Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) FollowTheORI válasza Barell (#56398) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Túl sok híg kaja és rossz tápanyag felszívódás...

Én próbálnám elhagyni egy jó időre a tápkieg porokat és normál kaját enni. Lehetőleg sok zöldséggel és rosttal, gyümölcsökkel... és szilárd kaja természetesen.
Plussz valami probiotikus kapszulát ami rendbeteszi a bélflórát. Patikában kapható.
Valószínű sikerült tönkretenni a sok szar kajával meg porokkal.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56402) Because válasza FollowTheORI (#56401) üzenetére


Because
őstag

azért egy kolonoszkópiát érdemes csináltatni én amondó vagyok :K

(#56403) Dexar007


Dexar007
veterán

3 hetig felfuggesztettem a scitec mega daily one plus szedeset,most elkezdtem megint es bammmm olyan mint egy rossz eki.Durva.Eloszor nem ertettem mi ez a brutalis eberseg,amit csak par red bull kepes kivaltani.

Give me your cum,bull!

(#56404) Tamoo válasza Dexar007 (#56403) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:F mit kevertek a tiédbe?

[ Szerkesztve ]

(#56405) Dexar007 válasza Tamoo (#56404) üzenetére


Dexar007
veterán

Remelem valami izmosat. ;] Szuperhosnek kepzelem most magam megint. Vilagito vizelet,maxi power. Nagyon jo. :DDD

Give me your cum,bull!

(#56406) Tamoo válasza Dexar007 (#56405) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

kis öröm is öröm

(#56407) Rabbitf_24 válasza Dexar007 (#56405) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

adhattak volna cukrot is ha scitec van ráírva ugyanez lesz... :D placebohatás... ;]

(#56408) Dexar007 válasza Rabbitf_24 (#56407) üzenetére


Dexar007
veterán

Jaja,a "cukorflash" is nagyon jo. Mikor honapokon keresztul osszesen 100g-t tolsz magadba,aztan egyszer csak gondolsz egyet,es bemegy egy egesz Milka,azert az is eleg szepen meg tud csapni. ;]

Give me your cum,bull!

(#56409) rwin5


rwin5
őstag

Fú de fos volt a mai edzés.. úgy indult, hogy még be se létem a terembe de vérzett egy picit az orrom (vmiért magas volt a vérnyomásom) na utána persze ittam egy edzés előttit meg a vállam is fájt szóval fostaliga volt.. a vicc meg az, hogy valamiért úgy bedurrantam, hogy az edzett izomcsoport kb beton kemény volt, nem is értettem mi a fax van :DDD

(#56410) Unsign válasza BÁ Nutrition (#56392) üzenetére


Unsign
tag

Ugyanez jutott eszembe nekem is. Durván is nézett ki (én nem néztem) :))

Nálunk a legnagyobb vizespalackok a dumagepeknel vannak, csak elhagyjak mindenhol. Mondjuk 2-3 óra pofazashoz kell az o2-vel dúsított mátrixviz. (sajnos én keveset iszom edzés közben)
Más:
Én ma reggel véletlenül 75 mg H-t toltam egyben. Lehet nem ettől, de letargia volt egész nap. Kérdezték is, h mi van velem :))

[ Szerkesztve ]

(#56411) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam, beütött a flow érzés kegyetlenül. Nem találtam az edzőgatyámat, na mondom faxa, hol lehet, biztos a csomagtartóban kiesett a táskámból, de amikor kijöttem alsógatyában, szóltak hogy otthagytam :K Szerencsére nem lopták el, volt értelme hogy 3 éve nem mostam ki ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56412) Casanova*


Casanova*
veterán

9 legnagyobb hazugság a zsírról és a koleszterinről ,,egyetértek a cikkel,, :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56413) Rabbitf_24 válasza Casanova* (#56412) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nagyon jó összefoglaló, de az emberek fele ezt hülyeségnek gondolja sajnos...

(#56414) Dexar007 válasza Casanova* (#56412) üzenetére


Dexar007
veterán

En kb itt fagytam le.: ,,Gondoljuk végig! A tojásban lévő tápanyagok elegendőek egyetlen megtermékenyített sejt kiscsibévé való alakításához." ;] Szerintem meg: sajt.

Give me your cum,bull!

