Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57701) Jorus válasza Assdak (#57698) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pontosan. :K Én addig a pontig szoktam leengedni, amikor a felkarom vízszintes alá kerül, ez nagyjából a azt jelenti, hogy a fülem vonalában van a rúd, ja. Plusz még arra is érdemes figyelni, hogy a súly erővonala minél inkább a váll fölé essen, ami azt jelenti, hogy célszerű előredönteni a fejet leengedéskor. :) Egyébként ezzel együtt is fájhat valakinek a válla tőle, akinek az ízületei nem szeretik.
Látok a teremben arcokat, akik kvázi a lapockájukig engedik le a rudat, rossz nézni a kicsavart vállukat.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57702) BÁ Nutrition válasza Yeffy (#57700) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]

ide jött. asszem 5 km innen vagy mile :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57703) Champipi válasza Ijk (#57670) üzenetére


Champipi
senior tag

Arnold edzőpartnere úgy viselkedik a videóban, mint egy jó kutya, aki követi a gazdája minden mozdulatát.

Assdak: ja, nyakból nyomás nekem is tök jól megdolgozza a válam, sőt igazából ez dolgozza meg a legjobban, de ahogy mondod is, kinyírja közben az izületet sajna.

(#57704) Zola007 válasza Jorus (#57701) üzenetére


Zola007
veterán

Eddig 1 srácot láttam aki normálisan csinálta, szép egyenletes mozdulattal
Meg is kérdeztem tőle, hogy mit-hogy lenne érdemes?
Azonban korrektül azzal kezdte, hogy ő ezt a gyakorlatot nem ajánlja, ő is csak azért végzi, mert neki nem fáj semmije tőle

jómagam nem csinálom, nagyon nem esik jól a fogás, már a fejtető magasságában érzem hogy húzza hátrafelé a vállamat. Valószínűleg kötöttebb is a vállízületem a korábbi ficam miatt
Én csak kézivel és csigás gépen csinálom, de azzal is csak a fül magasságáig engedem le.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57705) Jorus válasza Zola007 (#57704) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ajánlani én sem ajánlom senkinek, ahogy a skull crashert sem. Ugyanakkor én semmi mástól nem érzem azt a fajta durranást, feszülést, mint a nyak mögül nyomástól, vagy tricepsznél a skull crashertől. Kinek mi, ízületek terén jól állok, 18 éve nyomok nyak mögül, mégse fájt tőle semmim.
Mondjuk nekem relatíve erős a vállam, mivel ugyanannyival nyomok nyak mögül, mint 45 fokon mellezés során (110-zel most éppen), márpedig a mell azért jelentősen nagyobb izomcsoport, mint a váll elülső része. Persze az is lehet, hogy inkább a mellem gyenge. :D

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57706) mayday00 válasza Jorus (#57701) üzenetére


mayday00
őstag

Csak a gyenge embereknek fáj a válluk a nyak mögötti nyomástól :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57707) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Mai hasedzés: [link]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57708) Zola007 válasza mayday00 (#57706) üzenetére


Zola007
veterán

ez aztán egy szakmailag megalapozott és körültekintő hozzászólás volt
Ha ért volna már valamilyen vállsérülés, akkor lehet hogy nem így gondolkodnál.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57709) Dicker válasza Jorus (#57705) üzenetére


Dicker
őstag

Az a 45 fok néha elég keményen vállra adja. Én eggyel feljebb teszem a padot, és néha válledzés végén nyomok kisebb súlyokkal, amikor már nem bírja el a váll a terhelést, akkor van vége az edzésnek. Talán az egyetlen módszer, amitől keményen beég a vállam, a vetkőző oldalemeléseken kívül.

(#57710) python1


python1
veterán

A vállamat én is óvatoosan edzem. Elég gyengék,de szerencsére még az izületek nem fájnak. Egyébként nekem kényelmesebb egykezes súlyokkal edzeni,sokkal koncentráltabban tudom végrehajtani a gyakorlatokat.
Igaz cserébe nem vagyok sem erős sem pedig izmos. :DDD

(#57711) Jorus válasza Dicker (#57709) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, érezhető, amikor valamiért vállnap után melleznék, hogy 45 fokon kurvára nem akaródzik menni. :)
Dropset-ben oldalemelés büntet - ott van a kezedben a kis piszlicsáré vas, és ordítva próbálsz bele még két repet belesajtolni. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57712) Gergosz2 válasza Miamiquake (#57707) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez már annyira szakállas videó mint amennyire a faszi a videón :D ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#57713) Assdak válasza Dicker (#57709) üzenetére


Assdak
őstag

Feljebb? Akkor még inkább vállra megy nem? Én inkább 30 fokra rakom.
Nyak mögül nyomásnál sokan ott basszák el, hogy nem ülnek bele normálisan. Ha ferde a hát, és a csipő nincs rendesen betámasztva, akkor fordul elő, hogy megy hátra a kar/váll/könyök.

