Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67151) Zeki válasza kali (#67148) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, de a netplus s-m magában akkor is olcsóbb, mint surf mellé, és önmagában ha elfogy, csak lassul. Ha meg valaki csak a surf csomagot használja, ha lefogy, jön a napinet. Amit le lehet mondani, de ha újra él a surf netje, akkor vissza kell aktiválni, különben nem megy a net.

(#67152) kali válasza Zeki (#67151) üzenetére


kali
legenda

ezért írtam/kérdeztem a MB elvárást, illetve tettem az összképbe a perc- és sms díjak különbözetét, azok alapján majd kiderül, hogy mi a helyzet, melyik éri meg jobban.

(#67153) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem tudom ezt a szuper szolgáltatást mennyien használják... :)
4.1.2. Videotelefon szolgáltatás és videotelefon hívásátirányítás díjai
Telekom mobil magyarországi
hálózaton belül
Csúcsidőben* 130 Ft/perc
Csúcsidőn kívül* 66 Ft/perc
Telekom mobil magyarországi
hálózaton kívül
Csúcsidőben* 160 Ft/perc
Csúcsidőn kívül* 81 Ft/perc

Szerintem az MMS is ki fog kopni. Rohadt drága. Inkább mobilnet meg email.

[ Szerkesztve ]

(#67154) kali válasza Zeki (#67153) üzenetére


kali
legenda

régebben használtuk néha poénból, de annak sok éve már, mióta van hangouts, facetime...stb., azóta felejtős.
annyi, hogy nem kell hozzá voip, de nem minden esetben működik (ez sem), eltérő platformok függvénye a dolog.

(#67155) Zeki


Zeki
nagyúr

Amúgy 800/1800Mhz-en mi most a legnagyobb sebesség? A 150/50-es net 800Mhz-en is megy?

(#67156) btz válasza Zeki (#67155) üzenetére


btz
addikt

Megy mert a Telenor is odaadta az ő részét frekvenciáiból, amúgy kevesebb lenne. Természetesen Budapest 800 ezalól kivétel, ott viszont van városi freki, úgyhogy mindegy.

ⓑⓣⓩ

(#67157) lugosi válasza Zeki (#67153) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy barátom épp a múltkor vadászgatta a telefonjában, hogy hogy lehet ezt használni, de nem találtuk meg. Gondolom ez még annak idején a symbianos nokiák idejében volt a telefonoknál feature, meg akkor volt benne a menüben.

(#67158) Zeki válasza lugosi (#67157) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, a Nokiámban tutira benne volt. :) Sosem használtam. Ez megint egy túlárazott dolog, ami felett eljárt az idő, mert vannak nagyságrendekkel olcsóbb megoldások.

btz

köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#67159) kali válasza lugosi (#67157) üzenetére


kali
legenda

a telefon típusa is válogatja, nekem is furcsa volt, hogy a telefonjaim közül például az xperia z nem tudta, de az s4 és a note 4 igen.

(#67160) tomi613 válasza Freeman007 (#67103) üzenetére


tomi613
aktív tag

Lehet. Én is úgy csináltam. A havi számla terhére feltöltöttem az univerzális egyenlegem. És már engedte is a Play áruház a vásárlást. Utána a *102# le is tudod kérdezni a egyenleged. De akár el is lottózhatod. ;)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#67161) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

előfizuból ki lehet vásárolni az adott készüléket?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#67162) kali válasza cellpeti (#67161) üzenetére


kali
legenda

szia,

a hűség tekintetében kérdezed?
amennyiben igen, úgy a kötbér(ek) kifizetése a megoldás, annak függvényében, hogy az csak az előfizetésre íródott alá, vagy mellé bizonyos díjcsomagra is.

(#67163) cellpeti válasza kali (#67162) üzenetére


cellpeti
veterán

értem, erről gondolom valamelyik T-pontban tudnak tájékoztatást adni

Tigris, tigris, csóvafény...

(#67164) kali válasza cellpeti (#67163) üzenetére


kali
legenda

igen, személyesen, de akár telefonon is adnak tájékoztatást.

(#67165) prannk


prannk
őstag

Olyanra van lehetőség,hogy lefoglalni vagy félre rakatni telefont? Szeretnék venni egy S6 ot de most nincs készleten. Kértem készletértesítőt de félek úgy járok mint a z2 vel. Hogy 3 szor lecsúsztam róla. Mire észrevettem az emailt megint nem volt rendelhető. És ráadásul s6 kifutó. Úgyhogy nagyon kellene a telefon.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#67166) vwpolopg válasza prannk (#67165) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez mondjuk elég meglepő, hogy már kifutó az S6, kíváncsi lennék az okára...

