Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67251) polonic válasza lugosi (#67236) üzenetére


polonic
félisten

Pl Lengyelországban a Polkomtel Plus most vezeti be.

Én a külföldi tartózkódás esetén tartom hasznosnak ezt a szolgáltatást. Bár a roaming díjak eltörlésre kerülnek 2017 júniusától. Szóval onnantól kezdve fene tudja, hogy lenne-e értelme.

(#67252) Lirion


Lirion
addikt

Üdv!

10 hónapja kötöttem 2 éves hűséget move s díjcsomagra, most viszont szerettem volna next s-re váltani, azonban a netes felület és az ügyfélszolgálat szerint is csak a készülékkel együttes, emelt áras díjcsomagot választhatnám, ami havi 1500 ft plusz költség lenne. Tud valaki valami tippet-trükköt, hogyan lehetne elérni, hogy a készülék nélküli, kedvezőbb árú next s-t megkaphassam?

(#67253) Soulfly842 válasza Lirion (#67252) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha vettél hozzá készüléket, akkor nincs alternatíva. Teljesen mindegy, h. egy összegben, vagy részletre. Max, ha aranytárskártyának állítod be otthoni/másik lakossági mobil előfizetés mellé (aranykártyás előfizetés mellé) az lehetne még alternatíva.

(#67254) Lirion válasza Soulfly842 (#67253) üzenetére


Lirion
addikt

Elgondolkodtató, hogy érdemes lenne bepanaszolni őket emiatt az eljárás miatt. A telefont az alacsonyabb díjcsomagnak megfelelő magasabb áron már kifizettem, milyen jogon akarnak akkor még havi pár ezrest legombolni érte, ha magasabb csomagra akarok váltani? Next m esetében konkrétan jobban megérné konkurens szolgáltatóhoz menni, még úgy is kevesebb lenne a havidíj, mint a t-s rablással. :(((
Maradok a voipnál úgy tűnik.

(#67255) Soulfly842 válasza Lirion (#67254) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ne nevettesd ki magad. :) Okafogyott szélmalomharc, az ÁSZF-et nem te írod, s az ilyen egyedi kedvezményeket magába foglaló díjcsomagokhoz hozzátartozik most már évek óta. A döntés a tiéd, hogy szeretnéd-e, vagy sem.

Beléphetsz a 6490-esbe is, de a kötbért és a hátralévő készüléktörlesztőket ki kell fizetned.

Nem csak a Magyar Telekomnál, hanem minden minden szolgáltatónál.

Sőt, van olyan szolgáltató, aki még sok ezres összeget is elkér belépési díj jogcímén egy korlátlan csomagba. Ez nem előleg, hanem belépési díj... :)

Ne légy naiv, nézz körül jobban kicsit, s láss a hirtelen dühön is túl egy kicsit.

Egy vörösebb szolgáltatónál szép dolog hogy azt mondják, h. 10E oszt' jó napot, de egy prémium kategóriás készülékre 10E kiegésztő havidíj van és ezen felül fizetsz a készülékért... :)

(#67256) morgulfz


morgulfz
tag

Sziasztok! Van arra esély, hogy karácsony környékén az Iphone 6s és 6s plus kedvezményesebb áron lesz elérhető?

Köszi

(#67257) Lirion válasza Soulfly842 (#67255) üzenetére


Lirion
addikt

A döntés a tiéd, hogy szeretnéd-e, vagy sem.
Így van és nem szeretném, nem akarok duplán fizetni a telefonért. :)

egy prémium kategóriás készülékre 10E kiegésztő havidíj van és ezen felül fizetsz a készülékért...

Mint a t-nél, csak a vörösöknél nem a díjcsomagba van építve a telefon ára, hanem azt külön fizeted. Így nem tudom, ott hogy kezelnék a váltást, ki akarnák-e fizettetni a telefon magasabb havidíját vagy csak a díjcsomag ára emelkedne. Mindenesetre az mindkét (vagy mindhárom) szolgáltatóra érvényes, hogy a drágább díjcsomagban végeredményben többet fizet a felhasználó a telefonért, mint az olcsóbb csomagban (pl. galaxy a5 dominoban 100e, next m-mel 180e).

