Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) stickrs válasza Zin (#57499) üzenetére


stickrs
senior tag

akk pl nem leturmixolva? :D rálódítasz egy kis whey-t, hagyod h megpuhuljon, és bekanalazod.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57502) Dani82 válasza Ijk (#57497) üzenetére


Dani82
senior tag

de nem értem. Egy ezt megközelítő formával már full elégedett lennék.
[link]

A terembe, ahova járok kb csak ilyenek járnak és rohadtul nem tesznek bele többet mint én. Megfigyeltem, látom. Amikor megjönnek, már ott vagyok, amikor végeznek én akkor mászom fel még 30 perc aerobra.
kajálok, pihenek, vagyonokat költök kajára, kiegre... ennyit számít, ha húsz évesen kezded el és/vagy magadbatolsz vmi kémiát? Ne már, nem hiszem el, hogy ilyesmi alakot tényleg csak cuccal lehet hozni.

Koczo: Tavaly rendeltem, de nekem nem igazan valt be. Igaz az valami 3500 Ft volt s yohimbine ami nem azonos a Yohimbevel, fasz tudja mar melyik a szarmazek meg hogy van :)

[ Szerkesztve ]

(#57503) Stirbi válasza Zin (#57499) üzenetére


Stirbi
addikt

Először átáztatom vizben, hogy szivja meg magát, aztán hozzáadom vmennyi vizhez, teszek hozzá proteint vagy tömegnövelőt, botmixerrel szétmixelem, és megiszom.

(#57504) Zola007 válasza bandus (#57495) üzenetére


Zola007
veterán

reggelire (200g zöldség, 120g rozskenyér, 150g alma, sajt / csirke / tojás)
4x főtt (300g főtt rizs + 150g zöldség + 70g főtt csöcs + 15 olaj)
rizs helyett tészta + lencsefőzelék szokott még lenni

(#57499) Zin: felöntöm vízzel, hagyom állni egy fél órát és kész

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57505) Koczó93 válasza Zola007 (#57504) üzenetére


Koczó93
őstag

70g melltől szvsz nem leszel izmos ;]

(#57506) deniro2 válasza Dani82 (#57502) üzenetére


deniro2
senior tag

Genetika vagy cucc. Genetika kilőve, sok választásod nem maradt... ;]

(#57507) Ijk válasza Dani82 (#57502) üzenetére


Ijk
nagyúr

Érted te azt, ugye nem kell elárulni a titkot. ;]

Dicker: Szükséges de nem elégséges feltétele. Szerintem kurva mindegy milyen súllyal hogy edzel, kox nélkül úgysem lesz senki izmos.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57508) Zola007 válasza Koczó93 (#57505) üzenetére


Zola007
veterán

5x 70g = 350g főtt csirkemell az 500g nyersen
ehhez jön még tojás, turmix, stb.

jelenleg ~ 68 kiló az zsírmentesem, ehhez a 130g állati fehérje naponta elegendő. Nem azért nem izmosodok, hanem mert óvatosan bánok a tömegeléssel. Erősen endomorf vagyok és nem akarok még egyszer zsírkoca lenni mint régebben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57509) Dani82 válasza Ijk (#57507) üzenetére


Dani82
senior tag

idén meglátjuk... ;] ;)

(#57510) shteer válasza Zin (#57499) üzenetére


shteer
titán

kétpofára

..szerintem jónak tűnik

(#57511) Woodslave válasza Dani82 (#57509) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U [link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57512) Dani82 válasza Woodslave (#57511) üzenetére


Dani82
senior tag

vagy a zsírleszívás :D

(#57513) Zola007 válasza Woodslave (#57511) üzenetére


Zola007
veterán

:O

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57514) Ijk válasza Dani82 (#57509) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig cucc nélkül nem lehet még azt a formát sem. Pontosabban lehetsz izmos, de nem úgy.
Ilyen alacsony testzsírnál soha az életben nem lesz ilyen betöltöttségű izomzatod naturálban. Nincs is rajta nagy tömeg, csak szépen kerekedik mindenhol. Ha te nyomsz egy diétát szálkás leszel de leeresztesz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57515) Koczó93 válasza Zola007 (#57508) üzenetére


