Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56051) deniro2 válasza Casanova* (#56044) üzenetére


deniro2
senior tag

áá, semmi, csak sértődős sört ittam tegnap... :)

(#56052) venge


venge
tag

Nem tudjátok, hogy a Generation Iron című filmhez nincs még felirat?

(#56053) nepszter1 válasza venge (#56047) üzenetére


nepszter1
addikt

Hol mikor lesz ?

(#56054) rigo88


rigo88
aktív tag

üdv
szeretném megkérdezni hogy a scottpadnak mekkora a dőlésszöge és ha valaki megtenné hogy leméri a tábla méretét is azért hálás lennék, nem adnék ki ugyanannyit a kiegészítőre mint maga a teljes komplett berendezés volt, ha van egy vasműves a családban :)
köszönöm!
r

btw heti 6x küldöm óvatosan, alkalmanként 2 izmot mozgatva heti 2x, úgy, mint váll-triceps, hát-biceps, mell-láb és heti 2x megcsinálom a 200 hasgyakorlatot is, izmonként 4 gyakorlat, többségben 4x8 mivel nemrég kezdtem egykét gyakorlatot nevetséges súlyokkal. amint átmozgattam az izmaim szeretnék kiegészítőket szedni de csak módjával. lefogytam 90ről 68ra (zsíros dagadt voltam) de a lényegesebb helyeken maradt némi zsírpárna, ezért gondoltam hogy reggel 25gr protein, délbe 25gr protein edzés előtt 20perccel 50gr protein + 5gr creatine + 12.5ml l-caritine. és lefekvés előtt 25gr protein.
ez így ok?

köszi ezt is :)
r

ja és nem szeretnék ARNI lenni, csak egy normális alakot.

Dirr

(#56055) BÁ Nutrition válasza rigo88 (#56054) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak nehogy proteinmérgezést kapjál :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56056) Dani82 válasza venge (#56052) üzenetére


Dani82
senior tag

nincs még, legalábbis nem találtam, pedig naponta nézem kb. angol már van egy ideje, de nem tudom miért nem fordította le még senki. biztos a sok butagyúrósón kivul mast nem erdekel, tikmegnemtudtok angolul ;]

(#56057) rwin5 válasza BÁ Nutrition (#56046) üzenetére


rwin5
őstag

Ezeknek a street workoutosoknak a vádlija, meg általában az egész lába valami nagyon durván le van maradva.. bár a felsőtest sem extra, de legalább azért látszik rajta a "sportolás"

[ Szerkesztve ]

(#56058) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#56050) üzenetére


kolosanyi
veterán

Maga a lábemelés nem. Ezért is aránytalan nagyon a fegyencedzés, egykezes húzódzkodás meg egykezes kézállásból nyomás (ami szerintem lehetetlen, nincs élő ember, aki képes rá) mellé berak egy lábemelést. :N

Egyébként bokasúlyokkal, izometrikusan tartva, nagyobb mozgástartományban csinálva (láb érinti a rudat) nagyon gyilkos tud lenni. Ezt is agyon lehet variálni ha nem elég a terhelés.

(#56057) rwin5
Van azért aki edzi rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#56059) Casanova*


Casanova*
veterán

:DD

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56060) rwin5 válasza kolosanyi (#56058) üzenetére


rwin5
őstag

jah ez már durvább.. ilyen egy lábas guggolást én is nyomtam még ezer évvel ezelőtt.. de mindig meglepődök, hogy bírják az ízületek ezeket az ugri bugri gyakorlatokat

am egy ilyen "jácccótéri"-t ismerek névszerint is ő testalkatán se látszik sok.. [link]

[ Szerkesztve ]

(#56061) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#56059) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

részeges karatemester :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56062) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#56061) üzenetére


Casanova*
veterán

azaz! :D ezt a videót vagy százszor újra néztem,annyira jó! :DD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56063) baluka6 válasza rwin5 (#56060) üzenetére


baluka6
aktív tag

Az a sárga trikós csaj nem rossz ;) Amúgy nekem kicsit ilyen cirkuszi dolog ez az egész...

