Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67101) tomcsi23 válasza dptrsk (#67100) üzenetére


tomcsi23
veterán

Köszi. :R Akkor bukta vagy valami trükköt kell belevinni.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#67102) polonic válasza lugosi (#67094) üzenetére


polonic
félisten

Elgondolkozom rajta. Nehéz fogalmazni, hogy laikusok is megértsék. Mert ha lesírom, hogy TAS vagy IMS, azt nem biztos, hogy mindenki érti.

(#67103) Freeman007


Freeman007
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok abban segíteni nekem, hogy mi módon tudnék a telekomos számlám terhére fizetni play áruházban? Az előfizetés össze van kapcsolva a telefonon használt email címmel. Azt írja, hogy: telekom szolgáltatónál lévő számlázi fiókod esetében elutasították a vásárlást.
Köszi előre is.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#67104) fcbarca válasza fcbarca (#67090) üzenetére


fcbarca
őstag

Erre vki?

(#67105) dptrsk válasza Freeman007 (#67103) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telekomnál csak a Dominosok tudnak az univerzális egyenlegük terhére(Mobil Vásárlásra is fordítható) vásárolni Play áruházban.

Előfizetésesek tudtommal még nem tudnak.

(#67106) dptrsk válasza fcbarca (#67090) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha hívsz valakit, akkor bemondja, hogy tudsz küldeni, elmondja azt is, hogy hogy kell.
Ha nem mondja be nem tudsz.

(#67107) Freeman007 válasza dptrsk (#67105) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Köszönöm :R
elég sz... megoldás a tmobil részéről, hogy pont az előfizetésesek nem tudnak vásárolni.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#67108) Teko001 válasza Freeman007 (#67107) üzenetére


Teko001
őstag

Nem akarom védeni őket, de ehhez nem feltétlen csak ők kellenek, hogy partnerek legyenek ;)

(#67109) Freeman007 válasza Teko001 (#67108) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Igaz, jobban belegondolva talán egyfajta védelem ez, hogy ne lehessen csiliárdos számlát csinálni play-es vásárlással... Bezzeg ha valaki külföldön van és ész nélkül telefonál, akkor nem szólnak, hogy te haver figyelj már, félmilliónál tart a számlád...

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#67110) Freeman007 válasza dptrsk (#67105) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Csak nem hagyott nyugodni a dolog, hogy nehogymár az előfizetésesek ne tudjanak vásárolni, felhívtam az ügyfélszolgálatot, elregéltem a helyzetet, a válasz kb ez volt: szerinte minden rendben van, működnie kell, de csak annál az alkalmazásnál működik ahol a tmobil szerződésben van az adott app gyártójával. Hogy ez baromság-e vagy sem, nem tudom, de így kb nem sok mindent lehet vásárolni...

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#67111) Teko001 válasza Freeman007 (#67110) üzenetére


Teko001
őstag

Ez hülyeség a play store esetében. Okoslottó és társainál igaz, de ott is tulajdonképpen SMS-es mobilvásárlás történik, csak az interface egy alkalmazás... Mondhatni egy "varázsló"

[ Szerkesztve ]

(#67112) 1egaly válasza Freeman007 (#67103) üzenetére


1egaly
aktív tag

Előfizetéses is tud saját számára feltölteni,pl.1500Ft-t és máris tudod használni!!

(#67113) Freeman007 válasza Teko001 (#67111) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Elvileg itt is kap az ember sms-t és válaszban meg kell erősíteni, hogy igen, meg akarom vásárolni.

szerk: (#67112) 1egaly köszi az infót, de kb egyszeri vásárlás miatt nem akarok 1500 ft töltögetni amikor fizetnék pár 10 ft-ot.... mondom én, hogy hülyén van megoldva, csapja hozzá a havi számlához :)

[ Szerkesztve ]

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#67114) zsolesz06 válasza Fr3eWar (#67098) üzenetére


zsolesz06
tag

Még az e-mailt sem kaptam hogy mehetek érte szóval már csak jövő héten lenne meg. Ha akkor lemondom akkor megint várhatok majd mire megjön a 64-es. Kitudja mire lesz:D
Egyébként tudja valaki hogy ha most átváltottam a dominós kártyám előfizetésre akkor meddig számít új előfizetésnek? Mert a teló vásárlás miatt váltottam. Csak nehogy kicsússzak az időből.!

(#67115) Ateszpapa válasza zsolesz06 (#67114) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Felhívtak az ügyfélszolgálattól egyáltalán?
Elbírálás alatt vagy egyáltalán, vagy mit ír a webshop?

