Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66101) tjokai


tjokai
senior tag

Sziasztok
Kérdésem a következő lenne:
Online vásároltam egy telefont a Telekom oldaláról webshopon keresztül. A futár kihozta de garanciajegyet nem kaptam hozzá. Viszont ha a későbbiek folyamán garanciális javíttatásra kerülne a sor, azt kérni fogják. Állítólag a Telekom fiókomon keresztül letölthető a weboldalról a garanciapapír, viszont erre a lehetőségre még sehol nem akadtam rá.
Tényleg létezik ilyen opció, nem tudja esetleg valaki?
Választ és segítséget előre is köszönöm :R

Üdv!

(#66102) pippo76 válasza tjokai (#66101) üzenetére


pippo76
tag

Igen, van ilyen lehetőség.

(#66103) kali válasza tjokai (#66101) üzenetére


kali
legenda

szia,

belépsz a my telekom fiókba, ott; rendelések - > dokumentunok -> amennyiben több előfizetésed is van, úgy a megfelelő kiválasztása, és már látható is minden kapcsolódó dokumentum

(#66104) IamTheDog


IamTheDog
tag

Sziasztok,

a Telekomnál mindenkinél hónap végén van a számlazárás? Csak mert most jöttem át a Telenortól és a Next M díjcsomagomban az 500 mega felhasználhatóságát szeptember 26-ig írja. Mondjuk az EU Plusz egyenlegét meg kétszer 300 megának írja, de azt is szeptember 26-ig. Szóval akkor nekem 26-án van a számlazárás? Amúgy Magenta1-em van most már, az otthoni net-telefon-tv csomagomhoz jött most hozzá a mobil. Lehet ez zavar be?

Köszi

(#66105) kali válasza IamTheDog (#66104) üzenetére


kali
legenda

szia,

a számlázás a hónap első napjától az utolsóig történik, az adatkeret esetén viszont egyedi fordulónapok vannak/lehetnek, de az annál sem befolyásolja a számlázást.

(#66106) dptrsk válasza IamTheDog (#66104) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A számla hó eleje-vége közötti időszak, a mobilnet ciklusa ettől eltér, jelen esetben neked 26-ig tart az 500 mega utána megújul.

(#66107) dptrsk válasza dobostorta (#66099) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A NetPlusz S is 4Gs volt ilyen csomagom, s ment vele Budapesen a 4G. Ott valami más gond lesz.
Esetleg megvan még amiből kitörted a SIMet? Ha igen, a feher sávban mi van ráírva a vonalkód környékén?

3D felirat van, azthiszem ez jelenti a 4G-t?

(#66108) tjokai válasza kali (#66103) üzenetére


tjokai
senior tag

Hálás köszönet érte, megtaláltam :R

Üdv!

(#66109) dobostorta válasza dptrsk (#66107) üzenetére


dobostorta
tag

Nincs 3D felirat a vonalkódnál, de érdekes mert ott biztosra mondta az ügyintéző, hogy a NeptPlusz S nem 4G-s, mutogatta az egyes elérhető sebességeket a díjcsomagoknál.
Kaptam új simet is, nemsokára kipróbálom, mert most nincs itt a telefon.

(#66110) dptrsk válasza dobostorta (#66109) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Maximum azt mutathatta az ügyintéző, hogy Les csomagtól 150Mbit a max 4Gn, míg S és M csomagnál 10Mbit 4Gn.

Tudtommal dominosoknak az Les es nagyobb csomagok is 10Mbitesek.

(#66111) #99546112


#99546112
törölt tag

Next S díjcsomaggal nem ingyenesen hívhatóak a vezetékes telefonszmok?! (Telekomos, régi matávos természetesen) Én azthittem ingyenes.

(#66112) br4adam válasza #99546112 (#66111) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nem az. A 160 percben van benne a vezetékes.

(#66113) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Sziasztok!

Ez a VOIP tiltás (pl. Like S) díjcsomagnál mennyire teljeskörű? Gondolok arra, hogy hogy tudják egyáltalán kiszűrni, hogy mi VOIP? Skype, Viber minden beleszámít? És az olyan díjcsomagokban, amik ezek elvileg nem engedélyezett, akkor sose tud hívást kezdeményezni az ember? És fogadni?