Koczó93
őstag

elnéztem, nem figyeltem hogy napi 4x70 :)

(#57516) rwin5 válasza Ijk (#57514) üzenetére


rwin5
őstag

pontosan, sajnos ez így van :( :K

(#57517) FollowTheORI válasza Dani82 (#57502) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ehhez látni kéne milyen volt előtte és egy "off szezon" képet is erről a csákóról... :)

Nincs rajta akkora tömeg amit ne lehetne szerintem naturálban összehozni pár év alatt.
De ha látnánk előtte pl egy piszkafa képet róla vasággyal 60 kiló, akkor gyanús lenne, meg hogy mennyi idő alatt érte el.
És ugye ha lemész ennyire TZS-ben akkor a "3D effektus" miatt nagyobbnak fogsz látszani amugyis, mintha zsír fedné... pl ami nálad van most.

Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57518) bandus válasza Dani82 (#57502) üzenetére


bandus
veterán

nekem az ilyesmi tetszene: [link] de ezt is könnyebb a konditeremben elérni, mint a medencében :)

voltam ma meg hétfőn is úszni, hát rendesen kifáradtam két szaros kilométertől. régebben bezzeg 8-10 is lement szó nélkül.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57519) rwin5


rwin5
őstag

A lehetőség mostmár adott, hogy izmosak legyetek [pörszonal tréning 10$]

(#57520) Assdak válasza FollowTheORI (#57517) üzenetére


Assdak
őstag

Azt a formát naturalba max akkor éred el, ha egy genetikai csoda vagy.
Amúgy véleményem szerint nincs mit csodálkozni azon, hogy boldog-boldogtalan kokxol, mikor egy Deca-Primo-Susta kúra feleannyiból megvan, mint egy havi tápkiegem. Jó, nyilván nem ezek a csúcs szerek, de egy átlag hobbigyúrós nagy valószínűséggel ezekhez nyúl.

(#57521) Ijk válasza Assdak (#57520) üzenetére


Ijk
nagyúr

Így van, nem árt hozzá egy Zyzz genetika. ;]

Én már egy Nubret fizikummal is kiegyeznék. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57522) Assdak válasza Ijk (#57521) üzenetére


Assdak
őstag

Most képzeld el mit érhetett volna el, ha nincs születési rendellenessége a szívének ;]

Ez mondjuk pont az a forma, amit egy kis szolival, meg heti 5 flabelossal hamar el lehet érni.

[ Szerkesztve ]

(#57523) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

De hogy képekkel illusztráljam mire gondolok.

Pl egy Jason Statham akin ott az izom és többnyire "sportos" mindig, annak annyi a dolga hogy egy szerepre tök naturálban elő tudja hozni magából ezt a formát mindenféle kogx nélkül.

Vagy egy Hugh Jackman amikor leszálkásítja magát egy filmre.
Náluk nincs ilyen izomtömeg ingadozás nagy a szerepük között és a magánéletük között.
Jó persze a film kedvéért lemennek 10% alá TZS-ben, amikor meg nincs szerep felette vannak 15-20.
De ehhez nem kell kogx... meg hozzá kell tenni hogy egy ilyen jelenet vagy fotózás előtt felpumpálják magukat ezerrel, mint egy testétpítő a színpadralépés előtt.

Ellenben pl egy ilyen változásnál mint Chris Hemsworth, tisztán kivehető hogy rövid idő alatt érte el és cuccolt.

Vagy egy Chris Evans amit az Amerika Kapitánynál csinált magával... ezek meg egyértelműen csak kogxal lehetséges változásszintek.

Tehát azt akarom mondani ha ott van a sport múlt és az igazi izom, csak kicsit zsíros vagy... akkor el tudod érni naturálban. Főleg hogy ezekhez nem kell extra mega tömeg. Nem testépítés... BÁ ugye mondaná is hogy gyúr egyáltalán egy Jason Statham vagy Hugh Jackman? ;]

De ha meg nincs meg (jó vegyük ide a genetikát is, pl extra ektomorf vagy), akkor meg csak cuccal tudod elérni az "egynyári" formát, és csak addig marad amíg csinálod kb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57524) Koczó93 válasza FollowTheORI (#57523) üzenetére


Koczó93
őstag

Miért vagy biztos benne hogy "mindenféle kogx nélkül"? :)

[ Szerkesztve ]

(#57525) Assdak válasza Koczó93 (#57524) üzenetére


Assdak
őstag

Hát mer a növi az nem kox, már el lett mondva százszor.