(#67258) kali válasza Saphirahick (#67247) üzenetére


kali
legenda

ez is árulkodó, de ha több helyen is így lesz, az segít igazán, attól függetlenül érdemes lenned a friss firmware verziót felhúzni a telefonra.

Lirion; drágább díjcsomagban olcsóbb a készülék, mert a készülék árába nem szabad beleszámolni az ahhoz használt díjcsomag havidíját, hiszen azt egyrészt leforgalmazza az előfizető, másrészt teljesen mindegy, hogy hol és mennyiért veszi a telefont, akár ingyen is kaphatja, a havidíjat akkor is fizeti mellé, mert szüksége van rá , ilyentén a készülék és a szolgáltatás elkülönül.
ideális esetben amúgy is olyan díjcsomagot választ mindenki, ami neki a legmegfelelőbb és azt legjobban kihasználja, aki csak azért fizet elő drágább díjcsomagra, hogy amiatt olcsóbban kapja meg a telefont, de attól függetlenül nem képes kihasználni, hanem szinte feleslegesen fizeti a drágábbat, az meg is érdemli...

(#67259) Saphirahick válasza kali (#67258) üzenetére


Saphirahick
tag

Felhúztam az este. Nem változott kb semmi, csak az, hogy már a CID sem változik olyan nyomorékra, mikor megszakad. :D

Egyéb ötlet? :))

Köszi!

Thinking sucks.

(#67260) dptrsk válasza Lirion (#67257) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

drágább díjcsomagban végeredményben többet fizet a felhasználó a telefonért, mint az olcsóbb csomagban (pl. galaxy a5 dominoban 100e, next m-mel 180e).

Ez akkor igaz, ha dominoban nem telefonál, mert ugye ha használja azt is feltölti 2 év alatt valamennyivel. Remélhetőleg nincs olyan ***** ember, aki nem telefonál évi 10 percnél többet, de Next Mmel veszi, mert úgy olcsóbb a telefon és ingyen van minden perc...

(#67261) dedike válasza morgulfz (#67256) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Sokkal több, mint a világbékére.... ;]

Szerinted tudja ezt bárki jelenleg? Még az illetékes sem... :(

Jó szerencsét!

(#67262) kali válasza Saphirahick (#67259) üzenetére


kali
legenda

én azt tenném, hogy a problémás helyeken tesztelném még több - azonos szolgáltatós - sim kártyával is, illetve kipróbálva közben más készülékekkel is, eltérő gyártóssal is, idővel szűkülne a hibalehetőség.
macerás, ráadásul meghatározott eltérések esetén nem is lehet 100%-ig leszűkíteni a hibát, de a semminél többre lehet jutni.

morgulfz; szia, az új iphone pont nem az a típus, amit időközben, a megjelenést követően nem sokkal csak úgy olcsósítanak.

(#67263) morgulfz válasza dedike (#67261) üzenetére


morgulfz
tag

Sejtettem, hogy felesleges kérdés. Csak kicsit sérelmezem, hogy meglévő ügyfélként megújítanám a szerződéseinket és online semmilyen kedvezményt nem kapok.

(#67264) Lirion válasza kali (#67258) üzenetére


Lirion
addikt

Nem számoltam bele a havidíj árát. Illetve részben. Ha dominoban veszed az említett telefont, fizetsz ~100e-t érte, majd köthetsz next m-et 9990-ért készülék nélkül. Ugyanezt a telefont ha veszed a next m-mel, kifizetsz 58e-t a telefonért, majd ugyanazért a next m díjcsomagért 14990-et, vagyis 5000-rel többet, mint készülék nélkül. Így a 2 év alatt az 58hoz adj hozzá még 120e-t a telefon árához. :)

(#67265) dptrsk válasza Lirion (#67264) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha Next M-et tudsz 9990-ért kötni, akkor készülékkel is 9990 a havidíja.
Az meg más kérdés, hogy ki veszi meg 100ezerért, amikor 86eer függetlenül hivatalos garanciával.