(#56415) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Volt edzőtársam ma, egy elég jó fizikumú srác, halálig pörgettük magunkat. Kb végig üvöltöztünk egymással, elég jó motiváció volt. Amikor én abbahagytam volna, hogy akkor bukás van, rám üvöltött, én meg rendre még kettőt-hármat bele tudtam nyomni. Fasza így edzeni. Most meg alig bírok megmozdulni, de jó érzés. :))

(#56416) Jorus válasza Casanova* (#56412) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én ezt mind tudom (mármint, hogy ezek téveszmék) mégis pufi vagyok. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#56417) Unsign válasza kolosanyi (#56415) üzenetére


Unsign
tag

Az a nehéz, hogy fejben is ott legyél, mint edzotars. Jó pillanatok ezek.

(#56418) headhunter


headhunter
addikt

Testanalizáló mérleg, mennyire ad pontos adatokat?

pl.:

Csont : 6%
Víz : 55.1%

[link]

(#56419) FollowTheORI válasza headhunter (#56418) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Semennyire... :)
Kb annyira, mint te szemre.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56420) kolosanyi válasza Unsign (#56417) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, simán át tudsz így lépni a saját határaidon. Csak ritka az ilyen segítő tényleg, általában csak áll némán mellettem, eddig legalábbis a többsége ilyen volt. Pedig pont ez penne a funkciója az egésznek, mindenesetre ez most eléggé ott volt a szeren.

(#56421) Zola007 válasza Unsign (#56417) üzenetére


Zola007
veterán

A többség csak annyit tud, hogy "nyomjaaaad Lacííí, nem súly b3zmeg!!!"
(idézet a múltkori edzés egyik motivátorától)
Kevés srác van, akivel szívesen edzenék együtt mert komolyan veszi a segítő szerepet, pedig jó lenne nekem is valaki aki segít és mond hasznos dolgokat is.

Személyi edzés más termekben mennyibe szokott kerülni?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56422) Unsign válasza kolosanyi (#56420) üzenetére


Unsign
tag

Ha fejben ott vagy magadat is tudod motiválni. Koncentráció kell meg, hogy minden feltétel adott legyen és akkor lehet a határokat kitolni.
Nagyon régen volt edzotarsam. A régi szép idők, nagy beszélgetések, egymás szivatasa :)

Lehet rossz helyre járok, de a személyi edzők nem motiválnak az biztos. Megy a life coaching meg az eszosztas, néha egy-egy gyakorlatot bemutatnak, de a hibákat nem javítják ki.

[ Szerkesztve ]

(#56423) Barell válasza Because (#56402) üzenetére


Barell
senior tag

Most ezt te sem mondod komolyan. :U :P

(#56424) Dicker válasza Barell (#56423) üzenetére


Dicker
őstag

Én egy prosztata vizsgálatot is javaslok. Sose lehet tudni!

(#56425) rwin5 válasza Barell (#56398) üzenetére


rwin5
őstag

ha vírusfertőzés akkor semmi sem marad meg benned, szóval mind1 :U hanyagold ezeket amíg meg nem gyógyulsz, nem 1-2 hét alatt fogod megváltani a testépítést :D

(#56426) Because válasza Barell (#56423) üzenetére


Because
őstag

ha nem múlik el akkor a doki úgy is elküld a gasztroenterológiára... 40 után meg alapból ajánlottak a tükrözések fentről-lentről, vezető halálozás a bélrák Magyaron...

(#56427) Zola007 válasza Unsign (#56422) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk több személyi edző dolgozik, ebből egy aki értelmes és megmutatja, elmagyarázza mi mire megy, sorozat után elmondja hogy mit hibázott az illető, nyomásnál szakszerűen besegít ha kell vagy megérinti a dolgozandó területet izomérzet vagy mozgástartomány belövése végett, a többi csak sztorizik a kuncsafttal.
Ma is azt kellett hallgatnom, hogy múlt heti versenye után a személyi edző srácnak 12-14 tétel van határértéken kívül a laborleletén (echte naturál ;) )

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56428) Unsign válasza Zola007 (#56427) üzenetére


Unsign
tag

Nekem is olyan valaki kellene, aki ordít, ha nem nyomom ki még ötször és nem mellékesen azért ért is hozzá, hogy mit miért csináltat :)

