Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66501) szabogabor10 válasza tylerddd (#66500) üzenetére


szabogabor10
veterán

2. Csak az átvételt kell aláírni, a szerződést a megrendeléssel együtt virtuálisan aláirod. A gyakorlatban bárki átvehet rendelest, a futárok nem nagyon szoktak ebbe belekötni.
3. Most is lehet (mostmár neten is rendelhető, a telefon megrendelést visszaigazoló lap alján), és bármikor lemondhatod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66502) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Kollégámnak van egy előfizuja, 7 hónapos múlt elseje előtt, 300 valamennyi kapcsolatponja van összesen és mégsem lett arany szintű elsejével... nem 7 hónap és 250 pont kell? Mindkettő teljesült neki, mégsem lett az, a kiemeltségi szint még nem arany, ezt írja a weboldal.

(#66503) dedike válasza vwpolopg (#66502) üzenetére


dedike
addikt

Szia, szerintem hónap közepe felé koncentráljatok oda, akkor szokott az előző havi pontszám jóváíródni. Bár nem tudom van-e valami összefüggés a kettő között.

Jó szerencsét!

(#66504) vwpolopg válasza dedike (#66503) üzenetére


vwpolopg
őstag

De a pontok már vagy 2-3 hónapja átlépték a 250-et. Meg a 1430-on az automata is jóideje azt mondja, hogy arany szinthez szükséges pontok száma 0.

(#66505) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#66501) üzenetére


Soulfly842
addikt

2, Ez tévhit. A futárnak is szigorúan ellenőriznie kell a SZIG-et, de 2-3 hónappal ezelőttig kicsit lazán fogták ezt... Ahogy én érzem: Eléggé rájuk lett pirítva, s azóta kétségbeesetten nézegetik. :)

Előfizetést csak az előfizető vehet át, tartozékot más is.

(#66500) tylerddd
1, Nem szoktak az iphone-re online akciózgatni. Szerintem ua. a konstrukció lesz az üzletekben is ;) És ha az új almára részletfizetés lesz, akkor a régiekre vajh' milyen konstrukció? :)

Kb. másfél éve volt utoljára ilyen, hogy bármilyen konstrukcióban elvihető csúcs-aLma részletre :)

(#66502) vwpolopg

Hat hónapnak kell eltelnie, de a hetedik hónapban van a felülvizsgálat. Nyugi, ez nem a hónap első 1-2 napján történik... ;) nézzetek rá 1-2 hét múlva ;)

[ Szerkesztve ]

(#66506) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#66505) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ezt nem tudtam..utoljára februárban vettek át helyettem cuccot (nem tartozékot), akkor még simán ment. Azóta nincs tapasztalatom.
Mondjuk valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy futár csak azért inkább visszaviszi a cuccot a depóba, mert nem a megfelelő ember akarta átvenni, de abszolút hiszek neked. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66507) lugosi válasza szabogabor10 (#66506) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A futár (nem telekomos) vitte már vissza azért a cuccot mert nem volt hajlandó feljönni az emeletre. És nem csak egyszer.

(#66508) szabogabor10 válasza lugosi (#66507) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na nálam ilyen gond nincs, de mindenesetre elég lusták, az biztos (tisztelet persze a kivételnek).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66509) r3dsnake válasza Soulfly842 (#66505) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Soha nem láttam SZIG-et ellenőrző futárt. A főnök céges rendeléseit is lazán ide szokták adni nekem.

(#66510) hurenzon válasza szabogabor10 (#66508) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nekem mindig mindent felhoz. Igen rendesen kap penzt is. De az a par ezer ft nem oszt. Cserebe akkor jon es oda ahova mondom ha meg otthon vagyok felhozza a cuccot.

