Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) metaksza válasza PainKiller13 (#66800) üzenetére


metaksza
tag

Én ebben vitatkoznék. Egy hete rendeltem készüléket, telekomos átvétellel, percek alatt végeztem, nem kellett aláírnom semmit. Egyébként a készülékbiztosítást csak személyesen tudod intézni.

(#66802) Ateszpapa válasza tylerddd (#66799) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nekem rendelés vegen mikor leadtam utan kerdezte meg h kerek e biztositast is. Ott kertem is.

(#66803) PainKiller13 válasza metaksza (#66801) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én minden héten megyek párszor átvételre, tudom, hogy gyors, viszont a sort akkor is ki kell várni, ami sajnos mostanában egyre tovább tart a leépítések miatt.

(#66804) SüdiLaller válasza b.daniel (#66772) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:C

ehhez inkább nem írok semmit mert ban lenne belőle...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#66805) hurenzon


hurenzon
senior tag

Dominó kártyát is ingyen cserélik micro simre?

(#66806) SüdiLaller válasza dptrsk (#66771) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

köszönöm hogy elmagyaráztad a számomra is nyilvánvalót, de akkor matek: havi 3200 ft bizti ennyit fedez? bárhol megjavítják 30K ért, náluk így 25K. 5k-val olcsóbb így a javítás, és én kb kifizettem eddig 30 ezret biztosításra, és szerinted ez korrekt?

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#66807) PhoenixSzG válasza SüdiLaller (#66806) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ha ennyire nyilvánvaló, akkor miért kötötted a biztosítást? :F

(#66808) tylerddd válasza SüdiLaller (#66770) üzenetére


tylerddd
veterán

T-nél sajnos nem valami kedvező a biztosítás, hiszen fizeted a viszonylag drága havidíjat és önrész is kell, ha baj van. Más cégeknél én azt tapasztaltam, h ahol akár 30-40k-t elkérnek ugyanerre, ott önrész nincs, ahol meg már 5-6 körül van biztosítás, ott van önrész. Ez utóbbi a legjobb szerintem, hiszen valóban csak akkor kell mélyebben a zsebbe nyúlni, ha megvan a baj.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66809) Tomikaa. válasza hurenzon (#66805) üzenetére


Tomikaa.
tag

Úgy emlékszem, hogy csak akkor ingyenes, ha a szolgáltatótól veszel új microSIM-es telefont. Ha nem a szolgáltatótól veszed, akkor fizetős, honlapon biztos fent van az ára. De ha azt mondod, hogy eldobálja a térerőt vagy ilyesmi és microSIM-et kérsz, lehet, hogy úgy is ingyen lenne.

[ Szerkesztve ]

(#66810) kali válasza hurenzon (#66805) üzenetére


kali
legenda

igen, ha a feltételek adottak; link

(#66811) dptrsk válasza SüdiLaller (#66806) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát, ha jól értem kötöttél egy biztosítást, ami számodra is nyilvánvaló feltételeket tartalmaz.

A biztosító nyilván a haszonért csinálja, árul egy szolgáltatást, amit te és még sokan mások igénybe vesznek, mivel a biztosítás összege 3000 forint, ezért a biztosító azt tudja vállalni, hogy ha történik valami a telefonnal 25ezer önerőért, akár egy újat fizet, ha beázott pl.

Igen, ha beázik és javíthatatlan, akkor kapsz egy teljesen új készüléket.
Ha csak apróbb hiba van rajta, megeshet, hogy kevésbé jársz jól, mint az, aki leejtette, s újat kap.

Emiatt szerintem a legkevésbé a Telekom a hibás, mint írtad nyilvánvalóak a feltételek Számodra, ezért kötötted meg.

Mint írták a szerviz mennyiért javít, innentől kezdve a 30+25ezer sincs 90ezer.
Tehát a hivatalos eljárás neked még így is olcsóbb.

Azt már leírtam, hogy te mennyiért tudod megcsinálni más dolog mint a szerviz, ami adózik, műszereket vesz, külön épületet, munkaerőt tart fenn a javításhoz... NEM olyan, mint, az ha te az étkezőasztalon megcsinálod magadnak, amikor ráérsz!!!

(#66812) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha a domino simemhez rendelek egy netplusz S-t,azután aznap egy L-et, akkor gondolom a 2 adatforgalom összeadódik, de a net sebesség melyik lesz? Végig a gyorsabb. vagy előbb elfogy a gyorsabb/nagyobb L, aztán jön a lassab S?