[ Szerkesztve ]

(#57714) Yeffy válasza BÁ Nutrition (#57702) üzenetére


Yeffy
veterán

ja ezen voltál?

óóó, hogy ****** ;]

ja, már kint vagy, igaz.

nagy példakép ő is

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57715) barisj


barisj
aktív tag

Na megjottek a myprotein gogszok,de sajnos melo miatt leghamarabb csak hetfon tudom szetosztani. Amint hazaerek mindenkire rairok ezzel kapcsolatban. :R

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#57716) Zoo123 válasza barisj (#57715) üzenetére


Zoo123
senior tag

Pedig ha ma megiszod az összes fehérjét holnapra tuti izmos leszel! :D

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#57717) Ijk válasza Dicker (#57709) üzenetére


Ijk
nagyúr

Vagy fél évig 45-ös rudas nyomással kezdtem a válledzést, mire felvilágosítottak hogy az mell. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57718) python1


python1
veterán

Váll megvót. :K Atta!
Erősebb ma se lettem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#57719) Tenken


Tenken
őstag

Halolaj témában találtam. Igaz, hogy június 30. van szavatosságnak bevallottan, de ez akkor sem pénz érte szerintem. (Amúgy nem tudom miért fordították nálunk a "best before"-t "fogyaszthatóságnak". Van árnyalatnyi különbség a jelentések közt...)

Lysi Tőkehalmáj olaj 3x240 ml: 1990 Ft

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57720) Silverr válasza BÁ Nutrition (#57699) üzenetére


Silverr
aktív tag

Egy évet az ő termében edzettem :) Emlékszem először mikor beléptem és megláttam a pult mögött, mondom te jó ég :DDD Tényleg durva méretei vannak és nincs is nagyon bezsirosodva :K

(#57721) Zola007 válasza Silverr (#57720) üzenetére


Zola007
veterán

Én még csak videón láttam, ugye ott nem tűnt nagyobbnak mint a többi óriás

De most hogy említettétek, rákerestem
Atyaég, a felesége biztos nem spórol a rakott krumplin meg a pörköltön :Y

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57722) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Patik,

Van valakinek Clenbuterollal tapasztalata? Illetve, hogy hol lehet beszerezni? ( ;] )

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#57723) Dexar007 válasza Zola007 (#57721) üzenetére


Dexar007
veterán

1000x inkább Krisztiányó formája. :K

Give me your cum,bull!

(#57724) Silverr válasza Zola007 (#57721) üzenetére


Silverr
aktív tag

Az asszony is nyomja rendesen, sokszor egy időben edzettünk :)

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#57725) mayday00 válasza Zola007 (#57721) üzenetére


mayday00
őstag

Erről még a golyók is lepattannának :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57726) Tamoo válasza Dexar007 (#57723) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mintha választhatnál. ;]

(#57727) Dexar007 válasza Tamoo (#57726) üzenetére


Dexar007
veterán

Kizárásos alapon csak. :DDD

Give me your cum,bull!

(#57728) Yeffy válasza Zola007 (#57721) üzenetére


Yeffy
veterán

hát rajta nem :D
:R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57729) mayday00


mayday00
őstag

nem tudom, hogy a kreaintól van e vagy a zabtól de egész nap durrantok.. :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57730) Silverr válasza mayday00 (#57729) üzenetére


Silverr
aktív tag

A zabtól meg a kreatintól :K :DD

(#57731) Tamoo válasza mayday00 (#57729) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#57732) Zola007 válasza Dexar007 (#57723) üzenetére


Zola007
veterán

Nem mondtam hogy tetszik, de tiszteletet parancsoló, az tény :)

(#57724) Silverr : nekem már sok a szín meg a flitter :N
azt hiszem nem kérdés ki szokott felül lenni

(#57729) mayday00: nekem a lencsefőzelék az anti-szociális ételem :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57733) Ijk válasza mayday00 (#57729) üzenetére


Ijk
nagyúr

Addig örülj amíg eleresztheted. ;]
Én bármit eszek felfújódok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57734) Zola007 válasza Ijk (#57733) üzenetére


Zola007
veterán

viccet félretéve nem lehet az alábbiak közül valamelyik?:
- mindig kaja után iszol, közben nem
- kapkodva eszel
- túlzott fehérjebevitel
- széklet sárgás vagy vannak benne emésztetlen darabok

