Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66551) Mr.Csizmás válasza Zoty4 (#66550) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem értem az összefüggést :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66552) lugosi válasza Mr.Csizmás (#66549) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Aki a refurbished példányt kapta, az az ismeretlen?

(#66553) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Mi van már napok óta az ügyfélszolgálattal, hogy 7 perc után sem tudnak kapcsolni az ügyintézőhöz?
Más, ha van valakinek E-pack-kel díjcsomagja kérdésem lenne feléjük, hogy nem számláztak-e ki magasabb összeget azaz kedvezmény nélkül?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#66554) PainKiller13 válasza anonymus89 (#66553) üzenetére


PainKiller13
őstag

Leépítések vannak :(

(#66555) anonymus89 válasza PainKiller13 (#66554) üzenetére


anonymus89
addikt

Sajnálom tudom, hogy ez nem segít bár már szerviz sincs a t-pontokban.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#66556) vwpolopg válasza anonymus89 (#66553) üzenetére


vwpolopg
őstag

7 perc, de aranyos ;] :DDD

Legutóbb 2x 35 percet vártam...

(#66557) PainKiller13 válasza anonymus89 (#66555) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen, és még küldenek el embereket a tpontokból.

(#66558) cris78


cris78
őstag

Asszony inmedio-ban dolgozik, és kapott egy t-s emberkét akinél számlát lehet fizetni...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66559) anonymus89 válasza vwpolopg (#66556) üzenetére


anonymus89
addikt

Eddigit tapasztalataim szerint 5 percen belül mindig kapcsoltak biztos, hogy én nem várnék 30 perceket...
Akkor inkább chatelek ha nem nagy hangvételű dologról van szó.

Változás: mivel előző hónapban megkaptam a 300,-Ft E-pack kedvezményt és most nem így chat-en rögzítették a reklamációmat. Meg is jött a válasz: "Nyilvántartásunk szerint, egy sajnálatos informatikai hiba miatt, az e-Pack kedvezmény nem érvényesült szeptember hónapra." - informatikai hiba ;]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#66560) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Készülnek a számlák, és ezzel együtt itt a menetrendszerű távszámlás hibaüzenet is...
De az egész webshop totál lassú...komolyan röhejes, hogy több év után sem sikerült normálisan megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#66561) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Nemsokára megyek haza egy 2 hetes intervallumra, látogató, stb. Nagyiéknál már időközben kikötötték a netet -minek, nem használja senki-, illetve nekem van egy telekomos sim kártyám kb 1gb nettel, ami kevés lesz.
Ha picit több net kellene erre a 2 hétre, van erre valami opció t-nél? Mondjuk valami kis usb stick nettel (amit esetleg megvásárolni is lehet, a késöbbiekre) vagy valami ilyesmi, egyszer fizetős dolog? Tényleg csak arra a 2 hétre lenne szükségem otthoni netre. :)

Köszi

Vagy esetleg ha van más szolgáltatónál valami kézenfekvőbb, de hasonló megoldás, segitenétek picit?

yo

(#66562) Mr.Csizmás válasza lugosi (#66552) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ismeretlen igen, én csak sima számlát kaptam a telekomtól (használt készüléket vettem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66563) lugosi válasza Mr.Csizmás (#66562) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Á, így már értem. Hú, szerintem ez kemény dió lesz, erre így szerintem nem lesz garid. Te ugye akkor nem attól vetted, aki először megvette, mert ő megvette, visszavitte (elállt, stb.), majd a T eladta neked újra mint használt. Nekem is van így telefonom, ezen így szerintem nincs gari.

(#66564) vwpolopg válasza Mr.Csizmás (#66562) üzenetére


vwpolopg
őstag

T-s használt cuccora nincs gari, csak 6 hó szavatosság, ez szerepel a számlán is. Kivéve ha használt akcióban vettél új, garanciális terméket amihez a gariegyet is megkaptad.

(#66565) Mr.Csizmás válasza vwpolopg (#66564) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó, de megkaptam az asusos garijegyet, lepecsételve :U és azon van elírva.

