Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57251) Dicker válasza FollowTheORI (#57244) üzenetére


Dicker
őstag

18 csukló, 33 alkar, 39 kar. A bicepszet még keresem a képen. :))

[ Szerkesztve ]

(#57252) rwin5 válasza Dicker (#57251) üzenetére


rwin5
őstag

ez tuti nincs 18-as csukló. Remélem lesz gyors válasz a gazdától

(#57253) cibere11 válasza Zola007 (#57245) üzenetére


cibere11
tag

gépem van csak azon nem az igazi a combhajlító rész.
egyenes,francia,egykezes rúd meg rá súly amennyi kell( 110kg.)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#57254) FollowTheORI válasza Miamiquake (#57249) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:))

Viccet félre téve amugy 35-ös volt akkor... :P

Szóval én még akár el is hiszem a 40-et ciberének. Minden relatív. :DDD
Ljk meg csal... letagadja a centiket. ;]

16-os a csukló... már írtam nemrég.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57255) Dicker válasza rwin5 (#57252) üzenetére


Dicker
őstag

Csak a sajátom írtam. Most nekem is 39-es a karom. De az jobban néz ki a fények miatt. ;]

(#57256) rwin5 válasza Dicker (#57255) üzenetére


rwin5
őstag

most itt minden 50-es karú kinek kisebb a f*sza játékot játszik? ;]

(#57257) Dicker válasza rwin5 (#57256) üzenetére


Dicker
őstag

Az is 39-es.

(#57258) paye válasza Dicker (#57257) üzenetére


paye
tag

:C :DD

(#57259) Morris válasza Casanova* (#57193) üzenetére


Morris
veterán

Akkor ehetsz minden szart, mert a koksz szépen épít majd, a pajzsmirigyhormon meg ledarálja rólad a zsírt.

hogy is van ez a dolog? ;] :P

(#57260) Shadowbull válasza FIREBLADE78 (#57230) üzenetére


Shadowbull
addikt

legkozelebb tedd be egy zacskoba.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57261) Lajkó válasza Zola007 (#57211) üzenetére


Lajkó
őstag

Aerob az ugye elméletben zsírégetés..., ezen kívül még annyi célja volt, hogy vártam az edzőtársam. Ücsörögjek amíg megjön, vagy mi?
De burkoltam előtte 7, 10, és 13 órakor is. Szóval nem tudom mennyire voltam leürülve, de adta egész a végéig! Csak akkor kezdődtek a gondok! Fokozott légszomj, kis hányinger, enyhe szédülés.

Am azt mondtam, hogy az edzéstől s nem csak a hát-váll tricepsztől volt gebasz. :U

(#57262) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

hogy tudtok ilyen hárdkórok lenni,hogy szétokádjátok a konditermet? :U

Walking Dead

(#57263) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Nekem csak 41-es a karom. :( :))

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#57264) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#57193) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

na pont ilyen indokból írtam hogy mindenkinek magához képest kell fejlődnie, a saját adottságai és lehetőségei döntik el hogy lesz-e 38as vagy 53as karja, és h az hogy áll rajta, megfelel-e a céljainak ahogy a 6% tzs meg 26% is :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57265) Jorus


Jorus
nagyúr

Nekem 19.5-ös a csuklóm, 40 felett az alkar és 52 a kar, de zsíros, szal szart sem számít. :D Ja, 185 centi, 119 kiló, 28-30% körüli tzs. De majd rámegyek a cbl-re meg a trx-re, és hirtelen rommá szálkásodok.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57266) BÁ Nutrition válasza Morris (#57259) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

agyzúzó mondta Janesznek anno egyszer h persze de téged elrabolnak éjszakánként az ufók és telepumpálnak kogszval :)
mondjuk neki azért kiemelkedő adottságai voltak, szal nem tartom valószínűnek h végigcuccolta volna az elmúlt 10 évet, ennek ellenére itt mindig az elérhetetlen kategória maradt két zsemlén is
pár napja néztem faxbúkon, h most indítja a diétát a malacformából, hát az is majdnem színpadképes volt
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57267) Woodslave válasza Ijk (#57218) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem jó régen mérted már :U :D

na csak ezután láttam a képet. Tudod kit sz*passál ;] :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57268) _NCT válasza Woodslave (#57267) üzenetére


_NCT
őstag

Majd jön a sírás, h ő nem erős, meg nem is nagy :U

(#57269) Casanova* válasza Morris (#57259) üzenetére


Casanova*
veterán

ez tényleg így van. :K 6 éve mikor winstrol szuris kúrát toltam. szarul kajáltam végig. sok péksüti,kakaó... mégis kb. 6-7 kiló izom jött fel és zsírban fogytam. első kúra volt,nagyon fejlődtem. sok minőségi kajával biztos még többet fejlődtem volna. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57270) Woodslave válasza _NCT (#57268) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja vicces már hogy olyan objektívnek tűnő dologban mint mondjuk a hosszmérték, ami ha jól tudom egységes :D abban se lehet megbízni. Van egy Ijk qrvára nagynak tűnő karral, ami 40-es (ráadásul úgy hogy magas és 100kg felett van, meg van egy Cibere kar, ami szintén 40-es, de úgy tűnik mintha nem is edzene (bocs :) ).

