Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#77027) Chaser válasza pjen (#77025) üzenetére


Chaser
titán

túlterhelés kizárt, részemről biztos, ha utánam lakna ott valaki és nettó hülye az meg már nem az én bajom, 20 körnél ha le tud égetni valamit ahhoz már tehetség kell:), rövidzárra fi relé reagál ha jól tudom, elég jól dolgozik a kinti fő megszakító is, egyszer kapcsolt le eddig mikor felrobbant egy izzó a csodás átmenetei használt villany kapcsoló miatt ami kicsit kontaktos:)
hétfőn felhívom a schneidert, egy oldalon sem láttam h kisöpörnék, de volt ahol még anyát is találtam, a helyi boltban is öccázért' árulják a kapcsolókat

sketchifun egy helyes modul csengő, én naivan úgy gondoltam ugyanúgy van rajta kapcsoló mint a kismegszakítókon, kiderült nincs, szaki mókázott vele de azt mondta nem tudja kismegszakítóval sem kapcsolhatóvá tenni, egymás mellett van a két üres hely, csengőt kivetettem, dobozában pihen - lehet azért mert olyan pH@szán kötött h nem fér hozzá:d a másik öreg csóválta a fejét nagyon -
nem ragaszkodom hozzá, ennyiért tudtam volna venni elemes kanóc nélküli csengőt is, de ha bekerül akkor belülről kapcsolható legyen, megkérdem az öreget meg tudja-e csinálni, ha nem akkor ihatunk kávét:)

szerk: és ha jól értem pilácsos kapcsolót led fényforrásnál felejtsem el, nem rizkózok, már tisztázódik milyen megoldásokat fogok venni, valahol láttam anno, tetszett, mondjuk az h piros v kék a visszajelző az nem tetszik, fehér lenne az igazi, az kis diszkrét, sötétben látszik, világosban fel sem tűnik

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.