Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) vegyszer válasza fess (#600) üzenetére


vegyszer
addikt

akár a paypal, akár az ebay oldalán.
A My eBay: Purchase history oldalon a termék mellett van egy sor, hogy

Leave feedback
Contact seller
More actions

ott a More actions
majd resolve a problem

utána
I didn't receive my item

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#602) Mate


Mate
nagyúr

Megérkezett az egyik rendelésem. Egy egérpad. 10 nap alatt ideért, melyben van 2 hétvége is.

Először azt hittem a 90°-os hdmi vég érkezett meg, mert nagyon kicsi csomag. Mikor kinyitottam láttam, hogy 4-be van hajtva a pad. Megijedtem, mert baromira meggyűrődött, de úgy tűnik kis lapítás után jó lesz.

Nagyon vékony, gamer egérpad. Sosem hittem bennük, hogy megtudják gyorsítani az egeret, de brutális. Nekem logitech vezeték nélküli egerem van egy zselés, szövet egérpaddal. Lassú, de pont annyira, amennyire szeretem. Nem játékhoz kell. Aláraktam az új egérpadot és brutál gyorsan mozog rajta az egér és pontosan. Kiváló. Van a közelben egy számtechbolt és mivel amúgy is mentem oda, így gondoltam megnézem az ottaniakat. Kikértem a legolcsóbbat 1890-es gamer egérpadot, ami csontra ugyan olyan, mint az enyém, csak a felirat más rajta. Egy különbség van még, hogy én 225 forintért vettem.

A lényeg, hogy 3 rendelés érkezett meg eddig és mind a három tökéletes. Remélem a többi is ilyen lesz.

[Akit érdekel]

[ Szerkesztve ]

(#603) fess válasza vegyszer (#601) üzenetére


fess
őstag

sajna ebből már kicsúsztam

(#604) vegyszer válasza fess (#603) üzenetére


vegyszer
addikt

Néha 60 napig lehet jelentkezni, ha baj van. Drágább holmit vettél?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#605) fess válasza vegyszer (#604) üzenetére


fess
őstag

2 db 2,29 dolláros műcsalit,nem vág földhöz szerencsére,de akkor is bosszantó

(#606) kmarci25 válasza Mate (#602) üzenetére


kmarci25
veterán

Mit keres a linkelt oldalon az a bazi nagy csavar??? :DDD :Y

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#607) Mate válasza kmarci25 (#606) üzenetére


Mate
nagyúr

Gőzöm sincs :D

(#608) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Épp akartam kérdezni :D

https://rendeljkinait.hu/

(#609) fess válasza vegyszer (#604) üzenetére


fess
őstag

válaszolt, elvileg feladták harmadjára is. Kíváncsian várom.

(#610) vegyszer válasza fess (#609) üzenetére


vegyszer
addikt

Na azt igazán kétlem, de ne legyen igazam.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#611) gabe_


gabe_
őstag

Nekem pénteken jött egy csomag, összesen 14 nap alatt ért ide a rendeléstől számítva. Eddig ez volt a leggyorsabb.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#612) fess válasza vegyszer (#610) üzenetére


fess
őstag

Én se nagyon bízok benne,de a pénzvisszakérésről már lekéstem,max pozitívan csalódok

(#613) vegyszer válasza fess (#612) üzenetére


vegyszer
addikt

Úgylegyen.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#614) Mate


Mate
nagyúr

Ma megérkezett 3 csomag.

USB-s morzsaporzsívó: Pár száz forint volt, ahhoz képest elég erősen szív. Amit nem értek, mintha 4 fokozatú lenne a felfestés alapján, de a kapcsoló már csak 3 fázisú, ebből is csak be és ki működik, a köztes állapotban nem csinál semmi.

Fülhallgató: Agybadugós 700 körül volt. Eddigi legjobb fülesem, baromi jó a mély, ami nekem fontos

Antisztatikus kesztyű. Nem rossz, de lehetne egy kicsit nagyobb.

(#615) petipetya válasza Mate (#614) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kérhetek egy linket a morzsaporszívóhoz?

