Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67201) B.i.L válasza Soulfly842 (#67199) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kösz,próbáltam felhívni a 1412-őt,de az eredmény lesujtó...nem bírtam kivárni:bocs.
kipróbálom és beszámolok.

Horgászni mentem...B.i.L

(#67202) dptrsk válasza B.i.L (#67197) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

TVGO szerverével cserélt adatot szerintem nem fogja számolni, csak a tab háttérforgalmát.
Mivel wifinek érzékeli, ezért vigyázz, nehogy belefuss egy app/play store auto frissitésbe vagy hasonlók, mert azt viszont számolni fogja a rendszer.

(#67203) B.i.L válasza dptrsk (#67202) üzenetére


B.i.L
senior tag

Azt már megoldottam vagy 3 éve,köszi :R

Horgászni mentem...B.i.L

(#67204) B.i.L válasza B.i.L (#67203) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nem jött be - szívja a felhasználható adatkeretet.Legalább is ami látható (Lumia 640)
Nem látom,hol kellene néznem - hogy fogy az adatkeretem?Ugyanis azt mutatja,hogy csökken.480 a korlát,megnéztem és 460-ról lement 438-ra.Azaz nekem azt jelenti,hogy nem használható,de megyek szla-t fizetni,bent hátha okosabbak vannak nálam :B
Ami tényleg lenyűgöz,hogy LTE-n megosztva hasít.

Horgászni mentem...B.i.L

(#67205) strcpy


strcpy
tag

Sziasztok!

Az alábbi "bandekkel dolgozó" telefonnál T-mobilnál mire számíthatok?
4G: FDD-LTE, 1800/2100 MHz
3G: WCDMA 850/900/1900 MHz
2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Érdemes megvenni?

Amúgy webshopban szerintem nem jól tüntették fel a specifikációt. Mert a fentebb említett paraméterrel a telefon egyik verziója sem rendelkezik. :D

(#67206) polonic válasza strcpy (#67205) üzenetére


polonic
félisten

Nem

(#67207) dptrsk válasza B.i.L (#67204) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ugye nem arra gondolsz, hogy a telefonon beállítottál 480as korlátot s az számolt?

Ha erre gondolsz, akkor a telón is be kellene állítani, hogy a TVGO IPjével való kommunikációt ne számolja.
Ha ez nincs beállítva, akkor a telefon mindent számol, viszont a Telekom oldalán nem hiszem hogy csökkenti az adatot.

(#67208) Soulfly842 válasza B.i.L (#67204) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezt gondolom nem a telekom alkalmazásban ellenőrizted, hanem, ahogy pietrasko is írta a telefon adatforgalmi mérésében..

Ha pedig a telekom alkalmazás alapján is csökken, akkor nem lett megfelelően mobil oldalon beállítva a Magenta 1 kedvezmény.

Alap esetben elképzelhetetlen, hogy vigye az adatforgalmat, mivel a tethering-re is érvényes a TVGO korlátlansága.

(#67209) Saphirahick válasza kali (#67185) üzenetére


Saphirahick
tag

Hali,

igen, nekem is ez gyanús kicsit. A telefon független, én is gondoltam arra, hogy egy nem gyári ROM esetleg tudna segíteni, de mivel még van 1 év garim, nem játszom be a rootolást, amíg nem kapok erről megerősítést. :D
Küldök egy screenshot-ot:

Vélemény?

Köszi szépen előre is!

Thinking sucks.

(#67210) feelurself válasza apaszka (#67188) üzenetére


feelurself
aktív tag

Optimus G-vel es G2-vel se volt ilyen gondom. Miota S5-om van neha elofordul. Olvass be a topikunkba hanyan panaszkodnak erre..

(#67211) B.i.L válasza dptrsk (#67207) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nem :N - Lumián nem tudom hol kellene beállítani.
Az adatforgalmat külön beépített számláló végzi !
A TVGO IP-jét honnan tudom meg? Illetve hol tudom megadni,hogy azt használja?Androidon még kiigazodna az ember,mert sok a tapasztalat,de Lumián kevés a tudás(nekem)
Soulfly842 : Akkor ott a bibi",utána járok!