(#66511) Soulfly842 válasza r3dsnake (#66509) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hozzám brutálisan sok ügyfél jött be mostanában, hogy nem adták át... GLS-es futárok hozzák le a központi áruraktárból is a normál átvételes telefonokat (Mondhatni napi kapcsolatban vagyunk velük - T-Pont átvétel), ők is meséltek sok mindent, de ezt hagyjuk ;)

A lényeg, szabályzás értelmében csak az előfizető vehet át szerződéskötéssel kapcsolatos eszközt, Sim kártyát, bármit... (legyen az akár két éves hűségidő, vagy akár egy dominó szerződés).

(#66512) vwpolopg válasza Soulfly842 (#66505) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi, átadom az infót :)

(#66513) Vangelis válasza Soulfly842 (#66511) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem nagyon szeretik átadni az tény. Igazából tényleg nem is adhatnák át. Főleg az előfizetéses vagy dominós cuccokat.

Én szerencsére olyat ritkán rendelek.

De azt is szokat számít, ha tudják, hogy ki vagy. Ha tegnap kért ma minek kérje újra a személyit.

T-pontban sem kérik soha. Jobban tudják ki vagyok mint én magam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66514) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem meg vissza vitték a tvt amit a home tol rendeltem mert az előfizető nem volt otthon és csak ő veheti át. A srác inkább vissza vitte.

(#66515) Vangelis válasza Ateszpapa (#66514) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem meg az egyik tv-t ripityára törték :D

Ki is bontattam.... mert látszott, hogy valami nem kerek....

Vissza is vitték :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66516) tylerddd válasza Soulfly842 (#66505) üzenetére


tylerddd
veterán

Igen, anno még az i4s-t elhozhattam, de az i5s-t már nem törlesztőre. Remélem valóban lesz ilyen konstrukció!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66517) Ateszpapa válasza Vangelis (#66515) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Huhh az nem semmi.
De elvileg be is üzemelik vagy már nem szokásuk?

(#66518) des_tiny válasza tylerddd (#66500) üzenetére


des_tiny
csendes tag

Szia

Előbb beszéltem Telekomos vezeto ismerőssel es i6s-t lehet részletre venni majd,mert az "s" szériákat szoktak "engedni" részletre venni.igy ez nem online akció...
Egyébként en meg azt kérdeztem tőle hogy az i6s next s aranytarskartya díjcsomagban 189600ft, a sima i6 pedig 199.990ft.ez hogy lehet hogy az i6s olcsóbb...de igazából nem tudott ra válaszolni csak azt hogy lehet később az i6s drágul. i6-om van most es filozok hogy vegyek e i6s-t ez meg az asszonye lesz, vagy marad es az asszonynak veszünk egy i6-ot.

Egyébként mondta hogy mar vagy 30-40en előrendeltek es legtöbb rose Goldot.

(#66519) szabogabor10 válasza des_tiny (#66518) üzenetére


szabogabor10
veterán

"es legtöbb rose Goldot"

:Y
Ezt nem gondoltam volna. Ahogy nézem, az 16 GB-os rose gold el is fogyott, illetve az összes 64 és 128 GB-os 6s is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66520) zuioch válasza des_tiny (#66518) üzenetére


zuioch
aktív tag

Lehet tudni esetleg hogy ez a bevezető ár (akció) meddig marad így?
Feleségemnek is a rose kellene, de attól tartok hogy mire lesz, addigra meg már kimúlik az akció.

Vagy próbálkozzak üzletben, hátha van készleten?

[ Szerkesztve ]

(#66521) szabogabor10 válasza zuioch (#66520) üzenetére


szabogabor10
veterán

Üzletben majd péntektől lesz készlet. Az előző évekből kiindulva az a tapasztalatom, hogy ha még idén akarsz venni i6s-t, nem sok esélyed lesz boltban venni. Legalábbis ha az Apple továbbra is minimális készleteket küld a Telekomnak. Kérj online készletértesítőt, és ha jön az e-mail, azonnal csapj le egyre. Vagy állj sorba péntek éjfél előtt az Allee-ban. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66522) tylerddd válasza des_tiny (#66518) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi az infót, jó hír! Tartsák meg ezt a szokásukat, én egyébként is csak az S szériákat veszem :)