"nincs rá lezsóidő"

(#617) mrgergoke


mrgergoke
aktív tag

Na, pont ilyen pihen nálam is és ugyanolyan a kapcsolója, mint a tiéd! Ránéztem neten több fórumon is és sok helyen írták, hogy ők sem teljesen értik. A probléma az, hogy van ebből egy normális verzió is, aminek a köztes állása a normál szívás, a harmadik állása pedig az extra erős szívás. Na a miénken mindkettő normál, mert lusták voltak új formát csinálni az olcsóbb verziónak, ráadásul a papír a dobozban is az erősebbik verzióhoz van. Nem kell véletlenül valakinek? :)

https://rendeljkinait.hu/

(#618) Mate válasza mrgergoke (#617) üzenetére


Mate
nagyúr

Ennek doboza sincs :D

Megnéztem jobban és rájöttem mik az ábrák és az állások.

1. állás kikapcsolt állapot
2. állás Led lámpa bekapcsolása
3. állás led lámpa+szívás

A gond ott van, hogy 2. állásban nem kapcsol be a led lámpa :) Illetve nem értem, hogy minek bele lámpa. Gondolná az ember azért, hogy világítson vele, de akkor meg minek sötét piros színű?... Mindenesetre szív rendesen, az a lényeg. Egész asztalt felporszívóztam már vele :D

A füles meg még érdekesebb. Eredeti Beats csomagolás, kinézetre is ugyan az, csak fekete a kábel, de kétlem, hogy 600-ért az lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#619) petipetya válasza Mate (#616) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#620) vegyszer


vegyszer
addikt

Nekem is jött két csomag.
1. Április 10én fizetett, vagy másfél hete visszatérített 2,1mm anyás 2,5mm apás dc kábel.
2. 5 db 3,5mm-es Jack dugóba való porvédő izé, meg iphone 5-höz való adapter védő dugó. Sajnos a microUSB kicsit nagyobb nála, így kiesne belőle. De a Jack tökéletes. Van benne fém tüske, például S4 sim tálca nyitáshoz. (jön még ilyen, ha valakit érdekel, keressen bátran, csak az fehér lesz, de filléres dolog, és 100 van úton hozzám)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#621) draco31 válasza Mate (#614) üzenetére


draco31
veterán

Nekem egy ilyen jött meg tegnap.

Tudnál adni egy linket a füleshez? Bár én egy normális és olcsó fejhallgatóra vágyom inkább.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#622) Melack


Melack
veterán

Helló!

Aktív USB hubot tudtok linkelni? Mostmár erősen kellene egy megbízható darab otthonra. Köszönöm előre is a tippeket/linkeket :R

Üdv

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#623) petipetya


petipetya
nagyúr

És még azt mondják, hogy nem vagyok százas... :) kép

"nincs rá lezsóidő"

(#624) draco31 válasza petipetya (#623) üzenetére


draco31
veterán

Ha az 5 darab kint lévő cuccom megjön, akkor én meg 50-es leszek. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#625) gabe_


gabe_
őstag

Egy xperia telefonhoz keresnék jó minőségű headsetet, érdemes rendelni? Olyasmit szerdtnék, mint amit a sony ericsson live with walkman telefonhoz adnak, agybadugós, lapított a kábele.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#626) Mate válasza draco31 (#621) üzenetére


Mate
nagyúr

[link]

PC-vel és telefonommal tesztelve. Erős nagyon a mély, így aki a tökéletes hangzás híve lehet kicsit sokallni fogja, de nekem így tökéletes. Nemrég kipróbáltam egy nokia C2-00-án vagy mi a szösz az a kis műanyagdarab és lefagyott, majd kikapcsolt tőle a telefon... ilyet se láttam még :D

(#627) draco31 válasza Mate (#626) üzenetére


draco31
veterán

Köszi! Én a mélyeket szeretem jobban, vettem is egy feketét. Sosem volt még ilyen lapos kábeles fülesem. A mostani már 5 éves, de egy kábelcserét leszámítva semmi baja nincs. Meglátom ehhez mit szól majd az X8-asom.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#628) Mate válasza draco31 (#627) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem van már 2-3 ilyen lapos kábeles fülesem. Nekem beváltak, a sima telónál nagyon hamar megtörik, ezekkel nekem még nem volt bajom.

