Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56251) N.Ferry válasza Shadowbull (#56250) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Lusta vagyok visszaolvasni,de mi is ennek a neve?

:R

Walking Dead

(#56252) kolosanyi válasza N.Ferry (#56251) üzenetére


kolosanyi
veterán

Clenbuterol. ;]

[ Szerkesztve ]

(#56253) Shadowbull válasza N.Ferry (#56251) üzenetére


Shadowbull
addikt

carb back-loading

http://www.carbbackloading.com/

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56254) Woodslave válasza Shadowbull (#56250) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na erre keresek majd ha unom magam, mert kizárt hogy ne legyen inzulinreakció, főleg hogy a leucin is mint eaa okoz.

ja reggeli után 1 órával voltam, xar volt, ténferegtem :(

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56255) FollowTheORI válasza Shadowbull (#56250) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Minél finomítottabb valami annál gyorsabb és nagyobb van... iso-nál is van... meg bárminél amit eszel van.
Csak nem mindegy mekkora és meddig tart.

Egy sztéket eszel salátával akkor is van inzulin reakció. :)

Keress rá neten, ha nekünk nem hiszed el.

Az inzulin a hordozó ami elviszi a sejtekhez meg szervekhez a gyomorból felvett tápanyagokat. Az mindig van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56256) N.Ferry válasza Shadowbull (#56253) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Köszi,megolvasgatom! :R

kolosanyi : Azt ismerem,az nem lehet. :)

Walking Dead

(#56257) kolosanyi válasza FollowTheORI (#56255) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pontosan ez a probléma a cukorbetegeknél. :K

(#56258) Shadowbull válasza FollowTheORI (#56255) üzenetére


Shadowbull
addikt

en ebbe nem akarok belemenni, mert nem ertek hozza. en csak azt mondom, amit leszurtem azokbol amit eddig a cbl-lel kapcsolatban olvastam. Az sem erdekel kulonosebben ha van, egy dolog a lenyeges, mukodik-e vagy sem.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56259) FollowTheORI válasza Shadowbull (#56258) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Persze, nem is azt akartam írni, hogy szard le emiatt és egyél cukrot úgyis van... mert nem ugyanaz attól még. :B

Meg elhiszem hogy működik. Elég sokféle út van és kinek mi jön be, illetve segít...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56260) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

A vasárnapi vastestvéreknek:

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#56261) Zola007 válasza Shadowbull (#56258) üzenetére


Zola007
veterán

Mindenre van inzulinválasz aminek íze van
Egy korty citromos víztől kezdve a dobostortáig mindenre már a szájbeli érzékeléskor egy kis löketet kibocsát a hasnyálmirigy, hogy eloszoljon a szövetekben mire a tápanyag a véráramba ér. Utána következik a felvett tápanyag dózisával arányos inzulincsúcs.
Ezért nem mindegy hányszor dob be valaki egy nap étkezéseken kívül egy kávét, rágót, pár szem mogyorót, mert mindegyik új kört jelent a szervezetnek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56262) Morris válasza Zola007 (#56261) üzenetére


Morris
veterán

Akkor most akkor hogy is van ez akkor?
Hogy érdemes edzeni, hogy érdemes kajálni?

(#56263) Woodslave válasza Morris (#56262) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D az élet nagy kérdései

megnéztem a generation iron-t hát nem egy nagy durranás, nulla motiváció. Ami érdekes tanulság, ahány csúcsprofi annyi módszer. Az 5 top + Ben edzésmódszerének köze nincs egymáshoz azt leszámítva hogy súlyzót használnak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56264) kolosanyi válasza Zola007 (#56261) üzenetére


kolosanyi
veterán

"Ezért nem mindegy hányszor dob be valaki egy nap étkezéseken kívül egy kávét, rágót, pár szem mogyorót, mert mindegyik új kört jelent a szervezetnek"

