Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) Ijk válasza ludsimon (#56101) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értem mit akarsz ezekkel? Unatkozol? Gyúrsz amúgy?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56152) Jorus válasza ludsimon (#56101) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nagyon rossz arányai vannak, nem esztétikus. Gnóm kis törpe, csapott vállakkal, aránytalan testtel. Ellenben nagyon jó abban, amire kondicionálta magát, amit csinál. De az egy másik topic. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#56153) Zola007 válasza kolosanyi (#56147) üzenetére


Zola007
veterán

Első rendes gyakorlatnak szoktam alkalmazni a fekvenyomást, kipróbálom ezt az előfárasztást, mert a tárogatást pont a legvégére szoktam hagyni

(#56148) NetTom: a csíknál szoktam fogni (Eleiko olimpiai rúd), sajnos egyedül edzek, így csak belülről látom és lehet hogy túl széleset fogok
#56150) Woodslave: azt tudom, költői kérdés volt :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56154) rigo88 válasza FollowTheORI (#56130) üzenetére


rigo88
aktív tag

BSnek is köszi a választ meg neked is ezért vagyok itt h kérdezzek. akkor talán a fehérjepor kicsit sok lenne. lehet hogy elég akkor reggel és este 25-25 és edzés előtt 25. mi a helyzet az 5g creatin és 12.5ml zsírégető mennyiséggel? továbbá lehet őket egyszerre összekeverve a 25gr wheyjel benyomni? :)
r
ismétlem: nem akarok fittness világbajnok lenni csak egy tök átlagosan kidolgozott testet kevés zsírral :)

Dirr

(#56155) Zola007 válasza rigo88 (#56154) üzenetére


Zola007
veterán

reggel és este miért nem eszel rendes szilárd ételt ?
nem a napi 3 shaketől lesz tök átlagos tested

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56156) Shadowbull válasza BÁ Nutrition (#56133) üzenetére


Shadowbull
addikt

mivan, ma ilyen sokkolo nap van, hogy ilyen fiulany kepeket kell nezni? Nem ertem az embereket, ez de kiraly, Conchita Wurst meg broaf....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56157) rigo88 válasza Zola007 (#56155) üzenetére


rigo88
aktív tag

nem szoktam reggelizni csak egy kis gyümölcsöt
ezeknek a szaroknak a neve nem véletlenül táplálékkiegészítő nem? :)
normálisan odafigyelve étkezek némi fehérjével és azzal ami megköti szeretném kicsit felturbózni ezt az étrendet.
nem vagyok hajlandó minden nap rizst natúr csirkemellel enni :D
r

nem? hanem? az anabolikusoktól seggbe v közvetlenül izomba?? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Dirr

(#56158) Woodslave válasza Shadowbull (#56156) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos a szakáll. De ha neked Conchita, akkor sincs semmi gáz :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56159) Woodslave válasza rigo88 (#56157) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi az ami megköti?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56160) rwin5


rwin5
őstag

használt már innen valaki Aflamin rapidot? Van itthon de nem azért mert nekem írták fel, de most úgy fáj a derekam, hogy muszáj bevegyek. :U

(#56161) kolosanyi válasza rigo88 (#56157) üzenetére


kolosanyi
veterán

"ezeknek a szaroknak a neve nem véletlenül táplálékkiegészítő nem?"

De, pont ez az. A normális étkezést - ami nem egyenlő a csirkerizzsel - nem helyettesíti.