Bár rádiózáshoz is rendeltem fülest, 200 huf-os, ha megtörik, elszakad hajítom ki a fenébe :D

[ Szerkesztve ]

(#629) draco31 válasza Mate (#628) üzenetére


draco31
veterán

Nekem egy SE HPM-70-es van, amit már 5 éve használok. A kábelcsere is csak telefon váltás miatt volt. Semmi problémám nincs vele hangzásilag. Csak így nincs rajta mikrofon.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#630) patomi


patomi
őstag

Sok mindent érdemes rendelni kintről. Én kanadai eladótól vettem komplett fékbetét, tárcsa garnitúrát(első, hátsó) Ford explorerhez. Postával mindennel 35E.-ft volt. Itthon egy darab első féktárcsát akartak 40E.-ért adni a boltban. Postáskisasszony alig tudta kiadni az ablakon :)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#631) Mate


Mate
nagyúr

Érkeznek folyamatosan a dolgok. Ma megérkezett a 90°-os hdmi vég. A termék tökéletes, ahogyan az eladó is. A gond ott van, hogy hülye voltam. Nekem nem 90°-os kell, hanem 270°-os :D

(#632) DJGABI válasza Mate (#631) üzenetére


DJGABI
addikt

dugd bele fordítva... oh wait :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#633) vegyszer válasza Mate (#631) üzenetére


vegyszer
addikt

Van ilyen.
Én USB dc adapterkábelt vettem. Hiába. 5,5mm helyett 3,5mm-eset

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#634) Mate válasza vegyszer (#633) üzenetére


Mate
nagyúr

220 huf volt, úgyhogy csak mosolyogtam raja :D Már meg is rendeltem az újat :)

(#635) vegyszer válasza Mate (#634) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is asszem vagy 2$-t vesztettem. :)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#636) patomi


patomi
őstag

Skacok, nem tudom vettetek e már E27-es led izzót, de ez piszok jól világit. Ok nem 2 dolcsi hanem 6 de abszolút megéri. Én a 120 ledesből vettem meleg fehéret, szerintem a 40w sima izzó fényerejét produkálja bőven és mivel kicsi a feje így belemegy kisebb bura alá is.
Máshol már vettem korábban 82 ledes izzót az idestova 6 éve üzemel gond nélkül.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#637) vegyszer válasza patomi (#636) üzenetére


vegyszer
addikt

én vettem, de véletlen hideg fényűt. sokáig tartott megszokni, de teszik. MEg RGB LED is jött kettő, nekem tetszenek...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#638) egykettő válasza gabe_ (#198) üzenetére


egykettő
aktív tag

nekem van egy eladó af9015 zöld ledes, van hozzá antenna átalakítóm is, csak azt nem akarom eladni :) érdekel?

(#639) patomi válasza vegyszer (#637) üzenetére


patomi
őstag

Igen egyszer én is belefutottam,figyelmetlen voltam de nem tudtam megszokni. Warm White-ot kell keresni. Plusz nagyon oda kell figyelni, mert a 300 lumen alattiaknak elég gyengus az ereje. RGB páromnak nem tetszik... Az nem olyan karácsonyos(érzet) állandóan?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#640) vegyszer válasza patomi (#639) üzenetére


vegyszer
addikt

Én kora esti hangulatvilágításként szeretem. Főleg a vörös, és kék színekben tetszik. A plafont világítom meg vele, onnan a visszavert fény kellemes.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#641) Mate


Mate
nagyúr

Ma megérkezett megint pár csomag.

Megjött 2db 3w-os led lámpa. Pici, fémházas, amiből már rendeltem korábban, de bevált.

Megérkezett az egér is. Felemás érzéseim vannak. Kisebb az egér, mint amire számítottam és a CPI feliratú pici gomb be is nyomódott. Ha viszont azt nézem, hogy 1200-ért egy jól működő, nagyon halk, vezeték nélküli egeret kaptam, akkor jó vételnek mondanám. Szokni kell, hogy némák a gombok és nagyon röviden nyomódnak a logitechemhez képest, de ez megszokás kérdése.

Továbbá rendeltem 3 fülest darabját 200-ért. Kinyitva a boritékot erősen csodálkoztam, mert ugyan az a csomagolás és kinézet fogadott, mint a múlt héten megérkezett 700 Ft-os füles esetében. Jobban megvizsgálva rájöttem a különbségre. A 700-as-on van felvevő gomb, míg a 200-as csak egy sima füles.

