Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57551) FollowTheORI válasza BÁ Nutrition (#57550) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak régit, mert?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57552) Ijk válasza FollowTheORI (#57543) üzenetére


Ijk
nagyúr

A szervezet mindig a zsírszövethez ragaszkodik jobban, egyszerűen mert a túlélésre van programozva.
Teljesen abnormális állapot hogy az energiazabáló izomból hatalmas tömeg van, ellenben a túléléshez szükséges zsírraktárak szinte koppra le vannak ürítve. Ez egy teljesen stresszes állapot, olyan mintha a szervezeted folyamatosan a fizikai igénybevételre lenne felkészülve.
Normális hormonrendszerrel nem lehet ilyen állapotot előidézni, mert a test nem hülye és védekezik az idegrendszeri, fizikai, keringési túlterhelés ellen. Egyszerűen túledzéssel válaszol, visszaesik a teljesítmény, fáradt leszel, enervált, pihenésre kényszerít.
Szteroidokkal viszont átbaszod a szervezeted, folyamatosan külsőleg pótolod ezeket a stresszhormonokat, így folyamatosan stresszhelyzetre van felkészülve. Képes vagy huzamos ideig folyamatosan minden nap akár többször edzeni, pörgetni az anyagcserét, gyorsan regenerálódsz.
Ha ellenőrzött körülmények között nyomod, akkor ha nem vagy peches, időszakosan elbírja a szervezet ezt a túllövést. Ha hülye vagy, meg szerencsétlen akkor pedig megdöglesz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57553) Zola007 válasza FollowTheORI (#57547) üzenetére


Zola007
veterán

Egyensúlyban vagy, de nem azért mert akkor és annyit eszel amennyit a szervezeted felhasznál, hanem mert a kilengéseket kompenzálja.
A kompenzáció képessége és annak mértéke pedig egyedi genetikai adottság, nem étrend és kalóriaszámolgatás függvénye

Nekem nem kell bemutatni az életmódot, 1,5 év alatt tervezettem lerántottam magamról 51 kilót, ezalatt meg van grammra hogy mikor és mennyit ettem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57554) Assdak válasza Zola007 (#57553) üzenetére


Assdak
őstag

Animal Stak2 / M-Stak-el kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

(#57555) userxy válasza FollowTheORI (#57551) üzenetére


userxy
őstag

Itt senki se hiszi el, hogy vki 10 - 15% között tudja tartani a tzs-ját tömegeléskor. ;]

Fogadd el és halgass bölcsen :R

tzs %-ról nem szabad vitázni ;]

[ Szerkesztve ]

(#57556) FollowTheORI válasza userxy (#57555) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tömegelésről volt szó.
De már megyek aludni... szóval hallgatok. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57557) BÁ Nutrition válasza userxy (#57555) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te milyen tömegről beszélsz? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57558) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#57557) üzenetére


Dexar007
veterán

Krisztiánó féle tömegről. Problem? ;]

Give me your cum,bull!

(#57559) Jorus válasza Assdak (#57554) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én nem éreztem tőle semmit.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57560) Tamoo válasza BÁ Nutrition (#57550) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

[link]
Van még kérdés? :DDD

(#57555) userxy: Ja ... ekto tudja tartani, más meg nemigen. Van aki 200-250g ch-tól is hízik.

(#57526) NetTom: Szerinted hány sztár tart "nagyon szigorú" diétát ha minden cuccra megvan a lehetősége.... :F Biztos minta életet élnek gramm pontos kajával. Statham meg egyébként profi műugró volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#57561) Zola007 válasza userxy (#57555) üzenetére


Zola007
veterán

15% alatt elhiszem, de 10% körül tartani tömegeléskor, ahhoz
- emésztési defektusoktól mentes és jól ismert anyagcsere
- következetes napirend és edzésmennyiség
- ezekhez jól belőtt kaja
- precízen betartott diéta
- kiugró genetika
- meg kb a Jupiter - Plútó együttállása szükséges

egyik sem lehetetlen kategória, csak 95 %-nál minimum egy hibádzik
persze a legkönnyebb a genetikára fogni

(#57560) Tamoo: + a pontos és minőségi kaját is egyszerűbb tartani, ha meg tudsz fizetni rá egy külön embert, aki csak eléd tolja készen, kimérve
Cutlenek is van rá egy csajszi

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57562) Tamoo válasza Zola007 (#57561) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Színészekkel példálózott, ne keverjük most ide a testépítőt. :N Más kategória.

