Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) talamasca válasza lugosi (#66649) üzenetére


talamasca
senior tag

Arról nincs információm, hogy ez valóban üzleti titoknak számít e.
Ha ez az igazság, akkor természetesen nem várom el senkitől se, hogy az állását kockáztassa információ szivárogtatás miatt.
Mondjuk azt sokkal tisztességesebb tájékoztatásnak tartanám, ha megmondanák, hogy ez üzleti titok és kész.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#66652) lugosi válasza talamasca (#66651) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem az, hogy konzekvensen nem hozzák nyilvánosságra, azt jelenti.

(#66653) Mr.Csizmás válasza talamasca (#66651) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

simán üzleti titok, ha mindenki tudná, pl. akkor xyz konkurens szolgáltató/nepper simán elékínálhatna, hogy nála már 9-10.-től elérhető :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66654) talamasca válasza Mr.Csizmás (#66653) üzenetére


talamasca
senior tag

Várjál, itt most pont ez az eset van. ;)
Ha nekem nincs valami és meg sem mondom mikor lesz, de másoknak már most is van, akkor én rosszul fogok kijönni belőle... :U

“Black as midnight on a moonless night.”

(#66655) kali válasza talamasca (#66654) üzenetére


kali
legenda

kár ezt ennyire túlgondolni, mert az apple is érdekesen áll hozzá az ilyesmihez - bár már engedett valamennyit a korábbiakhoz képest -, meg a szolgáltatónak is van egy meghatározott üzletpolitikája, ami eddig jól működik, különben már változtattak volna rajta.
kérhetsz értesítőt, ahogy sokan mások is, az nem kötelez vásárlásra, aztán vagy kivárod, hogy kapjon adott készüléket a szolgáltató, vagy megveszed közben máshol, nincs ezzel semmi gond.
sokan keresik a 64 GB verziót, mert a 16 GB kevés - bővíthetőség nuku -, a 32 GB megszűnt - sok más gyártónál már 32 GB a minimum alap -, előfizetés hosszabbításával, sokszor részletre akarják venni, így a kereslet adott, nem ritka, hogy sokan kérnek értesítőt, de a gyártó nem túl sok darabot küld adott típusból, így ha az értesítő kiküldését követően valaki nem kellően gyorsan reagál, akkor megint csak a nincs készleten felirat fogadja, mivel mások gyorsabbak voltak és megvásárolták közben a raktárra beérkezett darabokat.
megnézheted az apr-ek kínálatát, a 16 GB verzióra írják ők is csak a holnapi napot, a 64 és 128 GB verziókra már 2 - 4 hetet, aztán lesz, amikor lesz...

(#66656) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hali!
Van egy Dominós számom, nem nagyon használtam, vagy 12 éve céges előfizut használtam. A számot minden évben töltöttem, el ne vesszen. Arra gondoltam, hogy a lejárt Telenoros előfizetést jegelem, szüneteltetem, a Telekomos számot lebeszélem. Igen ám, csakhogy a szüneteltetés havi szinten egy ezressel kerül kevesebbe mint az előfizetés, ami viszont 10-12ft-os percdíjjal lebeszélhető...
Valahol olvastam nemrég olyasmit, hogy a feltöltőkártyán lévő összeget vissza lehet pénzre váltani, erre akarják kötelezni a szolgáltatókat. Most nem találok róla semmit....
Félreolvastam valamit, vagy van erre lehetőség..?

(#66657) tylerddd


tylerddd
veterán

Ez a készletértesítős dolog mennyire működik jól?! Kaptam mailt, h van olyan készülék, aminél kértem értesítőt, de a link az akciós dolgok oldalára visz ill. az adott készüléknél is csak újabb értesítőt lehet kérni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#66658) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Az hogy lehet, hogy most kaptam e-mailt, hogy az előrendelt termék (iPhone 6s) megérkezett, szállításra vár, szállítás várható időpontja október 13.? Ez komoly? Eddig október 9-et írtak. :U
Mennyire megbízhatók ezek a dátumok?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66659) Ateszpapa válasza szabogabor10 (#66658) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mikor rendelted elő?
Házhoz szállítást kértél?

nekem is jött email ma, hogy szállításra vár, de nem írnak időpontot emailben.
SZERK: Ha belépek a T oldalára, nekem csak ezt írja:" A rendelésed előrendelt terméket tartalmaz, a termék beérkezésétől függően veheted át."
Ott Neked 13?

