Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) BÁ Nutrition válasza rwin5 (#56746) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

boozy-e vagy? :F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56752) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

:DDD

Ma estére akkor két kép:

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56753) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Hali!

Én is csinálom már 1,5-2 hónapja a kondit, majd később írok róla pár sort...
Az lenne a kérdésem, hogy fentebb említette barisj kolléga, hogy rendel myproteinről.
Scitec JX Complex-et és Mega Daily One-t szedek. Ezeknek mik lennének a myprotein-es megfelelői?
A JX-re találtam, hogy MSM Glucosamine Chondroitin(katt)
Vitalminra: Napi vitaminjuk nincs most, de találtam Vitamin C with Bioflavonoids & Rosehip(katt) vagy Multi Vitamin Powder(katt).
Mik lennének a fent említett Scitec-es cuccoknak a Myprotein-es megfelelője?

Üdv.: grizlisandor

(#56754) venge válasza Dicker (#56747) üzenetére


venge
tag

Köszi, fater! Erre nem gondoltam!

(#56755) barisj válasza grizlisandor (#56753) üzenetére


barisj
aktív tag

Multivitaminnak Alpha Men-t szedek. Napi 2-t és elég 120napra,mindez 19.99fontért,ami 6600ft lenne.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#56756) Shadowbull


Shadowbull
addikt

Wood professzor helyett most en tennek be egy cikket, okuljatok :)

hatastalan_a_kondroitin_es_a_glukozamin

a gyengebbek kedveert: a nepszeru izuletvedokben ez a ket hatoanyag szokott lenni :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#56757) Woodslave válasza rwin5 (#56748) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi köze ennek Toldi Zsuzsihoz?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56758) Woodslave válasza Shadowbull (#56756) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most a tojáshéj membrán a menő. Nem véletlen, hogy régen az öregek szépen porrá őrölték a tojás héját és megették :Y (meg rozsdás szöget az almába, de most nem a vasbevitelről van szó :D )

/aztán lehet a tojáshéjban is ez a kondro meg msn van akkor bocs ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56759) Tenken válasza barisj (#56714) üzenetére


Tenken
őstag

-
opsz

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#56760) Zola007 válasza Woodslave (#56758) üzenetére


Zola007
veterán

a fizikai munkára fogott állatoknak (lovak) is adták nagyanyámék a kifőzött, összetört töjáshéjat
Egyébként komolyan mondom, akit érdekel a biológia, érdemes szétnézni a lovassportban
Sok mindent ott már hamarabb használtak és onnan vették át a sportolók. Pl ezek az MSM készítmények is onnan erednek, először náluk használták verseny előtti fájdalomcsillapításra
Lóbalzsam (neve nem véletlen) ,bemelegítőkrémek nagy része is onnan ered

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56761) Dexar007 válasza Zola007 (#56760) üzenetére


Dexar007
veterán

Bunny es a ló. ;]

Give me your cum,bull!

(#56762) FollowTheORI válasza Dexar007 (#56761) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ekkor még ért valamit a BBTV. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56763) _NCT válasza Dexar007 (#56761) üzenetére


_NCT
őstag

Itt még nem a táplálék kiegészítő dobozok között vigyorogva ment a scitec reklám, hanem értelmes dolgokat is mondott...

Kár hogy így elkurvult...

[ Szerkesztve ]

(#56764) BÁ Nutrition válasza Dexar007 (#56761) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most lefilmezhetné saját magát is ellenpéldának. mert ez volt 1 évig, aztán 8 év búvárruha...
a szkitek kémek meg jönnek hogy öreganyó vagyok nézzétek ez így van, cssak a szkitek :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56765) Ijk válasza BÁ Nutrition (#56764) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dehát teljesen igaz amit mond, csak most átkerült a másik halmazba. ;]
Egyébként meg olyan mint a legtöbb ember. Mindig az a legnagyobb igazság ahogy aktuálisan gondolkozik. Akkor ez volt a világképe, ma meg ugye vannak fontosabb dolgok. Bunny a filozófus. :DDD

Most belegondolva, lehet hogy én is így fogok kinézni 40 évesen.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56766) BÁ Nutrition válasza Ijk (#56765) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezért gáz ha valaki nyilvánosan fikáz másokat aztán utánna közel évtizede ugyanabba a csoportba tartozik...

bár kitárgyaltuk már többször csak a szkitek kémek mindig felhozzák

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56767) rwin5


rwin5
őstag

Jövőhéttől elkezdek kardiozni, a 2. adag kreatin felénél tartok de már nagyon szétszakadt tőle a bőröm, szerintem 5-6 kiló feljött eddig. Amúgyis kéne valami strand fazon 1 hót a balatonon töltünk haveroknál és nem akarok ilyen disznó feltömegelt testalkattal a strandon feszengeni :DD