Cibere mondjuk szerencsésebb, mert ha elkezd edzeni, akkor már csak nagyobb lehet, Ijk meg megszívta, mert ha ennyi edzéstől ilyen szánalom maradt a karja, akkor baxhatja ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57271) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#57266) üzenetére


Yeffy
veterán

... szal nem tartom valószínűnek h végigcuccolta volna az elmúlt 10 évet...

höhh :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57272) _NCT válasza Woodslave (#57270) üzenetére


_NCT
őstag

Lehet hogy a fekete-fehér és színes képek között lesz a megoldás... Én is csinálok már fekete-fehér képet, és ha akkora karom lesz tőle mint IJK-nak, akkor berakom.

(#57273) Woodslave válasza _NCT (#57272) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja vagy Ijk tükre jobban torzít. :D Nálunk is olyan a fürdőszoba tükör, hogy van egy enyhe dőlésszöge és így nagyobbnak tűnik benne az ember :D A kis tükörben meg biztos kisebbnek

Szerintem mindkét versenyző rakjon be egy olyan képet amin látszik a centi (nem mintha nem lehetne csalni azzal)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57274) Morris válasza BÁ Nutrition (#57266) üzenetére


Morris
veterán

Casanova*: De hogy a picsbe tud egy cucc izomban hozni és még zsírt is darálni?

[ Szerkesztve ]

(#57275) Casanova* válasza Morris (#57274) üzenetére


Casanova*
veterán

jó kérdés! :D gondolom kox kúra alatt über gyors az anyagcsere.... szerencsére tuti volt a cucc,eredeti. atta rendesen! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#57276) BÁ Nutrition válasza Morris (#57274) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57277) Zola007 válasza Morris (#57274) üzenetére


Zola007
veterán

A két hormonàlis vonal mesterségesen függetlenithetö, magyarul a szervezeted kúra soràn azzal "nem szàmol" hogy izmot épìt.
Ez ugyanigy elöfordulhat serdülőkorban ha valakinek mellékvese vagy hipofizis probléma miatt megborul az hormonrendszere, de pl az extrém ektoknàl ez majdnem az alapbeàllitàs.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57278) Shadowbull válasza Zola007 (#57277) üzenetére


Shadowbull
addikt

velem az elmult egy evben a CBL hatasara ugyanez tortent, egyszerre adtam le zsirt es epitettem izmot.

Pedig a kamaszkorbol mar kinottem regen. :K

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57279) Zola007


Zola007
veterán

Tapasztalatotok szerint melyek a legkevésbé könyök és vàllgyilkos tricepsz gyakorlatok?

Csigàs letolàs és homlokra engedésj egyre rosszabbul esik és szùr a könyököm tőle

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57280) Zola007 válasza Shadowbull (#57278) üzenetére


Zola007
veterán

Ha nézettél volna egy hormonprofilt, lehet hogy meglepödtél volna, kortòl függetlenül

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57281) CriticalHit válasza Zola007 (#57279) üzenetére


CriticalHit
őstag

A homlokra engedés nekem nagyon megfájdította a könyököt, viszont a szabályos tolódzkodás és a szűken nyomás nem vészes. A könyék és a váll bemelegítése elengedhetetlen.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#57282) Woodslave válasza Zola007 (#57279) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szűknyomás, fej feletti nyomás 1kezes súlyzóval (két kézzel fogod). Azt is mondják, hogy előtte bedurrantod a bicepszed, akkor kímélőbb a könyöknek...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57283) Morris válasza BÁ Nutrition (#57276) üzenetére


Morris
veterán

no, mi a gond? valamit félreértettem?

Zola007: És akkor endok-nál mi a teendő ha csak zsírt kell lepucolni, de kaja részben marad ugyanúgy mint eddig.

[ Szerkesztve ]

(#57284) Woodslave válasza Morris (#57283) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt nem érti, hogy mi kell neked? Az hogy elraboljanak az UFO-k vagy két zsemle, mert ez volt a postban. :C

Ha meg a pajzsmirigy hormonra gondolsz, akkor sztem ne :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57285) Shadowbull válasza Zola007 (#57280) üzenetére


Shadowbull
addikt

lehet.

