt másik eladótól veszem mint a szalagokat, szalag a fontos, tápom van sok még régről, azokat átmenetileg megoldom több darabbal is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124013) erdey_a válasza spileraaa (#124007) üzenetére


erdey_a
őstag

előbbiből ilyet vettem és használok autóra: [link]

utóbbi nyeles típust pedig ablakra használtam (bár a linkeltnél olcsóbban van bármelyik háztartási boltban), de amióta vettem ilyet, már nem bohóckodok vele

Vérboci

(#124014) bertokl válasza bertokl (#123533) üzenetére


bertokl
tag

A lightintheboxon ismét 12.99$ szállítással a 10000mAh-s Xiaomi power bank.

A zapalstyleon ZPSNEW053001 kuponnal 21.99$ a Lenovo Watch 9.

[ Szerkesztve ]

(#124015) GIJoe válasza bertokl (#124014) üzenetére


GIJoe
addikt

1 300 Ft a difi az eustockról, ahogy zuhan a Ft kevesebb...

(#124016) #04441088 válasza GIJoe (#124015) üzenetére


#04441088
törölt tag

Plusz a szállítás.... És amilyen fillérb@szo vagyok, illetve 2300 Ft bol már tudok rendelni jó pár apróbb kínai kütyüt, így jobban megéri kintről. :DDD

(#124017) bertokl válasza GIJoe (#124015) üzenetére


bertokl
tag

Szállítással kb. 60%-kal drágább.

(#124018) zsiz válasza air (#124000) üzenetére


zsiz
őstag

A megoldás az lett, hogy kihúztam és nem használom :D Igazából nem foglalkoztam vele. Konkrétan azért vettem, hogy a drónom hatótávját, megnöveljem. Mikor próbáltam, ez sem működött normálisan, mert több másodperces késéssel reagált a drón. Így teljesen vezethetetlen volt. Aztán újrahúztam a telefonom és a drónos problémám megoldódott. Mondjuk most meg a drón döglött be :D
De a netet nem próbáltam vele azóta.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#124019) air válasza zsiz (#124018) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.
Szomorú ezt hallani. Így az 1200Ft is ablakon kidobott pénz volt.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#124020) bertokl


bertokl
tag


Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier
Appból $94.54, pontozható. Europe Railway Priority Mail ingyenes.

(#124021) cidalain válasza bertokl (#124020) üzenetére


cidalain
veterán

Az ugy derek. 66-67-ert elhozhato. Ajandek :)
Kar hogy van mar egy.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#124022) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Tavaly láttam itt kimondottam gyereknek szánt telefont (mindenféle tiltásokat, korlátozásokat lehetett beállítani rajta, valami kis egyszerű dolog volt). Esetleg valaki, ha emlékszik rá ki tudna segíteni egy linkkel?
Előre is köszi!

(#124023) farkas-j válasza #04441088 (#123953) üzenetére


farkas-j
őstag

Az ALDI-ban és a LIDL-ben szokott lenni a linkelthez hasonló kinézetű töltő 6000Ft körül. Kétféle áramhatárral tud tölteni, regenerálni. Én olyan verziókat vettem (2 db kellett a családban) aminek háttérvilágításos LCD kijelzője is van, ami mutatja a feszültséget és a töltés menetét. Nagyon beváltak! Ja, és 3 év garanciásak! Valami ilyesmi, de több verzió van belőle.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#124024) Komikaze válasza spileraaa (#124007) üzenetére


Komikaze
csendes tag

Szia,
IKEA-ban 250Ft, én is ezt használom, egy otthon, egy a kocsiban. Teljesen bevált.
[link]

(#124025) Upo válasza Talala (#124022) üzenetére


Upo
addikt

Elég sok telefonban van gyerek/nagyi mód, de play áruházban is vannak korlátozható launcherek, pl: [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#124026) Talala válasza Upo (#124025) üzenetére


Talala
senior tag

Igen ezt tudom. Ali-ról vagy GB-ről volt linkelve telefon, kimondottan gyereknek. Nekem az kéne, olcsó nem kár érte...első telefon lesz.