(#57526) FollowTheORI válasza Koczó93 (#57524) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert egyszerűen nincs rá szükség. :)
Nincsennek akkora izomtömegek... ha az alapok jók akkor "csak" TZS-t levinni csak diéta kérdése... nagyon szigorú diéta ezt elismerem (a többségünk itt vérzik el, te is én is mindenki szinte!! nem a kogxon meg a termeben), erre az emberek nagyrésze nem képes, főleg tartósan. De nem lehetetlen.
Nyilván itt is kellenek adottságok, de azért ez nem lehetetlen naturálban. Ahhoz nem kell kogxolnod hogy lemenj 10% TZS-re meg picit alá...

Ami lehetetlen naturálban hogy nincs rajtad elég izom csak zsír ;] , és onnan ilyen formát akarsz elérni rövid idő alatt (pl fél év, 1 év).
Ahhoz tényleg kogx kell... de ott is főleg az izomgyarapodás részéhez (és persze hogy meg is tartsd, mert nem ez a tömeg a "normálállapotod", csak kilökted az ingád a kogxal).
Ez más mint amikor rajtad van az a kellő izommenyiség csak zsír fedi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57527) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha már szóba került a dolog, ezt érdemes elolvasni.

(#57528) Assdak válasza FollowTheORI (#57526) üzenetére


Assdak
őstag

Persze. Lemész 10% tzs alá férfiként, aztán végignyomod az egész napos forgatásokat. Futsz, ugrálsz karatézol, meg kurva jól nézel ki. Mindezt heteken át. Energiát meg a napból nyersz hozzá.

(#57529) Koczó93 válasza FollowTheORI (#57526) üzenetére


Koczó93
őstag

#57514 hsz-ben már leírta ljk hogy le lehet vinni alacsonyra a TZS-t de az izom is lefog menni nagy eséllyel.
Nekem is ez a véleményem bár én nem vagyok izmos :D

+1 Assdak :)

[ Szerkesztve ]

(#57530) FollowTheORI válasza Koczó93 (#57529) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez baromság... ja csak úgy eltűnik 20kiló izom 1-2 hónap alatt mi?
Mitől? Azért mert csinálsz napi 30 perc intenzív kardiót... ugyanmár. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57531) adam432 válasza FollowTheORI (#57523) üzenetére


adam432
tag

Statham naturál... jó vicc :D

„Si vis pacem, para bellum.”

(#57532) FollowTheORI válasza adam432 (#57531) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Senki nem állított ilyet... csak azt hogy azon forma eléréséhez nem kell kogx. :)

Szerintetek pl az olimpiai tornászok azok agyonkogxolják magukat amikor versenyformába kerülnek?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57533) deniro2 válasza FollowTheORI (#57530) üzenetére


deniro2
senior tag

Te hányszor diétáztál le 10% alá? Sejtem a választ, úgyhogy azt is megkérdezem, hogy honnan veszed, hogy nem veszítenél vele egy rakás izmot? Nem kell itt 20 kilókról értekezni, mert egy Stathamen nincs is annyi plusz, abból a 8-ból meg 2 is sok, főleg rendszeres diétánál...

(#57534) Assdak válasza FollowTheORI (#57532) üzenetére


Assdak
őstag

Nem, azok aztán tényleg csak a puffinból nyerik az erőt, és a mindent lebíró akaratot.
Te tényleg azt hiszed, van olyan versenysport, ahol a profik nem kokszolnak?

[ Szerkesztve ]

(#57535) FollowTheORI válasza deniro2 (#57533) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

És ha igen? Ez itt nem számít most szerintem. Amugy se hinnéd el... :P

Én meg azt kérdezem szerinted 1-2 kiló izom változás mennyire látszik? :)

Teszem azt mondjuk van rajtad 7-80 kiló tiszta izom + x zsír.