De most ez egy hobbigyúrásnál számít? Szerintem annyira elhanyagolható dolgokról van szó. Alacsony inzulin, magasabb gh, ch töltés, üres gyomor, protein edzés előtt vagy utána, nem kell bcaa, kell bcaa, nem jó a koncentrátum, izolátum kell, de elég a koncentrátum is stb stb... Ezek mind olyan dolgok, amik tök érdekesek, de baromira elhanyagolhatók ezen a szinten. Sima egyszerű, makró számolgatás kell, megfelelő pihenés meg kemény edzés azt csá. Ha meg stagnálás van, akkor én először az edzéshez nyúlnék hozzá, mert egy ideig jöttek az eredmények, szóval valószínűleg a szervezet adaptálódott a terheléshez. Ilyenkor jöhet jól ha rúd helyett áttér az ember kézire, gépre, saját súlyos variációra, netán egyéb dolgokra (medicin labdás, pliometrikus edzéstől elkezdve a homokzsákon át millió variáció van, mind más és más jellegű terhelést ad). A strandfazonhoz is rengeteg meló kell, de itt is elkülönül az elmélet és a gyakorlat, mint a legtöbb "tudományterületen", brutál fizikumot meg úgyse csinál senki kox nélkül.

(#56265) Woodslave válasza kolosanyi (#56264) üzenetére


Woodslave
nagyúr

abszolút igazad, van de felmerül a kérdés, hogy egy egyszerű, nem drágább stb "hack"-el nem nyersz-e sokkal többet. Pl. ez a carb loading, átmeneti böjt stb. Persze nem számítanak a nagy képben lehet semmit, de pl elviselhetőbbé, kényelmesebbé teszik az életet. :U talán :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56266) Zola007 válasza Morris (#56262) üzenetére


Zola007
veterán

tömegeléskor nem igazán számít, de diétában nem mindegy hogy egy nap van 5-6 étkezésed vagy még köztük van reggel 1 kávé, délben 1 kávé, napi 3-4 szem rágó, este haveréknál megkínálnak valamivel, főzés közben belekóstolsz a kajába, 2-3 fogmosás stb.
Minden egyes ilyen ízreakciót vált ki
Gyakorlatilag ez olyan a szervezetnek mintha egész nap kánaán lenne és folyamatosan ennél. Praktikus lenne az z étkezések közötti 2-3-4 órában csak tiszta vizet inni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56267) Zola007 válasza kolosanyi (#56264) üzenetére


Zola007
veterán

igen, számít, mert sokaknak szerintem könnyebb arra figyelni, hogy deklarált étkezések között ne b.szogasd az inzulin és vércukorszintedet, mint glikémiás indexet, inzulinindexet és glikémiás terhelést meg napi makrókat számolgatni
Szerintem hoz legalább annyi eredményt, mint ha valaki grammozik

elhízásához ez is rendesen hozzájárul egyébként
Megkérdezel valakit a családban, hogy hányszor eszik egy nap, azt mondja hogy 3-4x.
Kimutatták, hogy a magyar ember átlagosan 12x vesz magához tápanyagot/ízt egy nap.
kismértékű inzulinválasz, utána kismértékű hipoglikémia és így sok apró hullámzó ciklusból épül fel a nap

Pl. így lehet hízni a cukormentes diétás kólától:
3 deci Coca cola zérő be
inzulinszint szokásos érték 20-30%-ra
zsírbontás lassan leáll, de mivel a vérbe cukor nem jut, ezért az ott jelen lévőt kitakarítja
vércukorszint leesik 3,7-3,8 körülre
létrejön az éhségérzet
-> eszik, mert éhes

pedig kóla nélkül jó eséllyel még órákig nem lett volna éhes stabil 4 fölötti vércukorral és folyamatos zsírbontással

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56268) kolosanyi válasza Zola007 (#56267) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát én bármit csinálok, 2-3 óránként éhes vagyok, szóval eszem. :DDD Ha nagyon telezabálom magam, főleg sok telített zsírsavat tartalmazó kajával, akkor elvagyok 4-5 órán át, de utána megint megéhezem. Nem is értettem soha az "úgy tele vagyok, hogy nem eszem többet ma" típusú embereket. Mondjuk nem szoktam nassolni, ha valami cukros vackot eszem, az vagy étkezés után a desszert, vagy önmagában az az étkezésem, mert annyit zabálok belőle. Szerencsére ez ritka.

(#56269) Morris válasza Zola007 (#56267) üzenetére


Morris
veterán

Aha. Így már világos.

Akkor tolni kell a krómot. Vagy van más ami stabilizálja a vércukor szintet?