(#66114) dptrsk válasza zsoltnyiri (#66113) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezek a programok szabványos VOIP protokollon kommunikálnak, s ezt a portot blokkolja a szolgáltató.
A gyakorlatban úgy jelentkezik, hogy felhívod/felhívnak VIBER/Skype, de nem hallod/hallanak téged, maga a VOIP hívás létrejön, de nem megy a hang...

(#66115) glaci válasza dptrsk (#66114) üzenetére


glaci
őstag

És nagyon kellemetlen tud lenni, mert pl. amióta engem becsapott az ügyintéző és átrakott Mozaik XS -ből Move S -be, azóta, ha nem vagyok otthon és hív az Após az UPC -s telefonon, nem tudom felvenni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#66116) dobostorta válasza dptrsk (#66110) üzenetére


dobostorta
tag

Nem, konkrétan azt mondta, azért nem megy a 4G, mert nem támogatja a csomag.

Viszont az új SIM-el megy már a 4G, nem váltottam csomagot. :))

(#66117) HXY válasza glaci (#66115) üzenetére


HXY
addikt

Minden hívást rögzítenek, ha becsaptak, akkor csináltasd vissza, tegyél panaszt, kérjél kártérítést!
Miért hagyod magad?

[ Szerkesztve ]

(#66118) #99546112 válasza br4adam (#66112) üzenetére


#99546112
törölt tag

Nem értem akkor miért van azon felül beszélgetésem, holott sose használom ki a 160 percet se 20-70-vezetékes hálózatba. Nagyobb összeget mutat, pedig sms-t sem küldtem meg semmit. Jó nem nagy összeg 450 ft de akkor is. Az egyéb hívások 138Ft az összesitett meg 582, ezt hogy rakta össze? 😅

(#66119) glaci válasza HXY (#66117) üzenetére


glaci
őstag

Már megtettem volna, de sajnos személyes ügyfélszolgálat volt.
DuoNET SIM igénylésnél történet.
Az ügyintéző állította, hogy csak így lehet, pedig az ÁSzF szerint bármely internetet tartalmazó előfizetéshez lehet.
Írtam panaszt az online űrlapon. (Akkor 2 -t is.) A másikra jött válsz és megoldás, erre még mindig semmi.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#66120) foxymaci


foxymaci
senior tag

https://www.telekom.hu/shop/termek/Nokia+mini+hangfal--MD-1C-BK?1
Nokia mini hangfal 1990 ft most ,és beváltható rá a kupon szóval így 0 ft-ba kerül :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#66121) Vangelis válasza foxymaci (#66120) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Eddig még talán az is lett volna, de így már lehet, hogy nem :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66122) nobiand


nobiand
aktív tag

Egy kis "retro" :) Link

[ Szerkesztve ]

(#66123) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Konferenciahívással kapcsolatban lenne kérdésem. Van-e valami külön díja? Azaz, a normál percdíjon kívül?
Ha a Telekom hálózatába korlátlan csomagom van (next s) és két telekomos számot hívok konferenciában (szintén next s mindkettő egyébként), akkor van-e valami plusz költsége? Fontos lenne, mostanában sokat kéne így beszélgetnem.

Szerk.: nem erre a megoldásra gondolok, hanem mikor a telefon tárcsázójából csinálom ugyanezt, hívás hozzáadása, aztán hívások egyesítése.

[ Szerkesztve ]

(#66124) kali válasza lugosi (#66123) üzenetére


kali
legenda

nincs egyéb díj.

(#66125) lugosi válasza kali (#66124) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ez nagyon jó nekem most. Éppen szét van szóródva a család az országban, és nem kell egyikkel megbeszélni valamit, aztán felhívni a másikat, hogy azt egyeztettük hogy stb., aztán vissza... Szóval nagy fejfájástól kímél meg ez a lehetőség. Szvsz reklámozhatnák ezt jobban is, ilyen családi és cégen belüli beszélgetésekre nagyon tuti.