(#56429) rwin5 válasza Zola007 (#56427) üzenetére


rwin5
őstag

akkor egészségesnek mondható nemde? ;]

(#56430) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nagyon, nagyon, nagyon régen fáradtam el ennyire hát váll napon mint ma. Gondolom a 3 óra alvás is belejátszik, vagy ez a buzis felhúzás:
8*160
6*180
6*180
6*180
4*190

Fájt.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#56431) Unsign válasza Zomb€€ (#56430) üzenetére


Unsign
tag

Kicsit vizes vagy a kép alapján :)

(#56432) Zomb€€ válasza Unsign (#56431) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#56433) Woodslave válasza Casanova* (#56412) üzenetére


Woodslave
nagyúr

még jó hogy elvégezted az orvosit és széleskörű kutatásokat végeztél a témában, így megalapozott véleményed van. :R

;]

pont ma olvastam, hogy a bacon tök egészségtelen :O :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56434) kolosanyi válasza Zomb€€ (#56430) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ez tényleg elég buzis, szégyenld el magad! :DDD

(#56433) Woodslave
SAJT!

[ Szerkesztve ]

(#56435) Dani82 válasza Unsign (#56428) üzenetére


Dani82
senior tag

én még nem találtam olyan személyi edzőt, akinek tényleg szívesen adtam volna a pénzem, hogy együtt edzünk, pedig rengeteg terembe jártam már.
Ott kezdődik, hogy a 80% úgy néz ki mint a fos. Mennyire ért hozzá, vagy tudna motiválni egy behízott micheline baba?
Aki tényleg úgy néz ki, versenyzik is, ez az élete, az meg folyton arról dumál épp melyik versenyre készül be, nézegeti 2 és félpercenként a hasát a tükörben stb. Ahogy látom, a munkájuk kimerül abban, hogy felküldik a szerencsétlent 40 perce valami futógépre, 20 percet meg elbohóckodnak valami GFlex kötéllel.

(#56436) Zola007 válasza kolosanyi (#56434) üzenetére


Zola007
veterán

(#56435) Dani82: nálunk 20 rugó a személyi edzés /hó + 9k a bérlet
havi 45ezret költök kajára + átlag 5ezret vitaminokra, sportcuccokra (kesztyű, stb). Nekem a perszonyál trénying már nem fér bele, de hogy még sz.rt is kapjak cserébe.....

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56437) bandus válasza Dani82 (#56435) üzenetére


bandus
veterán

én mostanában szoktam figyelni a csiliben őket, és egyet kell értenem veled. megy a haverkodás, de olyan igazán senki sem hajtja ki az edzett ember belét. viszont mostanában ott edz a sára gyuri is, nah ő biztosan jó edző, de úgy vettem ki a szavaiból, hogy már nem foglalkozik személyi edzéssel, inkább a táplálkozási tanácsadás vonalat erőlteti.
anno még egy másik teremben ő mutatta meg hogyan is kell rendesen oldalemelni, de már nem hinném, hogy emlékszik rám :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56438) Dexar007 válasza kolosanyi (#56415) üzenetére


Dexar007
veterán

,,Ez az,nyomjad Sanyi,haboru van" ;]

Give me your cum,bull!

(#56439) rwin5 válasza Dani82 (#56435) üzenetére


rwin5
őstag

Én ezzel nem értek egyet.. Régen én is ilyen voltam a külsővel kapcsolatban. Egyetem előtt elkezdtem egy sportoktatói OKJ-t ahol bejött gimnasztikánál egy kb 160 centis 90 kilós nő. Elkezdte a storyját, hogy 20 évig élsportoló volt stb stb stb, én alapból gúnyolódó típus vagyok, nevettem is magamban, hogy persze.. Aztán folytatta, hogy utána asztmás lett és olyan szteroidos gyógyszert kap rá amitől csak szaladtak fel rá a kilók.. És gondolkoztam végülis nem oktathat? 20 évig benne volt a sportban edzősködött stb, nem kurva mind1 hogy néz ki? De.. Én pl, teljesen leszarom, hogy-hogy néz ki az edzőm (már ha lenne), úgysem az ő testével fogok hazagyalogolni a teremből.. ha van kellő szakmai tapasztalata, tudása, és tényleg nem úgy edz le, hogy odabasz egyet, hogy itt a kézisúlyzó csináljad ezt meg azt, hanem végig követi a fejlődésed, ügyel a gyakorlatok pontosságára akkor ki a tökömet érdekeli a külső? Szerintem az évek tapasztalata fontos.. Szántó Öcsi bácsi 60 év felett van, szerintem egy homokzsákot nem bírna felemelni, mégis kb MO-n a legjobb boxedző, akkor most ilyenkor mivan :F