Bent a boltban nehéz napok vannak,a válasz a Lumia TVGO-ra hogy van-e?Kietlen sivatagnak éreztem a tudásukat és a szervizesért sóhajtoztak...Azt meg sem mertem említeni neki(de megtettem),hogy a wifi tethering-re is érvényes a TVGO? De csak pislogott,mint hal a szatyorba....utána nem firtattam.A szla magyarázata nem kielégítő,itt állítólag én voltam sült tök :K

Horgászni mentem...B.i.L

(#67212) lugosi válasza bok92 (#67196) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Másnak is volt itt ilyen problémája, hosszú csatározásokra készülj. Azt hiszem vwpolog-nak volt ilyen gondja, de fejből lehet hogy tévedek.

(#67213) dptrsk válasza B.i.L (#67211) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem írtam, hogy lehet WP-n szűrni.
De a beépített számláló a telefonban nem fogja tudni elkülöníteni a TVGO forgalmat más forgalomtól, így a telefonban levő adatmennyiség mérő bele fogja számolni a TVGO-t is.

Tehát, ha a telekom.hu-n belépve csökken, akkor rossz a beállítás, ha a telefon menüjében csökken teljesen normális működés.

(#67214) bok92 válasza lugosi (#67212) üzenetére


bok92
addikt

Értem, köszi. Akkor a legjobb az lesz, ha holnap bemegyek.

(#67215) vwpolopg válasza lugosi (#67212) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem én vagyok, de én is emlékszem, hogy volt itt valaki ugyanilyen gonddal, de elvesztettem a fonalat, hogy mi lett a vége...

(#67216) Soulfly842 válasza B.i.L (#67211) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem kell túl bonyolítani ;) , Telekom alkalmazás viszont Van WP-ra is. Ott tudod checkolni, hogy viszi-e az adatforgalmat.

Egyszerűen telepítsd fel az áruházából ;)

(#67217) kali válasza Saphirahick (#67209) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül kell moddolt firmware, elég lehet egy jobb modem állomány felhúzása is, ahhoz pedig nem kell root és bármikor visszaállítható az eredeti állapot.
ahogy látom, van hozzá újabb magyar független firmware verzió is (link), azt is megpróbálhatod felhúzni.
amikor hálózati/adatlapcsolati problémát tapasztalsz, akkor nézz rá a *#0011# kóddal, hogy milyen értékeket ír ki, készíthetsz róla mentést is.

lugosi; neki; link

[ Szerkesztve ]

(#67218) tylerddd


tylerddd
veterán

A "Várható szállítási idő"-t mennyire lehet komolyan venni?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#67219) unravel


unravel
őstag

Haló
Új ügyfélként szeretnék korlátlan Music díjcsomagra előfizetni. A Music tartalmazza a Spotify Premium díját is?
A Spotify fiókomon 2017ig feltöltött Premium van, azzal mi lesz?
Már meglévő Spotify accounttal is működik?
Feltöltőkártyásoknak is elérhető a Music opció?

¯\_(ツ)_/¯

(#67220) tylerddd válasza tylerddd (#67218) üzenetére


tylerddd
veterán

Közben kaptam a mailt, h ma jön a futár! :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#67221) dptrsk válasza Soulfly842 (#67216) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha már Telekom alkalmazás, androidon:
Domino Surf+akármelyik NetPlusz esetén a Surf keretet mutatja, a NetPlusznál viszont végig 1MB visszalevőt mutat, holnapon mutatja rendesen, de az app nem. Ha elfogy a keret mobilapp szerint akkor is 1MB még vissza van.

(#67222) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

Netplusz XL csomagom kevésnek bizonyult a hónapban, ezért sms-ben kibővítettem a Netplusz L csomaggal.
Most ha belépek a T netes ügyfélszolgálatra, úgy látom, hogy Netplusz L előfizum van.
Ez azt jelenti, hogy nem fog automatikusan visszaállni Neplusz XL -re ?

(#67223) dptrsk válasza tothl (#67222) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem fog visszaállni.
Ajánlom figyelmedbe a Turbo opciókat, amik egyszeri összegért adnak adatot, s így megmarad az eredeti csomag.

(#67224) tothl válasza dptrsk (#67223) üzenetére


tothl
addikt

Hát, kicsit megtévesztő volt, de úgy látom manuálisan visszaállíthatom...ez helytálló ugye ?