[ Szerkesztve ]

(#57563) Zola007 válasza Tamoo (#57562) üzenetére


Zola007
veterán

semmiben nem más, kár terelni
mindhárman a testükből élnek, szóval abszolút idevág
ha nekem lenne pénzem rá, én is megfizetnék valakit, mert akkor nem b.sznék el a konyhában napi 1-2 órát

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57564) Tenken válasza Zin (#57499) üzenetére


Tenken
őstag

Én túróval eszem. Ha lusta vagyok csak leöntöm shake-el, ha ráérek akkor kis forró vízzel "összefőzöm" hirtelen. Pillanatok alatt megszívja magát és jó kis masszát alkot a túróval. Nekem így simán is jó, de ízesített shake-el is menne szerintem.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57565) userxy válasza BÁ Nutrition (#57557) üzenetére


userxy
őstag

Tök mind1. Ezeket a körököt már egyszer lefutottuk.

Vagy ti csináltok vmit nagyon szarul tömegeléskor és diétába , hogy 10-15% körüli TZS olyan nagy szám, vagy én mozgok túl jó körökben.

(#57558) Dexar007

Tévedsz!

[ Szerkesztve ]

(#57566) Woodslave


Woodslave
nagyúr

de jó kis téma volt. Én őszintén remélem, hogy mindegyik tel va baxva, mert akkor nem kötöm fel magam az első fára :C

de azért azt se felejtsük el, hogy el se tudjuk képzelni, hogy milyen körülmények között élnek, készülnek ezek a sztárok. Nem számít a kaja, megcsinálja egy séf (és ha eszel qgy qrva jó lazacsztéket valami jó kis zöldséggel, nem fogszférezabálni kakaóscsigából) Edzés megint más dimenzió mint amit mi bohóckodunk, hiába hisszük hogy qrva kemények vagyunk.

ha nekem Statham genetikám lenne (sajnos nincs, legfeljebb a hajas fejbőrünk hasonló, bár neki még hajból is több van) akkor a mostani életemben kb. ugyanígy néznék ki. Ha viszont 3 hónapig úgy élhetnék mint ő egy szerep előtt, hiszem hogy sokkal jobban néznék ki mint most kox nélkül is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57567) Casanova*


Casanova*
veterán

diétázásnál főleg a kardiótól esik össze az izom. ha futsz és nem kokszolsz,simán, ,leesik az izom,,. ezért óvatosan csak gyors sétálni kell,nem futni. ha kokszolsz,futhatsz sokat az izom megmarad. :K. pl. tavaly nagyon összeestem a futástól,hiába szedtem a bcaa-t. most szinte megmaradt az izom,mert nem futottam. mondjuk én nagyon hajlamos vagyok összeesni a futástól. Kathi Béla így nyilatkozott: srácok,ha megakarjátok tartani az izmot,akkor ne fussatok,mert összeesik az izom. én azért futhatok,mert kokszolok,így megmarad az izom. Dorian Yates is hasonlót mondott. Zyzz is. :D Én is ezt mondom! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57568) Tamoo válasza Zola007 (#57563) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De nem az volt a lényeg, hogy tisztán kajál-e... hanem hogy koxol vagy nem ... Ha lehetősége adott hogy komoly kontroll mellett csinálja, akkor gondolom a könnyebb, hatékonyabb utat választja.

[ Szerkesztve ]

(#57569) shteer


shteer
titán

Itt ma mindenki nagyon okos ;]

..szerintem jónak tűnik

(#57570) BÁ Nutrition válasza Tamoo (#57568) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

meg h egy év alatt milyen formát lehet elérni kogszval naturálban

ma irány albion, aztán meglátjuk hogy betartott étrenddel meglesz-e a mr rik forma ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57571) BÁ Nutrition válasza userxy (#57565) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tehát amíg nem tömegeltél addig felesleges is beszélni róla ez igaz
;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57572) Yeffy válasza Assdak (#57528) üzenetére


Yeffy
veterán

+ #57534:
nagyon jó kommentek :C :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57573) Peddy789


Peddy789
őstag

Hát elég elszomorító, de könnyen lehet hogy a nyugatinál vásárolt 100wpgs tényleg vmi félkamu volt, amiota myproteint iszom, mintha megindult volna valami +, aztán lehet hogy hmb miatt, vagy most a kreatin hatott jobban nemtudom

(#57574) Dani82 válasza Casanova* (#57567) üzenetére


Dani82
senior tag

viszont sima aerobtol kurva lassu ütemben fogysz. Legalábbis most én is ezt követem, mert tavaly futás 2x , 2 HIIT, 2x aerob , el is ment sztem csomó izom.
most 2 hónap alatt ment le kb 3 kg de csak edzések után laza 30p aerob és ennyi.

egyébként mind1 milyen koksz? ;]

(#57575) python1 válasza Casanova* (#57567) üzenetére


python1
veterán

Sziasztok!
Ezt osztom én is.

(#57576) shteer válasza Peddy789 (#57573) üzenetére


shteer
titán

vagy a stana miatt. ki tudja..

