Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) Dinter válasza DJ. Ru$y (#37000) üzenetére


Dinter
addikt

Igen, leadtam egy rendelést sok cuccal, majd kiderült, hogy az egyik csak jan. 11-én lesz raktáron, ezért ezt külön küldetem. A maradékot 2 részbe osztattam, hogy ne vámolják meg, és e-mailben kaptam a shipping numbereket, a rendelésnél a hivatalos oldalon még mindig csak Ready to Process.

[ Szerkesztve ]

(#37002) G@ben válasza Blaise (#36996) üzenetére


G@ben
addikt

Nem hinném, hogy a telefon támogatja, mert nem mai darab, de akkor is elsősorban szivargyújtó elosztót keresek, a linkeltek meg nem azok. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37003) DJ. Ru$y válasza Dinter (#37001) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Másold már be ide kérlek azokat a számokat. Akár úgy is, hogy 1-2 számot X-szel jelölsz, bár nem sok mindent lehet amúgy sem vele kezdeni, de nem vágom.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37004) Dinter válasza DJ. Ru$y (#37003) üzenetére


Dinter
addikt

Dear ...

Thanks for contacting with us.

We have split your order to three orders and arranged a dispatch for the available item first .The order details as below:

1.shipping number :A000091512300167

item details:4 x [SKU234616]Eachine H8 Mini RC Quadcopter Spare Parts Motor H8mini-002[+Color;Black White]

...

(#37005) DJ. Ru$y válasza Dinter (#37004) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a szám azonosítja magát a csomagot. Lesz egy vonalkód a csomagon, ami alatt ez a számsor lesz, csak, hogy tudd már ránézésre a számból, hogy mid jött meg, szóval ezzel nem tudod nyomon követni, azért fizetni kellett volna külön.

Szerk.: Javítás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37006) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Vennem kell egy ismerősömnek powerbankot. 5000 vagy 10000 xiaomi az ajánlott igaz? Melyik a jobb vétel? Bangood vagy máshol olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#37007) Dluinet válasza Shrimplandhu (#37006) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a szürke színű olcsóbb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37008) grabber válasza Shrimplandhu (#37006) üzenetére


grabber
addikt

Mihez kéne?Ha egy telefont feltölteni,arra az 5000 pont elég,mert a valóságban úgy sem fogja tudni azt a kapacitást.3000-ből meg fel lehet tölteni bármelyik telefont 1x.
"Battery Capacity (FastTech Tested) 6250 mAh
Battery Capacity (Mfg Rated) 10000 mAh"
Kb ennyire valósak.
Ott vedd ahol olcsóbb vagy van kuponod.De most a BG cuccaim időben megjöttek,GB le van terhelve nagyon és raktáron sincs sok minden.Vagy fasttech.

(#37009) wwenigma válasza grabber (#37008) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor az hamis, meg ne vegyetek.... Xiaomi a megbizhato elektronika és akkuk miatt ajanlott. Persze az eredeti.

Shrimplandhu: fenti linkről eredetit kapsz, 10000-est ajanlom. Alapáron 3480ft-ért ajándék most (csak a cellák benne többet érnek).

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37010) dugesz77


dugesz77
őstag

Az új Eachine H8S érdekes lesz. Már tud háton is repülni . Már mondhatni sokat is tud. Kíváncsi leszek az első tesztekre.

(#37011) krisztianAMG válasza dugesz77 (#37010) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A 3D is tud.

(#37012) Silent77 válasza dugesz77 (#37010) üzenetére


Silent77
veterán

Ez is tud
Nekem ez volt, poén. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#37013) dugesz77


dugesz77
őstag

Ok .Azt nem tudtam. Viszont akkor ebben mi a plusz a 3D-hez képest? Egy ezressel olcsóbb..

[ Szerkesztve ]

(#37014) Shrimplandhu válasza wwenigma (#37009) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Pont gondolkodom zseblámpához (BLF A6) 18650-es akksit rendelni. Ebben 18650-es van?

http://shrimpland.hu/

(#37015) Dluinet válasza Shrimplandhu (#37014) üzenetére


Dluinet
nagyúr

powerbanks use 3 pcs of SANYO 3350mAh rechargeable batteries, model number NCR18650BE.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37016) dugesz77 válasza Shrimplandhu (#37014) üzenetére


dugesz77
őstag

BLF A6-ba inkább valami nagy áramerősségűt(folyamatos nagy A leadásra képes) keress ICR/IMR akkukat. A powerbankoknál inkább a nagy kapacitásra mennek(nagy mAh szám),hogy tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

(#37017) cris78


cris78
őstag

Ezzel van valakinek tapasztalata?
Eu-ból 31,5$.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37018) ngabor2 válasza Shrimplandhu (#37014) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az akkurendelés elég lutri. Amennyit rendeltem eddig, az vagy nagyon jó volt, vagy nagyon hamar kuka. A bicajos lámpámban harmadik éve megy évi 1 töltéssel egy Trustfire 26650 megy telente. A testvére, ami vele együtt jött, 2 töltés után meghalt. Hasonló az arány 18650 esetén is.