(#124027) tboy93 válasza Talala (#124026) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kínai szoft miatt pedig biztos lehetsz benne, hogy valaki mindig figyel majd rájuk ;]

(#124028) solti válasza air (#124000) üzenetére


solti
aktív tag

Nem értem, hogy mit vártál. Két eszköz közé beteszel egy harmadikat és azt hitted ettől gyorsabb lesz?
Ez a cucc arra való, hogy relatíve az eredeti routered hatótávjának a szélére odateszed, és akkor kibővíti a lefedettséget. Nyilván nem lesz se gyorsabb se jobb.

zsiz: drónhoz jelismétlő? Talán valami minőségi drága cucc megcsinálja neked minimális késleltetéssel, de nehogy már egy 1500 forintos vacaktól várjunk el ilyet.

Nekem is van ilyen erősítő, a kerti kamerához csak így jut jel, meg így lehet a kertben netezni. Erre jó.

(#124029) Upo válasza Talala (#124026) üzenetére


Upo
addikt

Olcsónak ez is olcsó és 1 munkanap alatt a kezedben, nem is kár érte :DDD :
[link]
[link]
[link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#124030) kutkut válasza kutkut (#123997) üzenetére


kutkut
addikt

Erre valaki? :R

Meizu MX3 32GB

(#124031) Upo válasza kutkut (#124030) üzenetére


Upo
addikt

Ha van micro usb kábeled akkor tölteni vehetsz pár ilyent: [link]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#124032) CHIPman válasza solti (#124028) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nézz utána mielőtt hülyeséget írsz, a telefon mellett tartott Xiaomi jelismétlő a DJI Tello drónok alapvető kelléke, javít az eredeti hatótávon és az átvitt videó minőségén, a késleltetés kb ugyanolyan. Mondjuk tény, hogy a legdurvább videó feed beállítás 4Mbps.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#124033) tobias40 válasza bertokl (#124020) üzenetére


tobias40
veterán

Ez így áfa és vám mentes?
A CN-es ennyi az eu plug a duplája :Y ,lecserélhető könnyen a csatlakozó magyarra vagy átalakító kell hozzá?

EU priority Line $6.87 7-15 business days--- így tuti áfa mentes,gondolom..

[ Szerkesztve ]

(#124034) st6969 válasza solti (#124028) üzenetére


st6969
őstag

Szerintem azt várta, hogy ne 20-25x lassabb sebessége legyen a wifi amplifier-re csatlakozva. És ezt jogosan várta. Nyilván valamivel lassabb sebességet fog kapni, de nem gondolnám, hogy az normális, hogy ennyivel.
A routernél is gyorsabb sebesség elvárása egy ilyen eszközzel irreális, de szerintem erről nem is volt szó :U

(#124035) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Aki rendelt már veithdia napszemüvegből dioptriásat, az meg tudná mondani, hogy cilinderes lencséket is gyártanak? A negatív kommentek nem érdekelnek (úristen, neten rendelni szemüveget stb.), a fölösleges gépelés helyett inkább járjon utána a témának.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#124036) bazsimano válasza tobias40 (#124033) üzenetére


bazsimano
őstag

ennyi pontozhato is es nem lesz afa vam

(#124037) beg válasza CactuS (#124035) üzenetére


beg
veterán

Dioptriásat ketten (1,2) rendeltek, de ha megkérdezed a hivatalos store-t akkor tuti mondanak valamit a cilinderre is.
Felül Feedback menü majd bal oldalt contact now.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#124038) Teplic válasza bertokl (#124020) üzenetére


Teplic
tag

nem találom az EU stockot belőle

(#124039) oszy


oszy
veterán

Broadlink RM Pro vagy a mini-re láttatok valami akciót/kupont?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#124040) ktommy91


ktommy91
addikt

Razer Goliathus egérpad 3 változatban: [link]
1. 320*240*3mm Control Version(Rough face ) 3.99$
2. 320*240*3mm Speed Version(Smooth face) 3.99$
3.260*210*2mm Speed Version(Smooth face ) 2.99$

