Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66401) #TOTTI válasza btz (#66399) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mondj okosabbat! :)

Más: 20. napja nélkülözöm a garanciában leadott készülékem(Z3 Compact), eddig általában 1-1,5 hét alatt lefutott a garanciális/biztosításos procedúra és javították, vagy kaptam másikat. Tudok tenni a várakozáson kívül bármit?

[ Szerkesztve ]

(#66402) dptrsk válasza 8zabi (#66400) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem, az előfizetéses csak személyesen kérhet cserét!

(#66403) kali válasza metaksza (#66387) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül, ha esetleg drágul majd kicsit az említett telefon, akkor meg pláne...

adamssss; nem látok kimondott különbséget, ha összehasonlítom a kettőt.

(#66404) ataman válasza 313313 (#66396) üzenetére


ataman
aktív tag

Úgy látszik másnak sem tetszett, visszaállították az előző változatot. De talán holnap... Új hónap, talán új akciók, talán új telefonok...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#66405) djculture


djculture
félisten

Ide is beirom újabb faszántos húzás a telekomtól:

Mobil / Vezetékes Telefon / Vezetékes Internet / TV szolgáltatásokra vonatkozó feltételek változásai:
5. Módosítjuk az adatkezelésre vonatkozó szabályokat, amely értelmében a Szolgáltató 2015. október 1-jét
követő kedvezményes ajánlatainak igénybevételi feltételeként az Előfizető hozzájárulását kérheti a személyes
adatainak közvetlen üzletszerzési, tájékoztatási vagy piackutatási célra történő felhasználásához. Az Előfizető a hozzájárulását bármikor visszavonhatja, azonban ebben az esetben a kedvezményt elveszítheti.

(#66406) kali válasza djculture (#66405) üzenetére


kali
legenda

nem újdonság, közel 2 hónapja volt már szó róla ebben a témában is.

(#66407) 0021666


0021666
tag

Sziasztok

A Telekomnál van ez a korlátlan böngészés és e-mail 1890 forintért. A kérdésem az volna, hogy ki lehet trükközni valahogy, hogy például a videónézést, spotifyt és ilyesmi forgalmazást is böngészésnek "nézzen?

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#66408) pethYeti


pethYeti
addikt

Elvileg neten átállítottam az előfizetés díjcsomagomat. Kb mikorra lesz átváltva mert még az előző díjcsomagot mutatja. Kapok róla SMS-t vagy valamit?

(#66409) kali válasza 0021666 (#66407) üzenetére


kali
legenda

szia,

az ilyen jellegű "trükkös" kérdések/témák kibeszélése több szempontból - egyrészt a fórumos alapelvek miatt, másrészt telekom illetékesek is olvassák/követik a topikot -, sem szerencsés, kéretik ezt mellőzni.

pethYeti; az itt leírtak szerint; link

[ Szerkesztve ]

(#66410) btz válasza kali (#66406) üzenetére


btz
addikt

És mi lett a konklúzió? Ez van ezt kell szeretni?

ⓑⓣⓩ

(#66411) 313313 válasza ataman (#66404) üzenetére


313313
addikt

Nem az, hogy tetszik, nem tetszik. Konkrétan semmit nem lehetett rajta állítani/szűrni.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#66412) kali válasza btz (#66410) üzenetére


kali
legenda

nem kell, van/lesz választási lehetőség.
(bizonyos esetekben) ad valamiért cserébe (további) kedvezményt a szolgáltató, mindenki maga döntheti el, hogy megér neki annyit, vagy sem.

(#66413) metaksza válasza kali (#66403) üzenetére


metaksza
tag

Köszi, tegnap este már megrendeltem, szóval most már drágíthatják :) (Ilyenkor jön az, hogy olcsóbb lesz holnaptól.. :D

(#66414) djculture válasza kali (#66412) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem ez törvénytelen nem köthet kedvezményt az adatkezeléshez. Én még csak most olvastam ezt (jobb későn mint soha), irtam az adatvédelmi hatóságnak. Mert ez nincs rendben.