Powerbanknál ugyan ezt tapasztaltam.

(#37019) Vikusz77 válasza grabber (#37008) üzenetére


Vikusz77
tag

Amennyire én tudom (nem értek hozzá), a 10000mAh a 3,6 voltra vonatkoztatott kapacitás, a 6250mAh a kimenő 5 voltra vonatkoztatott kapacitás. A gyártó oldalán ugyanezeket az adatokat találod.
[link]
Szóval a megadott kapacitás valós, csak nem úgy, ahogy elsőre gondolná az ember.

(#37020) wwenigma válasza Shrimplandhu (#37014) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem tudom mekkora áram leadasara kell, én ezeket hasznalom lampaban, amikor vettem 13$ volt a 4 darab. :) Megbizhato elado akku téren.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37021) grabber válasza Vikusz77 (#37019) üzenetére


grabber
addikt

Jogos,mit is várhattam volna el ha az adattárolásban is ugyanígy "csalnak".

(#37022) Dluinet válasza cris78 (#37017) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37023) spidersoft válasza dugesz77 (#36904) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez oszt vezérlő :D egy girhes potméter... :((( viszont cserébe nem ciripel, mint egyik-másik PWM-es, hangtalan :U Viszont mellékhatásként belefűt a hűtött térbe, ami mérsékelten előnyös egy hűtésrendszernél :(((

(#37021) grabber: a készülékre is ráírták, hogy elég nyomatékos legyen a dolog. 5,1V mellett 3 cellától elég necces lenne 10000mAh, még így is névlegesen 3333mAh (a kép tanulsága szerint minimum 3170mAh) esik egy cellára, szóval ez valami elég normális aksi lehet :) Tegnapelőtt ürült ki először, 8560mAh/~5V ment bele a fehér töltő tanulsága szerint (a ráírt 88%-os hatásfokkal számolva 0,88*8560*5/3,7=10179mAh mehetett bele, szóval ott van ez valahol...) Ez legalább egyértelmű, nem úgy, mint a hangtechnikában a PMPO meg hasonló marhaságok...

Pörgettyű kb. 400Ft-ért, 3db. Olcsóbban nem láttatok valahol például egy darabot? Sarkalatos pont, hogy meglegyen a szuperképessége. Ránézésre elég filléres cucc, hazai kínai boltokban viszont nem láttam, csak a LED-es villódzós marhaságokat...

[ Szerkesztve ]

(#37024) krisztianAMG válasza spidersoft (#37023) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Az a kisebbik gond, hogy bentre fűt (a processzorhoz képest jelentéktelen mennyiségű az elfűtendő hőmennyiség). A nagyobbik az, hogy potméteren eső feszültséget a vékony és kis felületű szénrétegnek kell elfűtenie. Abszolút gány megoldás, és kicsit sem rendeltetésszerű (de még csak nem is hosszú életű). Ettől olcsóbban lehet egy LM317-es kapcsolást össszedobni, vagy egy DC-DC step down átalakítót rendelni eBayről.

(#37025) ratobi


ratobi
senior tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyan kütyüvel, ami képes a hőmérséklettől függően egy ventillátor fordulatát szabályozni? Persze minél kissebb méretben kellene. (egy laptop ventit kellene vele szabályozni)
köszi.

(#37027) havri1 válasza havri1 (#37026) üzenetére


havri1
félisten

Hm, jól benéztem az előző hsz - em!
Szóval kértem a pengető törlését.
0.44$-t refundoltak, és a pengetőt törölték, a mellé rakott akciós (és 5$-al csökkentett végösszegű) terméket meg postázták :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#37028) core2trio válasza csaby9 (#36862) üzenetére


core2trio
tag

Télleg.. lol egy kicsit a kiképzése a villásdugónak így jobban megnézve... :F
Emlékeztet sok usb kütyüre aminél nem nagyon érdekli a gyártót, hogy mégis hogyan fog elférni a szomszédos csatlakozókba szánt csatlakoztatnivaló, ezért "túlhízlalja a terméke dimenzióit" :W

Köszi a tippeket akksi ügyben srácok, valahogy sejtettem, de nem esett le hamarabb (pedig cerkaakksiknál nem volt újdonság :DDD ), hogy a szokásos parasztvakítás megy a noname 'brand'eknél.

Erősebb ledlámpákhoz melyik illene jobban, cerkaakksi vagy ez a 18650-es csoda?