(#56162) Unsign válasza rigo88 (#56154) üzenetére


Unsign
tag

Egyelőre ez veszély nem fenyeget, ne izgulj.
On:
Ma mell volt, atta. Fekvenyomasban 110-be ment négy ismétlés. Csak megdobott erőben a Halo, mert nem rég még csak kostolgattam a 100-at :)

(#56163) Zola007 válasza rigo88 (#56157) üzenetére


Zola007
veterán

igen, pontosan
ezért táplálék kiegészítő és nem táplálékhelyettesítő a nevük

nem kell mindennap csirkésrizst enni
egyél tésztát, tojást, lencsét, bulgurt, gerslit, kuszkuszt, egész magvas kenyeret
marhahúst, karajt, csirkét, pulykát, halat

mindegyiket millióképpen el lehet készíteni és vannak nagyon egyszerű és gyors receptek, nem kell hozzá Michelin-chefnek lenni

egyébként meg nagy tételben kell főzni és akkor lehet válogatni a fagyasztóból mindig kedvednek valót.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56164) Ijk válasza rigo88 (#56154) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hol olvastad hogy edzés előtt kell fehérjét inni?
Ezzel a hozzáállással ne aggódj nem leszel fitness világbajnok, de még csak sportos alkat sem.

Mondjuk az se semmi, hogy úgy kell olvasni amit írsz, mint ha valami idegennyelvű szöveg lenne.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56165) Woodslave válasza Ijk (#56164) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem a sárga kapszulában, de néhány modernebb helyen biztos :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56166) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Igazán én is akkor érzem a csecsem,ha szuperszetben edzem,mivel inkább a vállam fáj csak :) :(((

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56167) rwin5 válasza Woodslave (#56165) üzenetére


rwin5
őstag

figy a táplálék kieg cégek lassan azt sugározzák a fogyasztók felé (főleg a tudatlanokhoz) hogy igyanak napi 10 kulaccsal és akkora leszel nyárra mint vörös zoli

(#56168) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#56167) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

lassan a bbtv-ben is csak az megy,h ezt vegyél,ezt igyál,szkájtök a jó stb,régen sokkal jobbak voltak. Személy szerint a flash-eket hiányolom,sok kis okosság

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56169) Woodslave válasza rwin5 (#56167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

köszi hogy felnyitottad a szemem, majd megpróbálok nem csak reklámokból tájékozódni ;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56170) _NCT válasza FIREBLADE78 (#56168) üzenetére


_NCT
őstag

Már nagyon rég óta csak a reklámról szól az egész bbtv. Régen sem volt jobb, volt 1-2 jó adás de ennyi, semmi több.

Mostanában csöcs edzésnél rászoktam a tárogató gépre, sose tárogattam még ilyen jókat, mint ezzel:

Biztos van neve neki, de én butagyúrós vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#56171) FIREBLADE78 válasza _NCT (#56170) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

illetve a cikkekben is rengeteg van :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56172) Woodslave válasza Woodslave (#56165) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem is olyan modern [link] igaz 10 éves, lehet meghaladott :D

A séma lényege, hogy a korábbi szemlélettel szemben nem csak az energia (szénhidrát) biztosítására kell ügyelni 1-2 órával az edzés előtt, hanem a jelenlegi tudományos kutatások alapján nagyon lényeges, hogy már az edzés elejére aminosavakkal árasszuk el az izmokat. Ebben az esetben a vérrel teli dolgozó izmok sokkal nagyobb mértékben felveszik majd ezeket az izomépítő aminosavakat és jobban be is építik őket. A szervezet nettó protein anyagcseréje erősen pozitív lesz. Tehát a gyakorlati teendő egy jó minőségű gyorsan felszívódó tejsavófehérje turmix elfogyasztása az edzést megelőző fél órában (20-40 g protein). A módszer neve nem véletlenül "ANABOLIKUS KERETBE FOGLALÁS", mert a már régóta ismert edzés utáni táplálkozási elveket sem felejtjük el és ekkor mintegy keretbe foglalva az edzést, el kell fogyasztani még egy adag tejsavót és szénhidrátot, ahogy azt már fentebb taglaltam. Az edzés utáni turmix kiemelt ideje a kreatin bevitelének is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56173) FollowTheORI válasza rwin5 (#56167) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Furcsa is lenne ha ők vagy a szponzoráltjaik mást üzennének nem? :)