(#67266) kali válasza Lirion (#67264) üzenetére


kali
legenda

akkor csak beleszámolod valamilyen szinten...
amúgy nem 9990 ft, hanem 10.990 ft készülék nélkül a next m díjcsomag.
a 9990 ft a társkártyás verzió, ráadásul ott nincs felár, ha készülékkel vásárolja valaki.

(#67267) Lirion válasza kali (#67266) üzenetére


Lirion
addikt

Igazad van, így akkor "csak" 96e-t kell hozzáadni a 120e helyett.
Írtam, hogy részben beleszámolom, de ezt bele is kell, mert ha készülék nélkül veszed, akkor alacsonyabb a havidíj, ergo a készülék miatt fizeted a pluszt. Ami a legviccesebb, hogy egy galaxy young 2-vel is kifizeted a díjcsomaggal a havi 4e pluszt, pedig a telefon még 10e-t sem ér. :)

(#67268) dptrsk válasza Lirion (#67267) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Aki vesz Next M csomagot, nem hiszem, hogy egy young 2-vel fog szórakozni...

(#67269) kali válasza Lirion (#67267) üzenetére


kali
legenda

igaz, néhány telefon és konstrukció esetén legyen úgy, bár valakit még úgy is zavarhat, hogy külön fut a készülék az előfizetéstől és emiatt elesik néhány lehetőségtől, vagy bonyolódnak azok. (készülékbiztosítás...stb.)
vannak viszont ellenpéldák is bőven, vettem például 2 év hűséggel 198.900 ft-ért 7990 ft-os next s díjcsomaggal 6s plus-t, aminek a domino konstrukciós ára 279.990 ft, a next s pedig készülék nélkül 6490 ft, így 36.000 ft lenne a készülékes és a készülék nélküli next s különbözet 2 évre, a havi díjas és a domino különbözet viszont 81.900 ft, tehát itt már nagyon fordított a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#67270) kovbela10


kovbela10
csendes tag

Sziasztok! Egy céges flottában vagyok már jó ideje, ott aranykártyás szinten állok. Mivel a cégen belül megegyeztünk, hogy nem vállalunk hűséget, ezért telefont nem tudok venni a meglévő számomra.

A kérdésem az lenne, hogy valamiképpen figyelembe lehet-e azt vetetni új, saját névre szóló lakossági előfizetés kötésekor, hogy a flottás előfizetésem számlája hozzám tartozik, én fizetem és aranykártyás vagyok, mintegy igazolva a megbízhatóságom. A nevemen nincs előfizetés a T-nél, már-már megmosolyogtató mértékű előlegeket szeretnének elkérni. Ennek a verziónak jobban örülnék.

A másik verzió, ami eszembe jutott. Ha jól olvasom, nagyjából az ügyintézőn múlik, mennyit kér el. Én ismerek közvetve egy T-s ügyintézőt, a közös ismerősünk tisztában van a megbízhatóságommal, ő mondhatja azt, hogy nem kér előleget, bármit is mondjon a gép? Vagy mindenképpen kérnie kell? Persze ha jelképes az előleg, nyilván nem gond. Nem annyira szeretek szívességet kérni, ha ez eleve nem járható út, nem is túráztatnám magam rajta.

Köszi!

(#67271) Lirion válasza kali (#67269) üzenetére


Lirion
addikt

Igen, vannak ellenpéldák, az iphoneok tipikusan azok, de az i6s plus teljes ára is annál több, minél magasabb díjcsomaban vagy :)

move m: 229 300
next s: 234 900
next m: 255 000
next xl: 275 000

apple.com webshop ár: 247 990

(#67272) dptrsk válasza Lirion (#67271) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

apple.com webshop árában benne van a 2évnyi telefonálási díjad?