..szerintem jónak tűnik

(#57577) Casanova* válasza Dani82 (#57574) üzenetére


Casanova*
veterán

mindegy milyen koksz? jó kérdés,nem tudom. diéta+koksz kombót még nem csináltam. :N egy eredeti stanazolol szemes jó lehet. szerintem még hozna 1-2 kiló száraz izmot. minden edzés után 120-130-as pulzussal sétálj a futópadon 25-30 percet. min. heti 4-5 súlyzós edzés. súlyzós edzésekkel sok kalóriát lehet égetni,nagyon sokat. érdemes 1 héten többször edzeni. pl. én heti 5ször edzek,de nem sétálok,kardiózok. ahhoz lusta vagyok. monoton,utálom... :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57578) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Janiból durva hogy mi lett:

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57579) Dani82 válasza Casanova* (#57577) üzenetére


Dani82
senior tag

szó szerint ezt csinálom amit leírtál.
mindent... ;)
remélem működni fog

(#57580) shteer válasza Miamiquake (#57578) üzenetére


shteer
titán

Korrekt natural strandforma

..szerintem jónak tűnik

(#57581) corres78


corres78
tag

Sziasztok!

Páran innen már ismernek a fegyencedzéses topic-ból, de talán hozzátok is beférek. :)

Kornélnak hívnak és 35 éves vagyok. Normál házikoszton vagyok és semmit nem szedek. Napi 1,5 liter 2,8%-os tejet iszok, túlnyomórészt tejeskávé formájában.
5 teljesen sportmentes év után tavaly júniusban ismét elkezdtem edzeni itthon, napi átlag 20 percben, mindössze 2 db 8,5 kilós egykezes súlyzóval.
Tavaly áprilisban 94 kilós (92 cm-es derék) eltunyult állapotból tavaly júniusra lejöttem 88,5 kilósra csupán diétával (semmi edzés, napi kétszeri normál kajás étkezéssel, fele adag a tányéron).
Júniustól augusztusig 88,5 kilóról 79,5 kilóra jöttem le, majd novemberig (tartva nagyjából a súlyomat) 2/3-os kajamennyiséggel alakulgattam (novemberben 73,5 cm-es lett a derekam). Majd ráálltam napi kb. 3200 kalóriára, amit a mai napig tartok (jövő héttől lemegyek kb. 2800 kalóriára). Február végétől pedig végre elkezdtem húzódzkodni is.
Itt a videóm az első 150 edzésben eltöltött napomról (heti képekkel) :

[videó]

kb. itt tartok most kinézetben (83,6 kg / 178 cm), erőnlétben picivel előrébb:

[videó]

Sok még a teendő, de alakulgatok. :B
Talán motivációval is tudok szolgálni néhány embernek a belekezdéshez. :K

(#57582) Zola007 válasza shteer (#57580) üzenetére


Zola007
veterán

az :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57583) Casanova* válasza Miamiquake (#57578) üzenetére


Casanova*
veterán

nagyon brutál,jó forma! ő Janesz,az ufó? :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57584) FollowTheORI válasza Casanova* (#57567) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Két dolgot írnék erre még, de amugy hanyagolom egy ideig ezt a témát. :B

Én nem testépítőkről beszéltem. Egy Jason Statham vagy Hugh Jackman szintű izomtömeg nem testépítős tömeg... de még ilyen kipattintott kogx "könnyűsúlyú" szépfiús sem.
Ha valakinek egy ilyen forma elég vagy cél, arról beszéltem hogy ahhoz nem kell kogx, sem hogy elérd, sem hogy megtartsd.

Persze ha mint életmód kardiózol akkor "leesik", pl minden másnap lefutod a félmaratont.
De itt nem erről van megintcsak szó... ráadásul ma már tudni azt is, van ennél jobb módszer is, a HIIT jellegű edzés. Erre épül az összes netes/youtube-os módszer (Insanity, T25, P90X, stb stb). Ami lehet futás is, de lehet súlyzós edzés is, vagy akár lépcsőzés is... és elég lehet akár napi 15 perc. De kondi mellett mondjuk 2 nap 30 perc is.
Ha valakiről ennyi idő alatt leesik az izom meg is érdemli, vagy valamit nagyon rosszul csinál (kaja fronton pl).

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57585) Silverr válasza Casanova* (#57583) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem, ő Csuhai :DDD

(#57586) shteer válasza corres78 (#57581) üzenetére


shteer
titán

"semmit nem szedek"

Viszlát :)

..szerintem jónak tűnik

(#57587) Assdak válasza Jorus (#57559) üzenetére


Assdak
őstag

Hány évesen?

(#57589) Tamoo válasza corres78 (#57581) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szép eredmény a "befektetéshez" képest. Valószínűleg a genetikád se rossz.