(#37029) Imy válasza dugesz77 (#37013) üzenetére


Imy
veterán

Olcsóbb, illetve már nem vezetéken lók az akksi csatlakozója, és kulturáltabbnak látoma távitányítóját.
Amúgy ha egy kapcsolót tennének a kopterre sokat segítene ebben az árkategoriában, de tudom nem fér bele az olcsó árba. :D

(#37030) Imy válasza cris78 (#37017) üzenetére


Imy
veterán

Biztos jó, hiszen xiaomi. :)

(#37031) RBJ


RBJ
addikt

Kicsit off, hol lehet kérni új fórum témát, vagy felvetni a lehetőségét? Nem találom sehol. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37032) Outlander válasza RBJ (#37031) üzenetére


Outlander
őstag

Jobb felső sarok, adataid felett..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37033) RBJ válasza Outlander (#37032) üzenetére


RBJ
addikt

az nálam új hozzászólás. :U

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37034) DJ. Ru$y válasza RBJ (#37033) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondjuk menj egy szinttel kijjebb, ne a topikban akarj nyitni egy másikat. (Amúgy, ha nem hiánypótló, akkor nagyon nehezen lehet "felfuttatni" egy új topikot.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37035) RBJ


RBJ
addikt

Robotporszívó űgy lenne. szerintem egyre több helyen aktuális így jó lenne megosztani az információkat mivel elég kevés.
Közben megleltem a nyitás lehetőségét. :R

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37036) oriic válasza RBJ (#37035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#37037) dugesz77 válasza core2trio (#37028) üzenetére


dugesz77
őstag

Erősebb lámpáknál a 18650 Li-ion akkusok az egyeduralkodók. Nem véletlen. Ceruza akkuból lehetetten ilyen teljesítményeket kihozni. De nézz át a Elemlámpa,Zseblámpa topikba ,segítőkész emberek vannak ott is. Illetve megéri sőt kötelező az összefoglalót átolvasni.

[ Szerkesztve ]

(#37038) cris78


cris78
őstag

ez mennyire lehet tartós? ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37039) Nerazim


Nerazim
őstag

Hali!
Szerintetek ez a Belkin szivargyújtós töltő eredeti?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#37040) Dluinet válasza Nerazim (#37039) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a mostani eredetiek így néznek ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#37041) dugesz77 válasza Nerazim (#37039) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem ha nincs benne a hirdetésben, hogy "Genuine " akkor nagy százalékban hamis a termék. Sőt még így is bepróbálkoznak egy páran a hamis termékkel de legalább akkor tudsz mire hivatkozni refundnál.

(#37042) Nerazim válasza dugesz77 (#37041) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi a segítséget. :C
(#37040) Dluinet
Ahogy elnézem az eredetieket azok között nincs is kettős usb kivezetésű :DDD

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#37043) RBJ válasza oriic (#37036) üzenetére


RBJ
addikt

benéztem elég gyér a tapasztalat. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37044) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Végre megjött a BlitzWolf F1, kicsomagoltam, de bekapcsolni nem merem, kb. 4-6 °C-os a készülék, (nem volt meleg a postás bicikliben :DDD) kipróbálás majd este várható, maláj posta meg bűn lassú a fake "TN"-jükkel együtt, 11. 29-i feladás, ma kaptam meg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37045) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Lejárt a szerkesztési időm...

Feltöltötték a Snap Up-ot, ami úgy néz ki nem is az új év első napján lesz... És megint becsúszott egy érdekes Snapi $129 alapáron, snap up-ban $200 (lehet elírtak egy 0-t nem kizárt.) :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37046) spidersoft válasza DJ. Ru$y (#37045) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ez a tolómérő meg még teljes áron, megÁFÁztatva is feleannyi, mint itthon (meg bárhol)... ez nekem sántít :D

(#37047) Outlander válasza spidersoft (#37046) üzenetére


Outlander
őstag

Ezeöccá szokott lenni a lidlben. Vagy ez különleges?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#37048) Mr.Csizmás válasza spidersoft (#37046) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"teljes áras" -> Note:

It's high quality model made in china,

but but our component is the same as the original as well as the functon, please rest assured.

If you want to find the genuine Mitutoyo 0-150mm Caliper, >>>please click here<<<

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37049) DJ. Ru$y válasza Outlander (#37047) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezertötért Mitutoyo-t? :DDD (Márkára keress rá.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#37050) #214


#214
tag

Megérkezett a december 11-én rendelt Banggoodos Xiaomi Piston 3 fülesem. Lehet nem újdonság itt, de eredeti: feketék a karikák a jack dugón. Előtte Sony MDX-EX100 volt, de szerintem mellé lehet tenni (sőt), ezután ezt használom. Jó fülhallgató, megéri és a szállítás is kifejezetten gyors volt, így karácsonyi időszakban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.