Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24926) Llew


Llew
senior tag

Van egy T-s előfizetésem, lejárt hűségidővel. Most Mozaik XS csomagban vagyok (3200/hó). Kéne vennem egy új készüléket, mert a régi megadta magát. Alap helyzetben nem telefonálok sokat, azt is jellemzően hálózaton belül. Viszont pont ebben a hónapban erősen elszaladtam, egy nagyobb csomagban most jobban kijöttem volna, később lehet megint elég lesz a kicsi. Azért elkezdtem nézelődni valami olcsóbb megoldás után. Viszont elvesztem a lehetőségek között. Nézegettem a flottázás irányába, de valami olyan kéne, ahol nincs belépési és/vagy éves díj. Akkor be kéne vinni a családot is. Vagy okos telefon és voip, de akkor meg ez a mostani csomag is nagy, viszont ettől kisebb csomaggal és plusz nettel nem adnak a telefontra kedvezményt. Mit javasolnátok?

Kapcsolódó kérdés, hogy szülők egy társkártyás kaméleon díjcsomagban vannak mindenféle kedvezményekkel, de egyikük gyakran van külföldön és gondolom a roaming miatt így is elégé nagyok a számlák. Okos telefon és voip bevonása nélkül van valami olyan csomag, ami elkerülte a figyelmem és amivel külföldre/ről is viszonylag olcsón beszélhetnének? A családbarát kedvezmény 0-ja ha jól olvasom csak belföldi hívásra áll. Esetleg valami olyan csomag, amihez az én előfizetésem is hozzá lehetne kötni és egymás közt ingyenes beszélgetést ad, de a havi díj inkább kevesebb mint a mostanim. Vagy ilyenkor egybe megy a számla is? A szülők társkártyása egy számla azt tudom.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.