Amugy en ezt a hetet most kihagyom, teljes edzesmegvonas van, se balett, se aerob, se sulyzos edzes. Szerdan jonnek rokonok, ugy sem tudnek edzeni, meg jol is jon egy kicsit, kezdtem mar nagyon faradt lenni.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57286) Morris válasza Woodslave (#57284) üzenetére


Morris
veterán

Igazság szerint a pajzsmirígy hormon-on gondolkoztam el.
Bár az ufós rész sem elvetendő :D

Mióta rendszeresen szedem az omega3-at, ugyanúgy rendszeres látogatója vagyok a wc professzornak naponta legalább 3-szor. Van összefüggés? :U

szerk: 4-szer! :o

[ Szerkesztve ]

(#57287) userxy válasza Zola007 (#57279) üzenetére


userxy
őstag

Csigás letolás helyett lórugás vagy Egykezes tricepsznyújtás fekve

homlokra engedés helyett pedig szűknyomás vagy tricepsznyújtás ülve, állva ahogy kényelmesebb.
Nekem állva könnyebb felvenni a súlyzót.

[ Szerkesztve ]

(#57288) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#57279) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én a következő kombót tolom
csigás letolás rúddal, csigás fejfölötti gyakszi előre felé kötéllel :F ;] , ill börtöntric

ha fáj a könyöked a letolástól akkor vegyél vissza a súlyokból és mondjuk legalább 3 bemelegítő sorozatot csinálj. ill valszeg a homlokraengedés nyírja inkább, azt teljesen hagyd el

ami még jó szokott lenni az a tolódzkodás de ugye börtöntric is majdnem az

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57289) BÁ Nutrition válasza Morris (#57283) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

így már tiszta h nem nekem írtad a postot :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57290) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok :R

Olyan kérdésem lenne, hogy kreatinból mennyi a napi max bevihető mennyiség? Hány gramm?

Mindenhol mást írnak. Van aki 3grammot ír, van aki 5grammot, van aki többet. Ami még nem káros, az kb hány gramm lehet? Nem szabad túlzásba vinni azt olvastam. Remélem, hogy tudtok ebben segíteni, hogy ,mennyi a napi max bevihető mennyiség., Kb 80kg vagyok ha ez fontos lenne.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57291) BÁ Nutrition válasza mayday00 (#57290) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ami még nem fosat meg
20-30g is akár folyamatosan, nem csak feltöltés alatt

de ugyse lesz tőle mutáns formád, szal mindegy, kísérletezd ki mi neked a legjobb
ha 10 kg-ot erősödsz nyomógyakorlatokban az már nem rossz

ill ne 4-6 hétben gondolkozz, vagy ha igen akkor pár hét kihagyás után újra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57292) Morris válasza BÁ Nutrition (#57289) üzenetére


Morris
veterán

sorry :B

[ Szerkesztve ]

(#57293) brownus


brownus
veterán

jó segg vagy nem jó segg?

itt talán még vannak férfiak nem úgy mint a másik topikban ;] :DDD

(#57294) deniro2 válasza mayday00 (#57290) üzenetére


deniro2
senior tag

A te súlyoddal kb. 130g kreatint tudsz tárolni és feltöltés (1 hét 20 g-mal) után kb. 2-3g ürül naponta, úgyhogy 3-5g tuti elég.

(#57295) userxy válasza brownus (#57293) üzenetére


userxy
őstag

Meglehet benne kapaszkodni ;]

(#57296) Zola007 válasza Woodslave (#57282) üzenetére


Zola007
veterán

ezt a fej feletti nyomást melyik variációra gondolsz, mikor mellről emeled a függőleges súlyzót vagy mikor a vízszintest felemeled fej fölé és csak fejtető feletti a mozgástartomány?

(#57286) Morris: ne akarj te pajzsmirigyhormont adatni, hónapokba telik mire klinikai körülmények között is belövik normálisan. Egyébként odab.sz a vrényomásnak és a szívnek is, szóval kétélű a dolog. De a megrögzött koxosok úgy se a hosszú életre pályáznak

#57285) Shadowbull : nagykönyv szerint 3-6 havonta amúgy is illene 1-2 hetet kihagyni, sajnos sokan elfelejtik

#57287) userxy: ez a fekvő egykezes tricepsznyújtást most nem vágom

(#57288) BÁ Nutrition : a börtöntricepsz a pados tolódzkodás, nem?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57297) Woodslave válasza Zola007 (#57296) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] most nem akarok tovább keresgélni. Ez a gyaki csak egykezes súlyzót fogsz két kézzel. Fej felett engeded le teljesen

meg ami nagyon bejön: fekvő egykezes úgy hogy a fejed elé engeded le :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57298) Zola007 válasza brownus (#57293) üzenetére


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57299) Morris válasza Zola007 (#57296) üzenetére


Morris
veterán

Igazad van. Csak érdeklődés szinten kérdeztem. Kell másra a pénz!

(#57300) Woodslave válasza Morris (#57299) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem olyan drága. ;] L-thyroxin recepre régebben vmi 100 forint volt, most legfeljebb 1000. Asszonynak kell szednie mert volt pajzsmirigy műtétje. Ahhoz képest mennyire nem patent kajája nem hízik el, mondjuk nem egy Toldi Zsuzsi :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.