Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57101) Zola007 válasza _NCT (#57099) üzenetére


Zola007
veterán

Nálunk is ugyanilyen van, csak a márka más
Hanyadik lyukban van a pöcök mikor használod?
én munkasorozatnál meg szoktam kérni valakit hogy segítsen összébb húzni a súlyt, mert nekem korábbról sz.r a vállam és megindítás szintén nem esik jól neki. Utána már nincs gond vele, lenyomom a 12-15-t, de először egyedül csináltam és nekem is fájt a vállam a megindítás miatt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57102) _NCT válasza venge (#57100) üzenetére


_NCT
őstag

És ő naturál?

(#57103) venge válasza _NCT (#57102) üzenetére


venge
tag

Szerintem igen. Csak régóta edz és odafigyel az étkezésre is. :K
Jah! Meg biztosan fegyencedz! :B

[ Szerkesztve ]

(#57104) Gergosz2


Gergosz2
veterán

lábazás volt . Mocsok fosul vagyok, alig bírtam enni, minnyá okádok és remeg a lábam. Szóval jól sikerült. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#57105) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Kicsit le van maradva a bicepszem a tobbi testreszemhez kepest.
Szerintetek ha minden edzes utan csinalok huzodzkodast szuk fogassal,azzal erek el valamit?
Heti 3szor edzek.
Izom csak nem esik le :)
Ma vall, lab edzes volt, tetszett ;)
Az viszont nem, hogy amig edzettem, valami nem hiaba szuletett levagta a biciklimrol a lakatot amit ott hagyott nekem emlekbe, biciklit koszonte,szoval aerobozhattam haza :(

[ Szerkesztve ]

(#57106) nepszter1


nepszter1
addikt

Aerob edzést súlyzós edzés előtt vagy után érdemes?

(#57107) PowerBuldog válasza nepszter1 (#57106) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Után

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#57108) Tamoo válasza nepszter1 (#57106) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Közben.

(#57109) Shadowbull válasza nepszter1 (#57106) üzenetére


Shadowbull
addikt

elotte pontosan 38 es fel perccel.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57110) Casanova* válasza nepszter1 (#57106) üzenetére


Casanova*
veterán

előtte és utána is :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57111) stickrs válasza d3tox1c (#57105) üzenetére


stickrs
senior tag

max azt éred el,h még annyira se bir regenerálódni mint eddig. de semmi hasznosat. Hány gyakorlatot csinálsz bicepszre? én sokáig 4-et csináltam, szépen tul volt edzve, nem is fejlődött, utána visszavettem 2-re és rögtön fejlődni kezdett.

nepszter1 Edzés után.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57112) xcds


xcds
őstag

A sok denevér hogy rárepült. :D

(#57113) Ijk válasza stickrs (#57111) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért van egy olyan érzésem hogy újabb 36-os karú, 32-es vádlijú bicepszőrülttel van dolgunk? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57114) glutamin válasza Tamoo (#57078) üzenetére


glutamin
őstag

:C

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#57115) Miamiquake válasza nepszter1 (#57106) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Súlyzós edzés helyett. Attól nő a hátad rendesen... :DDD

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57116) Woodslave válasza stickrs (#57111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ki kell próbálni. Az hogy te mást vettél észre lehet neki pont ez kell. Sokak szerint minél többször edzed kiégés nélkül annál gyorsabban fejlődik. Mondjuk tök mindegy akinek meg kell kérdeznie hogyan lesz nagyobb karja annak soha nem lesz :D

Kedvencem a témakörben Dudás Ádám versenyző egyik interjúja a sárgán, amikor elmondta, hogy milyen hülye volt hogy heti 3-szor mellbicepsz, mondjuk qrvára jól fejlődött, de aztán elolvasta hogy hülyeséget csinál :C :D

csirkemell spenótos rizzsel - qrvára várom az ebédet. ;] Este edzés, de nem cbl-ezek, sőt még jó reggelt kekszet is fogok edzés előtt enni (vagy inkább jó délután kekszet :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57117) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mai izom [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57118) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#57117) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mondták is h olyan mint egy testépítő én meg megfogadtam h nem kommentálom ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57119) FollowTheORI válasza Woodslave (#57117) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD

Másik...
Amugy, ha működik persze lehet sokszor edzeni, de ha nem, akkor érdemes szétnézni...

Józan paraszti ésszel, ha valamit ezerszer megedzel egyben, akkor az már inkább állóképességi fejlődést fog hozni egy bizonyos idő után és nem erő vagy body-méretet.