(#66813) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ha így vasárnap tölt fel az ember dominót, mennyi idő, mire megjön az sms róla, illetve email? Bő fél órája lett feltöltve, és még nem jött meg.
Ja, bankkártyával. A pénz levonásáról az sms megjött.

[ Szerkesztve ]

(#66814) Zeki válasza lugosi (#66813) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem azonnal megjöttek.

(#66815) #76385920


#76385920
törölt tag

Aki használja, annak működik a telekom app? :F

(#66816) M.A.Z. válasza Zeki (#66812) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Miért adódna össze?

[ Szerkesztve ]

(#66817) kali válasza #76385920 (#66815) üzenetére


kali
legenda

hajnalban még működött, de most nem enged belépni.

(#66818) Ateszpapa válasza #76385920 (#66815) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Reggel 9:30 körül nem ment

(#66819) #76385920


#76385920
törölt tag

Köszi...

Most működik, de ezekszerint nem egyedi volt az esetem.

(#66820) kali válasza #76385920 (#66819) üzenetére


kali
legenda

már valóban jó, de szokott néha rakoncátlankodni.

(#66821) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Ha webshopban nem eléthető pillanatnyilag egy készülék (i6s 64) attól függetlenül van arra esély hogy üzletben valahol van nekik?

(#66822) dptrsk válasza Fr3eWar (#66821) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Van esély rá, a webshop és a boltok külön raktárkészleten vannak.

(#66823) dptrsk válasza M.A.Z. (#66816) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Összeadódik. Telekom weboldalon felnis hívja a figyelmet rá, hogy ha megrendelem s a másikból még van, akkor a másik az eredeti fordulónapig felhasználható.
Domino esetén.
Előfizetés esetén időarányos számlázás van, nem halmozás.

(#66824) talamasca válasza Fr3eWar (#66821) üzenetére


talamasca
senior tag

Hétvégén pont azt az üzletekben maradt (kb. 5 db) pár darabot lehetett megvenni. Jelenleg sehol nincs nekik!

“Black as midnight on a moonless night.”

(#66825) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Telefon és készülékhűségem lejárta után díjcsomagot szeretnék váltani (drágábbról olcsóbbra) az online felületen keresztül. Ezt megtehetem úgy is, hogy a választott díjcsomagra (Move XS) nem kötök hűséget? Ilyen opciót fel fog ajánlani a rendszer díjcsomagváltáskor? Előre is köszi a segítséget

(#66826) kali válasza Tappancs2001 (#66825) üzenetére


kali
legenda

szia,

a díjcsomagra vállalt hűség lejártával semmi akadálya, a move xs díjcsomagra pedig nem is lehet tarifahűséget aláírni, tehát még felkínálni sem tudja a rendszer úgy.

(#66827) Beca1990


Beca1990
senior tag

már ha nem Arany vagy Platina kiemeltségű vagyok nem is lehet úgy hosszabbítani hogy részletre veszem? csak egy összegben?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#66828) kali válasza Beca1990 (#66827) üzenetére


kali
legenda

a webshop nem kínálja fel, de üzletben jellemzően megugorják a dolgot.

(#66829) dedike válasza Beca1990 (#66827) üzenetére


dedike
addikt

Kb két hete ismét lehet. Engem is meglepett a dolog, de tudom értékelni a dolgot... :K

(Igaz, nem vittem végig a dolgot, csak a kosárig mentem.)

Jó szerencsét!

(#66830) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Szeretnék kábel internetet beköttetni a telekom által és ahogy néztem van lehetőség notebook vásárlására is és ezen is elgondolkoztam. Részletre szeretnék vásárolni. Kérdésem az lenne hogy szerintetek kérnek e majd a kezdő részletén túl egyéb összeget? Hitelképesség meg ilyenek..

iPhone 14 Pro

(#66831) tomy86 válasza csibabu (#66830) üzenetére


tomy86
addikt

A vezetékes topikban tudnak segíteni, ha itt nem érkezik válasz.

(#66832) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Move XS-nek mi a buktatója? Úgy látom Eco XS-nél olcsóbb (Move 1990, Eco 2390), viszont a Move havi díja ha jól látom, akkor nem csak hálózaton belül használható fel, hanem belföldön bármire (sms, hívás), míg az Eco csak hálón belül. + van a move-ban gigantikus 30 MB adatforgalom is.

