Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) BÁ Nutrition válasza xcds (#56495) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

lehet hogy vastagabb is vagy csak az optika más, az eres száraz izomzat sokkal nagyobbnak látszik mint egy hasonó vagy picikét nagyobb de elég fedett pacal kar, vagy hát stb

a szar genetikát miből állapítottad meg? mer egyik vádlija lerobbant és az minden?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56502) Dicker válasza BÁ Nutrition (#56499) üzenetére


Dicker
őstag

Arnold majdnem 190 volt. Nekem ő a minta ilyen téren, mert az a pár centi nem eltérés.

(#56503) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#56501) üzenetére


Dexar007
veterán

Bevallotta mar tobbszor,hogy szar a genetikaja,es nem neki valo a profi testepites,ezert nem is erolteti.

Give me your cum,bull!

(#56504) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#56503) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem neki valo a profi testepites :R
ja értem

te szkitek kém vagy amúgy? :K
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56505) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem hagyjuk a Bunnyt. Engem nem bántott, én se bántom őt, nem értek egyet a nézeteivel, pláne a modorával, erről ennyit.

Feldobok inkább egy más témát. Vissza kellett térnem a szintentartó kalóriabevitelre, illetve max az alá 5-10 %-kal, mert éhesen nem megy a tanulás, itt meg vizsgaidőszak van (ma levizsgáztam közigazgatási jogból sikeresen, de lesz még kettő a héten, most is az egyiket olvasgatom, kb olyan odafigyeléssel, ami látszik). Ti mennyire tudtok koncentrálni tanulásra, szellemi munkára éhesen? Nekem abszolút nem megy, egyhelyben ülve csak a zabára tudok gondolni, illetve - pedig nem vagyok édesszájú - de valahogy sóvárgok a cukros szarokért.

(#56506) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#56499) üzenetére


Zola007
veterán

Értem
Én csak tisztán élettani szempontból néztem a dolgot
Nekem az a fura, hogy (elnézést a jelenlévőktől) a kisebb növésűeknek áll a zászló, pedig alapvetően természet által szánt genetikai limit elsősorban a magasságban nyilvánul meg.

Magyarul aki nagyobbra nőne természetes körülmények között, annak nincs esélye, mehet naturálnak

Erősembereknél meg pont fordítva van, mindenki 1.90 fölött szinte
Pudzianowski 1.86
Sigmarsson 1.91
Magnússon 1.91
Savickas 1.91
Capes 1.97
Kazmaier 1.89

(#56502) Dicker : azt is megkérdőjelezték már, állítólag nem volt 188, csak 183 mezítláb
fene tudja, idősen már biztos nincs annyi, fotókon rendre alig volt magasabb Bush-nál aki 181 cm
Obama pedig tuti magasabb mint Schwarzi, pedig ő is csak 185

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56507) Ijk válasza xcds (#56500) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ti hova jártok terembe? Átlag gyúrós meg sem közelíti a videóban mutatott szintet. Persze mindenhol van néhány komolyabb arc, tizenéves edzésmúlttal, pár kúrával (ugye már évek óta naturál), de hogy nálunk nem ez az átlaggyúrós szint az biztos. Lehet hogy Pesten tele vannak koxosokkal a termek. ;]
Nekem ilyen formához kellene 110 kilós száraz tömeg, amit soha nem fogok elérni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56508) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#56505) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én vizsgaidőszakban szoktam venni plussz extraaktívot, durván megnyomja a koncetráló képességet.
elég jól bevált. próbáld ki[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56509) BÁ Nutrition válasza Ijk (#56507) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem kéne neked se 110 kilónak lenned, elég lenne a 85 is csak a kondíció nem mindegy ;)

meg ugye a versenyformát nem lehet tartani csak pár napig(se), így ez a videó tök hülyeség, megtévesztés.. sikerült is

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56510) Zola007 válasza kolosanyi (#56505) üzenetére