óóó kenyér

"13/07/15 (NN/HH/ÉÉÉÉ)" ergo van rá...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66566) Teko001 válasza anonymus89 (#66553) üzenetére


Teko001
őstag

Nekem kb 2 perc alatt kapcsoltak ügyintézőt tegnap délután

(#66567) atenza


atenza
senior tag

Szükségem lenne függetlenül vásárolt telóhoz nano sim-re, telekom honlapján meg is találtam, előfizetéshez ingyen küldenek, viszont ugye nem hosszabbodik meg ilyenkor az előfizetés újabb két évre?

(#66568) csako válasza atenza (#66567) üzenetére


csako
veterán

Nem :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#66569) #43301120


#43301120
törölt tag

Sziasztok!

Részletre vettem 1 éve telefont és még 1 év van hátra. A telefonon van biztosítás és az a kérdésem ha most kicseréltetném a telefont (mert leesett és kicsit sérült), akkor ugyanúgy fizetem 1 évig a részletet és semmi nem változik?

Köszönöm a segítséget! :R

(#66570) kali válasza #43301120 (#66569) üzenetére


kali
legenda

szia,

alapesetben igen, ahogy írod.

atenza; a küldenek nem teljesen tiszta, hogy miként érted, mert a hosszabbításból arra következtetek, hogy meglévő előfizetésről van szó, ami ha havi díjas, akkor ezt vedd figyelembe; link

[ Szerkesztve ]

(#66571) atenza válasza kali (#66570) üzenetére


atenza
senior tag

Igen, közben rájöttem hogy csak új szám kérésekor küldenek újat, úgyhogy mehetek be sorban állni mindenképpen...

(#66573) lugosi válasza Mr.Csizmás (#66565) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja igen akkor még sincs elírva a garijegy. Ez így szerintem akkor jó hír.
De most akkor ez úgy volt, hogy használtként vetted a T-nél, és benne volt a dobozban a garijegy? Mert ez így pozitív.

(#66574) #43301120 válasza kali (#66570) üzenetére


#43301120
törölt tag

Köszönöm a választ!

Milyen más eset van?

(#66577) Mr.Csizmás válasza lugosi (#66573) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, és az asus.com regisztráció is befogadja a serialt :DD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#66578) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Mobil előfizetésem van, melynek havi kiegyenlítését csoportos beszedésre állítottam. E-bankban számlatörténetben látom is az utalásokat. Az e havi elektronikus telefonszámlámon viszont az alábbiakat látom:

Nyitóegyenleg: 2015.08.31. 0
Befizetések: -2.749
Számlák: 16.729
Záróegyenleg: 2015.09.30. 13.980

A számlarészletezőben 3.017 forint a havi számlaösszesen sor. Hogy jöhet ki ebből 16.729 forint?

A telekom online felületén 7.990 forint lejárt tartozást jeleznek, szintén nem értem, miért.

A hab a tortán viszont pedig az, hogy május óta minden hónapban megkaptam a 300 foint E-Pack kedvezményt.

Ilyenkor mi van? Tavaly nyáron, amikor átírattam a nevemre az előfizetést, kétszer számolták fel az átírás díját, és hónapokig nem voltam jogosult E-Pack kedvezményre. Számomra teljes káosz, ami a Telekomnál történik.

(#66579) Mohamann


Mohamann
újonc

Telekomnal csökkentés volt ugy látom. iPhone 6 eddig 200k volt es csak egyosszegben, most 150k es van részletfizetés. iphone5s is mar csak 120k. Alakul ez. Holnap megyek páromnak egy i6-ért.

(#66580) dedike válasza Mohamann (#66579) üzenetére


dedike
addikt

Melyik díjcsomagban?

Jó szerencsét!

(#66581) Mohamann válasza dedike (#66580) üzenetére


Mohamann
újonc

3999-7990ft-ig az összesre.

(#66582) KZP válasza Mohamann (#66581) üzenetére


KZP
őstag

Nekem nem ilyen összegeket mutat az oldal... A sima 6-os pl. 180-tól indul...