(#56761) Dexar007: annyira tényleg nem volt durva bunny "izmosan" mint gondoltam, durvábbnak hittem anno :U

(#56768) Ijk: hát nekem ami tömeget most pluszban hozott eléggé megjelentek a striák, pedig eddig alig volt :(

(#56768) Ijk: államvizsga miatt :))

[ Szerkesztve ]

(#56768) Ijk válasza rwin5 (#56767) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudtam hogy a kreatin újabban a bőrt is felszaggatja.
Miért nem most kezdesz kardiózni? :D

De a kreatin nem tömegnövelő. :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56769) Zoo123 válasza rwin5 (#56767) üzenetére


Zoo123
senior tag

Jó neked, nekem csak a vérnyomásomat emelte meg, más hatása nem volt a kreatinnak... :(
Kapott 1 hónapot hogy bizonyítson, nem hozott látható eredményt, se erőben, se "állóképességben", úgyhogy azt hiszem leállok vele.

Maradok lifetime naturál. :D

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#56770) Woodslave válasza rwin5 (#56767) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen bőrötök van nektek ha ennyit nem hagy tágulni. Mondjuk én is "felkaptam" vagy 8 kilót (legüresebb alacsony és aránylag teli kajás közt) de semmi látszata. Csak tudnám hol van (jó a hason meg seggen kívül ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56771) Ijk válasza Woodslave (#56770) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azért mert te már nem izmosodsz olyan gyorsan, mint például mr rick.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#56772) Peddy789 válasza BÁ Nutrition (#56764) üzenetére


Peddy789
őstag

Miért szerinted csak az a normális ember aki izmos?

tudom hogy az a lényeg hogy ki a jani de gondolkozni is lehetne

szerintem buny is sokszor elmondta hogy neki már ez nem fontos, más céljai vannak az életben minthogy izmos legyen azt annyi

szerintem nem az a gáz ha valaki szarul néz ki, a gáz az, ha ezért sírni tud de tenni lusta ellene és nyafog mint egy kis kurva és/vagy közben fikáz mindenkit aki jobban néz ki hogy biztos porizmai vannak, meg hogy kokxol (a kokx az tényleg gáz de mind1 :D )

az életben vannak más célok is mint hogy vki 100kiló tömény izom legyen, és amennyi energiabefektetés kell ehez, ezzel nagyonsok más dolgot ellehet érni, nagyon fasza ha vki kurva izmos tényleg fun, de nemkéne abba a hibába esni hogy csak ezt tekintjük értéknek az éeltben

(#56773) Tamoo válasza Peddy789 (#56772) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez egy buta gyúrós topik, itt az izom az érték. ;]

(#56774) Zola007


Zola007
veterán

Én csak annyit mondok a tegnapi saját tapasztalatból, hogy
sose kezdjetek el 1 kiló lencséről főzeléket főzni 4 liternél kisebb edényben :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56775) bandus válasza Tamoo (#56773) üzenetére


bandus
veterán

meg a gdp :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#56776) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56777) rwin5 válasza Woodslave (#56770) üzenetére


rwin5
őstag

jó de én genetikailag 40 kilósra lennék kódolva örök életem végéig :D

(#56778) venge válasza Zola007 (#56776) üzenetére


venge
tag

Ez valami polcrendszer, vagymi? Nem értem, mit kell nézni! :)

(#56779) Woodslave válasza Ijk (#56771) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ez igaz :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56780) shteer válasza Ijk (#56771) üzenetére


shteer
titán

Emlekezetes kabare volt :)

..szerintem jónak tűnik

(#56781) BÁ Nutrition válasza Peddy789 (#56772) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"szerintem buny is sokszor elmondta hogy neki már ez nem fontos, más céljai vannak az életben minthogy izmos legyen azt annyi"

kit érdekel? ő megkérdezett bárkit mikor szemléltetésnek berakta videóba őket hogy milyen nyomorék gusztustalan testük van? :F

az embernek más céljai is lehetnek a testedzésen kívül :K mégis minden egyetemista egy fax szerinte, pedig jó esetben azért megy vki oda hogy a lehető legmagasabb szinten tanuljon vmilyen irányban. persze az oktatás nem ott tart hogy konkrét gyakorlati tudást szerezzél, így sokukat lehet fikázni még pár évig mire az életben is belejönnek.. de ez más téma megint

de nem feltétlen fikázom a bunit minden esetben. sok dolog van olyan is amivel egyetértek. pl pont a mostani bbrádióban is volt több ilyen téma. body vs erőemelő versenyek bonyolítása, népbutítás, birka krisztián stb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56782) Zola007 válasza venge (#56778) üzenetére


Zola007
veterán

az állványokat viheted ;)

amúgy meg elqrtam a linkelést :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56783) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#56782) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

túl izmos ez a férfinő, fújj ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56784) FollowTheORI válasza Zola007 (#56782) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Fake!!! ;]

(#56776) Zola007

Ez viszont... hmmm... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56785) PowerBuldog válasza venge (#56778) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Polc hát, pakolnám. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#56786) Zola007


Zola007
veterán

valaki használ itt borsófehérjét?