Zola007
veterán

én sem tudok koncentrálni éhesen
ha jól emlékszem, akkor monoton mentális tevékenységhez 5,2-5,6 közötti vércukor az ideális, ezt sajnos már a glukoneogenezis fizikai munka nélkül nem tudja pótolni, így enni muszáj.
Ha a finishben vagy, akkor szerintem nem most kellene diétázni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56511) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#56508) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi, kipróbálom. :)

(#56510) Zola007
Hagyom is a francba most, inkább tanulok. Köszi a magyarázatot, így már világos. :)

(#56512) FollowTheORI válasza xcds (#56500) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahol termekbe én jártam eddig 1 ember se nézett így ki... szóval milyen hobbigyúrósok? ;]

De tényleg... :F

A hobbi gyúrós úgy néz ki kb, mint az "előtte" állapota a videóban a tengerparton. Kb.
Na jó aki kipattintja magát koxxal az + "lufi izommal" mint egy michelin baba.. :DDD
(Azis általában kimerül a váll/delta, bicepsz/tripesz, "sörhas" megaméretekben.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56513) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#56508) üzenetére


Dexar007
veterán

Ginseng, koffein és az L-karnitin.

Egyszerubb es olcsobb letolni egy ket gagyi energiaitalt es melle inni egy is l-karnitint.

Give me your cum,bull!

(#56514) Shadowbull válasza kolosanyi (#56505) üzenetére


Shadowbull
addikt

nekem semmi gondom nincs. mondjuk egy ideje mar nem jarok iskolaba (15 eve allamvizsgaztam :) ) de azert szellemi munkat vegzek.

Amikor csinaltam a 10 napos ketogen bevezetot, akkor az elso ket nap szar volt, de aztan oke lett.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56515) shteer válasza FollowTheORI (#56512) üzenetére


shteer
titán

nálunk szinte mind ilyen, csak én lógok ki a +10kg izomtömeggel

;]

..szerintem jónak tűnik

(#56516) Lajkó


Lajkó
őstag

Tegnap végre volt szerencsém két pózerhez! Kb. 175cm-esek 55-60kilósak, és folyamatosan a hasukat nézegették miközben felváltva szériáztak 40kilóval! Nem gondoltam, hogy ez ekkora élmény lesz számomra. Nem tudtam nem bele vigyorogni a képükbe! :-) Tuti a pokolba kívántak, de legalább abba hagyták a hülyeségüket. :-D

Dexar-t én ismerem! Bár Ő engem lehet hogy nem... :U

(#56517) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#56490) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én nem nagyon követtem a munkásságát, de a videót nézve ez tényleg nem egy nagy tömeg. Ezt azért tényleg sokan hozzák naturálban. Csak max nem ilyen szárazan.
Lehet a növit nem tekintette koxnak. :D Mindenesetre kár volt belé.

[ Szerkesztve ]

(#56518) Yeffy válasza Zola007 (#56506) üzenetére


Yeffy
veterán

erős embereknél meg az az előny, jó pár gyakorlathoz. nem (elsődleges) a kinézet.

dicker 120 kiló? tuti? ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56519) Zola007 válasza Yeffy (#56518) üzenetére


Zola007
veterán

Igen, de mégis elbírják valahogy a saját súlyukat, pedig rendre 140 - 170 kiló mindegyik
És az életük se rövidül meg, sokan közülük simán megérik a 70-80 éves kort, pedig zabálnak még a s.ggükön keresztül is és azért ott is lecsúszik pár pár patika

Én csak biológiai szempontból nem látom az okot amiért egy 185-190 centis ember ne lehetne testépítő szezonban 130-135 kilóval, szezonon kívül meg 160-al.
- vannak olyan magasak
- vannak olyan erősek
- hosszú végtag mint látni nem mindenkinek akadály
- diétázni mindegyik tudna
- állóképességük meg eleve veri a klasszikus testépítőkét

szóval azon kívül hogy 170 centis manuson jobban mutat kevesebb izom is, lehetséges lenne
Ha ennyire ez számít, akkor lehet hogy a mai mezőnyben Schwarzi is inkább az erőemelő stílus felé menne el

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56520) brownus


brownus
veterán


:D

(#56521) Yeffy válasza Zola007 (#56519) üzenetére


Yeffy
veterán

Igen, de mégis elbírják valahogy a saját súlyukat, pedig rendre 140 - 170 kiló mindegyik
legalább.