[ Szerkesztve ]

(#66660) szabogabor10 válasza Ateszpapa (#66659) üzenetére


szabogabor10
veterán

Múlt péntek délután.
Igen ott sajnos 13. van. Első napon előrendelem, erre nem hozzák holnap. Fasza. :U
Azért remélem rosszul írják.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66661) Ateszpapa válasza szabogabor10 (#66660) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Huhh, én 6.án rendeltem.

Akkor lehet meg sem kapom holnap, mert dátumot sem írtak. :(

"A rendelésed előrendelt terméket tartalmaz, a termék beérkezésétől függően veheted át."

Emailben meg ezt írják: "Megrendeléséhez az előrendelt termékek megérkeztek."

És ott sincs dátum, mikor vehetem át, igaz én a Mammutba kértem személyes átvétellel, hűség hosszabbítással.

Na, ha holnap reggel jön email a GLS-től is, akkor jó lesz. :)

(#66662) szabogabor10 válasza Ateszpapa (#66661) üzenetére


szabogabor10
veterán

Remélem holnap reggel nem kelek feleslegesen.
Soulfly kolléga nem tud esetleg valami biztatót írni? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66663) bobooo válasza szabogabor10 (#66660) üzenetére


bobooo
addikt

Nekem is 13.a és szintén 2.-án rendeltem...

De mostmár bese jön a Rendeléseim menüpont.. Komolytalan vicc az egész :W

(#66661) Ateszpapa: Twitterjük szerint Bp-n csak az Allee-ban lehet megvenni holnap. A többi vidéken. És ha a szállításokat tényleg elrakták 4nappal az ígérthez képest, akkor nem hiszem, hogy külön megkapta a Mammut üzlet a tiedet. :(

[ Szerkesztve ]

(#66664) Ateszpapa válasza bobooo (#66663) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Elég szomorú. :(
Titeket keresett a T ez ügyben telefonon, hogy vissza igazolja?
Pár napig ott volt, hogy 9.-én át lehet venni, ha 13:30-ig felhívnak.
De aztán nem is hívtak, és el is tünt az a szöveg is.
Azért elég fura, hogy csak az Alléban lehetne kapni és máshol nem holnap.

Most kicsit szomorú lettem, de azért majd holnap reggel kiderül.

(#66665) bobooo válasza Ateszpapa (#66664) üzenetére


bobooo
addikt

Rögtön okt. 2.-án jóváhagyták pár percre a rendelésre rá. :W

Twitterjük a forrás:
Telekom HU ‏@telekomHU okt. 6.

@xgergox @Allee Telekom üzlet, Debrecen Telekom üzlet, Győr Telekom üzlet II. (Árkád), Pécs Telekom üzlet II., Szeged Árkád Telekom üzlet.

Ezekben lehet holnap reggeltől kapni.

(#66666) lockdown90: Mindenféle tájékoztatás nélkül, 4 nappal később küldik ki mindenkinek ;)

[ Szerkesztve ]

(#66666) lockdown90 válasza bobooo (#66663) üzenetére


lockdown90
senior tag

nah webshopon is atirtak a datumot oktober 13.-ra? mi lett az elozo datummal?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66667) szabogabor10 válasza bobooo (#66663) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor megyek Allee-ba holnap.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66668) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok, ez mi?


Az első az előfizetésem, de mi a második? Gondolom a telefonom törlesztője, de miért 3.hó?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#66669) szabogabor10 válasza enginev3.0 (#66668) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mert egyszerre (a vásárláskor) állítják ki az összes havi törlesztőt, csak havonta "adagolják" neked.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66670) kali válasza enginev3.0 (#66668) üzenetére


kali
legenda

szia,

részletre lett azon a napon vásárolva valami, amiről havonta érkezik a számla, a befizetési határidő pedig mindig a hónap utolsó napja, de maga a számla a vásárlás napján lett kiállítva, így az mindig azonos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#66671) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Köszi :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#66672) zsolidodd válasza lockdown90 (#66666) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Nekem úgy írták az SMS-ben, hogy 2015.10.13. 20:00-ig szállítják. Én ezt úgy értelmeztem, hogy az a legkésőbbi időpont, amikor kiszállítják, de lehwt, hogy előbb jön. ÜFSZ-t hívta valaki?

(#66673) bobooo válasza zsolidodd (#66672) üzenetére


bobooo
addikt

Igen, én esetemben (okt. 2.-án reggel 8kor lett rendelve i6S+ 16GB fekete) azt mondták, hogy számlák megvannak, de futárszolgálatnak nem adták oda ma. Majd csak holnap talán. ÉS nem tudja miért nem adták ma oda.