Eco 1 HUF-fal olcsóbb percdíjakkal operál. Kinek éri meg az Eco, ha a fentiek igazak?

(#66833) kali válasza albiosz (#66832) üzenetére


kali
legenda

szia,

nincs kimondott buktató, csak kell lenni olyan (olcsó) díjcsomagnak is, ami nem tartalmaz alapban benne foglalt adatkeretet.
a havi díj mind a két díjcsomag esetén; 100%-ban lebeszélhető és SMS-ekre felhasználható belföldön (kivéve az e-pack kedvezmény összege)

(#66834) albiosz válasza kali (#66833) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi az infót!

Az összefoglaló oldalon azt írják az Eco-ról, hogy ,,hálózaton belüli perc- és SMS forgalomra felhasználható, belföldön". Viszont ha a részletek alatt nézem, ott valóban az van, amit írsz.

Gondolkozunk a Next S helyett valami olcsó díjcsomagon családbarát kedvezménnyel. Azt jól gondolom, hogy ha 2 számot szeretne majd az előfizető ingyen hívni, akkor 3x kell kifizetni az 1090-et?

[ Szerkesztve ]

(#66835) kali válasza albiosz (#66834) üzenetére


kali
legenda

ez a mérvadó;
Az Eco XS díjcsomag havidíja 100%-ban lebeszélhető belföldön, hálózaton belüli, valamint más belföldi mobil- és vezetékes hálózat előfizetői felé indított alapdíjas hívásra, illetve felhasználható SMS küldésre, hangposta-lehallgatásra belföldön.
forrás: link

a családbarát minden számra aktiválandó, akik egymással annak keretében szeretnének beszélni, de úgy mindenki havi 100 órát beszélhet a másikkal/többiekkel, tehát oda és vissza is adott lesz a keret.

[ Szerkesztve ]

(#66836) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!

Távszámlával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni:

Beregisztráltam az oldalra, szeretnék felvenni új havidíjas előfizetés kifizitésére számlát.
Rámegyek, hogy Új szolgáltató regisztrálása -> Telekom -> Mobil szolgáltatások.
Kitöltöm az adatokat, számláról másolva. Biztos, hogy jól vannak beírva.
Erre föl rögzítésnél állandóan ezt kapom:
"Az ön elektronikus számlázási beállításai időközben megváltoztak. Kérjük kezde újra a szolgáltatói azonosító felvételét."

Vagy én vagyok a sügér és másik szolgáltatói pontot kellene kiválasztani vagy... más nem tudom szóba jöhet-e. :DD

[ Szerkesztve ]

(#66837) zuioch


zuioch
aktív tag

Október 6.-án online felületen meghosszabbítottam az előfizetésemet újabb 2 évre, és választottam hozzá egy készüléket, 9.-én azonban ügyintézővel töröltettem az egész megrendelést, mert más előfizetés, illetve egy másik készülék lett kilátásba helyezve. Ez a töröltetés a Telekom chat ablakban történt. Mondta a hölgy hogy törlés után majd újra meg kell rendelnem az egészet, de ha belépek a megrendeléseim között ma, 13.-án, még mindig úgy szerepel, mint "szállítás alatt", illetve szintén a mai napon kaptam egy e-mail-t is, hogy a készülék átvehető az általam választott pik-pak ponton. Ma chat ablakban megint felkerestem egy ügyintézőt, aki azt mondta hogy nincsen törölve a megrendelésem, úgyhogy jelenleg már azt sem tudom hogy akkor mi van, a készülék a pik-pak ponton, én meg nem tudok új rendelést leadni. Mit kéne tenni, menjek be a pikpak pontra és küldessem vissza?

[ Szerkesztve ]

(#66838) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok. 200 megás netem volt, és ma észrevettem, hogy arany-os ügyfélként 1090 Ft helyett 590-ért is adnának szintén 200 mega netet. Rámentem az appban, hogy oké, legyen. Azóta a neten azt írja a Telekom oldala, hogy a szerződésemhez nem tartozik internet, a Telekom appban meg hiába netezek, nem megy lefele a 200 mega, hanem stabilan marad. Félek, hogy most tényleg nincs netcsomagom, mert akkor az drága mulatság lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66839) dptrsk válasza csabi94 (#66838) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem biztos, de ha jól látom előfizetéses vagy.