(#66126) Zeki válasza zsoltnyiri (#66113) üzenetére


Zeki
nagyúr

play áruház, hola.org, aztán szemberöhögöd a tiltást.
Nevetséges, hogy még azt a kicsi és drága adatforgalmat sem használhatod arra, amire akarod.
USA-ban élő rokonnal a new yorki-i Central Parkból szkájpoltunk videóhívással, tökéletes minőségben. Ő a mobiljáról, mi itthon wifiről.

(#66127) prozodus válasza lugosi (#66123) üzenetére


prozodus
őstag

Mármint különdíj az 1x-es, a 2x-es, 3x-os, sokx-os díjon felül?
Olyat még nem láttam, mindenütt ingyen lehetett aktiválni.

De vban nyereség neked dupla percdíjat fizetni, h hárman beszéljetek egyszerre?
Ha túl sokat vágtok egymás szavába, még többe is kerülhet, mint 2-3-4-5-x külön hívás :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#66128) Lavar


Lavar
aktív tag

Szülőknek csináltam telekom fiókot, hozzáadtam az otthoni előfizetést amihez tartozik egy kapcsolatkártya beváltható pontokkal, amiket szeretnénk levásárolni de rendelésnél nem adja meg ezt a lehetőséget, illetve külön se tudom megnézni mennyi pont van, és a többi.
Az én fiókomhoz képest mondhatni "fapados" ez, mintha nem lenne teljes értékű. Tudja valaki miért?
:(

Esetleg ahhoz köze lehet, hogy az én fiókom telefonszámmal és jelszóval hoztam létre, míg ezt most e-mail címmel?

[ Szerkesztve ]

(#66129) lugosi válasza prozodus (#66127) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Direkt azért kérdeztem, mert next s csomagom van, így a percdíj esetemben nem értelmezhető, minden résztvevő hálózaton belüli.

(#66130) prozodus válasza lugosi (#66129) üzenetére


prozodus
őstag

Ha mki beleesik a korlátlanba, akkor tényleg könnyebb folyton konferenciázni.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#66131) St3ven válasza nobiand (#66122) üzenetére


St3ven
addikt

Jól néz ki, no de 57.000-ért? :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#66132) Soulfly842 válasza St3ven (#66131) üzenetére


Soulfly842
addikt

Snapdragon 210 -es 4 magos proci van benne és Adreno 304-es GPU 1 GB RAM-val. Máshol sem olcsóbb igazán... :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#66133) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Mobilnetet szeretnék.

Előre szét is néztem telekom oldalán.

A Domino NetPlusz L meg is tetszett kezsésnek (1GB, 1590Ft)

Be is regisztráltam neten számot, majd feltöltöttem és megrendelném menüből, erre a Mobilinternet menüpont alatta NetPlusz L már 2490Ft....

A Domino NetPlusz L és a NetPlusz L 2 külön csomag?

ha megrendelem pl sms-ben az itt leírt módon, akkor az 1590es aktiválódik vagy a 2490-es?

Bocsi ha valamit nagyon félreértettem, nem használtam még mobilnetet eddig.

(#66134) taip válasza kory24 (#66133) üzenetére


taip
senior tag

Az attól függ, hogy az a hang alapú Domino, amihez kérnéd, milyen. Ha eleve van benne net, akkor az olcsóbb, ha nincs, akkor a drágább játszik.
Szerk.: Most nézem, hogy Domino5, abban nincs net tehát 2490 Ft lesz.

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#66135) kory24 válasza kory24 (#66133) üzenetére


kory24
őstag

Közben azt hiszem rájöttem.

Ha van a díjcsomagomban már net, akkor az olcsóbb, ha nincs akkor a drágább.
Hát ez így nem olcsó dolog,

Amúgyis az 1GB a mai világban okostelókkal nemsokmindenre lehet elég :s

(#66136) btz válasza kory24 (#66135) üzenetére


btz
addikt

Már ezerszer mondtam nekik és igéretet is tettek rá hogy ezt a "becsapós,emberi figyelmetlenség kihasználós" weboldal szerkezetet megváltoztatják, mert sokan panaszkodnak emiatt az ügyfélszolgálaton (is).