Semennyit... nem állítom hogy nem vesztesz (bár azis csak víz addig amíg negatívba vagy), de nem vesztesz annyit ami jelentős. Ennek egy része mikor visszajön az egyensúlyi ch és kalória vissza is jön, nem leszel annyira összeesett.
A negatív mérleg is csak addig kell amíg el nem éred a kívánt szinted.
Utána attól függ hogy eszel hogy visszajön e, ha tartod a "spártai kaját".
Ha nagyon tisztán eszel, akkor miért zsírosodnál, ha egyensúlyi körül eszel? Nincs egyszerűen miből...
És miért vesztenél izmot, ha stimulálod (edzés) és eszel eleget (nem vagy negatívba)?

Nyilván van egy szint ami alá nem tudsz bemenni, de egy viszonylag jó "még kockahasú" formát meglehet tartani hosszútávon is kogx nélkül adott izomtömeggel.

A baj ott van hogy a kaját nem tudod tartani... mert becsúszik ugyis egy kis palacsinta, meg ez az eszemfaszom a valóéletben... :K
Aki kogxhoz meg zsírégető pörgős cucchoz nyúl azis pont ezért... mert a kaját kompenzálja vele.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57536) Dicker válasza Assdak (#57525) üzenetére


Dicker
őstag

"A növekedési hormon (GH; STH, szomatotropin) 190, illetve 191 aminosavból áll." Van még kérdés? ;]

[ Szerkesztve ]

(#57537) Assdak válasza Dicker (#57536) üzenetére


Assdak
őstag

Ezzel kapcsolatban már egyszer kifejtettem a véleményemet =)

(#57538) Assdak válasza FollowTheORI (#57535) üzenetére


Assdak
őstag

80 kiló tiszta izom. Mutass már egy ilyen embert =)

(#57539) FollowTheORI válasza Assdak (#57538) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor 50... helyesírásom oké? Kössé má bele... ;]

(#57534) Assdak

Na de az teljesítmény javító kogx... tök másról van itt szó.
Hol jön ehhez a TZS leadáshoz megintcsak?

Kogxol a dagi diszkoszvető meg az etióp maratonfutó is... ejj.

(#57541) Assdak

Baromira nem érdekel mert szükségtelen. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57540) Ijk válasza FollowTheORI (#57530) üzenetére


Ijk
nagyúr

Milyen 20 kiló izomról beszélsz? :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57541) Assdak válasza FollowTheORI (#57539) üzenetére


Assdak
őstag

Szerintem olvasgass kicsit kox témában. Mi-mire jó.

(#57542) deniro2 válasza FollowTheORI (#57535) üzenetére


deniro2
senior tag

Belinkelted Stathamet pohosan és leszálkázva, aztán arról értekeztél, hogy arrafelé az a rutin, hogy a szerepre lenyomják a tzs-jüket... Namost Statham 80 kiló, ha rendszeresn lediétázik 10% körülre, akkor pár szerep és 2 kilónként szépen elfogy. És nem csak vizet veszít, hidd el. A szintentartó mennyiségt meg egyébként a legnehezebb belőni, feltéve, ha nem minden napodat pont ugyanúgy éled...
Van egy olyan gyanúm, hogy te leginkább csak fejben sportolsz... ;]

(#57543) FollowTheORI válasza deniro2 (#57542) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

"A szintentartó mennyiségt meg egyébként a legnehezebb belőni, feltéve, ha nem minden napodat pont ugyanúgy éled..."

Tehát akkor neked még nem sikerült sosem súlyt tartanod tartósan ezek szerint. ;]

Amugy ha Statham 1x megcsinálja és akkörül marad, akkor miért is kéne elfogynia? :F
Ez tényleg tök gáz lehet... szóval ha 15% TZS-n vagyok vagy 20%-on akkor van stabilitás nem fogy az izom... de 10%-on meg kicsit alatta meg nincs? :Y
És az emberi genomba melyik van vajon kódolva, az 5 a 10 a 20 vagy netán a 30? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57544) Zola007 válasza FollowTheORI (#57543) üzenetére


Zola007
veterán

Az hogy tartod a súlyod, még nem jelenti azt hogy precízen és szintentartón kajálsz
a szervezet nagyon jó kompenzációs stratégiákkal rendelkezik.

az USA ban végzett felmérések szerint az átlag amerikai 25 és 55 éves kora között 9kg súlytöbbletre tesz szert.
Ez annyit tesz, hogy a bevitt energia 0,3%-al haladja meg a teljes energiafelhasználást és ezt nem a tökéletes étrendjüknek köszönhetik, hanem a szervezet szabályozó mechanizmusainak.

