Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25209) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tudom, hogy ez t-mobile topic, de lenne egy vezetékessel kapcsolatos kérdésem.

esetleírás:

az előfizetés egy barátomé, aki egy idős néni, és mindent én intézek neki. az ő asztali telefonján működik a hívószámkijelzés. de amikor ő bárkit hív, (pl. engem), rejtett a szám.

az online felületen, az előfizetés testreszabásánál van ugye hívószámkijelzés opció, aktív is, de az ugye a bejövőkre vonatkozik. (ez az opció aktív volt idáig is.)

elmentem a számláját befizetni. árkád, üszolg, nő.
jelszót is tudtam. az ügyintéző a jelszót sem kérte, megértette a problémát.
azt állította, hogy ez csak az összhang csomag aktiválásával lehetséges, amit ő meg is tehet.
rákérdeztem, hogy ugye semmi változás, + szolgáltatást nem aktíválnak, csak az eredmény az lesz, hogy a kijelzés mindkét irányban aktív lesz.? igen, ő csak azt aktiválta, de 1-2 nap is lehet, mire működik. hát pesze...
ez volt 01.28. hétfőn.

eljött a vasárnap dél. látom, hogy egymás után 3 rejtett számú hívás. ilyenkor nyomozás, melyik kedves
"rejtőzködő" nyugdíjas volt.
eljutottam a nénihez. hívom, 4-5. csörgés után bekapcsolt a hangposta. majdnem felrobbantam.
nem vette fel, mert már elvitték a kórházba, mint utólag kiderült.

összerakva a lényeg: a hívott félnél való hívószámkijelzést nem aktiválták, de lett hangposta, hívásvárakoztatás, hívásátirányítás, 3 résztvevős konferencia. az hab a tortán, hogy a 4-5 csörgésig, amikor a hangposta kapcsol, oda sem érne a telefonig...

felmentem az onlie felületre, most kikapcsoltam, (azaz így lemondás alatt státuszba került), ez a sok sz*, amit aktiváltak. a hívószámkijelzést hagytam. ami régen is volt. de ugye ez nem az az irányú, amit szeretnénk.

***

most hogyan tovább? :F :R

mielőtt bemegyek asztaltverni, azelőtt nála megnézem, (holnap jön ki a kórházból, így nincs a szobájában senki, aki felhívna), hogy véletlenül nem "kapcsolódott"-e be a kijelzés, de mivel vasárnap délben nem volt még aktív, és a nem kért hangposta meg lett, így gyanítom, hogy nem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.