(#67116) nobiand


nobiand
aktív tag

Egész jó áron nyitott a Huawei G8

(#67117) zsolesz06 válasza Ateszpapa (#67115) üzenetére


zsolesz06
tag

Az üzletben váltottam át a csomagot. A Telekomos ügyintézőnél adtam le hogy milyet szeretnék. Azt mondta hogy kapni fogok e-mailt amiben véglegesíthetem a rendelésem! Ezt az e-mailt 3. napja várom! Egyelőre ennyi!

(#67118) C4mp3r válasza zsolesz06 (#67117) üzenetére


C4mp3r
addikt

most erkezett 6s 64GB gold es rose gold is

(#67119) tylerddd válasza C4mp3r (#67118) üzenetére


tylerddd
veterán

Gratula! Én meg időközben meg tudtam rendelni a telefont, az imént kaptam értesítőt, h raktárra érkezett. Webshop hiba volt egyébként, elég bosszantó, h pont nálam. Kedden hozza a futár elviekben! :)

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#67120) C4mp3r válasza tylerddd (#67119) üzenetére


C4mp3r
addikt

Kosz, de en mar kedd ota nyuzok egy space greyt. :) ez csak egy kis heads up akart lenni, aki esetleg varakozik es nem nezi az emailt. Igaz goldot akartam, de egyaltalan nem bantam meg a space greyt.

A te ugyedet hogy sikerult megoldani? Szemelyesen bementel? latom webshop hiba volt

[ Szerkesztve ]

(#67121) zsolesz06 válasza C4mp3r (#67118) üzenetére


zsolesz06
tag

Az szép. Most már csak az üzletben tudom leadni vagy változtatni a rendelésem ha úgy adódna. Hétfőn jutok be délelőtt!
:)

(#67122) bostone


bostone
addikt

Azt honnan tudom megállapítani, hogy térségünkben a 4g milyen frekvencián fut? Létezik erről lakossági tájékoztatás?

(#67123) kali válasza bostone (#67122) üzenetére


kali
legenda

ez van csak; link, így inkább csak próba alkalmával derül biztosan, általánosságban viszont tudni - miként részint írják is -, hogy a főváros és a nagyobb városok - ahol a 800 MHz bevezetése előtt is volt már 4g/lte - esetén 1800 MHz, a határmenti városokban 2600 MHz, vidék jelentős részén pedig 800 MHz.
a fővárosban a telekom székház és az infopark környékén összevont 1800 és 2600 MHz van, de ez amolyan erődemonstrációnak számíthat, hogy van 300 Mbps hálózatuk is.

[ Szerkesztve ]

(#67124) Charcutier


Charcutier
újonc

Sziasztok,

Ti tapasztaltatok bármilyen problémát Telekom mobilinternettel?

Tegnap óta gyakorlatilag nem működik telefonon a netem. Pestről indultam Győrben, Pesten még nagyon-nagyon lassan, de működött, Győrben már egyáltalán nem. A hálózat egyébként Edge, viszont érdekes, hogy ha manuálisan választom ki a hálózatot, akkor átvált 4G-re, az internet is működik pár percig.

Bármi ötlet?

Köszönöm!

(#67125) bostone válasza kali (#67123) üzenetére


bostone
addikt

Létezik android alkalmazás amivel ez mérhető?

(#67126) Zeki válasza bostone (#67125) üzenetére


Zeki
nagyúr

mtk chipsetes telóra van valami. ájfónnál meg szervízmenüben látszik hogy B20 vagy B7.

[ Szerkesztve ]

(#67127) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy miként lehet az E5377T router-en a WiFi-t kikapcsolni?

Válaszokat előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#67128) apaszka válasza Ákinard (#67000) üzenetére


apaszka
veterán

Én nemrég egy barátommal Sopronban megvetettem személyesen ,mert a webshop egy vacak!

Más!

Érdeklődnék ,hogy a Székesfehérvári Alba Pláza üzletben hazudtak,vagy a telefonos kisasszony?
Használtam keresőt,és a weblapot is néztem,de tanácstalan vagyok!

Szóval készülünk a telenortól eljönni! Ki ide,vagy a piroshoz! Én pl az UPChez fogok!

De a kisebbik fiamnak a munkahelye olyan helyen van,és ott is bérel lakást de telenorékkal nincs net,és semmi térerő! Székesfehérvártól nincs messze,de ez van!
Szóval mivel át lett minden szám feltöltősre rakva,hogy egyszerű legyen a hordozás ! Mondja az üzletben hölgy,hogy a praktikum+net jó lesz neki,de először sima praktikumba kell lépni,és ha megvolt a hordozás,hívja fel a központot és csomagot módosíthat! A praktikum +net re amin nem nullázzák a netet csak csökkentik a sebességet mint telenornál!

Szóval megjött minden hogy sikeres a hordozás! Felhívta a fiam,hogy akkor a praktikuk+net kell. De azt mondta a csaje,hogy nem csökkentik,hanem vala mi cefet drága napidíjas aktiválódik,mit lehetetlen lemondani itt!