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57735) rwin5 válasza Zola007 (#57734) üzenetére


rwin5
őstag

illetve kox* ;]

(#57736) Zola007 válasza rwin5 (#57735) üzenetére


Zola007
veterán

ne legyé' már ilyen köcsög rosszmájú ;]

nekem rengeteget javított például a helyzeten az hogy leszoktam az állva / telefonálás közben / buszmegállóban 3 perc alatt betolom kajálásról és szánok rá 10 percet, hogy ülve, normálisan bekanalazzam és megrágjam az ételt
Kukoricát is nagyrészt elhagytam, az volt még olyan, hogy egyszer unalmamban megszámoltam és 1 óra alatt 25-t durrantottam egy 20 dekás kukoricakonzerves ebéd utáni estén :K
nem volt épp csajozós a légkör :DDD

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57737) FollowTheORI válasza Zola007 (#57734) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez jó út, a gáz fejlődés az mindig emésztési probléma miatt van. :)

Szóval vagy valamit nem tudsz emészteni, vagy olyan mixet csináltál amit nem tudsz abban a kombinációban emészteni ezért rohad/erjed nem pedig felszívódik/emésztődik vagy gyorsan tovább halad.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57738) Ijk válasza Zola007 (#57734) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gyerek koromban is fújódtam, pedig akkor még nem is kogszoltam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57739) Zola007 válasza Ijk (#57738) üzenetére


Zola007
veterán

akkor lehet hogy érdemes lenne benézned egyszer a gasztroenterológiára, mert az nem normális hogy minden felfúj
pár egyszerű vizsgálatból lehet hogy kiderülne, hogy valami alapélelmiszerre vagy allergiás vagy nem megfelelő az enzimfunkció és egy vénynélküli gyógyszerrel megoldódna a problémád.

még egy bogyó meg már nem sokat számítana a koksz mellé :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57740) Ijk válasza Zola007 (#57739) üzenetére


Ijk
nagyúr

Felfújódok a zöldségtől, a zsíroktól, a cukortól, tejcukortól, vörös hústól, fehér hústól, gyümölcsöktől, kávétól. A víztől nem. ;]
Olyan mint amikor régen elmentem allergiatesztre. Csak a gombákra lett 3+, mivel a többi mind max lett, azt mondta a doki hogy ilyet még nem is látott. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57741) Dexar007 válasza Ijk (#57740) üzenetére


Dexar007
veterán

Szajtek vitamin se segit?

Give me your cum,bull!

(#57742) Ijk válasza Dexar007 (#57741) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nemtudom, azóta nem voltam allergiateszten.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57743) stickrs válasza Zola007 (#57721) üzenetére


stickrs
senior tag

jaja, elég komoly húúsmennyiség van rajta, pár hónapja voltam nézni egy versenyt újvidéken, és ő volt az egyik bíró.. nagy tank.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57744) Dexar007 válasza stickrs (#57743) üzenetére


Dexar007
veterán

Errol eszembejutott ez.: Ennyit a tankokrol ;]

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#57745) Woodslave


Woodslave
nagyúr

láttam Janesz képét a face-n. Vmi ilyen szöveggel: 85 kg malacjelmezt ledobom októberig.. (olyan forma amit én 16 hét kőkemény koxolással se érnék el) Egy komment: grat mennyi idő alatt érted el ezt a szép eredmény? Erre a válasz: ez a malacforma :C :O :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57746) shteer válasza Tenken (#57719) üzenetére


shteer
titán

Idd meg huzora, akkor tuti nem romlik meg :)

..szerintem jónak tűnik

(#57747) stickrs válasza Dexar007 (#57744) üzenetére


stickrs
senior tag

tippelhetsz ki keresett többet aznap éjjel ;]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57748) Zola007 válasza Dexar007 (#57744) üzenetére


Zola007
veterán

jó, nem egy kategória. :N
Bob Sapp már jó ideje csak ilyen díszbölény, de épp azért mennek el sokan megnézni és ő bizony ezzel durván 40 ezer dollárt keres meccsenként
Évi 1 millió meg van neki tisztán, ezt ő maga nyilatkozta egy interjúban

Annyi pénzért én lefeküdnék az első ütésre és a következő meccsig úgy maradnék :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57749) Silverr válasza Zola007 (#57732) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ervin szokott felül lenni, nézd csak meg ;) :DDD

[videó]

(#57750) Zola007 válasza Silverr (#57749) üzenetére


Zola007
veterán

még a végén kiderül, hogy Ervin főz meg mosogat is otthon :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.