[ Szerkesztve ]

(#56270) FollowTheORI válasza kolosanyi (#56268) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az nem semmi... akkor te már erre kondícionáltad a tested, mint pavlov a kutyáját. :DDD
Már akkor is "éhes" vagy amikor nem is kéne enned... átver az agyad. :P

(#56267) Zola007

Ez a kólás sztori azért így kicsit furcsa... sokkal inkább az agyad programozása a baj ott is.
Ha hozzászokik hogy édes íz = cukor meg kaja, akkor azt várja... és azért leszel "éhes" utána mert így tiltakozik az agyad az ellen hogy nem kapta meg amit várt.
Persze igen ilyenkor beindul pont emiatt csomó dolog "előre" a szervezetben mert vár valamit, de hosszútávon ez nem probléma csak az elején.
Ez szokták hívni cukor függőségnek is ugye... vagy ki hogy nevezi.
De ez inkább agyi programozás miatt van.

Mint ahogy pl a mozi/TV nézés közbeni nass is... ha megszokod hogy mindig csócsálsz valamit közben, akkor nehéz róla leszakadni. Amolyan "kajadrog" ez... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56271) deniro2 válasza kolosanyi (#56268) üzenetére


deniro2
senior tag

csak megszokás kérdése. én ettem már napi 8x, meg 2x is és mindegyikhez alkalmazkodott az éhségérzetem idővel.

(#56272) Zola007 válasza kolosanyi (#56268) üzenetére


Zola007
veterán

Én is ilyen vagyok mióta beértem 100 kiló alá
120 körül volt egy váltás, akkor kezdett csökkenni az inzulinrezisztenciám és a leptinszint, addig szinte egész nap nem voltam éhes. Elvoltam egy szendviccsel és egy üveg ásványvízzel estig. Akkor viszont sokat ettem

Volt hogy egész nap túráztunk a Bükkben, utólag úgy számoltam, hogy alapanyagcserével együtt olyan 7000 kcal-t égettem egy ilyen napon, de reggeli elvoltam egész nap 4 zsemle-szenyával és 2 almával. Az egész nem volt 1000 kcal.

Most meg pusztulok meg, ha nem eszek 4-5 órán belül.

(#56269) Morris: króm az hasznos, viszont ha valaki nem szedett korábban, akkor fokozatosan kell bevezetni, egyszerre ~25 mikrogrammal, mert ingadozó inzulinszintet okozhat az elején. A sejtek kicsit megbolondulnak, főleg ha valaki előtte nagyon króm-szegény étrendet folytatott.
napi 100-nál abból sem kell több

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56273) bandus


bandus
veterán

Urak, izomfajdalmakra milyen kremeket is szoktatok ajanlani es ezeket hol lehet kapni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56274) FollowTheORI válasza bandus (#56273) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem a Richtofit sportkrém nagyon bevált. Van mikor edzés előtt és után is bekentem magam ahol fájt.
Pár nap alatt elmúlt, persze ha nem nagy a baj... :)

(#56267) Zola007

Ehhez még annyit:

Mármint azért mondom mert önmagában a zéró kólában semmi tápanyag nincs... víz meg pár aroma... tehát se cukor, se fehérje se zsír. Tehát maga a bevitt dolog kémiailag nem indokol inzulin választ szinte semmilyet. Tehát a cukrod sem eshet le vagy nőhet meg... csak az agyad meg a tested ver át azért van az egész, másra van kondicionálva.
Ha kitartó és konzekvens az ember, viszonylag hamar át lehet "programozni" a testet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56275) deniro2 válasza bandus (#56273) üzenetére


deniro2
senior tag

A csakabuzikkenegetikmagukat.hu-n állítólag jókat lehet kapni... ;] :D

(#56276) Morris válasza deniro2 (#56275) üzenetére


Morris
veterán

:DDD:DD;]

(#56277) Miamiquake válasza deniro2 (#56275) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

:DDD Segítőkész hozzá állás

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#56278) Zola007 válasza FollowTheORI (#56270) üzenetére


Zola007
veterán

persze, az édes ízre ugrik a dolog
Anno a mezőgazdaság kialakulása előtt nem volt más szénhidrátforrást mint a gyümölcsök magas CH tartalommal, evolúciósan megtanultuk, hogy ami édes az sok energiát tartalmaz és ha elérhető, akkor abból enni kell amennyi a csövön befér.