(#66674) szabogabor10 válasza zsolidodd (#66672) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is úgy írták SMS-ben. Viszont a My Telekomban azt írja, hogy várható szállítási időpont október 13.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66675) zsolidodd válasza bobooo (#66673) üzenetére


zsolidodd
senior tag

Esetleg kérdezted a személyes átvételt üzletben?

(#66676) bobooo válasza zsolidodd (#66675) üzenetére


bobooo
addikt

Nem lehet ezeket a futárszolgálattal rendelt telókat átvenni személyesen.

Viszont érdekes My T-Mobile átváltott.... [link]

(#66677) szabogabor10 válasza bobooo (#66676) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem nem...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66678) Soulfly842


Soulfly842
addikt

A mai naptól a kiszállítások szünetelnek október 12-ig - központi éves leltár van a cégnél.. én is örömteli leltározással fogom tengetni a vasárnapot. A kiszállítások ezt követően október 13-tól folyamatosan történnek.

Legyen szíves türelemmel mindenki :)

Az az egy-két napocska nem oszt nem szoroz.

Mivel eszerint kell tájékoztatni az ügyfeleket is - nem árulok el ezzel titkot. :)

13-án nem lennék GLS-es futár ennyi biztos! :)

[ Szerkesztve ]

(#66679) bobooo válasza Soulfly842 (#66678) üzenetére


bobooo
addikt

De akkor, hogy lehetséges ez, hogy most mégis okt. 9.-én hozzák nekem? :F

(#66680) Soulfly842 válasza bobooo (#66679) üzenetére


Soulfly842
addikt

Csak találgatok én is (Webes folyamatokat kevésbé ismerem biztosan):

Lehet, hogy hamarabb átadták a futárnak? Rendeléskövetésben látszik vmi?

(#66681) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#66678) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt meg lehet csinálni, hogy bemegyek az Allee-ba hajnalban vagy reggel, és ott megveszem a telót? Lehet még törölni a megrendelésemet?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66682) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#66678) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
És aki bolti átvételt kért az sem mehet érte, ha jön email, hogy átvehető ahogy ma írták, hogy megérkezett? Mindenkit felhívnak telefonon a rendelés leadása után? Engem még nem hívtak, igaz csak hűséget hosszabbítok nem újat kérek.

[ Szerkesztve ]

(#66683) bobooo válasza Soulfly842 (#66680) üzenetére


bobooo
addikt

Nem tudom lekövetni, mert email-t nem kaptam GLS-től követési számmal. Csak a My T-mobile zárta le a módosításokat és ment át Szálítás Alatt-ra és okt 9.-ére.

Egyébként meg most jött ez a válasz Twitteren:

Ha október 9-ei szállítással előrendelted, akkor ez az időpont változatlan marad. Az értesítést sajnos tévesen küldtük.

(#66684) talamasca válasza Soulfly842 (#66678) üzenetére


talamasca
senior tag

Az hagyján, de ma (akkor gondolom ezért) szinte már szokás szerint használhatatlan az oldal.
Folyamatos hibák, készleten nem lévő termékeket készleten lévőnek mutatja, stb...
Ultragáz.
Egyszerűbb lenne, ha ilyenkor már a főoldalon "Karbantartás alatt" fogadná a vásárlókat.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#66685) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#66681) üzenetére


Soulfly842
addikt

Új előfizetés? Meglévőre minőségi készülékcsere?

Utóbbinál:
Attól függ, hogy összeállítás alatt van-e, vagy számlázták-e már...

Ha számlázták, akkor azt max központilag tudják sztornózni, ha nem, akkor kicsit egyszerűbb a történet.

Sok periódusa van egy ilyen folyamatnak, van ahol tudnak mit kezdeni vele, hogy te azt mondod, h. most azonnal akarod inkább, s van olyan, amikor már nem... :)

(#66682) Ateszpapa

Ha megérkezett, akkor már átvehető probléma mentesen. De figyeljetek oda, mert több üzletnek, mivel több helyen már szombaton is indul a leltár más lesz a nyitvatartási ideje.

Az alábbi Telekom saját üzletek szombaton már zárva lesznek:

Pécs Uránváros, Kaposvár Belváros, Siófok fő tér, Sopron Major köz, Veszprém belváros, Győr belváros, Nyíregyháza belváros, Eger, Szolnok Baross út, Szombathely Fő tér, Dunaújváros Dózsa György út, Europark

(#66686) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#66685) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meglévő megújítása, jelenleg szállításra vár a megrendelés állapota.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66687) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#66685) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szállításra vár van írva, de alatta feketén az, hogy "megrendeléséhez az előrendelt termékek megérkeztek." Na ilyenkor mi a helyzet?
Amúgy a Mammutba kértem.