(#66583) Mohamann válasza KZP (#66582) üzenetére


Mohamann
újonc

Akkor vmit nem jól nézel.

Azert gyorsan megnéztem es 150310ft (9900ft + 19x7390ft).Legalábbis ami engem érint. (NeXT S aranytarskartya)

[ Szerkesztve ]

(#66584) KZP válasza Mohamann (#66583) üzenetére


KZP
őstag

Ja, a Move S-től lefelé írta csak az árakat. :)

(#66585) Sanyaman válasza Mohamann (#66583) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Furcsa, mert nekem is Next S aranytárskártya van, lejárt amúgy már a hűséged? Nekem előrehozottal engedi, de úgy 190 ezer. Igaz a Magenta1 miatt a díjcsomagom neve is igen hülyén néz ki: ITGTK_NextS 2év
Vajon a MAgenta1 miatt nem látom a kedvezményes árat, vagy azért mert nem járt még le a hűség teljesen (aranykártyás vagyok) :F

(#66586) Mohamann válasza Sanyaman (#66585) üzenetére


Mohamann
újonc

Október 25el jár le de mar 3honappal előtte enged újat venni részletre.most beszéltem telekommal,megyek erte 1ora múlva es jo arat néztem tényleg 150.000ft.

(#66587) Sanyaman válasza Mohamann (#66586) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Közben én is beszéltem a T-vel, webshop probléma miatt nem látom a kedvezményes árakat, mivel hogy be lett vonva az előfizetésem a Magenta1-be. Már megint WS hiba, nem hiszem el hogy nem lehet rendbetenni! :W

(#66588) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Csöppet kezd elegem lenni a T-ből

Még decemberben vettem 40K-ért egy telefont. Gondoltam, ha már van kamatmentes részlet, hát legyen. Erre szóltak, hogy fizessek be 60K-t kauciónak.... Másik amit nem értettem, hogy ezt a 60K-t miért csak előfizetési díjra lehet elhasználni, telefon törlesztőre nem, de mindegy.

Az előfizetésemhez tartozik e-pack kedvezmény vagy micsoda. Ezt előző hónapban már nem adták meg, mondván nem fizettem be a számlát. Ami azért érdekes, mert még több hónapra elegendő pénz van kaució miatt a számlámon.

Ugyan ezt akarták eljátszani ebben a hónapban is, ráadásul a havidíj magasabb volt, mint kellene. Sebaj, gondoltam megnézem a számlát és reklamálok. Igen ám, de fizetnem kellene, számla viszont nem érhető el....

Befizettem és gondoltam amint lesz számla reklamálok. Viszont továbbra sem érem el a számlát, ráadásul most már nem csak sima letöltés van, hanem valami távszámla vacakot akarna behívni, ami viszont elhasal.

Email vagy facebook-os megkeresésre szoktak előbb válaszolni?

(#66589) dedike válasza Mate (#66588) üzenetére


dedike
addikt

1430 és ott választod a számlareklamációval kapcsolatos menüpontot. Arra nem kell sokat várni (a pénz az pénz) és biztosan meg fogják oldani a problémádat! :K

Jó szerencsét!

(#66590) anonymus89 válasza Mate (#66588) üzenetére


anonymus89
addikt

Tegnap nekem hasonló szituációm volt és chat-en rögzítették a reklamációmat. 1 órára rá már jött is a válasz és a megoldás.
Jaa és én Távszámlán fizetek de se a Telekom se a Tavszamla.hu-n nem érhetőek el a számlák. :C

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#66591) 313313 válasza Sanyaman (#66587) üzenetére


313313
addikt

Pedig az úgy marad, aug elején szenvedtem én is vele... És igen Magenta1 miatt van :D
Én gyorsan át is váltottam Move S-re, arra hozta a rendes árakat...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#66592) Mate válasza dedike (#66589) üzenetére


Mate
nagyúr

Telefonnal több gondom is van. Egyik, hogy én telenoros vagyok így pénzbe kerülne :D

Mindegy, írtam nekik a honlapjukon, remélem hamar válaszolnak.