(#67273) kali válasza Lirion (#67271) üzenetére


kali
legenda

rosszat néztél, a 6s plus apple store nyitóára 286.990 ft.
a sima 6s legolcsóbb verziója 247.990 ft.
a függetlenül vett telefon mellé is kell valamilyen szolgáltatás.
megvettem volna függetlenül 286.990 ft-ért, fizetném mellé az olcsóbb, nem készülékes 6490 ft-os next s díjcsomagot, úgy konkrétan 52 e ft mínuszban lennék a jelenlegi konstrukcióhoz képest a 2 év alatt.

(#67274) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Biztos sokszor volt kérdés, próbáltam vissza is keresni de lehet balfék voltam.

Azt szeretném megkérdezni, hogy aranykártyás ügyfeleknek létezik még a 3 hónapos előfizetés módosítás? Illetve hűségidős csomagot mikor lehet átváltani másikra ha aranykártyás? Next S-t váltana Music XS vagy Like-ra. Utóbbi tudom hogy csak Domino-ról lehet.

Nem találtam és marhaságot nem akarok ismerősnek mondani.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#67275) kali válasza Gery1987 (#67274) üzenetére


kali
legenda

szia,

olyan van, hogy arany vagy platina kiemeltség esetén a 24 hónapos hűségnél, letelt 18 hónaptól lehet további hűséget aláírni és úgy készüléket vásárolni - erre gondoltál?
ez csak az előfizetésre aláírt hűségre vonatkozik, a díjcsomagosra nem, utóbbinak muszáj teljesen kifutnia, azon belül kötbér nélkül csak meghatározott árkategórián belül engedélyezett a módosítás.

(#67276) Gery1987 válasza kali (#67275) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Igen erre. Ez amikor a hűség vége előtt vehetsz másik telót de az eredeti díjcsomagra. De ezt nem tolták ki 21-re?

Akkor meg kell várni a kifutást. Ami 1 hónap még. Sőt nincs is annyi. 1 hónapon belül van. De akkor meg kell várni.

Köszönöm!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#67277) Soulfly842 válasza Lirion (#67257) üzenetére


Soulfly842
addikt

Na persze... ugyanaz... :)

S itt nem illik a te beszélgetési szokásaiddal kalkulálni, s azt firtatni, hogy nem éri meg.. mindenkinek más és más a beszélgetési szokása... :)
Aranytárskártyás árak egyébként mindent visznek..

Iphone 6:

V:
(9990+10000)*24 a havidíjra
+ a készülék ára: 44990
Összesen 2 év alatt:
524750 Ft.

T:
14990*24 a havidíjra
79800 a készülékre
Összesen:
439560 Ft.

Aranytárskártyával ugyanez (Next M ATK) mindent visz:
9990*24
119800
Összesen:
359560 Ft.

De más telefonokkal:
V:
Huawei P8:
17990*24
431760 Ft

T:
14990*24
49800
409560 Ft (úgy, hogy egy ~50E értékű Huawei Smartband B2-t adnak hozzá)

ATK Next M:
9990*24
99800
339560 Ft. (úgy, hogy egy ~50E értékű Huawei Smartband B2-t adnak hozzá)

S más szolgáltató ugyanúgy nem enged készülék nélkülire váltani, ha van készülékhűséged... S még a 4G különbségeiről sem beszéltünk.. :)

[ Szerkesztve ]

(#67278) Soulfly842 válasza Lirion (#67252) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyetlen lehetőséged van még, ha nem akarsz magasabb havidíjat fizetni:

Társkártyás csomag.

Ha van valakinek a családba arany/platinakártyás előfizetése, akkor egyszeri 4500 Ft-ért átlehet íratni az előfizetést az ő nevére, s ott eszerint belehetne állítani:

Move M aranytárskártya csomag: 3990 Ft.
Next S aranytárskártya csomag: 5490 Ft.
Next M aranytárskártya csomag 9990 Ft.

De egyetlen fontos hátulütő van: Átíráskor nullásnak kell lennie az egyenlegednek (fennálló készüléktörlesztő sem lehet - ergo, ha részletre vetted a telefont, akkor ezt előbb ki kell fizetni).