(#642) gabe_


gabe_
őstag

Egy ilyet rendeltem, kíváncsian várom. :) Ha beválik, kell még pár darab ismerősnek is...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#643) Bence123


Bence123
tag

No, tegnap találtam a topikra, sajnos én is fertőzött vagyok, bemutatom nagyjából miket vásároltam hátha valaki pont ugyan erre vágyik :D
Alapvetően én DX párti vagyok. Tény, lassú(bár volt már nekem igazán kellemes szállítási idő is, de semmi extra), és néha tud drágább lenni mint az ebay, de itt van sok kép, esetleg más userek véleményei, ami azért segít nem teljesen bóvlit venni. Meg vannak méretek is, ez nem rossz, néha már lepődtem meg, mert tök máshogy képzeltem el a dolgot. Szóval egy kis DX lista:
- Apple sima füles. Persze nem eredeti, 6,3$ volt, sajnos már nem kapni. Szépen szól, nem doboz hangú, stb, olyan mint a gyári. Van most is fenn, 10$ körül. Ebayen könnyen bele lehet futni szerintem gagyi minőségűekbe, itt nincs ilyen kockázat
- Jack dugós fm transmitter, talán ebayen olcsóbb, nem akartam kockáztatni a hangot most se. Kellemes eszköz, gagyi minőségű anyagokból, szépen szól, de nem mentes statikus zajoktól
- Kapcsolók autóba. Ilyen is. Fasza minőség, 15A-t bírják, ebayen se olcsóbb ahogy néztem
- Csavarhúzó készlet. Ezt nem ajánlom, gáz a cucc, ráadásul a bit fejek nem is a szokványos 5 milisek. Az egyik torx fejét sikerült használat közben leválasztani:)
- DS-hez fólia, tok, meg stylus. Fóliát most már leltem ebayen olcsóbban, azt onnan érdemes venni, a többi ok, egyébként jó cuccok
- Szelepsapka. Olcsó, szép, meg fekete, csak sajnos szar
- Ledes sofita izzó, minőségi jó cucc, szép fénnyel
- Zsugorcső, fekete, többféle, 1 méter. Ez is nagyon jó cucc, ebayen inkább külön-külön vannak, ez szerintem egy jó pakk, és szépen működik
- Lengőbiztosíték, szimplán jó
- Karbon fólia, nem színezett, hanem anyagában mintás, háromdé. Szép, ebayan talán olcsóbb, sajnos még nem néztem
- Polárszűrő fényképezőhöz. Nagyon jó cucc, kötelező
- Nyaklánc-medál-óra. Ajándéknak vettem, és ennek nagyon is ajánlom. Szép nagyon, adnak hozzá kis dobozt is - tekintsünk el attól, hogy benne a szivacs egy nagyobb zsebórához tartozik :) Sajnos a sárgák közvetlenül a dobozra ragasztják az itemnumbert is, de szerencsére nem tépi fel az egészet, de lehetnének okosabbak is...

Érkezik mostanában még majd pakk DX-ről és ebayről is, majd beszámolok :K

[ Szerkesztve ]

(#644) DJGABI válasza Bence123 (#643) üzenetére


DJGABI
addikt

hmm egy jack dugós transmitterrel én is kacérkodtam (bár tokból így is-úgy is ki kell vennem a telefont, most kazettás adapterről megy az autóban a zene)

egy töltéssel mennyit megy? lehet egyszerre tölteni meg használni?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#645) Bence123 válasza DJGABI (#644) üzenetére


Bence123
tag

Lehet használni töltés közben, igen. Akksija... hát, nem szoktam órákig használni, néha feldugom, maxra tölti magát, és használom tovább. A hármas akksijelzésből kettő alá még soha sem csökkent :) Szóval nem rossz szerintem, kérdés mennyit használnád egyhuzamban

[ Szerkesztve ]

(#646) patomi


patomi
őstag

Én most ilyet vettem, műszerfal világításnak autóba. Remélem ez jó lesz, múltkor vaterán vettem 10db.-ot, ami kicsit másképp néz ki. Egy hét alatt tönkrement mind. Két nap után elkezdett villogni aztán annyi,,, persze nem ennyiért,, no meg sürgős volt..

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#647) #27813376 válasza Bence123 (#643) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ügyes.
A hozzászólásod szintje lehetne ragadós a link nélkül áradozók számára.
:R

(#648) Mate válasza #27813376 (#647) üzenetére


Mate
nagyúr

Linket én is adok, ha szól valaki. Elmúlt időben rengeteg termékem került le ebayről, így a link hasztalan. Viszont ha ír valaki, hogy érdekli pl. elemlámpa, akkor megkeresem neki.

Elég gyakori, hogy 1-1 eladó törli a terméket, majd felrakja újból. Így a link halott, viszont én hamar megtalálom és aktuális linket tudok adni.

(#649) #27813376 válasza Mate (#648) üzenetére


#27813376
törölt tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#650) Melack válasza Mate (#648) üzenetére


Melack
veterán

Az elemlámpa engem érdekelne. :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.