Nem először szopat meg a T félreértelmezhető buzdításokkal, amik utólagos beavatkozást igényelnek.

És mielőtt azt mondanátok, hogy nem voltam elég körültekintő, nos bivalybasznádon ha elmegy a net és kapok egy sms-t, hogy a +netszpluszl kóddal 1 gigához jutok, akkor nem biztos, hogy mobillal be fogok lépni az ügyfélszolgálatra a szabályzatot nyálazni.

(#67225) orosznyet


orosznyet
csendes tag

Azóta infó?

[ Szerkesztve ]

(#67226) Soulfly842 válasza dptrsk (#67221) üzenetére


Soulfly842
addikt

Havidíjasra kell váltani, ott jól mutatja *trollface*

Bocsi :D

De a 890-es Surf havidíj, megtoldva netplusszal, úgy, hogy a surf havidíja csak kidobásra kerül (havidíjasnál meg az alap havidíj lebeszélhető) - megfontolandó a havidíjasra váltás. :)

Az okát nem tudom, hogy lesz-e javítva, s mikor azt sem :)

Apropó:
Hogy senkit ne érjen váratlanul Telekom üzletek 30-án - tréning miatt - zárva lesznek.

Ezen a napon csak Telekom Partner üzletek lesznek nyitva, illetve az ügyfélszolgálat lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#67227) Soulfly842 válasza unravel (#67219) üzenetére


Soulfly842
addikt

Szia!

1, Igen, tartalmazza.
2, Duplán prémium vagy :D
3, Az előfizetői szerződés megkötése után, ha belépsz az önkiszolgáló felületre a telefonszámmal és a meglévő 5 számjegyű jelszavaddal (szerződés szintű jelszó, amit szerződéskötéskor adsz meg) akkor egyből megjelenik egy rész, hogy "Beállítom a Spotify-t"
Ott meglévő regisztrációval is be lehet lépni.
4, feltöltőkártyásoknak is elérhető a music opció, de ott 1590-ért csak 500 MB extra adatforgalmat kapsz, még a Music díjcsomagoknál ennek a többszörösét, amellett, hogy ott az alapvető (nem zenehallgatásra alkalmatos adatforgalom) is figyelemre méltóbb.

Általánosságban írom, mert nem írtad le, hogy konkrétan melyik Music díjcsomagra gondolsz.

Bár, ha van egy meglévő prémium tagságod, akkor én elgondolkodnék egy plusz regisztráción, hogy párhuzamosan én és a párom is használhassuk a prémium tagságot :) Ha családtaggal, vagy valakivel osztozkodtok a prémiumon, akkor lehet, hogy ez egy célravezetőbb megoldás.

(#67228) polonic


polonic
félisten

VoLTE-ről már volt szó párszor.
Nagyon jó lenne, ha a VoWiFi is bevezetésre kerülne minél előbb az itthoni szolgáltatóknál is. Nem tudom, ezt ismeritek-e.

(#67229) Zeki válasza Soulfly842 (#67226) üzenetére


Zeki
nagyúr

De a 890-es Surf havidíj, megtoldva netplusszal, úgy, hogy a surf havidíja csak kidobásra kerül (havidíjasnál meg az alap havidíj lebeszélhető) - megfontolandó a havidíjasra váltás.

Melyik csomagra gondoltál?
Mert ugye a 890-ért van 150 mega net, meg kedvezőbb percdíjak (29Ft hálón belül, 39Ft hálón kívül).
Lehet én vagyok a vaksi, de ilyen jó ajánlatot nem látok előfizetésben.
A kiegészítő neplusz csomag meg ugyanannyiba kerül akár domino surf, akár netet is tartalmazó előfizetéses.

Ha pedig valaki havonta 3000 Ft-tal tölt, kap választható bónuszt is.

polonic

Nem is hallottam még róla.

[ Szerkesztve ]

(#67230) polonic válasza Zeki (#67229) üzenetére


polonic
félisten

Egyelőre így másolom be, később leírom magyarul is, ha kell valakinek.

VoWiFi helps solve call issues where macro cellular network coverage is not adequate, for instance indoors, or too expensive to build. In addition, it offers a possibility to reduce or remove international roaming costs to subscribers travelling and calling from abroad as VoWiFi calls can be treated as local calls.