(#67279) kali válasza Gery1987 (#67276) üzenetére


kali
legenda

igen, azt módosították 21 hónapra, ahogy írtad; kitolták, csak sajnos az ő számukra kedvező irányban...
a 3 hónapot jól írtad, azért írtam csak az előző/régebbi állapotot, bár utólag látom, hogy a módosítást másra érthetted, magára a kedvezmény igénybevételére.

[ Szerkesztve ]

(#67280) Lirion válasza Soulfly842 (#67277) üzenetére


Lirion
addikt

Az i6 a vodánál 9990 ft + havi 10e, így 489750 ft-ot fizetsz 24 hónapra a vodánál, ami még tartalmaz egy ~55e ft értékű készülékbiztosítást is. Lehet hozni példákat mindkét oldalról, hol az egyik, hol a másik lesz a kedvezőbb, de egyik se különb a másiknál, drága mind.

Amúgy nem tudom, hol láttad, hogy firtatnám, kinek mi éri meg és mik a beszélgetési szokásai. Nem tettem ilyet.

Az aranytárskártyás árak tényleg jók.

(#67278) Soulfly842
Ez még egész jó megoldás lenne. A telefon részletek esetében csak a hátralévő részleteket kéne kifizetni, tehát kötbér nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#67281) Soulfly842 válasza Lirion (#67280) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen.

Ez esetben kötbért nem kell fizetni, csak a hátralévő törlesztőket.

Ha van ilyenre lehetőséged, akkor ez a legjobb megoldás. Az egyszeri átírási díj gyorsan megtérül.

(#67283) Saphirahick válasza kali (#67262) üzenetére


Saphirahick
tag

Másik sim kártya van benne. Nokia Lumiával nem csinálta, bár ott is kaotikusan viselkedett sztem (háttérben nem frissített pl messengert, csak ha rámentem, pedig nem volt letiltva).
Mire gondolsz problémás helyek alatt? Mindenhol csinálja :D
Ötletem nincs, fura, hogy csak samsungnál csinálja.
Tényleg nehéz ügy..

Köszi szépen a segítséget, ha bármi eszedbe jut még, szívesen veszem. :))

Thinking sucks.

(#67284) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek kuponja amit nem használna fel? 9ezerért rendelnék telefon tokot, de ha picit olcsóbb lenne azt nem bánnám :)

Üdv.

(#67285) Lirion válasza Soulfly842 (#67281) üzenetére


Lirion
addikt

Köszönöm a tippet, ennek utána fogok járni. :)

(#67286) foxymaci


foxymaci
senior tag

másnak se meggy gördülékenyen a weboldal ?

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#67287) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Nekem hűség hosszabbítással az i6s 16 GB move xs díjcsomagommal (1990) forint.
Csak a 15 kezdő részlet és 19 havi részlettel hoztam el. Kb 11 ezer a havi reszletem.

Nem kelett magasabb díjcsomagra sem váltanom.

Ezért nekem a T ajánlata verhetetlen, hiszen csak a kamatmentes részlettel kell többet fizetnem.

(#67288) kali válasza Saphirahick (#67283) üzenetére


kali
legenda

akkor gyűjtögetném a "bizonyítékokat", hogy több sim kártyával és mindenhol adott a probléma, olyan helyen és sim kártyákkal is, ahol és amikkel más telefonokkal nem, aztán a samsung szerviz irányába indulnék el.
azért fontos alátámasztani, amennyire csak lehet, mert amúgy egymásra mutogat a szolgáltató és a gyártó(i szerviz).
igaz, még így is nehéz teljesen csak az egyikre leszűkíteni a hibát, mert a samsung meg megmutatná, hogy adott készülék más szolgáltató sim kártyájával probléma nélkül működik.
ez csak az én véleményem, de olyan szolgáltatós dologról lehet szó, amin eltérő gyártók készülékei nem azonosan problémáznak.