Nem véletlenül van az édes-érzékelő terület a nyelv hegyén, keserű meg a nyelvgyöknél
Előbbi vált ki kellemes érzést, utóbbira vagyunk a legérzékenyebbek, mert általában ami keserű -> az biológiailag haszontalan vagy veszélyes (mérgek)
(Állatoknál az ízérzés nagyságrenddel informatívabb mint nálunk)

(#56274) NetTom: az édes ízérzés nem egyenlő a cukorbevitellel. Ahogy írtam, alapvető inzulin-választ bármi kiválthat, aminek íze van, édes ízek még inkább. Az édes íz étkezést jelent a szervezetnek, ő erre válaszol, azt nem tudja, hogy abban tényleg lesz-e CH vagy sem. Ez az inzulinválasz ösztönös, egy inzulin-shot mindig elindul akármennyit eszel. És épp emiatt mivel a kólában nincs tápanyag, az inzulin viszont végzi a dolgát, ezért a vérben jelenlévő minimális mennyiségű glukózt pakolja ki a sejtekben
Ezt a választ nem tudod átprogramozni. A low carb, paleo, atkins, egyéb diétákkal annyit érnek el, hogy szénhidrát intolerancia alakul ki, ezért kevesebb inzulint termel és így a hullámzás kisebb.
Azonban mivel az inzulin serkenti az anabolizmust, ezért azok az emberek, akik tartósan (itt nem 2-3 hónapról van szó) ilyen jellegű diétát követnek, anabolikus limitbe ütközhetnek és érzékenyebbek lesznek a szénhidrátbevitelre.

Ezért egy évek óta paleo-zó emberrel ha megetetsz 2 nagy szelet tortát, ugyanolyan hiperglikémiás tüneteket produkál mint egy cukorbeteg.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56279) kolosanyi válasza FollowTheORI (#56270) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csecsemő koromtól ilyen vafyok. Egyszerre nem bírok sokat enni, de sokszor eszem egy nap. Persze kibírom kevesebbel is, nem arról van szó, csak nem jó, mert amíg nem esek át a holtponton, durván éhes vagyok. Utána meg jó darabig semmi.

(#56271) deniro2
Én ugyanúgy éhes vagyok, max leszarom és kibírom.

(#56272) Zola007
Érdekes egy dolog ez. Csomó ismerősöm meg ájuldozik, aztán mikor kérdezem, kiderül, hogy elfelejtett enni meg inni aznap. Hogy a francba lehet elfelejteni a táplálkozást?

(#56273) bandus
Ben-Gay, lóbalzsam, jégzselé. Nekem ezek váltak be eddig.

(#56280) Dexar007


Dexar007
veterán

Tegnap annyit pialtam,hogy ma reggelre leesett az osszes izmomMittegyek? :F

Give me your cum,bull!

(#56281) Zola007 válasza Dexar007 (#56280) üzenetére


Zola007
veterán

biciklipumpa tűszeleppel :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56282) kolosanyi válasza Dexar007 (#56280) üzenetére


kolosanyi
veterán

Menj el jégtáncosnak. ;]

(#56283) FollowTheORI válasza kolosanyi (#56279) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Simán "el lehet felejteni"... ha van egy stabil tartalékod előző estéről pl, akkor mint itt többen is írták egy délelőtt egészen elmehet kaja nélkül ha nem viszel be semmit csak pl vizet. Vércukrod nem ingadozik... tök jól érzed magad.
Felkelsz bemész munkába sok a meló, "pörögsz" valamin, nem zökkent ki semmi... elrepül az a 4-5 óra simán... felnézel és 12-13 óra van, érzed már hogy éhes vagy.

Aztán persze elmész bekajálsz, és jön is a kóma válaszként (főleg ha valami jó kiadós ch dús kaját ettél-ittál)... pont ahogy Zola vagy ki leírta. :D
Akkor meg pár órára ezért használhatatlan leszel.
Neadj isten utána mennél edzeni is... hát annak lőttek estig. ;]

Velem is előfordult már sokszor ez... irodai melónál simán.