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#66137) kory24 válasza btz (#66136) üzenetére


kory24
őstag

Így utólag már érthető.
De aki először jár a honlapon annak megtévesztő....
(szerintem nem véletlen.... :D )

(#66138) szabog74 válasza kory24 (#66135) üzenetére


szabog74
aktív tag

Bluemobil 1GB 1290Ft...

(#66139) szabogabor10 válasza kory24 (#66135) üzenetére


szabogabor10
veterán

Domino Surf mellé (ami havi 890 Ft-ért ad 150 MB-ot) már meg tudod rendelni 1590 Ft-ért a NetPlusz L csomagot.
A Bluemobilnál tényleg olcsóbb, de annyi a gond, hogy nem ad 4G hozzáférést. 4G-s telóhoz nem ajánlom.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66140) Zeki válasza szabogabor10 (#66139) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gondolom azert nem ad, mert a telekom nem ad neki .

(#66141) btz válasza Zeki (#66140) üzenetére


btz
addikt

Vagy azért külön kéne csengetniük a Telekom felé a zsetont, de nem teszik meg.

ⓑⓣⓩ

(#66142) kory24 válasza szabog74 (#66138) üzenetére


kory24
őstag

Ilyen SIM-et lehet külön venni?
Ha igen miylen függő telefonokba megy bele?:)

Használtál már olyan netet, valóban 1Gb ad 1290-ért és ha elfogy utána szintén 32/32-re korlátoz ahogy a T?

(4G-s a telefonom, de a sebesség annyira nemérdekel, amire kell elég 1-2mbit is.)

(#66143) szabog74 válasza kory24 (#66142) üzenetére


szabog74
aktív tag

1000Ft a SIM, 600Ft használható fel belőle. Lassításig még nem jutottunk el vele, de a plusz 500MB se drága: 690Ft. Telenor is csökkentett, 1GB 1500Ft és az LTE, ha jól tudom.

(#66144) kory24 válasza szabog74 (#66143) üzenetére


kory24
őstag

Értem köszi. LTE nem fontos nekem, de amúgy itt úgy látom 3000 az 1Gb.
De mindegy , mert t-mobilos telefonba úgyse jó a telenoros kártya :)
(de a blue mobilos az igen, igaz?)
1gb 1290-ért jónak tűnik.

(#66145) szabog74 válasza kory24 (#66144) üzenetére


szabog74
aktív tag

T mobilos telefonba nem tudsz bluemobile SIM kártyát tenni. Telekom nem fog felengedni a hálózatra, csak ha náluk függetlenítesz... nézik az IMEI-t.

(#66146) szabogabor10 válasza kory24 (#66144) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az újabb telefonok már nem fogadják el a Bluemobile SIM-et.
Amúgy a 4G nem csak sebességben sokkal jobb, hanem lefedettségben meg válaszidőben is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66147) kory24 válasza szabog74 (#66145) üzenetére


kory24
őstag

Úh, értem :(
De gyári független telefonba bele lehet tenni? Vagy abba se, hanem csak abba ami bluemobilosan lett véve vagy t-s volt és náluk lett függetlenítve?

[ Szerkesztve ]

(#66148) szabog74 válasza kory24 (#66147) üzenetére


szabog74
aktív tag

Igen

(#66149) kory24 válasza szabog74 (#66148) üzenetére


kory24
őstag

Melyik kérdésre igen?

Mert közben szerkesztettem.

(#66150) dptrsk válasza kory24 (#66149) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekomtól vett készülék nem tud feljelentkezni bluemobil SIMmel. IMEI alapján vannak letiltva a blue hálóról.

Független, blue függő vagy Telenoros, Vodafoneos függetlenített telefonok fel tudnak jelentkezni.
Telekomosok nem, még függetlenítve sem. Kérdés, ha kifizeted a 15ezret függetlenítésre, akkor le veszik-e kérésre a tiltást.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.