[ Szerkesztve ]

(#57590) Jorus válasza Assdak (#57587) üzenetére


Jorus
nagyúr

30

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57591) corres78 válasza shteer (#57586) üzenetére


corres78
tag

Segítséget kérnék az értelmezésben :)

a) Viszlát, mert hihetetlen
b) Viszlát, mert ahhoz, hogy ide írhasson az ember, szedni kell valamit

(#57592) Jorus válasza corres78 (#57591) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyik sem, ez egy ilyen mókás topic. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57593) Silverr válasza corres78 (#57591) üzenetére


Silverr
aktív tag

Viszlát mert hihetetlen. Itt mindenkinek minden hihetetlen kox nélkül, csak szólok. Ja és főleg ha még házi koszton is élsz ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57594) Tamoo válasza Silverr (#57593) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én mondom, kox volt abba a nokedlibe. :DDD

(#57595) shteer válasza corres78 (#57591) üzenetére


shteer
titán

Minimum egy winstrol kúra :K

Amugy faja az atalakulas

..szerintem jónak tűnik

(#57596) Woodslave válasza Casanova* (#57583) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvasom a kommentjeidet és a szemem előtt egy szőke nő képe jelenik meg. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57597) Casanova* válasza FollowTheORI (#57584) üzenetére


Casanova*
veterán

igazad van,de jackman és statham tuti kokszoltak. ő róluk vannak képek, tök vékonyak,feleakkorák, összecsoffadtak. ő izmuk is összeesnek azért.... ők nem supermenek. :) woodslave: ne mondd azt,hogy hülyeséget beszélek! különben dühbe jövök. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57598) corres78


corres78
tag

Köszönöm szépen a dicséreteket :B
A szermentességet nem tudom bizonyítani, de nem is akarom bizonygatni. :N

[ Szerkesztve ]

(#57599) Ijk válasza FollowTheORI (#57584) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem tömegelés után sem volt magasabb 15%-nál a testzsír. Szerencsére nehezen hízok, de cserébe nehezen is fogyok. Mondjuk utóbbi szerintem mindenkire igaz. Végülis 1kg zsírban annyi energia van mint 1kg benzinben, és azért 1,5L benzinnel elég sokat tud gurulni egy 1T-ás autó.
Fenntartani ilyen 10% alatti testzsírt meg szerintem kell valami agybetegség hozzá. Az oké hogy valaki nyárra kipattintja magát 2-3 hónapi szopatja magát, de hogy hosszútávon nem ehetsz meg egy pizzát, süteményt, gyümölcsöt és más ilyen jellegű kajákat, továbbá nyomod heti 3-4 napot az edzőteremben és mellette minden nap aerob, az szerintem kegyetlen egy életen át. Én tuti hogy ehhez lusta vagyok.

A helyzet hogy erről baromi könnyen írogat az ember, meg példálózik vadidegenekkel, de amikor neked minden egyes napot végig kell csinálni, főzni, edzeni, húson, zöldségen, magvakon élni úgy hogy esetleg nem begubódzott ember vagy hanem néha társasági életet is élsz, szinte lehetetlen. Aztán jön nyár után az érzés hogy a faszod ki van az egésszel, összeesettnek, gyengének érzed magad. Nyomsz egy kis CH betöltést, és mintha újjászülettél volna. Szóval sokmindent lehet elméletben, aztán majd a gyakorlat eldönti. Valahogy nem véletlen hogy még a profi versenyzők is csak pár hétig vannak top formában, a filmsztárok is a forgatás alatt néznek ki jól, és az utcán sem látsz gyakran 6-10% testzsírral izmos félisteneket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57600) Zola007 válasza Ijk (#57599) üzenetére


Zola007
veterán

igen, az internet egy nagyon nagy gyűjtő

Beszélnek itt néhányan arról, hogy milyen penge formák járnak a termükbe és minden 2. srác hogy ki van pattintva

Induljunk ki abból, hogy még 18-20 évesen fasza gyerek mindenki, de később már csak a férfiak egy kis hányada jár edzeni. Annak megint egy kis hányada néz ki jól tömeg és tzs% metszetében is. Ez az összes felnőtt, de még nem meglett korú férfi alig pár százalékát adja. Az internet viszont aránytalanul felnagyítja az egészet és sokan elhiszik, hogy minden 2. szembejövő az utcán egy Branch Warren.

Elég sokfelé lófráltam már az országban és pár helyen EU-ban is, közepes tömeg (80kg) felett és 10% tzs alatt szerintem ~ 2-300-ból 1 férfi ha(!) van nagy átlagban. Ez mondjuk egy Bp-en jelent 5.000, egy Debrecenben 500 főt.
És szerintem nem mondok keveset, talán inkább sokat.

Konkrétan itt Debrecenben mióta itt élek 9 év alatt szerintem nem láttam összesen 50 ilyen kalibert és ebbe a konditeremben koncentrálódott társaságot is beleértem, ráadásul gyakran járok a többi terem felé és látom kik jönnek mennek.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.