Az anyagcsere naponta akár 20% többletet vagy hiányt is tud kompenzálni a metabolizmus sebességével.

az emberi anyagcsere optimumát átlag férfiak esetén a 12-15% testzsír jelenti aktív életmód mellett.
Tehát efölött túlsúly, alatta meg csak mesterségesen tartható. Jelzem itt áltagosról van szó, nem extrém ekto/endomorfról

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57545) BÁ Nutrition válasza FollowTheORI (#57543) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"te nem vagy okos ugye?" nem tudom ki szokta itt írni de elég aktuális

szal tök lazán előfordul az hogy betartod a diétát és mégis az izmot baxot le magadról..
van hogy betartod a diétát és nem változik semmi, maradsz "dagadt" (olyan 15%tzs-n mondjuk)
van hogy betartod a diétát és megy le a zsír meg az izom is

de olyan nincs hogy betartod a diétát az izom marad a zsír meg szépen lemegy. talán extrém ritkán ufógenetikával ill kogszval se mindig

sőt a versenyzőknél is telebaxva is előfordul h leugrik róluk pár kiló izom(nem víz, zsír) két verseny között mert elbasstak vmit, vagy megfosatta őket egy vírus stb
rohadtul nem egyszerű megtartani alacsony tzs-n az izmot rövid távon se, nem hogy tartósan
ha meg ektó vagy akkor nem leszel izmos ugye. max vered magad a 38as karoddal h de jó szálkás

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57546) stickrs


stickrs
senior tag

mindenkivel egyetértek... aki NetTom ellen beszél :D ne élj álomvilágban. user is azt hitte lemegy 6% alá naturálban, csak úgy, aztán felébredt. Na, ilyen formáknak a rövid idő alatti kox nélküli elérésére is kb annyi az esély.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57547) FollowTheORI válasza Zola007 (#57544) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha X éve ugyanannyi a súlyod és a fizikumod is kb úgyanúgy néz ki, nem változik a testkompozíciód közben akkor azért mégiscsak egyensúlyban vagy, nemde?
Ez abszolút nem lehetetlen, csak tenni kell érte... úgy hívják életmód. :)

Az életmód pedig egy tudatos döntés és fogalom... rajtad múlik csak milyet folytatsz.

(#57545) BÁ Nutrition

Pont erről van kérem szó... te versenyzőről beszélsz.
Én meg nem... egy "átlagos" sportos izommennyiség megtartásánál ez nem lehet ekkora gond.
Végletekben gondolkozva igen, biztos baj ez... mert ugye valaki vagy 120 kilós testépítő, aki nem tud valamit fenntarthatóan csinálni segítség nélkül. Vagy hülye boozy... mert tud. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57548) deniro2 válasza FollowTheORI (#57543) üzenetére


deniro2
senior tag

Jól látod, az emberi genomba van kódólva, hogy 10% alatt már egy nem természetes tartományban vagy és a szervezeted nem akarja fenntartani ezt az állapotot. Pont, mint az extrém izomtömegnél, amitől szintén szabadulni akar, ahogy az jól megfigyelhető visszavonult testépítőknél is.
Statham-mel kapcsolatban meg te példálóztál szerepre szálkásítással, úgyhogy ezt az egyszer mgcsinálja és úgy marad dolgot nem is értem... gondolom a mellékelt képen is életében először és utoljára volt 10% fölött...

Egyébként vicces, hogy olyan embereket oktatsz itt az életmódról, akik évek óta tervezetten kajálnak és edzenek...

[ Szerkesztve ]

(#57549) FollowTheORI válasza deniro2 (#57548) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem célom az oktatás... főleg nem a kioktatás, meg eleve nem is írtam szerintem semmi ilyet.
Csak kicsit túl kogx körül forog már minden azabaj... ezzel meg hagy ne értsek már egyet. Nem kell mindenhez... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57550) BÁ Nutrition válasza FollowTheORI (#57549) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te raktál már be képet?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.