Anno az S3-S4-S5 egyszerre volt kapható hónapokig, az S5 is nemrég lett kifuttatva, most jött helyette az S5 neo...

(#67167) kali válasza prannk (#67165) üzenetére


kali
legenda

hivatalosan biztos nem erőltetik, de ügyintéző függvénye is a dolog, üzletben (az egyik nagy t-pont) volt nekem anno példa rá, hogy az ügyintéző hölgy a második érdeklődésemkor - másodszor is hozzá sorsolt a gép - felírta a telefonszámomat, amikor pedig kaptak készletet, akkor azonnal hívott, hogy kaptam néhány darabot adott típusból, de ha lehet, akkor siessek, mert nagy kereslet van rá.
rohantam is hozzá gyorsban, a kollégája csodálkozott is, amikor mondtam, hogy kihez és miért jöttem, mert ilyen ugye nincs, de aztán előkerült a telefon, a dobozán egy cetlivel, amin a nevem és a telefonszámom figyelt. (meg is háláltam a hölgynek, nem tudtam le egy szóbeli köszönömmel, mert akkor abból a telefonból nagyon nehéz volt szerezni, alig néhány üzlet kapott, elenyésző darabszámban.)
a webshop más téma, ha már csak ott elérhető esetleg, akkor nehéz eset...

vwpolopg; s6 edge, edge+, meg mellette a sok más samsung típus.

[ Szerkesztve ]

(#67168) Ákinard válasza kali (#67167) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Megerősítem az iPad mini 2-t én is úgy vettem, hogy felírta az eladó a számomat, és felhívott, hogy elrakott egy fehéret és egy űrszürkét is, menjek be és döntsek melyiket szeretném. És tartotta 1-2 napig mire be tudtam menni érte.
Cserébe annyit kért, hogy részletre vegyem, utána 1-2 nappal kifizettem az egészet előre. Hogy ez miért volt jó neki, nem tudom, de nekem nem okozott többletköltséget ezért nem is érdekelt. (Talán jutalékot kapott érte?)

(#67169) kali válasza Ákinard (#67168) üzenetére


kali
legenda

lehetett a részletes konstrukcióban eseti anyagi érdekeltség, de így, hogy neked nem jelentett semmilyen többletet, valóban nem volt jelentősége.

(#67170) cellpeti válasza Ákinard (#67168) üzenetére


cellpeti
veterán

multinál dolgozom. Írják, hogy ki mennyit és mit adott el részletre

Tigris, tigris, csóvafény...

(#67171) kali


kali
legenda

megy már (itt is) lte hálón az sms, félelmetesen gyors a 3g-hez képest.

(#67172) szabogabor10 válasza kali (#67171) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam már jó ideje megy (legalábbis a szifon SMS küldéskor mindig is LTE-n maradt), és tényleg nagyon gyors.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67173) kali válasza szabogabor10 (#67172) üzenetére


kali
legenda

ezen a környéken tegnap láttam először, hogy már csak híváskor ugrik le 3g-re, sms küldéskor és fogadáskor nem, a sebesség meg pláne feltűnt a korábbi 3g-hez képest, a szolgáltató irányába küldtem, rápöttyintettem a küldésre, aztán alig emeltem fel az ujjamat, már olvastam is a visszaigazolást a kézbesítésről - iphone 6s plus, de használom a *a# kódot, hogy kapjak értesítést -, direkt kipróbáltam utána 3g-n is, hátha nem jól viszonyítok, de igen, sokkal gyorsabb lte hálón.
túl nagy jelentősége nincs ugyan - a volte inkább nagy lépés lesz -, de jó látni, hogy haladnak a dologok.

(#67174) prannk


prannk
őstag

Ez az ügyfélszolgálati chat elég nehezen akar előjönni :W .

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#67175) Saphirahick


Saphirahick
tag

Sziasztok!

Samsung i9301i-m van (S3 Neo plus), lassan egy éves. Nemrég váltottam t-mobile-ra, és azóta a mobilinternet folyamatosan szétkapcsol. A hálózatot jelzi, de azt írja ki hogy "csatlakozás". Vagy nagyon sokat kell várni, hogy bejöjjön, vagy mobil adatokra kell nyomni egy 'ki-be'-t és újra csatlakozik.
Előtte a vodafone-nál voltam, ott nem csinálta. SIM csere már volt, nem az okozza, szervizben azt mondták, hogy ismert a probléma, de nem device hiba, hanem szolgáltató.
Meg tudja ezt bárki erősíteni?
Tapasztal bárki ilyesmit?
Android 4.4.2 fut rajta, esetleg újabb nem gyári ROM megoldhatná ezt? (Bár még 1 év grai van rajta, amit nem biztos, hogy fel szeretnék áldozni.)