[Qualcomm Certified BlitzWolf® BW-S5 QC3.0 18W USB Charger EU 6.99$: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124041) solti válasza CHIPman (#124032) üzenetére


solti
aktív tag

Én is azt írtam, hogy a hatótávolságon javít. Sebességen nem tud javítani, mert plusz egy eszköz a láncban mindenféleképpen lassulást és késleltetést jelent.
A videó minőségén meg úgy javíthat, hogy esetleg kisebb jelerősségnél automatikusan lejjebb veszi a minőséget a drón, de mivel a jelerősséget megkapja az ismétlőtől, így marad a bitráta.
Mégis miben írtam hülyeséget?

st6969: a routernél gyorsabb sebesség nem csak ilyen eszköznél irreális, hanem bármivel;) legalábbis up-><-down irányban. Ha lehet AP-ként használni, akkor lehet, hogy kliens-kliens között gyorsabb, de szerintem repeater-ként mindenféleképpen felküldi a routerbe...de ezt még nem drótcápáztam;)

[ Szerkesztve ]

(#124042) bertokl válasza Teplic (#124038) üzenetére


bertokl
tag

Ez az EU stock linkje, de az drágább természetesen. (szállítással min. $124.05)

(#124043) bertokl


bertokl
tag


Xiaomi Mi WiFi 4 Router
MIROUTER4
$44.2 regisztrált szállítással

(#124044) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Valami tényleg történt, most jött meg egy 03.28.-án rendelt csomag :DD

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#124045) farkas-j válasza spileraaa (#124007) üzenetére


farkas-j
őstag

Amit elsőnek linkeltél, pont olyat vettem fél éve a Budaörsi Auchan-ben 799Ft-ért. Nem tudom van e még nekik, mert nem vagyok pesti.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#124046) Masooo


Masooo
aktív tag

xiaomi flex usb fan cuccra vmi akciós kupon esetleg?

a 0.99es általában új vevőknek van.

valamint

li100? esetleg

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#124047) Theory66


Theory66
aktív tag

Urak, ha küldtem be vámmentességhez kérvényt a postának, szoktak-e reagálni, vagy csak akkor tudom meg mi a helyzet amikor kiér a csomag? 43 dodó értékben vettem x96 tv boxot, de jött az üzi hogy megnézik.

(#124048) Ra3 válasza ktommy91 (#123027) üzenetére


Ra3
őstag

Tegnap megjött ez a rendelés, kábé az is gyorsasági rekord Kínából, valaki rendelt még ebből aki meg tudja nézni hogy akkor ez most a hibás széria?
Csomagolásra, minőségre jónak tűnik, én csak annyit látok higy a Honor8-al megy a gyorstöltés.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#124049) Benoe77


Benoe77
őstag

Ilyen csatlakozót keresek, tud valaki lelőhelyet?

[ Szerkesztve ]

(#124050) farkas-j válasza solti (#124028) üzenetére


farkas-j
őstag

A repeateres megoldásnak az egyszerűsége mellett van egy igen igen nagy hátránya. Repeatert alkalmazva sajnos minimum feleződik a WiFi-s sávszélességünk (sebességünk). Ennek okát egy egyszerű példán mutatom be. Az A állomás a router, a B állomás meg pl. egy laptop vagy okostelefon. A repeater egy adott időpillanatban mindig csak az egyik féllel áll kapcsolatban. Ezért ha a kapcsolat sebességét (ideális esetet véve alapul) azonosnak vesszük az A állomás és a Repeater között, valamint ugyanígy a B állomás és a repeater között, akkor egy adatcsomag útja A és B között így úgy néz ki, hogy A leadja a csomagot a repeaternek (közben B gyakorlatilag nem forgalmaz, nem is tudna, hisz a repeater foglalt), majd a repeater továbbadja azt B-nek. Ha repeater nélkül az A -> B közötti átvitel ugyanazon kapcsolati sebességek mellett x ideig tartott volna, akkor repeater közbeiktatásával ideális esetben is minimum 2*x ideig tart, ami hatásosan feleakkora sávszélességet (sebességet) jelent. Sajnos a tapasztalatok szerint a felénél is rosszabb lesz a sebesség.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.