Na erre tudtok valami ötletet adni,hogy jobban jöjjünk ki? Tudom van telenyomorkéknál is hasonló,de azt le lehet mondani! Itt nincs lehetőség rá? Vagy egyikük hazudott akit meg is fogok keresni,és szerintem nem fogok ide hozni még pár számot!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67129) kali válasza Charcutier (#67124) üzenetére


kali
legenda

szia,

ma csak budapesten mozogtam, problémát nem tapasztaltam. (4g/lte)

bostone; a legtöbb készüléken megnézhető a szervizes menüben.
milyen telefonod van?
a samsung és az iphone megy fejből; *#0011# és *3001#12345#*, de sok más gyártónál is adott ilyen.

(#67130) bostone válasza kali (#67129) üzenetére


bostone
addikt

A telefonom a 3g-t jelzi a szervízmenüben, de ő eleve 3g-s. Tableten, ami hozza a 4g-t nincs tárcsázó.

(#67131) Teko001 válasza apaszka (#67128) üzenetére


Teko001
őstag

Praktikum csomagok a Telenornál vannak, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#67132) Fr3eWar válasza apaszka (#67128) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ne haragudj, de 2x-i olvasatra sem tudta az agyam teljesen feldolgozni amit írtál.
Telenor vagy Telekom? Praktikum vagy Dominó csomag? Dominónál mindent le lehet mondani, prepaid kártya nincs kötelezettséged. De úgy sejtem, hogy a Telenor topicba szántad ezt a hozzászólást.

(#67133) kali válasza bostone (#67130) üzenetére


kali
legenda

utóbbival próbálj rá akkor valamilyen 4g/lte analyzer alkalmazásra.

(#67134) Cheesy


Cheesy
őstag

Vásárolnánk online egy Lumia 735 (+ vez. nélküli töltő) telefont.
Végigmegyünk rendben az egész folyamaton, majd a legvégén "Hiba történt a kérés feldolgozása közben" üzenet. Már napok óta. Az ügyintézők állítólag csak arra képesek, hogy ugyanezen a felületen menjenek végig, de a rendelést nem hajlandók véglegesíteni.
Miért?

www.vakbelmutet.hu

(#67135) kali válasza Cheesy (#67134) üzenetére


kali
legenda

egyikük sem akar telefont vásárolni. :)
milyen böngészőt használsz? próbáltad esetleg másmilyennel/többfélével is?

(#67136) Cheesy válasza kali (#67135) üzenetére


Cheesy
őstag

Firefox v41.0.2
Internet Explorert a win7 2,5 éve történt telepítése óta egyszer sem használtam.
Magamnak is FF-al rendeltem a telefont ugyanúgy webshopból. Múlt héten vezetéknélküli töltőt is is így rendeltem magamnak.
Megnézem IE-vel..

szerk:
Megnéztem. Ugyanaz a 'technikai hiba'.
Amúgy a belépés után mutatja, hogy ott van a kosárban a termék amit kiválasztottam, még a megrendeléshez adott megjegyzés is. Tehát a Telekom fiókban el van tárolva mit szeretnénk, de a legvégén amikor jóváhagyná, akkor hibaüzenet.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#67137) tylerddd válasza Cheesy (#67134) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam ugyanez volt kb. egy hete, csak másik telefonnal, a megrendelés gomb lenyomásakor dobott hibaüzenetet. Próbáltam telóról, másik gépről, több böngészőből, de semmi. A ügyfélszolgálatos hölgy megpróbálta megrendelni nekem, de nála sem ment. Két próba után felvette hibának. Következő munkanap jött az SMS, h webshop hiba, dolgoznak az elhárításon. Egy napra rá hívott ugyanaz a hölgy, h elviekben jó, megoldódott a probléma. Pár napra rá ismét lett raktáron adott készülék és le is adtam a rendelést, minden rendben ment.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#67138) apaszka válasza Teko001 (#67131) üzenetére


apaszka
veterán

Bocs Dominó természetesen!
Praktikumról lett váltva szolgáltatóstól! :R /Domino_Surf csomagot szerettünk volna. Erről mondták telefonon,hogy nem jó,jobb ha sima dominót választ!

Fr3eWar

Ide hoztuk át,csak praktikumosról! Bocsánat!
Telóról,és vezetés közben írtam. :W :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67139) kali válasza Cheesy (#67136) üzenetére


kali
legenda

régebben találkoztam olyannal, hogy ie alatt rakoncátlankodott a kosár, de chrome alól okés volt, auóta utóbbit használom, az elmúlt héten is csont nélkül ment elsőre a 6s plus megrendelése.