Köszi szépen előre is!

Thinking sucks.

(#67176) hr2 válasza Saphirahick (#67175) üzenetére


hr2
őstag

Hálózati hiba, ezt csinálja már 3 hónapja kb. és még mindig nem tudták megoldani.
Szégyen.

[ Szerkesztve ]

(#67177) MaxxDamage válasza prannk (#67174) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Engem érdekelne a pontos elérési útvonala. :R
Sajnos én nem tudtam beszélni velük. (1430 és 1412-n sem) :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67178) Saphirahick válasza hr2 (#67176) üzenetére


Saphirahick
tag

Köszi szépen a gyors választ!

Thinking sucks.

(#67179) ferob válasza MaxxDamage (#67177) üzenetére


ferob
őstag

Ha a Telekom weboldalán levő chat felületet szeretnéd használni, de nem akarsz az oldalon böngészni, hogy egyszer csak megjelenjen, akkor ezen a linken közvetlen tudsz beszélni valakivel.

Amíg nem jelenik meg, hogy a kapcsolat xy ügyintézővel létrejött, addig nem tudsz írni, ennek feltétele, hogy valamelyik ügyintéző online legyen.

(#67180) MaxxDamage válasza ferob (#67179) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm! (majd kipróbálom):R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#67181) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Tudtok érvényes kupon kódot?
Bluetooth hangszórót szeretnék rendelni a telekomtól, de jobb lenne 12700-nál olcsóbban..
Köszönöm szépen!

(#67182) Soulfly842 válasza vwpolopg (#67166) üzenetére


Soulfly842
addikt

(#67166) vwpolopg,

Szerintem csak jó áron volt sokáig az S6 és teljesen ki lettek pucolva a készletek. :)

Vissza fog az valószínűleg kerülni idővel állandóra... néha a kifutót és a 'korlátozottan elérhetőt' egy kalap alá veszik.

Kivételt képez szerintem - szigorúan találgatva, ha idejekorán jön az s7 :)

(#67167) kali

Nincs ebben semmi váratlan max azon lepődött meg, hogy hogy eldugta a szemek elől és hogy hogy elrakta neked :)

(#67168) Ákinard

Semmi közömbös nincs benne, az ügyintézőnek tök közömbös, hogy hogy viszed el. Lehet, hogy már este volt és a G4S elvitte a pénzt, s emiatt javasolta inkább a részletet, hogy a záróállomány ne legyen magas. :)

(#67181) staker

Melyiket nézted? :)

Ha nem lesz extra-kedvezmény rá, akkor a Telekom üzletekben megveheted arany/platinkártyásként részletre is.

Én a Harman Kardon Onyx Studio2-t teszteltem a múltkor. :) Ritka, hogy ilyen komolyabb jószágnak telepített aksija legyen... :) Kellemes meglepetés volt.

[ Szerkesztve ]

(#67183) #04441088 válasza Soulfly842 (#67182) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezt: Huawei AM10.

Nem tudom milyen kedvezményeim vannak. :F

(#67184) Soulfly842 válasza #04441088 (#67183) üzenetére


Soulfly842
addikt

A kuponra értettem, hogy extra kedvezmény.. :)

De szerintem akkor egy ilyen már sokkal jobban megéri - megéri még egy kis plusz pénzt szánni rá:

[link]

Hangzásban ég és föld az eltérés a kettő között. :)

(#67185) kali válasza Saphirahick (#67175) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem mondom, hogy csak és kizárólag, de azért érdekes, hogy az ilyen problémák jelentős többsége samsung telefonokkal adódik.
nekem is volt már több samsung is (note 4, s4...stb.), ahol én mozogtam, ott sosem volt gondom, de azonos telefonokkal is sok problémát olvasok itt a fórumon és máshol is, bár nem csak telekom hálózaton, de jelentős többségében ott.
milyen firmware verzió van a telefonodon?
értem ezt úgy, hogy független, régió...stb?

Soulfly842; igen, főként arra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#67186) hurenzon válasza kali (#67185) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nálam is ez van.
De csak samsunggal s3, s3 lte, note 2 , note 2 lte, note 3 , note 4, s6 edge +

De amikor lg g4 em volt , akkor tökéletes volt minden.