Sőt ha hozzá veszem hogy előtte még aludtál is, ami önmagában is egy jó kis "intermittent fasting"... akkor ez így már dupla lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56284) deniro2 válasza Dexar007 (#56280) üzenetére


deniro2
senior tag

ha tudod hova esett, szedd össze ;)

(#56285) Dexar007 válasza kolosanyi (#56282) üzenetére


Dexar007
veterán

Vicces,tegnap a pultos finom utalast tett arra,hogy buzi vagyok. ;] Pedig nem is,csak kurva szep.

Give me your cum,bull!

(#56286) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez k**va jó... :))

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56287) Yeffy válasza deniro2 (#56275) üzenetére


Yeffy
veterán

:))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56288) kolosanyi


kolosanyi
veterán

(#56289) Dicker


Dicker
őstag

Tóth Dani 6-dik lett a New York pro-n. Ramy nyert.

(#56290) Yeffy válasza Dicker (#56289) üzenetére


Yeffy
veterán

ahogy kb várható volt, gz nekik

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#56291) Lajkó


Lajkó
őstag

(#56292) N.Ferry válasza Dicker (#56289) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Tóth Cutler Daninak hatalmas gratula,nagyon állat lett "pár" év alatt! :C :R

Walking Dead

(#56293) student válasza Lajkó (#56291) üzenetére


student
őstag

hát erre azért nem fogadnék...

(#56294) Shadowbull válasza Zola007 (#56261) üzenetére


Shadowbull
addikt

lehet ezert mondja Kiefer,hogy hagyjuk ki a reggelit.

kolosanyi

"Sima egyszerű, makró számolgatás kell, megfelelő pihenés meg kemény edzés azt csá."

Egy ev CBL-lel a hatam mogott azt mondanam, hogy ez nem igy van.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56295) kolosanyi válasza Shadowbull (#56294) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, neked más a véleményed erről, nekem viszont ezek a "modern" módszerek nem jönnek be, bár a cbl-t nem próbáltam ki, csak ketogén diétát, az meg hasonló. De én a tápkiegekben se hiszek. Mindenre van egy csodapirula, ami aztán vegyes eredményeket hoz. Oké, a monohidrát használt, de önmagában az se ér semmit, megfelelő kaja meg edzés nélkül, ráadásul kicsi be is vizesedtem. Én elégedett vagyok az eredményeimmel, szép lassan, folyamatosan fejlődök minden tekintetben, egyelőre nem érzem szükségét a kísérletezésnek, majd ha nagyon beragadok, akkor elkezdek játszani ilyenekkel. Legalábbis az eddigi - kíváncsiságtól hajtott - próbálkozásaim alapján erre a következtetésre jutottam. :)

Szerk.: amúgy érdekes, hogy étkezésben a konzervatívabb felfogás híve vagyok, viszont edzésben meg az alternatív dolgokat kedvelem. Persze ez egyrészt kényszerből jön az otthoni edzés miatt, másrészt valahogy jobban fekszik ez nekem. Szerintem egy sztenderd étrend és egy teljesen egyénre szabott, anatómiai adottságokat, sport és sérülésmúltat, elérhető eszközöket, testalkatot, mimden egyebet figyelembe vevő edzésterv hatékonyabb, mintha a tipikus gyúrós tervert és az "egyedinek" számító étrendeket párosítja az ember. Ilyen szempontból nem értek egyet a 70-30 százalékos megközelítésben, a kaja javára.

[ Szerkesztve ]

(#56296) Dexar007 válasza Shadowbull (#56294) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert mindenki tudja,hogy a kox a legjobb baratod! ;]

Give me your cum,bull!

(#56297) Shadowbull válasza kolosanyi (#56295) üzenetére


Shadowbull
addikt

en csak abban hiszek, amit en magam probaltam ki.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56298) kolosanyi válasza Shadowbull (#56297) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezzel én is így vagyok. :R

(#56299) S e t h válasza Dicker (#56289) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mennyi lóvé járhat a hatodik helyért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56300) Dicker válasza S e t h (#56299) üzenetére


Dicker
őstag

Olyan nagy összeget nem hiszem, hogy kapna. Csak az Arnold Classicon, meg az Olympián van komolyabb díjazás a győztes alatt. Ott kb. 10 ezret érhet a hatodik hely idén. De tavaly Félhét 650ezret nyert, az már szép összeg. :))

Oláh Vivien is nyert amúgy. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.