[ Szerkesztve ]

(#66415) zoli62


zoli62
addikt

Van itt valaki, akinek Huawei P8 Lite telefonja van? Mik a tapasztalatok? Egyébként ez is egy példa arra, hogy hálózatfüggetlenül olcsóbb egy mobil, mint Domino díjcsomaggal.

(#66416) dptrsk válasza djculture (#66414) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor szerinted a Tesco ClubCard vagy Spar SuperShop kártyákkal olcsóbb termékek sem jogosak?

Csak azért kérdezem, mert legrosszabb esetben kapcsolat kedvezményt kapsz majd(a jelenlegi dupla-tripla helyett) a több szolgáltatásra(kapcsolat dupla-tripla), s ha akarsz részt veszel, ha nem akarsz nem veszel részt a kapcsolat programban. Persze nem tudom, hogy holnaptól hogy lesz ez megvalósítva...

Ez kb ugyanaz mint a 2 fent említett kártyás kedvezményes ár...

(#66417) djculture válasza dptrsk (#66416) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom azokat nem ismerem de a cooposnál amit használok a marketing célu használatot külön lehet tiltani és attól még adnak kedvezményt. Én úgy emlékszem volt már ebböl hatósági viszgálat hogy nem lehet kötelezően adatkezeléshez kötni egy üzletpolitikai kedvezményt. Mindegy majd a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság állásfoglalásából kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#66418) kezman


kezman
őstag

Tiszteletem!
Betört a telefonom (L 735) kijelzője, biztosításom van, ha felhívom őket milyen adatokat kérnek, (a szerződést nem találom) vagy hol lehet megnézni mikor vásároltam és mikor jár le a részlet, neten rendeltem a helyi Telekom üzletbe vettem át, segítségetek előre is köszönöm :F :R

És ebben az esetben jár csere készülék?

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#66419) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Weshopba rendelt arut, csak a rendelo veheti at ?
Koszonom szepen

(#66420) dptrsk válasza Sterilzona (#66419) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha telefon akkor, csak a rendelő.
Tartozék esetén, ha megadod a ki veheti át mezőben, hogy ki fogja átvenni ő is átveheti.

[ Szerkesztve ]

(#66421) Vangelis válasza Sterilzona (#66419) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Orvosi rendelő? Is! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66422) Sterilzona válasza dptrsk (#66420) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Koszonom

(#66423) Sterilzona válasza Vangelis (#66421) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Naaaa
:)

(#66424) prozodus válasza kali (#66409) üzenetére


prozodus
őstag

Ha vban olvasnák illetékesek, nem működne ilyen szarul a tré.
V ha olvassák, nem tudnak magyarul.

(#66414) djculture: Nem biztos, h törvénytelen, pl az e-számla kapcsán is van kedvezmény, és annak is van adatkezelés része. Mindenesetre oszd meg majd a választ. A kedvezmény megvonása már cikisebb, inkább azt kéne vizsgálni. A marketingcélú megint más kérdés.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#66425) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Van lehetőség csetelni ügyintézővel?

(#66426) cris78 válasza -secret- (#66425) üzenetére


cris78
őstag

unatkozol? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66427) -secret- válasza cris78 (#66426) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:D

Megkérdem már, mi a f*szé nem kapok 5000-res kupont... és ha kérek elektronikus számlát (papír alapút nem) és a Telekom oldalára kérem, akkor később át tudom e vinni Távszámlába.

(#66428) PainKiller13 válasza -secret- (#66427) üzenetére


PainKiller13
őstag

Várom a fejleményeket, én csak a kuponra vagyok kíváncsi, én sem kapok :D

(#66429) -secret- válasza PainKiller13 (#66428) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Csávó annyit mondott írt, hogy valószínűleg azért kapott más mert éves fordulóponthoz ért az előfizetése. Nekem következő hónapban lesz a fordulópont.. remélem kapok és lesz még jbl go.