Ettől független, ha megnézzük az átlag konditermi csókákat, akkor a felsőtestük sokkal jobban fejlődik mert többet edzik mint pl a lábuk. Mert ugye teljesen függetleníteni ugyse tudják minden egyes felsőtest izmukat, így aki pl 6x jár az azért mégicsak 5x megdolgoztat direktbe vagy áttételesen egy-egy nagyobb felsőtest izomcsoportot.
Ebből akár azt is levonhatnánk hogy jobb sokszor megedzeni valamit... kérdés a kox ;] miatt működik náluk ez csak, vagy tényleg jobb ez és ha pl 3x lenne lábedzés is akkor azis úgy fejlődne? :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57120) stickrs válasza Woodslave (#57116) üzenetére


stickrs
senior tag

ha egyszer szét edzed, meg még minden edzésen ráedzel, az nehiszem h van akinek hasznos lenne. Akik többszöri nem bukásig történő edzéstől jobban fejlődnek, azok úgy is tervezik az edzésprogramukat, hogy ne legyen túledzés, nem úgy, hogy minden edzés végére bedobnak egy fekvenyomást pl. Szval a kettő azért nem ugyanaz :)

Ijk irta h lábazott, ugyh adtam egy esélyt, hátha nem mellbicepszfanról van szó :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57121) Ijk válasza FollowTheORI (#57119) üzenetére


Ijk
nagyúr

" a felsőtestük sokkal jobban fejlődik mert többet edzik mint pl a lábuk."

Hát igen, amire csinálnak gyakorlatokat az jóeséllyel jobban fejlődik mint amire nem. ;]

Woodslave: Akkor mentem el borért szombat este, amikor megláttam ezt az önelégült balotelli-pózt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57122) Ijk válasza FollowTheORI (#57119) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként hozzáteszem aki rendesen edz heti egy lábat, a nagy többségnek sokkal jobban fejlődik a combja, segge mint a felsőteste. 45 perces intenzív combedzéssel dinoszaurusz lábakat lehet építeni, míg sokan elbaszkolódnak felsőtesttel heti 3 napot de közel sem hoznak akkora tömeget mint combra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57123) Woodslave válasza Ijk (#57122) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezért lábazok havi 2-szer ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57124) Ijk válasza Woodslave (#57123) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy felsőtestre is be kellene vezetni és akkor az is fejlődne. ;]
Nem mintha el lenne neked maradva a lábadhoz képest.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57125) Woodslave válasza stickrs (#57120) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó de ki mondta hogy szét kell edzeni. Érdekes persze ez a vonal is. Mit mondanak 48 óra emelkedett protein szintézis egy edzés után.. vagy max 72 óra? Felmerül hogy nem jobb-e ha mondjuk kétszer stimulálod, mint egyszer rombolod?

De mint mondom én még nem találkoztam olyannak, aki 35-ös karral megkérdezte mit csináljon mert nem fejlődik, kapott valami tanácsot (edzéssel kapcsolatban nem kieggel ;] ) aztán mondjuk 1 év múlva 50-es karja volt.

Akinek nagy karja van leírhatná mi volt a folyamat. Centiről centire kemény munka? 35-ből 2 hónap alatt 45 aztán szép lassan? Stb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57126) Shadowbull válasza Ijk (#57122) üzenetére


Shadowbull
addikt

adottsag kerdese hogy mi fejlodik jol. nekem pl. a farizmaim meg a hatso combom kifejezetten alulfejlett, ilyen a genetikam. Pedig guggolok meg fel is huzok, nyilvan lajtosan, oregesen, de a combom elso fele sokkal fejlettebb.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57127) Woodslave válasza Ijk (#57124) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudnék olyan képet mutatni :K (de mivel a vádlim piszkafa, röhejes amúgy is) De a combom seggem nem kicsi, bár nem is versenyfazon :Y :D Szóval lehet csak hájas, amúgy tiszta CR vagyok mélyen belül :))

amúgy valóban annyira nem nagy a kontraszt, de ahhoz eléggé, hogy ellógjam a lábazást :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57128) Gergosz2 válasza Woodslave (#57117) üzenetére


Gergosz2
veterán

jó focista forma ez, a sok futástól szépen lement a zsírja meg van egy kis kondi is nekik. Mondjuk fene tudja még pluszban mivel tömik őket.
Rengeteg focista néz így ki csak nem mindegyik ilyen egoista és dobálja le minden meccsen a mezét.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#57129) Ijk válasza Shadowbull (#57126) üzenetére


Ijk
nagyúr

Combhajlítót szerintem csak jó gépen lehet felhozni, ugyanis a főgyakorlatok mint a guggolás és a lábtoló nagyrészt a feszítő izmokat veszik igénybe. Szerinted ha lnyomsz guggolást, lábtolót baszott nagy súlyokkal, aztán még csinálsz egy combfeszítő gyakorlatot és mindössze egy felhúzást, amit ráadásul baromi nehéz a hajlítóra koncentrálni akkor melyik lesz fejlettebb?