(#56064) kolosanyi válasza rwin5 (#56060) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igazából az egész street workoutnak a lényege nem az izmosodás, hanem a gyakorlatok végrehajtása, közelebb áll a szertornához emiatt, mint a gyúráshoz. Egy jó street workoutos vékony, de ahhoz képest nagyon erős, hogy elbírja a saját testét minden lehetséges vagy lehetetlen szögben. Mint például a vb bronzérmes Szarka Ákos.

Emiatt például az előbb linkelt Adam Raw nem kiemelkedő, a 94 kilójával csoda, hogy a mérlegszerű tartások mennek neki. Brutálisan erős egyébként. Az ugribugri meg semmivel sem károsabb, mint egy durva láb edzés, ott is gyilkolja az ember a térdet rendesen.

(#56065) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#56064) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
itt van pár komolyabb dolog azért

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56066) rwin5 válasza kolosanyi (#56064) üzenetére


rwin5
őstag

Azért a pózerkodás ebben is benne van, tipikus gyökér, hogy farmergatya trikó, vagy még trikó sem.. combja vádlija meg olyan mint egy egybeálló csont kb :D Mi kondinkba is jár egy ilyen testalkatú srác, aki már kb télen is trikó nélkül edz, de mackónadrág befigyel rajta, mert olyan a lába mint aki életében nem edzett rá egyszer sem

(#56067) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Szevasztok!

Mivel le kéne dobnom pár kilót, (köbö 40-et) :D ezért összeállítottam magamnak egy étrendet, és egy egyszerű edzéstervet rájuk tudnátok nézni, hogy ez így jó-e?
Alapadataim: 172cm, 106 kg, testzsír százalék kb. 39-42 (néztem több netes kalkulátor és méricskéltem, sztem tűrhető becslés)

Kaja:
[link]
min 2g fehérje/tskg pipa, 2,4 g ch/tskg (talán kicsit sok), kalória min 20 % zsírból jön, pipa :D

Úgy próbáltam megtervezni, hogy a csirke és a zöldség cserélhetők legyenek egy az egybe. Tehát 20 deka, csirkemell helyett lehet benne, 20 deka pulyka vagy lazac és a tescós mexikói zöldség helyett ha csinálok salit (saláta, paradicsom, uborka egy kis málnaecet kis olívaolaj = nyami :)) akkor se kell hozzányúlni a többi étkezéshez nagyjából megmaradnak a makrók, így egyszerű és változatos az egész és én is meg tudom főzni magamnak :)

Az ebédnek kb harmadát meghagynám és menne uzsonnának az edzés után.

Edzés:
[link] + hasazás
Ezt az edzéstervet választottam, olyat szerettem volna ami itthon is csinálható. E mellé még minden napi 50 perc sétát terveztem (nem röhög!), pár hónapja 20 perc séta csinált 140-150-es pulzust (most már egy óra is csak 120-ra viszi fel max) Szóval képzelhetitek milyen állapotban vagyok :)

Ja és magas vérnyomásom van, de a doki nem tiltott el a súlyzóktól, csak azt mondta hogy ésszel csináljam, kis súlyokkal kezdjek ne egyből mázsával nyomjak fekve :)
Vélemények? Jó lesz-e így vagy változtassak valamin?

[ Szerkesztve ]

(#56068) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#56065) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem ezek a rúdon pörgő, ugráló izék nem tetszenek, inkább az erő elemek. Szarka Ákos nagyon szépen csinálja ezt és teljesen szimpatikusan viselkedik. Nem félmeztelen, nem farmer, nem segglógó gatya, nem mutogat stb. Odamegy és szépen, elegánsan megcsinálja, azt kész.

(#56066) rwin5
Ja, vannak ilyenek. Én meg már trikóban se szeretek edzeni, valószínűleg senki nem kíváncsi rám, meg nekem kényelmesebb is egy normál póló. Kedvencem, mikor az egyszálbél a hasát nézegeti két bicepsz sorozat között a tükörben. Innen már csak egy lépés az, ha elkezd matyizni saját magára... :N Na, pontosan az ilyenek miatt edzek otthon amúgy. Olcsóbb, nem vagyok időhöz kötve és még csak fel se idegesítenek a páváskodó fazonok.