Pl: "Egyébként semmit nem ér, ne is igyál ilyeneket..." ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56174) rwin5 válasza FIREBLADE78 (#56168) üzenetére


rwin5
őstag

Én már évek óta nem nézem a BBTV-t bár nagyon időm sincs, hogy csak pont azért beüljek a gép elé és egy órát végigüljek, de egyszer belenéztem és akkor is valami termék ismertető volt egy full fölöslegesnek tartott tápkiegről. 49 kiló voltam mikor elkezdtem az edzést, vitamin/fehérjén/tömegnövelőn/ízesített szénhidráton/edzés előttin kívül kb sosem vettem semmit aztán mégis meglettem 84 kiló valahogy anélkül, hogy zsírdisznó alkatom volna.. Most nyomtam be 1 kreatin kúrát, de fehérjét se szedek már olyan szinten amit anorex koromban benyaltam, hogy napi 4-et ittam, meg a trendeket se követem, hogy marhamáj protein meg aminó meg a f*sz tudja mik vannak

(#56173) NetTom: igazad van, de ami már szóba került itt a fórumon, hogy Zolika kinyitja a konyhaszekrényét és 65 fajta tápkieg befigyel, aminek a 70% még nem is bontott.. Az meg, hogy mindenhol ez megy, hogy versenyfelkészülésem van ez és ezeket a szarokat tolom be, de koxról még az életben sem esett szó a világon azt is nagyon gáz dolognak tartom

[ Szerkesztve ]

(#56175) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#56172) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Teljesen igaza van,habár nálam nem elég csak a protein ivás edzés előtt,nekem ennem kell szilárd kaját,mert egyszerűen érzem,hogy fáradt,gyenge vagyok. Sokszor volt,hogy edzés előtt ettem és nem vártam jó formán semmit és go to gym.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56176) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#56174) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Igazad is van,kajára odafigyelni + edzés után alap fehérje oszt csókolom.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56177) rwin5


rwin5
őstag

"Nemsokkal a VB rossz hir utan a Scitec jott azzal, hogy felfuggesztik a szponzoraciomat, mert nem versenyzek...holott ez csak egy kamu erv volt...egyertelmu az volt a baj (es akar meg mas is, ki tudja), hogy akkoriban a Scitec meg nem szponzoralta a versenyzoit keszpenzzel...csakis tapkieg... Namost 20ezer Ft, 30ezer Ft OK...de Johnny es az en szintemen ez 80-100ezer Ft erteku cucc volt havonta...ki a banat eszik annyi tapkieget egy honapban??? Dehat nekik igy erte meg, megertem. Viszont nana, hogy eladtam. Tobbek kozott a Fitness 2000 bufebe is, majd a penzt persze a felkeszulesemre koltottem...es biztos vagyok benne hogy vmelyik ”jobaratom” ezt jelentette es meg akar mas kamukat sztorikat is...es igy a Scitec-nek elege lett...ezt igencsak nevetsegesnek tartottam, hisz akkor en naivan azt hittem, hogy a bajnokok KOMOLY sportolok es a ceg arcai...mit tudtam en akkor, hogy ez mekkora business es a sportolok csak apro csavarok a gepezetben...barmikor kicserelhetok...nem oszt, nem szoroz..."

kb benne van ebben a valódi arca az egész cégnek..

(#56178) FollowTheORI válasza rwin5 (#56177) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És vettek belőle hatásosabb cuccot más gyártótól... ;]
Nekem se tetszene... :DDD

(#56179) Woodslave

Persze hogy nem érzed... leesik a vércukrod tőle.
Ezt is valami koxos menőcsávó találta csak ki.