(#66590) anonymus89: Akkor nem csak nálam rossz. Nevetségesek :D

(#66593) ferob válasza ferob (#66210) üzenetére


ferob
őstag

Itt a reklamáció folytatása, amiről azt hittem, hogy megfelelően ki lett vizsgálva.

A kérésem nélkül aktivált NetPlusz mobilinternet csomagok törölve lettek és jóváírták őket mindegyik számon, valamint a levelet is megkaptam róla, viszont mivel ma feltöltötték a számlaképet, ezért jött a következő meglepetés, mert a kedves ügyintéző a személyes ügyintézés során nem csak mobilinternetet aktivált, hanem t-email plusz csomagot is, ezt is az összes számra, ami persze a webes felületen nem követhető, szóval csak most derült ki, hogy mivel a panaszom miatt törölték az aktivált mobilinternet csomagokat, ezért az egyébként mobilnet mellé ingyenes t-email plusz szépen múlt hónap óta számlázódik.

Mondhatnám, hogy ez is mekkora véletlen, de az ügyintéző pontosan tudta, hogy idővel észreveszem a kérés nélkül aktivált NetPlusz csomagokat, ezért kedvesen aktiválta a t-email szolgáltatást, hogy amennyiben lemondom a mobilinternetet, akkor még ezt is számlázzák ki nekem és okozzon egy kis bosszúságot.

Megtettem az újabb panaszt, várom az újabb levelet és az újabb jóváírást.

A történethez az is hozzátartozik, hogy voltam akkor utána a múltkori eset miatt bent az üzletben és ahogy meglátott a hölgy, szépen elviharzott hátra, amikor kértem, hogy kerítsék elő, akkor hirtelen senki nem tudott segíteni, így kértem, hogy hívjanak üzletvezetőt vagy ha nincs, akkor valamilyen felettest, de gondolom senkinek sem lesz meglepő, ha azt mondom, hogy persze azzal nem tudtak szolgálni.
Kértem, hogy adják a vásárlók könyvét, de képesek voltak bármit hazudni, hogy ne kapjam meg, először jöttek azzal, hogy nem vásároltam semmit és az VÁSÁRLÓK könyve, aztán meg azzal, hogy nem ők állították be nekem, így ők ilyet nem adhatnak nekem oda, stb.

A pofám leszakad, hogy miket nem képesek művelni, persze ezt is megemlítettem a telefonos panaszban, de tudom jól, hogy ezzel önmagában semmire nem megyek, szóval megvárom az utóbbi eset végét és utána kiderül, hogy mi lesz.

(#66594) Mohamann válasza ferob (#66593) üzenetére


Mohamann
újonc

Azert gondolom kellemes stílussal állítottál oda :D

(#66595) br.rak


br.rak
őstag

Domino sim feltöltőkártyás számhoz van-e olcsó internet napijegy, ami nem igényel semmi előzetes hókusz-pókuszt? Elküldöm az sms-t, leketyeg az egyenleg és elfelejtjük egymást. Egy nap pár Fb szöveged üzenethez kell csak.

(#66596) Zeki válasza br.rak (#66595) üzenetére


Zeki
nagyúr

napinet, 190Ft

(#66597) r3dsnake válasza Zeki (#66596) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az automatikusan újraindul nem?

(#66598) Zeki válasza r3dsnake (#66597) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha lemondod, nem.

(#66599) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Magenta1es csomagban nextM aranytárskártyás csomagom van! Elvileg korlátlan tv és film opció jár a csomaghoz! Hogy tudom ezt windows phonennal használni? Lumia 735ös telóm van! előre is köszi a választ!

Battletag: hojszi#2983

(#66600) dptrsk válasza r3dsnake (#66597) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elvileg napi 1 alkalommal aktiváódik automatikusan, ha elfogyott a 10mb, csak SMS küldéssel vonja le a kövi 195/10MB-t

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.