Amúgy meg.. :DDD

[link]

(#66430) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem 600 forint kedvezményt kaptam volna ha időben befizettem volna online. Sajna most elcsúsztam vele így nem kaptam meg a kedvezményt. Viszont kupont kaptam :)

(#66431) PainKiller13 válasza -secret- (#66429) üzenetére


PainKiller13
őstag

Aha hát én nem vagyok tré szakértő, viszont ezekhez a kütyükhöz értek, ha jól akarsz járni akkor Xqisit Xqbeats-et veszel, ez 2x3wattos és 5k körül van a boltokban (már amelyikben még van). Ezt a GO-t mindenhogy veri :D

Nekem úgy 5 éves az előfizum és sosem kaptam :(

Biztos számít az is, hogy flottás vagyok. (azoknak semmi nem jár, csak az olcsó minden)

(#66432) -secret- válasza PainKiller13 (#66431) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem azért akarok venni got mert annyira jó.. hanem ugye 8000 ft, abból lemenne 5000 (ha lenne kupon) meg még van 2000 pontom szóval 1000 forintban lenne. Csak ezért.

Még 2 éve iPhone 5S vásárláskor kaptam egy 5000 forintos kupont. Mondjuk 235.000-ret meg otthagytam szóval... :D

Ateszpapa: Ilyen E-pack-es csomagod van vagy miaz?

[ Szerkesztve ]

(#66433) Mr.Csizmás válasza -secret- (#66429) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na ez az :R köszi.

asszonynak most volt (12/09 kötötte), nekem meg 2010/10, szal most jön :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66434) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok. Aktiváltam a NETPLUSZL-t. Azok lennének a kérdéseim, hogy ezt Innentől minden hónapban kiszámlázzák? Én csak erre az egy hónapra akarom aktiválni. Hogyan tudom lemondani? Illetve ha most egyből lemondom, akkor a most aktivált NETPLUSZL 1gb netem tudom használni a hónap végéig?

(#66435) r3dsnake válasza Stylerr (#66434) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Minden honapban kiszamlazzak, ha lemondod, nem tudod hasznalni.

(#66436) Stylerr válasza r3dsnake (#66435) üzenetére


Stylerr
addikt

Tehát akkor Október 31-én mondjam le? Ezt hogyan tudom megtenni?

(#66437) btz válasza -secret- (#66429) üzenetére


btz
addikt

Fizesd időbennés nem verünk agyon 😀

ⓑⓣⓩ

(#66438) kali válasza kezman (#66418) üzenetére


kali
legenda

szia,

netes rendelés esetén a my telekom felületre belépve megtalálsz minden kapcsolódó anyagot a dokumentumok szekcióban.

prozodus; négy illetékesről tudok, abból három elég sokszor leírta, vagy más módon egyértelművé tette már a tényt a fórum ezen topikjában is, de ez nem függ össze a szolgáltató különböző szekcióinak a működésével, legjobb esetben is csak jelezni tudnák a hibát, hogy javítani lehessen - bár egyszer volt ilyenre is példa, de biztos azt sem olvastad el, ha az alapabb dolgok sincsenek meg.

[ Szerkesztve ]

(#66440) Ateszpapa válasza -secret- (#66432) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!
Igen, de eddig nem volt pedig már vagy 2 éve neten fizetem a számlákat.
Mostanában kezdték el, legalábbis a számlám szerint.

Sajna nem tudtam időbe befizetni, buktam a 600Ft jóváírást.
:(

(#66441) repvez


repvez
addikt

tudja valaki mit és hol kell androidon beállitani, ha eddig volt nem fogadott hivás értesitöm és a kártyás vásárlások után is kaptam sms-t ,de amióta frisitenttem a softvert azota nem kapok sms értesitőt ha nincs térerőm és közbe hivnak vagy ha fizetek valahol.

huawei p7esen van b609es rom van rajta. T mobilos előfizetéssel és eddig müködött , igaz elötte is a szolgáltatónál a pultos csaj állitottqa be, de gondolom ezt itthon is meg tudnám csinálni .