Azaz az 1090 forintos csomag hó 1-je és ma között lesz számlázva, tehát ma még a másik csomag 200MB-ját használod.
Holnaptól pedig aktív az új csomag, amit tudsz használni.

A Telekom felületén már az új csomagot látod, aminek holnaptól fogynia kell.

(#66840) cris78


cris78
őstag


Ez most, hogy van ha BlackBerry netet használok?
Két hónapja fogy a sima netem is...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66841) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok,
Lehet arról tudni valamit, mikor kerülnek fel használt telefonok a tmobile oldalára?Akár fizetnék is ha valaki letudna nekem egyet csapni...

Tisztelet a Gépésznek!

(#66842) vwpolopg válasza VMatteo (#66841) üzenetére


vwpolopg
őstag

random kerülnek fel. és ha nem nézed az oldalt mindennap, óránként, kb. le is maradtál a legjobbakról amikor felkerülnek...

(#66843) VMatteo válasza vwpolopg (#66842) üzenetére


VMatteo
őstag

hát sajnos erre nincs lehetőségem, ezért mondom hogy fizetnék bárkinek ha sikerülne egy jót megvennie nekem

Tisztelet a Gépésznek!

(#66844) albiosz válasza kali (#66833) üzenetére


albiosz
őstag

,,kivéve az e-pack kedvezmény összege"

Itt mire gondolsz? Pl. Move XS-nél ugye 1990 e-Pack-kel a díj, akkor ez az, ami lebeszélhető?

Most váltottunk egyébként próbaként erre és 2290 HUF-ot ír az oldalon, gondolom akkor ebből jön még le számlázáskor 300 HUF kedvezmény, ugye?

(#66845) Ateszpapa válasza VMatteo (#66843) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mire gondolsz ami jó lenne?

(#66846) VMatteo válasza Ateszpapa (#66845) üzenetére


VMatteo
őstag

20-30e Ft körül valami jó Sony, Lumia, esetleg Samsung.

Tisztelet a Gépésznek!

(#66847) Vangelis válasza VMatteo (#66841) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nagyon nehéz....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66848) VMatteo válasza Vangelis (#66847) üzenetére


VMatteo
őstag

Igen, ezért kérek segítséget.

Tisztelet a Gépésznek!

(#66849) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék Tőletek kérni...

Egy hete rendeltem egy bőr hátlapos G4-et innen neten keresztül 146k-ért részletre (20x7300). Édesanyám lebonyolította az adatok egyeztetését ma reggel, le szerettem volna ellenőrizni, hogy jó csinálta-e, mire egy 171k-s összegű (20x8600) rendelés lett belőle. Kiderült egy telefonhívást követően, hogy az egyeztetés helyett törölte a megrendelésem és készített egy újat. Ennek következménye lett, hogy az online akciót elvette, helyette teljes árat szabtak. Emiatt megkértem a szolgáltatót, hogy törölje a rendelésem. A törlés 1-2 napon belül megtörténik. Viszont édesanyám csomagját már megváltoztatta, így azt írja, hogy legközelebbi vásárlásom 2017. július hónapban lehetséges. Saját csomagra sem vehetem, mivel én is megváltoztattam lévén, hogy annyit közöltek, hogy egy éven belül, ha cserélek telefont, akkor +5.000-et kell ráfizetnem. Azt viszont nem mondták, hogy 6 hónaposnak is kell lenni a csomagnak, egy másik üzletben tájékoztattak a váltás után már....
Nos, így szummázva az eseményeket van esélyem még arra, hogy részletre tudjak készüléket vásárolni április előtt vagy a T két egetverő hibája miatt, most készülék nélkül kell lennem jövő áprilisig?
A poén az, hogy ettől függetlenül a készülék még szállítás alatt van, de azt ha holnap kényszerből átveszem - a telefonhiány miatt - akkor az már illegális :F

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#66850) Ateszpapa válasza SkiDev (#66849) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia! Ha törölve lett a megrendeles akkor minden vissza áll abba az állapotba ami megrendeles előtt volt. Várd meg azt az 1-2 napot.

A másik meg hogy nem kényszerít senki hogy atvedd a csomagot.
Ne vedd át!
Bár ha törölték a megrendelest akkor minek kuldik ki?
Vagy azután toroltetted miutan futarnak adták?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.