Az viszont kevésbé, amiről szabogabor10 kolléga ír. Ennyire nem lesz készlet belőle?! Kértem értesítést én is, majd figyelek!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66523) tylerddd válasza tylerddd (#66522) üzenetére


tylerddd
veterán

Bár most jövök rá, hülye vagyok. i5s sem volt részletre az alap díjcsomagokkal, csak az ilyen 7-8k előfizetésekkel.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66524) zuioch válasza szabogabor10 (#66521) üzenetére


zuioch
aktív tag

Készletértesítőt kértem ugyan, de attól tartok hogy ez a bevezető akciós ár 1-2 héten belül megszűnik, meg aztán nagyobb csomaghoz is kötik, és már hiába lesz, ha nem ennyiért.
Azt sehonnan nem lehet megtudakolni hogy meddig bevezető áras? :U

(#66525) szabogabor10 válasza zuioch (#66524) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem nem nagyon. Az is könnyen lehet, hogy ezek a végleges árak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66526) zuioch válasza szabogabor10 (#66525) üzenetére


zuioch
aktív tag

Értem. Köszönöm.

(#66527) des_tiny válasza tylerddd (#66522) üzenetére


des_tiny
csendes tag

Azt mondta nem lesz készleten mert ami érkezik arra mar mindre van vevő.inkabb rendelj es kb 2-3 hét múlva megkapod.

(#66528) tylerddd válasza des_tiny (#66527) üzenetére


tylerddd
veterán

Kértem értesítőt, ha kapok, próbálok lecsapni rá. De most előrendelni sem tudok már, gondolom elfogyott az előrendelhető mennyiség.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66529) lockdown90


lockdown90
senior tag

készülékbiztosítást, illetve biztonság program-ot csak személyesen lehet lemondani?
2390 + 890 forinttal megdobja a szamlam lool...Next S-el szep kis osszeget hoz ki havonta így.... vagy csak a dijcsomagra vallal husegido utan lehet lemondani?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66530) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Helló!

Jelenleg 10 HUF a domino egyenlegem és hiába nyomkodom hívás után a # gombot, nem kapja meg a visszahívást kérő SMS-t szintén 30-as fél. Más irányokba működik a pillanatnyi csörgetés. Más is tapasztalt már ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#66531) Beca1990 válasza Wind-Storm (#66530) üzenetére


Beca1990
senior tag

nem számhordozott a 30-as fél?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#66532) Wind-Storm válasza Beca1990 (#66531) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Mindig is 30-as és tés volt. Ami valaha is változott nála, az egy új kártya ("SIM").

[ Szerkesztve ]

(#66533) dptrsk válasza Wind-Storm (#66532) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Esetleg nem SPAMelted valamikor, azt hiszem ha egy nap tulleped egy szamhoz a 30sms/nap limitet tobbe nem tudsz kuldeni neki, csak ha bemegy tpontba es keri hogy vegyek le a te szamod tiltasat.
Lehet a 30db nem pont 30 de valami hasonlo nagysagremd.

(#66534) jagertibi


jagertibi
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy mobilinternet (Huawei E3372) és egy D-link dwr-116 router, Milyen beállítások kellenének a routernek hogy működjön ez a stick vele?

A régi 3G-s simán ment ahogy beledugtam :K

előre is köszi a válaszokat

(#66535) ForRedGlory válasza lockdown90 (#66529) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Telefonon is le lehet.

(#66536) szaniszlokar válasza jagertibi (#66534) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

A router konfiguracios feluleten inditsd el a varazslot. Az vegig vezet. Konnyen beallithato a mobil kapcsolat es a wifi is.

Minden ellenállás hasztalan.

(#66538) jagertibi válasza szaniszlokar (#66536) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Probálltam. Nem kapcsolódik magától, még a pin-t is kivettem. Látja a router hogy 4G-s stick de csak tekereg.