És az életük se rövidül meg, sokan közülük simán megérik a 70-80 éves kort, pedig zabálnak még a s.ggükön keresztül is és azért ott is lecsúszik pár pár patika
bezony. nem hogy pár... :)
nyilván genetika, testi adottságok, de nem is hülyéül csinálják azt ,amit.

a többire nem tudok/akarok érdemben reflektálni. nem kifejezetten a testépítő vonal érdekel, meg ilyen mélyen nem is értek hozzá.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56522) bandus


bandus
veterán

lassan asszem' abba kell hagynom a gyúrást, szűkülnek az ingeim, egyre nehezebb begombolni őket ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56523) Woodslave válasza bandus (#56522) üzenetére


Woodslave
nagyúr

próbálj egyel nagyobb méretet, mondjuk 37-est :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56524) Shadowbull


Shadowbull
addikt

elfogyott a proteingoksz rendelek a majprotkotol. milyen omega 3 tablettat szoktatok onnan rendelni? ha mar a lenmagolaj megse jo....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56525) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

kai hát edzése vki lefordíthatná

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56526) Lajkó válasza Shadowbull (#56524) üzenetére


Lajkó
őstag

iHerb.com? Talán olcsóbb mint a májpro, és biztos tudnak kupont is adni a srácok. Én onnét rendeltem az összes vitamint (kivéve talán a C-t nem). Kb. a felét megspórolod vele!

(#56527) Shadowbull válasza Lajkó (#56526) üzenetére


Shadowbull
addikt

nekem a májprotko bevalt, nehany euro sporolas meg nem izgat.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56528) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

:))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56529) Lajkó válasza Shadowbull (#56527) üzenetére


Lajkó
őstag

Én egyszer 10eurós kupont kaptam + 5%az egészből, de ha neked ez nem pénz ... :B :U

(#56530) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#56525) üzenetére


Woodslave
nagyúr

első oldalon leírják, hogy ő a második legjobb a világon és Philhez képest a háta az erőssége.
2. oldalon leírják, hogy nem szokványos a bemelegítése, 2 triszettet csinál, 3 a harmadik oldalon amit linkelték azt írja, hogy a furcsa bemelegítés azt a célt is szolgálja, hogy rájöjjön mennyire dolgoznak együtt az izmai, mert ez határozza meg milyen gyakorlatokat csinál és milyen sorrendben. A bemelegítésnél már fókuszál a teljes hátára a csuklyától az alsó hátig. Mostanában az evezéseket részesíti előnyben, mert elég széles a háta, inkább vastagítani akarja (főleg felső hát)
4. oldal nagyon erős, a hátizmainál mégsem a súly a lényeg, hanem az érzés. A súly csak eszköz, a célra kell koncentrálni (szög - kalapács hasonlattal érzékelteti, ahol a szögre koncentrálsz nem a kalapácsra ami csak eszköz)
5. ismétlés - érzésre megy ritkán megy 10 alá, de 20 feletti nem ritka. Nem tervez, nem akarja behatárolni, az izmai határozzák meg mennyit csinál.

na abbahagyom hátha más már lefordította közben ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56531) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ha a dobozos fehérjét berakom a kocsiba mondjuk egy délután erejéig, még por formában ugye... nem lesz baja a 30-35 foktól? Elég jó idő van most.