(#56182) rwin5

Tudom. :K
A scitek sosem volt jó... csak a csapból is az folyik. Számos más gyártó terméke jobb és tatásosabb.
Főleg ilyen szinten, mert hobbi súlytologatásra oké... meg hogy nem fejlődsz. De mikor a versenyed múlik rajta, meg a nem kicsi izomtömeged. Az már nem mindegy... tökmindegy mennyire szponzorál.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56179) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#56175) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én meg lexarom. a legjobb amikor nem eszek semmit. Lehet akkor persze nem is lesz izom, de az edzés sokkal jobb. A sima whey-től nem érzem jól magam edzésen. Mondjuk fehérjém sincs egy ideje, edzés után eszek egy csokis corn flakest tejjel :D

most úgy érzem végre megbékéltem, hogy nem leszek izmos. :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56180) BÁ Nutrition válasza FollowTheORI (#56178) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elég sok emberkér lecserélgettek, nem csak a szkiteknél
evvan
egy szuperbadi címből nem lehet örökké megélni..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56181) Ijk válasza Woodslave (#56172) üzenetére


Ijk
nagyúr

Erre találták ki a glutamint és a BCAA-t. Ha betolnék edzés előtt egy adag fehérjét, akkor például lábazásnál garantáltan sugárban hánynám ki.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56182) rwin5 válasza FollowTheORI (#56178) üzenetére


rwin5
őstag

Vörös Zoli is csinált ilyet.. ezer éve keresem azt a cikket amin egyszer lefényképezték, hogy az edzőtáskájában kifigyelt valami másik tápkieg gyártó cég terméke.. meg is vonták tőle a támogatást pár hóra (vagy csak ez volt a szöveg)

(#56183) BÁ Nutrition válasza rigo88 (#56157) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az a baja a tápkiegnek hogy nem túl dús rostokban pl, aztán ha nagyon tömöd magad csak megfosat, vagy beléd szárad, attól függ mijaz.
ált aszondják a zokosak hog 30%ot nagyon ne haladja meg a nem szilárd tápanyag mer nemjó.
wood majd linkel tanulmányt ha erre izgulsz. ill ha megkéred :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56184) Woodslave válasza FollowTheORI (#56178) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a sima gyümölcs joghurttól is :U

Ijk: attól még olvasott ilyet ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56185) FollowTheORI válasza BÁ Nutrition (#56183) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:K Ehhez nem kell tanulmány, tuti hogy szar a beleknek ez a híg cucc.

Egy baba amíg csak igazi anyatejet eszik olyan hígat csinál hogy csak na... aztán ahogy fejlődik a bélrendszer stb kell a szilárd táplálék, hogy rendben legyen a hasa ne fájjon, legyen normális tápanyag felszívódás, no meg onnantól jön az igazi szilárd cucc kifele is. És a rostok fontosak ennek az egészséges működésnek a fenntartásához és a normáis bélműködéshez meg tápanyag felszívódáshoz.

Akinek van gyereke tudja miről beszélek. ;]

Másrészt meg ez a sok ballaszt amit beszedsz vele sem épp jó. Persze nem halsz bele, meg nem szívódik fel ezért nem kerül a szervezetbe, szal nem káros hivatalosan (E-xyz jóváhagyva)... de azért az a rengeteg csomosodás meg habzás gátló, állomány javító, szinezék meg eszemfaszom... hát nem jó akárhol is csapódik ki. :DDD :(

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56186) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

shadowbull kedvéért egy kigyúrt nő megen :P
[L:http://magazin.builder.hu/images/upload/thumbs/0000057785_rvlpvhu.jpeg][link][/L]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56187) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#56186) üzenetére


Woodslave
nagyúr

rajzolj neki szakállat, hátha ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56188) FollowTheORI válasza Woodslave (#56184) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor te lehet laktóz intoleráns is vagy, csak nem tudsz róla... ;] :B

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56189) Woodslave válasza FollowTheORI (#56188) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nemtom ;] a tejtől nem érzek ilyet. Mondjuk csak edzés után szoktam, meg néha kakaót a gyerek elől :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56190) FollowTheORI válasza Woodslave (#56189) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah a kis böfi pukit meg ráfogod a nyuszira... ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56191) Morris