(#56440) kolosanyi válasza Dani82 (#56435) üzenetére


kolosanyi
veterán

Semmi gond nem lenne a GFlex-szel se, ha értelmesen csináltatnák az emberrel, én a nyarat azzal edzettem végig és fejlődtem tőle, csak az a baj, hogy egy átlag felfüggesztéses edzés kimerül a 10 fekvő, 10 evezés, 10 széthúzás, 10 guggolás körökben, ez így meg semmit nem ér. Simán össze lehet válogatni a gyakorlatokat úgy, hogy érjenek is valamit, csak ahhoz foglalkozni kellene az ügyféllel, meg személyre szabni a programot.

Amúgy ha már személyi edző téma... Elég húzós összegeket írtok, ennyi pénzért én tuti elmennék a HITS GYM-be inkább, Radnaiék eléggé jó hírnévnek örvendenek. Tudom, tudom, crossfit, buzis, blablabla, lépjünk túl ezen. Valószínűsítem, hogy nagyon sok dolgot lehetne tőlük tanulni.

(#56438) Dexar00
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#56441) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

ma nagyon szarul ettem,tehát alig,abból az egyik szalámis zsemle,nem volt időm főzni. Igyak több porocskát v hagyjam a faszba az egészet? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56442) Dexar007 válasza FIREBLADE78 (#56441) üzenetére


Dexar007
veterán

Lepj ki,nem valo ez neked. ;]

Give me your cum,bull!

(#56443) FIREBLADE78 válasza rwin5 (#56439) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ált. sulis tesitanárom,kézi edző és kövér,nagy hasú stb és mégis olyan kitüntetéseket kapott országosan,hogy csak na. Viszont én is olyan embert fogadnék meg edzeni,aki valahogy kinéz

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56444) FIREBLADE78 válasza Dexar007 (#56442) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ok mester, isten pá :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56445) rwin5 válasza FIREBLADE78 (#56443) üzenetére


rwin5
őstag

én meg olyat ismerek aki d*gadt geci volt és nem is volt kitüntetése sem ;] Szerintem nem számít sokat a külső.. maximum ha natural, Bunnyt nem nagyon csípem nem is szoktam nézni meg követni semmilyen bejegyzését sem, de egyik videójában azt mondta, hogy adjunk neki 3 hónapot meg* gyógyszereket aztán megy versenyezni egyből és ez krva nagy igazság.. ha van kémia akkor minden megy

[ Szerkesztve ]

(#56446) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#56441) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Répa volt benne? ;]
Mert ha nem akkor hagyd a faszba... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56447) FIREBLADE78 válasza FollowTheORI (#56446) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ááááá,csak ubi, amúgy bevehetitek!! :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56448) kolosanyi válasza rwin5 (#56445) üzenetére


kolosanyi
veterán

Oké, de ő koxszal is csak egy közepes strandfazonra volt képes, szóval ez megint csak a pofa, meg a szokásos faszagyerekvagyok stílus.

Arról nem is beszélve, hogy kurvára csőlátású. Simán előfordulhat, hogy nem mindenkinek jönnek be a csigás baszakodásai, ellenben saját súlyos edzéssel egész jó eredményeket ér el, amit ő annyira lenéz. Persze normálisan nem bírja megindokolni, hogy mi a pöcs baja van egy kemény fekvőzéssel, de segáz, parasztkodjon csak, az legalább megy neki. Gondolom életében nem próbált még két 25-ös tárcsával fekvőzni, akkor tudná miről heszél. Ja, meg ugye csakaszájtek.

[ Szerkesztve ]

(#56449) Dexar007 válasza kolosanyi (#56448) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez a kozepes strandfazon?Kemeny ;]

Give me your cum,bull!

(#56450) kolosanyi válasza Dexar007 (#56449) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem szarrá durranva, kieresedve az edzéstől, izzadtan, ilyen fényviszonyok között fel se tűnne az utcán. Max annyi, hogy valamit sportol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.