A 3G-s simán megy. Ezért gondolom beállítás függő. Vagy lehet a modemmel van baj.... :U

[ Szerkesztve ]

(#66539) szaniszlokar válasza jagertibi (#66538) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

Én is ezt a routert használom és hozzá a Huawei e3276-os modemet, de nálam felkapcsolódik minden gond nélkül a 4G hálózatra. Ha a számítógéphez csatlakoztatod a sticket, úgy fel tudsz kapcsolódni a 4G-re?

Minden ellenállás hasztalan.

(#66540) Soulfly842 válasza vwpolopg (#66504) üzenetére


Soulfly842
addikt

Még egy dolog jutott eszembe. Lejárt számlája nincs a múlt hónapról? Mert azt előbb be kell fizetni, hogy a köv. szintre emelkedhessen. :)

(#66532) Wind-Storm

Ha valakit zavar akkor le is lehet tiltani a szolgáltatónál a visszahívó sms-eket.

Nem lehet, hogy erről van szó?

(#66534) jagertibi

Kaptál új sim kártyát is hozzá? (a régi előfizetést lezárták és újat csináltak?). Más készülékben működik a netes sim?

Ha új a kártya és a net sem működik máshol, akkor célszerű kérni az aktiválását ügyfélszolgálaton keresztül - ez is lehet a probléma (Néha megragad 'on hold' státuszban).

Ilyen routert már többször aktiváltam 4G-s stick-vel - ment hibátlanul a fentebb írt 'varázsló' végigfuttatását követően. Ott ki kell választani, h. 4G router és Go..

(#66541) jagertibi válasza Soulfly842 (#66540) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Hát magán a gépen az internet managerrel hibátlanul üzemel, csak a router nem akar hozzá csatlakozni. A 3G-s stickbe atteve a 4G SIM kártyát, úgy is csatlakozik. Magával a 4G modemmel lehet valami, mintha nem szeretnék egymást. A Routerrel már mindenhogy proballtam,varazsloval, manuallal mindenhogy..... :(

(#66542) vwpolopg válasza Soulfly842 (#66540) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nincs, mindig elso nap fizet amikor elerheto a szamla.

(#66543) Soulfly842 válasza jagertibi (#66541) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pedig azoknak szeretniük kell egymást. Eleve ugyanebben az 'összecsomagolásban' forgalmazza a Telekom.

[link]

Sokat adtam el így összepakolva, mindig pozitív volt a visszajelzés... Nem tudom így, hogy mi lehet a gond. :(

(#66544) jagertibi válasza Soulfly842 (#66543) üzenetére


jagertibi
aktív tag

Igen ezt tudom. Ezért is tettem fel a kérdést hátha tudja valaki mit kéne beállítani hogy működjön.

(#66545) Gyb001


Gyb001
senior tag

Miskolcon van olyan T bolt ahol egy sw hibás telefont javítanak? ( ota után nem indul)
Régi telefonom Ózdon helyben megcsinálták.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#66546) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

ha el van írva a garijegy, mit lehet csinálni? 2013-as vásárlási dátum van, egy 2014 Q2-ben kiadott készüléknél... :U számla nincs meg, és nem saját vásárlás volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66547) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#66546) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Szerintem az eredeti tulajt fel kéne keresni, s megkérni kérjen egy számlamásolatot...
Azon remélhetőleg a jó dátum fog szerepelni.

(#66548) dptrsk válasza Gyb001 (#66545) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Telekom üzletekben megszűnt a szerviztevékenység. Csak továbbítást végeznek a hivatalos gyártói szerviz felé.

(#66549) Mr.Csizmás válasza dptrsk (#66547) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ismeretlen az eredeti tulaj :N refurb/használt készülékről van szó.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66550) Zoty4 válasza Mr.Csizmás (#66549) üzenetére


Zoty4
őstag

Siman elofordulhat akkor, hogy valami szeriahibas termek volt, aztan kicsereltek.pl kollegamnak, 8 honapig volt meg az i6ja, aztan egyik naprol a masikra beszart a mikrofon. Bevitte szervizbe es kapott egy ujat. Lehet nalad is ez tortent

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.