(#67140) Teko001 válasza apaszka (#67138) üzenetére


Teko001
őstag

Elvileg ha lemondod a napinetet egyszer, többet nem aktiválódik (legalábbis az alapján, amit itt olvastam, de majd megmondják). Ha neked megéri a Domino Surf, akkor váltasd át simán arra, és probléma megoldva :) De ott is van valami napinet ha elfogy a csomagod, gondolom ott is lekell mondanod egyszer, ha aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

(#67141) apaszka válasza Teko001 (#67140) üzenetére


apaszka
veterán

A telefonos segítség ,pont azt mondta azt nem lehet lemondani!
Ez miatt vagyok elkeseredve!
A napidíjas elég vacaknak tűnő!
De ha le lehet mondani akkor OK! :R

Az üzlet,és a telefonos ügyfélszolgálat mást ,és mást mondott!
Ezért is próbáltam gyors megkérdezni itt a szakértőktől ,mert én még a Moto d160 ideiében voltam ennél a szolgáltatónál!

Tudom egyik kutya,másik eb a szolgáltatók közt!
Viszont muszáj volt átjönni a fiamnak ide,mert Kőszárhegy csak a ti hálózatokon elérhető!

Köszönöm a válaszodat neked,és mindenkinek,és bocsánat a tegnapiért!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67142) Teko001 válasza apaszka (#67141) üzenetére


Teko001
őstag

Én erre a hozzászólásra alapoztam most, de ez lehet nem minden esetben igaz? De szerintem írd le újra, hogy pontosan mire lenne szükséged, és kali vagy valaki megmondja, hogy mi lenne számodra az ideális :)

[ Szerkesztve ]

(#67143) apaszka válasza Teko001 (#67142) üzenetére


apaszka
veterán

Olyan csomagra kellene váltani!
-Feltöltős
-Ne legyen az internet napidíjasra átrakva ha elfogy az adatkeret

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#67144) Zeki válasza apaszka (#67143) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sima domino, meg bármelyik netes csomag hozzá.

(#67145) kali válasza apaszka (#67141) üzenetére


kali
legenda

a surf esetén a napinet feltétele a díjcsomagban adott 150 MB felhasználhatóságának, de a 150 MB lepörgése után a napinet ketyeg - egy kör, a többinél már manuálisan kell engedni -, ezt úgy lehet kikerülni, hogy a napinet helyett bővítőt lehet aktiválni, ami nem túlfizetős, hanem csak lassításos.
a nem surf + külön adatkeret is működik, de úgy nem az olcsóbb bővítő, hanem a drágább adatcsomag aktiválódik, ezért ha fontos az olcsóbb net és kevés a 150 MB, akkor surf + olcsóbb bővítő.

[ Szerkesztve ]

(#67146) Zeki válasza kali (#67145) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha csak 200 mega net elég neki, akkor netplusz S csomaggal jobban jár.

(#67147) Ákinard válasza Cheesy (#67136) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Váltanál be telekom pontokat? Ha igen, próbáld meg, hogy anélkül rendelsz.
Házhozszállítással kéred? Ha igen próbáld meg hogy T pontra kéred.

Nekem ez a kettő lehetett a hibaforrás, pontbeváltás és házhozszállítás nélkül ment rögtön...

(#67148) kali válasza Zeki (#67146) üzenetére


kali
legenda

1090 ft a 200 MB netplus s, ha nem a surf mellé kéri.
surf estén a perc- és sms díjak is jobbak, úgy kap még a 890 ft ellenében 150 MB-ot és olcsóbb bővítési lehetőséget.

(#67149) Beca1990


Beca1990
senior tag

sziasztok. megrendeltem a korlátlan böngészés és e-mail opciót.
20.-tol 30.-ig szeretném igénybe venni.
időarányosan lesz ez nekem számlázva?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#67150) kali válasza Beca1990 (#67149) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, úgy.

A Korlátlan böngészés és e-mail opció féltörthavi számlázású, jóváírás nélkül.

Féltörthavi számlázás jóváírással: a havi díj az igénybevétel első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó napjáig időarányosan számlázódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. A fel nem használt kedvezmény / egyenleg az ügyfél számláján jóváírásra kerül az alábbiak szerint: abban az esetben, ha az ügyfél az igénybevétel utolsó hónapjában kevesebbet forgalmazott, mint amennyi a díjcsomagváltás időpontjáig időarányosan járt volna, úgy ebben az esetben a díjcsomagváltás időpontjától számított időarányos egyenleg kerül a számláján jóváírásra. Abban az esetben, ha az ügyfél az igénybevétel utolsó hónapjában többet forgalmazott, mint amennyi a díjcsomagváltás időpontjáig időarányosan járt volna, úgy ebben az esetben a díjcsomaghoz tartozó fel nem használt egyenleg kerül a számláján jóváírásra.

forrás: link

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.