(#66688) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#66686) üzenetére


Soulfly842
addikt

PM ment!

(#66687) Ateszpapa
Ez szerintem annyit jelent, hogy a központi árukészleten már ott van, de futárnak még nem lett átadva, s nagy valószínűség szerint az már nem is lesz. :(

[ Szerkesztve ]

(#66689) bobooo válasza Ateszpapa (#66687) üzenetére


bobooo
addikt

Nálam is ez volt... Ezután jött az ÜFSZ hívása után a "Szállítás alatt" állapot és, hogy mégis holnap jön. Szerintem a tied nincs az üzletben

[ Szerkesztve ]

(#66690) lockdown90


lockdown90
senior tag

egy embernek hany elofizetese lehet T-nel?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66691) btz válasza lockdown90 (#66690) üzenetére


btz
addikt

Gondolom amennyit elvisel a pénztárcája

ⓑⓣⓩ

(#66692) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#66688) üzenetére


Ateszpapa
addikt

BoboDJ:

Köszi, akkor nem várom, majd valamikor jövő héten, vagy utána.
Gondolom a lényeg az előrendelés, mert akkor már azon az áron kapom.

Ha egyátalán megkapom, mert van vagy 3 futó részletem is, ez lenne a negyedik :)
Bár a tapasztalatom, ha szerződést hosszabbítok, akkor nem szokott probléma lenni, hogy van már részletfizetésem is.
Pár éve még problémáztak ezen, hogy csak egy lehet.

(#66693) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#66692) üzenetére


Soulfly842
addikt

Olyan 13.-val meglesz az nyugi... ;) Nem lesz ott már utána. :)

Ha szállításra vár státuszban van akkor már kiszámlázták, ergo: jóváhagyták. :)

Egyébként:
Kicsit ellentmondásosak az információk.

Kiküldték a 13-t, de más csatornán meg írták, h. kiszállítják holnap ezeknek az ügyfeleknek is.

Én csak publikus információt láttam, amit leírtam ide, de a már összeállított szállítás előtt lévőket még lehet átadják futárnak :D

Lesz ahogy lesz, nyugalom mindenkinek. :)

[Troll on]
Ez csak egy alma, nem egy Samsung Galaxy s7 - az a pár nap már nem oszt nem szoroz!!! :DDD :DDD ;]
[Troll off]

[ Szerkesztve ]

(#66694) lockdown90 válasza Ateszpapa (#66692) üzenetére


lockdown90
senior tag

akkor lehet 4db elofizetes is akar egy szemelynek? eloleget kertek be?

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66695) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#66693) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pont most néztem, és a számláim között van az öszeg. :)
:))

lockdown90:

Nem, előleget nem kértek.
2 aranykártyás számom van.

2 részlet az tartozék(okosóra, lamax kamera)
A harmadik egy tablet.
A negyedik meg a 6s lesz

[ Szerkesztve ]

(#66696) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#66695) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az sem mellékes, hogy hány éve vagy előfizető, milyen a számlafizetői múlt, mennyi a havi fizetettt számla, mennyi a nyitott készüléktörlesztő szóval lockdown90, ne ebből indulj ki ;)

(#66697) #78121280 válasza lockdown90 (#66694) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nekem 9 előfizetés fut a nevemen 5 törlesztővel, előleget nem kértek,de vezetői engedély viszont szükséges volt. ;]

(#66699) lockdown90


lockdown90
senior tag

nekem ketto van folyamatban, mondjuk abbol egyik az aranytarskartya.
arra lennek kivancsi ha az egyik torlesztojet kifizetnem teljesen elore, de az alofizetest
meg tartanam, viszont a telefont nalunk fuggetleniteni szeretnem (15e) akkor az lehetseges?
vagy meg kell varjam, hogy maga az aranytarskartyas hivoszamra vallalt husegido is leteljen?
vagy ramvernek a kotbert?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#66700) Soulfly842 válasza lockdown90 (#66699) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az adott számról le kell járnia a hűségidőnek (amelyikkel vetted), s csak ezt követően tudod függetleníteni 15E-ért.

Ha ezt megelőzően szeretnéd akkor ki kell fizetned a feltételes kedvezmény kötbért!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.