(#67187) anonymus89 válasza #04441088 (#67183) üzenetére


anonymus89
addikt

Soulfly842 ajanlata raadasul az edigitalban akcios.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#67188) apaszka válasza hurenzon (#67186) üzenetére


apaszka
veterán

Érdekes, nekem az LG G2 vel volt ilyen gondom. A Samuval egyikkel sem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67189) #04441088 válasza anonymus89 (#67187) üzenetére


#04441088
törölt tag

Már felugrott 29 ezerre, láttam pár órája még 19-ért.
Köszönöm mindenkinek. :R

(#67190) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Üdv mindenkinnek.

Van esetleg olyan térkép ami lebontja a 4G lefedettséget frekvencia tartományokra? Mert ugye vidéken inkább a 800-as van, de jó lenne látni mégis mennyire nyomja el a többi tartományt, mert amit készülök venni telefon itthon csak az 1800-as és 2600-asra tudna csatlakozni. És nem tudom, hogy ez mennyire okozna gondot nekem, mert sokat járok vidékre dolgozni.

[ Szerkesztve ]

(#67191) Zeki válasza ricsi0307 (#67190) üzenetére


Zeki
nagyúr

nincs. Majd ha államilag kötelezővé teszik. Ezek maguktól... soha.

(#67192) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Tegnap lejárt a 2 éves Next S díjcsomagra kötött tarifahűségem, de az online felületen még nem tudok dícsomagváltást kezdeményezni, csak drágább díjcsomagokra (ugyanazokat ajánlja fel, mint a hűségidő alatt). Ennek mi lehet az oka? Előre is köszönöm a segítséget

(#67193) 4Grider válasza ricsi0307 (#67190) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ne vegyél olyan telefont Magyarországra, ami nem tudja a 800 MHz-et. A vidéki lefedettség 90%-át ui. ezen a frekvencián oldják meg. Gyakorlatilag csak ott van 1800 MHz-es 4G, ahol a legutóbbi frekvenciapályázat előtt már kiépült a hálózat.

(#67194) zsolesz06


zsolesz06
tag

Sziasztok!

Lehet hogy hülye kérdés lesz, de felteszem! A kérdésem az lenne, hogy az előfizetésből nem megoldható hogy fizessek az app storeban, spotify-t stb? Mert van egy 100%-ban lebeszélhető havidíjam amit egyszerűen nem használok el teljes egészében!

:)) :D

(#67195) lugosi válasza zsolesz06 (#67194) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem megoldható sajnos.

(#67196) bok92


bok92
addikt

Üdv! Music XS díjcsomagom van, és olyankor mi a teendő, ha a Spotify elhasznált adatforgalmat nem abból a két GB egyenlegből vonja le, hanem a normál egyenlegből. ( Legalábbis a Telekom alkalmazása szerint). Sőt igazából az sem világos, hogy azt a normál 500 MB netet miért írja duplán? Mert írja külön is, meg a Spotify egyenlegnél is, tehát úgy jön ki, hogy van 3 GB netem, de közben meg nem...

[ Szerkesztve ]

(#67197) B.i.L


B.i.L
senior tag

A Magenta 1 díjcsomagban a TVGO - nem megy Lumia 640-en,de erről az ezközről ha megosztom a netet a tabletra - az nem a hagyományos (500 Mb) netből veszi le az adatforgalmat?Mert korlátlan TVGO-t írnak. :K viszont mivel megosztás,hát nem is tudom...Valaki próbálta,vagy tud valami infót?

Horgászni mentem...B.i.L

(#67198) ricsi0307 válasza 4Grider (#67193) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Itt kell az embernek komprumisszumot kötnie.Megveszem töredékáron a telefont és lemondok akkor kb. a 4G-ről vagy nézek olyat ami itthon is megy. Egyébként miért jó ez nekik, hogy még az EU-n belül is más a használt tartomány országonként? Nem lenne egyszerűbb ezt egységesen kezelni?

(#67199) Soulfly842 válasza B.i.L (#67197) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ilyet nem tilt a telekom ;)

Úgy is működik a TVGO-ha hotspotként megosztod a netedet és más eszközzel használod.

(#67200) szabogabor10 válasza ricsi0307 (#67198) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az EU-ban egyelőre mindnhol a 800/1800/2600 MHz-en van LTE, mégpedig úgy, hogy vidéken általában 800-on (esetleg 1800-on), városokban pedig ideális esetben (ékes kivétel a magyar Voda) 1800/2600-on. Ezért érdemes vagy európai típust venni, vagy olyan telót, amely a világ összes LTE frekijét tudja (iPhone). De mindenképp olyan telót vegyél, amely támogatja a 800 MHz-et.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.