(#56069) Woodslave válasza kolosanyi (#56068) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én trikóban edzek. Heti kétszer tűnök jó fényben izmosnak, hagy élvezzem már ki... Akinek nem tetszik az meg eddzen otthon ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56070) kolosanyi válasza Woodslave (#56069) üzenetére


kolosanyi
veterán

És te is nézegeted a hasad a tükörben? ;]

(#56071) Woodslave válasza kolosanyi (#56070) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :N azt azé nem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56072) rwin5 válasza kolosanyi (#56068) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD pont tegnap volt lent egy csapat focista aki 2 percenként ellenőrizte trikó felhúzással, hogy a kockák a helyükön vannak-e.. igaz 60-70 kiló volt mindegyik max. Még céloztam is hangosan a pultos lánynak, hogy olyan jó ezt a sok ingyen profi pózolást nézni, de szegények olyan satuk, nem esik le..

(#56073) FIREBLADE78 válasza Feriboy2 (#56067) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Elég fos ez a linkelt kaja :D vacsora,mint 4. étkezés elég tág fogalom,amúgy a túrót utoljára esszük a lassan felszívódó fehérje miatt.(kivéve nem hízók) Ez a teljes kiőrlésű kenyér eszegetés egész nap,sztem egy fos,de ti tudjátok, nem azt mondom,hogy néha nem lehet,de minden nap?! :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56074) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#56069) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem akarok trikóban,mert a szálkás kezem nézegetnék :DD [link]

Más, emmi? 7:05-nél elég szar mivel tegnap szartam az ülőke nélküli wc-n és eléggé kapaszkodtam :C

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56075) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#56074) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha odajönne bohóckodni a fekpadhoz biztos hogy elzavarnám ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56076) ludsimon válasza FIREBLADE78 (#56074) üzenetére


ludsimon
veterán

Lábakról volt szó. Szerintem nem annyira rossz ez.
Jó, mondjuk ehhez a felsőtesthez valóban aránytalan. :D

Amúgy szép daganatok vannak a hátán. :C
Jól néz ki ez a 4% körüli testzsír. :Y

undefined

(#56077) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#56075) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

amúgy ha ez a fegyencedzés... alap gyakorlatok,semmi,ok, tök jó h kis srác nyomja,jó lesz ez stb,de akk sem reklámoznám a szart

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56078) freaghill válasza ludsimon (#56076) üzenetére


freaghill
őstag

Hannibal engem valamiért nagyon irritál. :(

(#56079) ludsimon válasza freaghill (#56078) üzenetére


ludsimon
veterán

miért? Rasszizmus csúnya dolog! :(

undefined

(#56080) baluka6 válasza FIREBLADE78 (#56074) üzenetére


baluka6
aktív tag

[link] 8:03-nál a kiscsaj az árok parton... mint ha magamat látnám részegen az árokparton, ahogy hugyozni próbálok...

(#56081) ludsimon válasza baluka6 (#56080) üzenetére


ludsimon
veterán

most miért kell komolyan ennyire disrespectelni azt a sportágat? :(
nekik megvan a skilljük, nektek is!
De ettől még kijár nekik is a respect.

Csak hogy pár gyakorlatot mutassak, azért megnézném hányan csinálják ezt ebben a topicban meg:
[link] ja és vega!

undefined

(#56082) freaghill válasza ludsimon (#56079) üzenetére


freaghill
őstag

Úgy néz ki és úgy beszél mint egy fogyatékos... :(

#56081) ludsimon : Úgy ahogy mi nem tudjuk azokat megcsinálni, ők ugyanúgy nem tudják megcsinálni amit mondjuk Bá!

[ Szerkesztve ]

(#56083) kolosanyi válasza ludsimon (#56076) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem meg baromira kicsi. Meg ne röhögtessen már, hogy az intenzív guggolás az, amikor egy póznán csinálsz sima saját súlyos, páros lábas guggolásokat. Egylábas variációk, pliometrika, sprint, lépcsőfutás stb. Ezek intenzív dolgok, de ez nem, nem csoda ha ekkora csak a lába.

(#56084) ludsimon válasza freaghill (#56082) üzenetére


ludsimon
veterán

persze, de attól még nem kell lenézni a másik sportágat, főleg úgy, hogy saját testsúlyos edzésről beszélünk ami nagyon közel áll a testépítéshez.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#56085) rwin5 válasza ludsimon (#56081) üzenetére


rwin5
őstag

de ez a gyúrós topic nekünk nem is kell ilyet csináljunk.. elhiszem, hogy erős de olyan mint egy anorexiás, szerintem nagyon taszító..