(#67231) Zeki válasza polonic (#67230) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hasznos dolog. Csak terjedjen el.

(#67232) Soulfly842 válasza Zeki (#67229) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha feltöltöd 3000-vel és levon 890 ft-ot, akkor máris más a költség alapján levetíthető percdíj.

2190/29=75,5 perc.
ez alapján 3000 Ft valójában 39,735 Ft-ra jön ki a költség alapján egy hálózaton belüli percdíj, ha csak arra használtad fel (3000/75,5.. )

Ugyanez a hálózaton kívüli percekre kivetítve (ha csak arra használná fel):
2190/39=56,153 Perc
3000/56,153 = 53,42 Ft-os percdíj.

Ergó, egy 3000 ft-ra levetítve a feltöltést, a valós 'percdíjak':
39,735Ft, illetve 53,42 Ft/perc.

Ehhez még jön a 150 MB-hoz a napidíjas internet csodája, amivel ha valaki nem akar kínlódni a leforgalmazását követően, akkor vehet szépen Netplusz csomagot pluszba. Ez esetben ugye már csak a lassítás marad. Ergó, ha nem akar valaki kínlódni a mérésekkel és 195Ft-os napidíjas internet után fizetni folyamatosan, akkor vehet hozzá plusz internetet.

Ennyi erővel - ilyen költségből kiindulva inkább már köt egy Move XS-t valaki, forgalombővítő hozzá, s nem kell olyan hülyeségekkel vacakolnia, hogy van-e rajta elég, hogy megújuljon az internet/bővítő, stb..

Mindkettő mellett lehet érvelni, s ellenérvelni, de van akinek a kényelem többet ér, hogy nem kell szaladgálnia, vacakolnia, s még ne adj vesz hozzá akkor már egy telefont kamatmentes részletre is. Ez Magyarország. Lehet bármit mondani, de én a gyakorlatban látom, hogy 10-ből 9 ember hogy örömujjong ennek a lehetőségnek bármennyibe is kerüljön a készülék :) Legtöbbeknek, ha már úgyis havidíjas, akkor oly mindegy, hogy hűséggel, vagy anélkül. Bár itt tudom, hogy a fórumon sok tekintetben nem éppen az átlagos felhasználók vannak :)

(#67233) dptrsk válasza Soulfly842 (#67226) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

NetPlusz L csomag esetén:

Domino Surf: 890+1590 (1GB + 150MB net)
Move XS: 1990+1590 (1GB + 30MB)

1100 forint a külöbség, ami 28 egység egyéb vagy 37 perc hálón belül Domino Surf esetén.

Ez azt jelenti, hogy a Move XS, akkor éri meg, ha (a Move XSnek kedvezve csak hálón kívüli forgalmat nézek) 28 és 46 egység között fogyasztok. És akkor eltekintettem attól, hogy kevesebb netet kapok.

0-27 Domino Surf
28-46 Move XS
47-66 Domino Surf
67-87 Move S
...

[ Szerkesztve ]

(#67234) lugosi válasza vwpolopg (#67215) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Bocsánat, valamiért te ugrottál be, de látom Kali már megkereste.

(#67235) kali válasza dptrsk (#67233) üzenetére


kali
legenda

azt felejtik el sokan, hogy a move xs esetén az 1990 ft teljesen leforgalmazható (hívás és sms, hálózaton belül és kívül is), amíg a surf esetén a 890 ft ilyen tekintetben nem.

[ Szerkesztve ]

(#67236) lugosi válasza polonic (#67228) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár évvel ezelőtt olvastam róla, az usa-ban jellemző, pont ezt írták amit később te is beírtál, hogy ha rossz a GSM lefedettség. Szerinted lehet ebből valami nálunk? Szerintem azért nem nagyon erőltetik, mert az USA lefedettségéhez képest nálunk sokkal jobb a GSM lefedettség.