PainKiller13; szia, a legutóbbi 5 e ft-os kupon csak 10 e ft feletti termékekre váltható be - már ha arra gondoltál.

foxymaci; tartozékokat nézegettem a fentiek kapcsán, ott nem tapasztaltam problémát.

[ Szerkesztve ]

(#67289) PainKiller13 válasza kali (#67288) üzenetére


PainKiller13
őstag

2ezres kuponra gondolok, van az én oldalamon is, csak az szeptember végéig volt beváltható, persze csak most láttam meg :D

TELEKOMTART volt a kuponkód.

[ Szerkesztve ]

(#67290) kali válasza PainKiller13 (#67289) üzenetére


kali
legenda

az már lejárt.
azt néztem, hogy amit bő egy hónapja küldtek 5 e ft-os kuponkódot, azt még elfogadja, de ahhoz 10 e ft felett kell lenni egy termék árának.

(#67291) PainKiller13 válasza kali (#67290) üzenetére


PainKiller13
őstag

írok nekik adják egy ezressel drágábban :DD Megnézem 10k körül nincs e vmi tok, de elég szegényes a választék mostanság.

(#67292) Ateszpapa válasza kali (#67290) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ha jól emlékszem, akkor az a kupon kód február végéig beváltható.
Van idő lesni mire váltsuk be, nem kell elkapkodni.

(#67293) kali válasza Ateszpapa (#67292) üzenetére


kali
legenda

igen, ha csak apró betűkkel is, de írja az e-mail végén, hogy; a kupont 2016. február 29-ig lehet beváltani.

PainKiller13; furcsán néznének, ha nem tennéd hozzá, hogy miért, vagy épp sejtenék anélkül is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67294) peter0x


peter0x
csendes tag

Sziasztok, abban tudna valaki segíteni hogy miért nem tudok sem telefonon sem a webes felületen keresztül készüléket rendelni? A telefonba azt mondjak ez egy "felsőbb" hiba és ők ezt nem tudjak orvosolni hanem valami IT supportra hivatkoznak már egy ideje, a webshop meg valami karbantartás hibát vagy egy krikszkrakszot ír ki ha a kosaramat meg szeretném nézni. A telefonba azt mondtak ha bemegyek egy üzletbe ott sem tudom megrendelni... kérdezem én ez 2015ben egy szolgáltatás? :(

(#67295) talamasca válasza kali (#67273) üzenetére


talamasca
senior tag

Nyugodtan számold hozzá a függetlenítés díját is... ;)

“Black as midnight on a moonless night.”

(#67296) cris78


cris78
őstag

Ha lejár a hűségem, akkor én is kapok kupont? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#67297) kali válasza talamasca (#67295) üzenetére


kali
legenda

miért számolnám, ha én csak telekomos sim kártyával használom és úgy is adom el mindig?
még csak azt sem mondhatom, hogy ebből hátrányom származott volna bármikor, akár az eladáskor.

cris78; ez hűségtől független, most épp azért adták, mert elektronikusan történt a számlák befizetése.

[ Szerkesztve ]

(#67298) talamasca válasza kali (#67297) üzenetére


talamasca
senior tag

Az igaz, de annyival olcsóbban is tudod csak eladni...
Nekem is volt 4 szolgáltatós és a mostanival együtt 2 független iPhone-om.
Sajnos már régóta csak a kamatmentes részletfizetés az egyetlen "pozitívum" a szolgáltatóknál.

“Black as midnight on a moonless night.”

(#67299) kali válasza talamasca (#67298) üzenetére


kali
legenda

nem hiszem, hogy 50 e ft körüli összeg lenne az, amennyivel többet kapnék egy függetlenért, sőt, csak a töredékét, mire arra kerülne a sor.
valóban nem nagyon van sok kedvezmény, arany vagy platina kiemeltségűeknél viszont tényleg jó a kamatmentes részlet lehetősége, nem kell befizetni előleget, nem kell külön bankkal birkózni...stb.

(#67300) Zoty4 válasza PainKiller13 (#67291) üzenetére


Zoty4
őstag

Tokot rendelj ebayrol harmadaron

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.