(#56086) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#56081) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha 60 kiló lennék meg 160 centi akkor én is megcsinálnám azokat. mint ahogy gyerekkoromban lazán megcsináltam egy rakat gyakorlatot gyűrűn

persze az valószínű hogy nem fél év alatt érte el ezt, nekem nincs is sok gondom vele, inkább mikor a nyúlbélák csinálnak ilyen nagy misztikus zenei aláfestéssel videókat magukról.. ami mondjuk egy Schumacherről, meg Michael Jordanről, Mike Tysonról, Colemanről, meg bajnokokról teljesen oké. de a gagyi az szánalmas.. kb mint a szakállas nő az ejuróvízión, bár az rosszabb mert romboló hatása van a társadalomra.. mondjuk kíváncsi lennék hány 6 éves kérdezte meg hogy hófehérkének miért van szakálla :U

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56087) Dicker válasza ludsimon (#56081) üzenetére


Dicker
őstag

Ő egy ember a sok crossfites koncsíta közül. Egyébként fele annyi kiló, de sok gyakorlatot még én is meg tudok ebből csinálni, bár nem szeretném.

Hogy ne csak lányok legyenek.

(#56088) freaghill válasza ludsimon (#56084) üzenetére


freaghill
őstag

Melyik hozzászólásomból szűrődött le, hogy lenézem? :U

Ja, és igen, ahogy más is mondja, ez gyúrós topik

[ Szerkesztve ]

(#56089) ludsimon válasza rwin5 (#56085) üzenetére


ludsimon
veterán

De akkor már rögtön le kell nézni mert saját testével edz és nem súlyokat gyúr?

Erről egy remek videó jutott az eszembe:
Pro armwrestler vs Pro bodybuilder

[ Szerkesztve ]

undefined

(#56090) panizzi


panizzi
aktív tag

unalmas már ez a sok ugribugri ebben a topikban

meg nem kissé off is

no limit

(#56091) Dicker válasza ludsimon (#56089) üzenetére


Dicker
őstag

Ez is csak egy gyökér a sok közül. Egyrészt nem is izmos, másrészt nem mindegyik testépítő gyenge. "Pro bodybuilder"... Annak ellenére úgy néz ki, mint aki csak néha lemegy gyúrni a haverokkal...

Itt sose offolunk. ;]

(#56092) ludsimon válasza freaghill (#56088) üzenetére


ludsimon
veterán

Konkrétan ez verte ki a biztosítékot:
baluka6
"8:03-nál a kiscsaj az árok parton... mint ha magamat látnám részegen az árokparton, ahogy hugyozni próbálok..."

Szerintem minden sportágnak kijár a tisztelet, mindegyik a maga nemében csodálatos.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#56093) freaghill válasza ludsimon (#56092) üzenetére


freaghill
őstag

Jólvan Gandhi :D

(#56094) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#56075) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

:C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56095) Ijk válasza ludsimon (#56089) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem, de lassan már görkorcsolyásokat is linkelnek itt. Mondjuk azok legalább lányok, inkább őket nézném mint a kisgatyás mászókásokat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56096) FIREBLADE78 válasza ludsimon (#56081) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem rossz,dolog ez,de végig lendületből ugrabugrál. ( tudom nehéz,de akkor is be kell szólnom :)) )

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56097) kolosanyi válasza ludsimon (#56084) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem egy másik sportágat néz le a topik, hanem a pózerkedő arcokat, akiknek semmi okuk nincs pózerkedni. Az előbb linkeltem Szarka Ákost, egy rossz szava nem volt rá senkinek. Másik sportot űz, abban nagyon jó, mégse a játszótéren himbilimbizik félmeztelenül, boxert hónaljig felhúzva. Nem is azzal van a gond, hogy kimegy a térre húzódzkodni valaki, hanem azzal, ahogy csinálja. Francért kell gyerekeket riogatni közben.

(#56087) Dicker
Azért egy profi crossfites megint más, elég kemény, amit megcsinálnak.

(#56098) Dicker


Dicker
őstag

Mi tisztelünk minden sportot.

(#56099) Dexar007


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#56100) Yeffy válasza Dicker (#56098) üzenetére


Yeffy
veterán

:D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.