(#67237) dptrsk válasza kali (#67235) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen, s emiatt az 1990 egy fix költség is, tehát 10 egység esetén is 1990 és 46 egység esetén is.
Azért írtam 1100 forintot, mert 890+1100 adja ki a Move XS havidíját.
Tehát, ha a Surf esetén kevesebb, mint 1100 forintért telefonálok, akkor jobban megéri a Surf.
Utána van egy sáv, amiben a Move XS jobb, az általad említett (fix) lebeszélhetőség miatt.
Azonban, mivel a Surf díjai olcsóbbak, ha a Move XS-t túlléped, akkor onnantól megint a Surf éri meg.

(#67238) btz


btz
addikt

Talán kicsit ide is tartozik, talán az itteniek közül is valakit érdekel és még nem hallott róla hogy vezetékes S, M csomag mellé 20 mbps gyorsító opciót lehet majd rendelni LTE alapokon hibrid vonalas-mobil HGW-vel. 2015. November 11-től lehet indul. Egyenlőre többet nem tudni.

ⓑⓣⓩ

(#67239) Soulfly842 válasza dptrsk (#67237) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ott van a hozzászólásomban a ténylegesen kivetített 'percdíj' egy 3000 Ft-os feltöltés esetén... :)

Nem feltétlenül kedvezőbb... sőt...
és apró dolgok hozzájönnek...
Kényelemem: nem kell vacakolni, ha lejár, szaladgálni újságárushoz, kínlódni a neten a feltöltés miatt. Átlag embernek ez mindentől többet ér :)
2, nem dobsz ki pénzt olyan opciós díjra, amit le sem beszélhetsz
3, ha már alapban fizetsz annyit mindegy, ha havidíjas és ha akarsz, akár készüléket is vihetsz kényelmesebben :)

De Pro és Kontra, mint írtam is: nem vagyunk egyformák - kinek ez, kinek az... bár ilyen összegű feltöltögetés miatt inkább a kényelem mellett döntenek az emberek, akár hosszabb távon is.

(#67240) leeka


leeka
tag

Egy otthoni előfizetéshez lehet több társkártyát is hozzáfűzni?
Gondolok itt arra, hogy tavaj lett az otthonihoz egy NextS és az én NextS-em Nov.-ben lejár...
Jó lenne ha az enyémet is be lehetne tenni társkártyás NextS-re, na meg plusz egy Fun S-t :)

Szerintetek ez lehetséges?
Mondjuk lehet elötte újítani kéne az otthonit Magenta 1-re

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#67241) Zeki válasza Soulfly842 (#67239) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én meg a havi 890-re úgy tekintek, az a 150 megabájt havidíja. Aki nem fér bele, az vagy ne vegye, vagy netcsomag hozzá.
Én csak neten keresztül beszélek, nekem ez a bestbuy. :)

(#67242) szabogabor10 válasza polonic (#67228) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ismerem, és valóban nagyon hasznos. De mire eljut ide is...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#67243) dptrsk válasza Soulfly842 (#67239) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a havi telefonálási időm nem a 20 egységet súrolná(ráadásul ennek 90%-a hálón belüli), akkor lehet, hogy én is az előfizetést választanám, de jelenleg keveset hívok, inkább bejövő hívások vannak.

Ha esetleg felajánlanának 1 év hűségért 500 vagy 1000 forint kedvezményt(akár netcsomag árából vagy amit ügyfélmegtartásnál szoktak), szó nélkül váltanék.
Esetleg, ha lenne Surf árszinten lebeszélhető előfizetés benne foglalt adattal, arra lehet, hogy váltanék, mert jelenleg mindig a Telekomnál pihen pár ezer forint, hogy ha kell legyen az egyenlegen.
Vagy, ha lenne egy Move XS Adat csomag, 1990 körül 1 GB nettel fél havidíj lebeszélhetőséggel, arra is nagy igény lenne, de sajnos jelenleg nincs.

S a 3580 helyett 2480+4-500ft, így számomra jelenleg pénzkidobás akár a Move XS is, nem beszélve arról, hogy az a 10% plusz adatforgalom esetenként jól jön.

Ha nem kell adatforgalom és 5nél kevesebb embert hív gyakran az ember, akkor viszont a Domino 5 is jobban megéri, tudom a kényelem a Move XS mellett szól, meg 1 forint a különbség, illetve ma már szerintem kevesen vannak mobilnet nélkül.