(#66442) kali válasza prozodus (#66439) üzenetére


kali
legenda

nem vagyok arrogáns, csak aki sokadszorra is úgy áll hozzá, mint jellemzően te is, hogy tré és hasonlók, ahhoz a későbbiekben az annak megfelelő hangnemben szólok én is, ha már korábban nem voltál képes megfogadni a tanácsot, hogy ez a módi nem ide való.
elég sok embernek segítettem már itt nyilvánosan és privátban is, de nem is a te elismerésedre vágyom.
a személyeskedés irányába sem kellene elmenned, hiszen más témákban voltál már érte figyelmeztetve, legalább abból tanulhatnál...

repvez; maga a telefon úgy tehet ellene, hogy kikapcsolásra kerül a kapcsolódó átirányítás, így arra kellene ránézned.

[ Szerkesztve ]

(#66443) kali válasza repvez (#66441) üzenetére


kali
legenda

jut még eszembe; minden más sms-t megkapsz amúgy az említetteken kívül?
a fizetésről értesítő sms-t csak a kapcsolódó telekom vásárláskor, vagy semmilyen más esetben sem kapod meg?
az elmulasztott hívásokról szóló sms kapcsán a my telekom felületen is van beállítási opció, de az a vásárlásra és másra nem vonatkozik;

h

[ Szerkesztve ]

(#66444) Ateszpapa válasza repvez (#66441) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Küldeni tudsz SMS-t?
Ha magadnak küldöd azt sem kapod meg?

(#66445) repvez válasza kali (#66443) üzenetére


repvez
addikt

Hol találom meg az ehez tartozo átirányitást a menűben. normál emst nem kaptam még, de semmilyen sms nem jött azóta ami a fizetés értesitő vagy a bolti vásárlások vagy pénzlevételekről jött volna.
Elötte meg azonnal ahogy lehuzták a kártyát már csippant is a telefon rajta a fenmaradő összeggel és hogy hol mennyit költöttem

Handcent sms appot használok ha esetleg még ez is befolyásolna valamit ,.

Küldeni tudok sms-t azzal nincs gondom

[ Szerkesztve ]

(#66446) Zeki válasza Stylerr (#66436) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha dominós vagy, azonnal lemondhatod és akkor pont 1 hónapig él. Mert ugye előre levonták az árát.
Lemondhatod a netes felületen, vagy a telódra telepített telekom appba belépve. De valszeg sms-ben is. A weboldalukon biztos írják.

(#66447) Zeki válasza repvez (#66445) üzenetére


Zeki
nagyúr

A google szerint az sms alkalmazásod alkalmas a bejövő sms blokkolására. Azt bújjad át.

(#66448) kali válasza repvez (#66445) üzenetére


kali
legenda

az a telefon és firmware verzió passz, de jellemzően a hívás beállításainál találod.
viszont ha másmilyen sms sem érkezik meg, akkor nem azzal lesz a gond, ezért próba gyanánt - ahogy előttem is írták -, küldj magadnak egy üzenetet, akár saját számról is, ha másik nincs kéznél, így kiderül majd, hogy semmilyen sms sem érkezik meg, vagy csak bizonyosak.
amennyiben küldeni tudsz, úgy az sms központ száma okés, ezért szoftveres/beállítási gondra tippelek, akár a harmadik féltől származó, külsős sms alkalmazás képében.

(#66449) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Az eddigi Mobil XS(?) csomagomat weben keresztül átváltottam Move XS-re (nem volt és továbbra sem lesz hűségvállalás se csomagra, se előfizura) Meglepődve tapasztaltam, hogy csomagváltás után kaptam egy sms-t, miszerint a fordulónapom 21.-e (eddig is az volt)

Mikor és hogyan tudom/érdemes a NetPlusz M csomagot aktíválni?
Azt látom, hogy az első hónapban 190Ft majd "az első két hónapot követően" 1190 Ft lesz a díja. A telekom az első hónap/30 napot 21.-től számolja vagy megrendeléstől?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#66450) kali válasza Mercutio_ (#66449) üzenetére


kali
legenda

az aktiválás hónapjában, továbbá az azt követő teljes hónapban érvényesül a kedvezményes ár, így legjobban akkor jársz, ha a hónap első napján aktiválod, mert úgy adott teljes hónapban és a következő hónapban is végig jár a kedvezményes ár.
az egyedi fordulónap az árazás tekintetében nem mérvadó, az csak az adatkeretre vonatkozik.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.