Morris
veterán

Vótam! Feltűnően jól adta! Van ehhez köze a déli cigánypecsenyének sültkrumplival? ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#56192) freaghill válasza Morris (#56191) üzenetére


freaghill
őstag

Nem lehet, hogy edzés előtt Scitec fehérjét és Scitec durrantót szedtél? :F

(#56193) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#56186) üzenetére


rwin5
őstag

szerintem félelmetes lehet az arca anélkül a fél kiló alapozó nélkül, az eres karjáról nem is beszélve ami egy 50 éves eléggé érett nőéhez hasonlít :DD
akkor inkább már egy natural arc nélkül, de ő nem edz - undorító :(

(#56194) Morris válasza freaghill (#56192) üzenetére


Morris
veterán

semmi ilyesmit! :N

(#56195) S e t h válasza S e t h (#55704) üzenetére


S e t h
nagyúr

Három nap alatt semmi?Jó mondjuk azt hittem, hogy ez egy gyúrós topik és nem csak fogyatékosok járnak ide.
Az én kurva anyámat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56196) Silverr válasza Morris (#56191) üzenetére


Silverr
aktív tag

Van köze hozzá :K Lehet, hogy te most poénra veszed de én már megfigyeltem magamon ha sok telitett zsirt viszek be akkor igen is jobban megy az edzés, még akár másnap is.

(#56197) Morris válasza Silverr (#56196) üzenetére


Morris
veterán

Eddig mindig reggel edzettem éhgyomorra. Az nem olyan hatékony!
Viszont ma...ma odatettem magam, pedig csak 4 és fél órát aludtam az éjjel. Jó vót! Mondjuk ma csalónap is volt. És hiába tartottam több mint egy óra szünetet a kaja és az edzés között...nem voltam olyan jól gyomorügyileg.

Egyébként működik az izommemória. Fekve 110-be ment 2. Többet nem mertem, mert nem volt segítség. Pedig szerintem egy benne lett volna még.
Elkezdtem a felhúzást is (életemben először) 70kg-mal. Tudom lófax, de kezdetnek jó volt.
Bici 40kg 2x8 sorozat!

Szóval jó volt! De lehetett volna jobb is! :K

[ Szerkesztve ]

(#56198) freaghill válasza Morris (#56194) üzenetére


freaghill
őstag

Akkor lövésem sincs. :(

(#56199) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nagyon atta a lábazás! Teljesen szétszedtem a lábam. Mármint tényleg teljesen, nem bírok felkelni a székről, remeg mindenem... :)) Végül nem 80-nal csináltam a bolgár guggolást, hanem a 90-200 fontos gumiszalaggal, olyan 50-70 kiló közötti ellenállással dolgoztam, belement 4*10, az utolsó sorozatban felugrásokat csináltam. Egyébként feltűnően nagyobb ellenállással tudtam dolgozni minden gyakorlatban, gondolom ez annak köszönhető, hogy gyakorlatilag szerdától tegnap délig cukron és koffeinen éltem. Viszont ez holnap nagyon fog fájni, ezt már most érzem. :DD

(#56195) S e t h
Szívesen segítenék, de nem tudok, nem értek a szájtekhez. Amúgy egy sima tejsavó, dextróz, monohidrát kombo nem jó?

(#56200) Shadowbull válasza Woodslave (#56158) üzenetére


Shadowbull
addikt

ha lenne ezeken a kigyurt csajokon szakall, nem osztana meg szorozna semmit, egy grammal sem lennenek kevesbe noiesek tole.

na hogy ne csak szakallas nok legyenek a tema: irta fentebb valaki hogy nem ehgyomor ha eszel az edzes elott nehany oraval.

Namost a helyzet az hogy CBL-ben szenhidratot nem eszel csak elozo este. Masnap delig semmit, (esetleg egy feherjeturmixot) delben pedig egy szenhidratmentes ebedet. Ez nem klasszikus ehgyomor, de mivel nincs ch, a vercukorszint nulla az edzesen.

Es valoszinuleg ez okozza azt a hatast, amit mar tobben dicsertunk.

Az "anabolikus keretbe foglalas" meg a mai LOL.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.