(#67244) Soulfly842 válasza dptrsk (#67243) üzenetére


Soulfly842
addikt

#67243) pietrasko
(#67241) CineDOG1

Minden csak 'fillérek', minden csak megszokás, minden csak kényelem, minden csak ember és ember függvénye :)

Minimális többlet 'szokás' kérdése, hogy ti is akár máshogy döntsetek :)

Ember és ember között van különbség, s ahogy írtam is - sokaknak többet ér a kényelem pár száz forintnál :)

Unalmas lenne, ha mindenki ugyanúgy gondolkodna erről, de ti egy kisebb, szűkebb, megfontoltabb réteget alkottok. :) De ez nem az általánosság. Ezt több év értékesítői tapasztalatából mondom - most már mondhatom azt is akár: hogy több ezer 'mintavétel' alapján :)

Kicsit furcsa nekem még mindig azt mondani, hogy a dominoSurf díja, az alapnet díja, mivel a legtöbb díjcsomagban ez benne foglaltatik a díjcsomagban (Move S-es+net díjat ha elérne a havi szokásoktok, ahogy írtátok is onnan nem lenne appeláta kérdáse - s ott 200 MB+bővítő van, s az alapnetért nem kell fizetni, úgy, h. az alaphavidíj lebeszélhető)

Ezért is mondom, hogy megszokások, ízlések és pofonok :)

(#67240) leeka

Jelenlegi - az otthonihoz fűződő - társkártya promóció hosszabbításra került (jelenleg ez nov. 30-ig van érvényben de ezt folyamatosan hosszabbították az elmúlt hónapokban) - ez annyit jelent, hogy a jelenlegi szabályok/promó értelmében:

Kiemeltségi szint nélkül:
3 aranytárskártya
(ebből egy fun díjcsomagváltással is bevonható, a többinek újnak kell lennie)

Arany kiemeltséggel:
10 db. aranytárskártya
(ebből egy díjcsomagváltással is bevonható, a többinek újnak kell lennie)

Platina kiemeltségi szinttel:
20 db aranytárkártya
(ebből kettő díjcsomagváltással is bevonható, a többinek újnak kell lennie)

Célszerű előtte társkártyát vásárolni (bár lehet nov 1-vel kintebb tolják a határidőt):
Mivel alapban otthoni mellé

Kiemeltség nélkül egy fun társártya,
Arany kiemeltséggel egy társkártya,
Platinával két társkártya lenne igénybe vehető!

(#67245) dzsordzsó


dzsordzsó
csendes tag

Üdv!Domino 5 feltöltősnél ha a Napinet aktiválva van és Netplusz S-t rendelek,akkor 690/hó vagy 1090/hó az ára?Először 10 MB/195 Ft és utána adódik hozzá a 690 Ft,így lesz 885Ft/210 MB/hó?

(#67246) Soulfly842 válasza dzsordzsó (#67245) üzenetére


Soulfly842
addikt

1090 és ez kiváltja a napinetet.

És 1090 tisztán a havidíja, a napinet deaktiválásra kerül.

(#67247) Saphirahick válasza kali (#67217) üzenetére


Saphirahick
tag

Köszi, megnézem. Bár anno minden frissítés rajta volt elvileg, csak csináltam egy factory resetet és azóta nem force-oltam a frissítést.
Megnéztem a kódot, amit írtál, de nem értek a gyémánthoz (bokszmeccseket szervezek :D ...). Nekem nem sokat mond a dolog, Te látsz benne valamit?
Két képet küldök, az elsőnél még volt kapcsolat, a másodiknál nem.
Ránézésre a CID változik nagyot, de tényleg nem tudom melyik a lényeg :D

Kapcsolattal:

Kapcsolat nélkül:

Köszi szépen a segítséget!

Thinking sucks.

(#67248) Luissimo


Luissimo
veterán

A Telekom app nem települ fel Lenovo k920-ra 505-ös hibára hivatkozva.

Mi lehet a pontosabb oka?

Telepitettem már több 2 SIMes telora, rootolt eszközre is, tabletra is .
Hmmm?

(#67249) Ateszpapa válasza Luissimo (#67248) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Hmmm...

(#67250) B.i.L válasza dptrsk (#67213) üzenetére


B.i.L
senior tag

Soulfly842
pietrasko

Kösz,megnézem belépve.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.