(#56532) Woodslave válasza Woodslave (#56530) üzenetére


Woodslave
nagyúr

6. csúcsösszehúzódásra koncentrál ezért előnyben részesíti a gépeket, csinál rúddal evezést is, de a területek amikre koncentrálni akar, jobban edzhetők géppel.
7. a teljes mozgástartomány fontosságáról beszél. Izom megnyúlása az ismétlések során nagyon fontos, azaz nem csinál félismétléseket.
8. agy izom kapcsolat fontossága
9 feszítések szettek között. Néha a legjobb módszer az izmok aktiválására
10. szinergia - a felhúzás az utolsó gyakorlat, mivel a háta már fáradt ezért nem kell sok súly. Sok embernél a felhúzás egy nehéz tárgy felemelése és lerakása, neki a teljes hát megdolgozását jelenti. + a mentális dolog
11. vizualizáció - hát ezt már nem nehéz kitalálni Kai filozófiáját ismerve :D

Ettől függetlenül az edzése azok alapján amiket olyan edzők írnak akik naturál átlagjóskának akarnak eladni valamit, teljes katasztrófa. (mármint naturál átlagjóskának)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56533) venge


venge
tag

El is felejtettem kérdezni!
Pateszok!
Melyikőtök indult a hétvégén a szegedi versenyen? Nem szégyen, nyugodtan bevallhatjátok!
Én Dickerre Bára tippelek!

(#56534) kory24


kory24
őstag

Az ugye mindegy hogy a feherjet/szenhidratot shakerbe vagy (mivel az nincs) talkaba botmixerrel keverem ossze? :)

(#56535) FollowTheORI válasza kory24 (#56534) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uhh... amugy mindegy igen. Vegyél egyet... 500ft. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56536) PowerBuldog válasza kory24 (#56534) üzenetére


PowerBuldog
veterán

csak shakerből jó, különben kárba vész a fehérje :U :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#56537) Morris válasza kory24 (#56534) üzenetére


Morris
veterán

teljesen.

(#56538) brownus


brownus
veterán

kaptam egy ilyet tesómtól szülcsinapomra, Olimp Creatine Mega Caps.

mi a faszomat kezdjek vele, pedig még szóba is jött pár hete, mondtam nekik, hogy vettem egy kisebb zsákkal a májprotkótól... utálom az ilyet... de gondolom eláll évekig....

vagy elkezdek pár szemet enni naponta, oszt csókolom!?

(#56539) BÁ Nutrition válasza venge (#56533) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

köszi :R

ha 202 magas akkor ahogy a két mellette lévő is a környéken van, szal megoldódott a rejtély. vannak magas versenyzők szép számmal

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56540) PowerBuldog válasza BÁ Nutrition (#56539) üzenetére


PowerBuldog
veterán

kategóriát nagyon benézte
illetve papucsban állt ki a színpadra...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#56541) venge válasza PowerBuldog (#56540) üzenetére


venge
tag

Ja! De legalább izmos!

(#56542) Koczó93 válasza kory24 (#56534) üzenetére


Koczó93
őstag

Ne igyál ilyen porokat! Vagy ha mégis, csak Scitec shakerből mert nem leszel izmos :)

(#56543) BÁ Nutrition válasza PowerBuldog (#56540) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem a kategóriát nézte be hanem hogy mi az hogy versenyforma. van rajta minimum 15 kiló felesleg
pedig ez a boozyks kategória

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56544) Assdak válasza Tamoo (#56517) üzenetére


Assdak
őstag

Miért, a növi is kox?

(#56545) BÁ Nutrition válasza Assdak (#56544) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az vitamin ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56546) Woodslave válasza kory24 (#56534) üzenetére


Woodslave
nagyúr

áruld már el mi motivált egy ilyen kérdés feltételére? :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56547) Assdak válasza BÁ Nutrition (#56545) üzenetére


Assdak
őstag

Nekem azt mondták, azért nyomjam, hogy vérbő legyen a makkom. De most teljesen kétségbe ejtettetek.

(#56548) brownus válasza Woodslave (#56546) üzenetére


brownus
veterán

nem hüjeség, mert ha botmixerrel keveri össze, akkor totál szétesnek a molekulák! gondoljatok csak bele! :D
akár vizet is ihatna ezzel az erővel....

(#56549) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#56543) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez valami kegyetlen fogadás áldozata lehet :Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56550) Tamoo válasza Woodslave (#56549) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Vagy önképzavaros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.