Egyébként meg olyan mint a tricepsz-bicepsz. Az combfeszítő elviszi a tömeg több mint 2/3-adát. Érdekes hogy karedzésnél is mindenki a bicepsz miatt van bezsongva.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57130) Woodslave válasza Ijk (#57129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért lássuk be egy átlaggyúróson semmi jelentősége. lásd mens fizik mint cél. :U Az egy dolog, hogy úgymond izmossághoz szokott szemmel (mármint versenyzői képek, nem tükör alapján :D ) oldalról észreveszed, hogy itt valami hiányzik, de a legutolsó motivációm lenne mondjuk erre egy extra nap, vagy akár több gyaki. Merev lábas (azért itt 15 ism felett már a derék befárad) meg egy gépes elég szokott lenni hogy megérezzem. Sőt van hogy a sima mély guggolás is adja neki rendesen. De tényleg 10 cm-t rátennék inkább a karra a combomról (vagy a farkamra ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57131) Shadowbull válasza Ijk (#57129) üzenetére


Shadowbull
addikt

felhuzasnal kifejezetten a combhajlitoimat erzem, guggolasnal meg a farizmomat is. De nem fejlodnek, vagy nem annyira mint mas izmok. Most hogy lefogytam kifejezetten lapos a seggem, asszony csalodott is egy kicsit, de jol leplezi :) Neki jobban tetszettem 110 kilos zsirdisznokent, fene se erti a noket :N

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57132) Woodslave válasza Shadowbull (#57131) üzenetére


Woodslave
nagyúr

majd megtetszik neki én is mindig ezt kaptam meg amikor befogytam. Most meg azon pörög ha nő a hasam :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57133) FollowTheORI válasza Shadowbull (#57131) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nők is szeretik ha van mit fogni... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57134) Ijk válasza Shadowbull (#57131) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem kanál seggem van a guggolástól, pont tökéletes. ;]
Combhajlító meg szépen kikerekedett amióta rendesen rákoncentrálok a megfelelő gépen. De nem is kell rá 2 gyakorlatnál több, esetleg néha 3-at csinálok rá. Viszont nekem a combhalítóban is 6 napos izomlázam van általában.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57135) Yeffy válasza FollowTheORI (#57133) üzenetére


Yeffy
veterán

nem csak ők ;] :P

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57136) Ribi válasza Shadowbull (#57131) üzenetére


Ribi
nagyúr

Biztos ki akart dobni mert "zsirdiszno" voltál, de most ezt az okot nem tudja felhozni ;]

(#57137) Shadowbull válasza Ribi (#57136) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat, az elmult 18 (ebbol 14 hazassagban) ev alatt lett volna boven alkalma kidobni, ennyi ido alatt siman ki lehet talalni barmilyen urugyet :K

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57138) xcds válasza Ijk (#57134) üzenetére


xcds
őstag

Elhisszük, csak képet ne tegyél fel. ;]

(#57139) Tenken válasza Woodslave (#57117) üzenetére


Tenken
őstag

VB-n ki se fog jutni a csoportból. Ghánai fekete afrikai testvérek 2x körbeadják a seggét mielőtt hazaküldik őket...
Már alig várom.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57140) Radnix


Radnix
senior tag

Hétfői guggolós fekvenyomós power nap este <3 :K
facebookról frissen kopizva:

(#57141) Miamiquake válasza Radnix (#57140) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Francokat, az igazi gyúróóós ilyenkor is a teremben van.
SPÁRTAA!!!!! ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57142) d3tox1c válasza Ijk (#57113) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Mert egy eloiteletes atlag magyar vagy...... aze'
Ennek a csoportnak van egy osszeszokott magja, a tobbi mind hulye tusko strandfazont akaro divat teremjaro......
Koszonom hogy kerdezhettem.

(#57143) d3tox1c válasza stickrs (#57111) üzenetére


d3tox1c
senior tag

3at.
Fr. ruddal alva,kalapacs bic,a vegen koncentralt.

(#57144) BÁ Nutrition válasza d3tox1c (#57142) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mekkora a bicó most?

az előítéleteken ne lepődj meg, mr rik szerint ő is túlfejlett volt, nekem meg az 53as is kevés

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57145) Jorus válasza d3tox1c (#57142) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem erről van szó. Az itteni stílus és hangulat csak egyfajta szűrő. Ha férfi vagy, és jól kezeled, akkor nagyon hamar beilleszkedsz, és jól érzed magad. Ellenben, ha csak vinnyogsz és panaszkodsz, akkor simán nőnek leszel nézve - annak minden pozitív és negatív hozományával. :D
Férfitársaságban így megy ez; katonaság és a dojo-k is ilyen helyek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57146) Yeffy válasza d3tox1c (#57142) üzenetére


Yeffy
veterán

:D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57147) Zola007 válasza Radnix (#57140) üzenetére


Zola007
veterán

az igazi gyúrós ilyenkor is arra gondol
"hú, b.szod, egy eeeegéész tengernyi hal
mennyi fehérje és Omega 3!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57148) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#57149) bandus válasza PowerBuldog (#57148) üzenetére


bandus
veterán

én sose tartottam, szóval nincs is mit kihagyni ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57150) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Mai csajos kép :P

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.