#56784) NetTom: akkor ez is tetszeni fog: [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56787) xcds válasza rwin5 (#56767) üzenetére


xcds
őstag

Én is jól reagálok a kreatinra. 10 nap és már érezhető-látható. De a hasamon is sajnos. Hiába, semmi sincs ingyen. :O :DDD

(#56788) FollowTheORI válasza Zola007 (#56786) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Annyira nem... inkább tízszer az atléta csaj. :D

Mit akarsz a borsóval? Falra hányni? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56789) Zola007 válasza FollowTheORI (#56788) üzenetére


Zola007
veterán

na jó, megegyeztünk ;)

napközbenire
Vettem builderről ilyen MHN Fusiont, de az magában olyan mint egy romlott puding. Nem az íze, csak habzik mint a veszett fene és nem is oldódik rendesen
Viszont megpróbáltam WPP-vel keverni, azzal semmi habzás, jól oldódik és az íze sem rossz, de nem akarok napközben savót inni, csak edzés után
Myproteines borsót kipróbálnám

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56790) deniro2 válasza Peddy789 (#56772) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem az a gáz, ha valaki nem izmos, hanem az, ha mikor jó formában van szarrá oltja az átlagembert, aztán mikor leereszt, akkor meg jön a pálfordulás és egyből indokolhatóvá válik a szar forma... :U
Ráadásul a nyúl még így is olt mindenkit, mert az ő búvárruhája természetesen direkt van teleszarva, másé meg azért, mert gyökér... :D

(#56791) Woodslave válasza Zola007 (#56782) üzenetére


Woodslave
nagyúr

b+ :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#56792) FollowTheORI válasza Zola007 (#56789) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Napközbenire vegyél komplexeket... amibe van lassú is keverve... casein meg ilyesmi.

A borsó szerintem erre nem megoldás.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56793) Zola007 válasza FollowTheORI (#56792) üzenetére


Zola007
veterán

Eddig skynetes four start ittam, de màr majd 7000 egy kilò, ebből meg a fele
Wpp-vel keverve is megàll 4500 ban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#56794) barisj


barisj
aktív tag

Valaki bevállal velem felesbe egy 5kg ízesítetlen myprotkó fehérjét? 15500/2= 7750ft lenne a 2,5kg

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#56795) brownus válasza barisj (#56794) üzenetére


brownus
veterán

csábító ajánlat, de még tele vagyok vagyis a zsákom fehérjével

:D

ez a csaj meg:d nemtom mit akart :d

(#56796) Polacheck válasza FollowTheORI (#56792) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Tényleg van értelme hobbiszinten ezen pörögni, hogy milyen felszívódása van a fehérjének :F

less qq more pewpew!

(#56797) Tamoo válasza Polacheck (#56796) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:N :D

(#56798) FollowTheORI válasza Polacheck (#56796) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Óriási nincs nyilván... erre inkább úgy tekintek én mint pl a szőlőcukorra. Mármint a gyors whey izolátumokra meg hasonlóakra. Eszel napközben szőlőcukrot? Nem... :N
Nyilván akkor van értelme annak hogy egy "pillanat" alatt a véráramba kerüljön egy nagyobb dózis, ha intenzív igény van rá... ez pedig az edzés utáni visszatöltési/regenerációs időszak.

Ezen kívül meg célszerűbb egy kisebb de folyamatosabb ellátás... amit ugye a lassú ch biztosít lassú fehérjével.
Meg ugye nem leszel éhes sem hamarabb talán, mert tovább tart az egész.
Tehát aki fogyókúrázik vagy ritkán tud enni annak jobban jöhet egy lassú forrás, ami szép lassan x óráig biztosítja azt a picit ami kell... nem pedig egy nagy bomba ami felesleges napközben.

Ha kevertet veszel, akkor lesz egy kis rész ami azonnali, aztán egy közepes ami 1-2 óra, és egy lassú ami 3-4 vagy mégtöbb óra alatt szívódik fel.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56799) Tamoo válasza FollowTheORI (#56798) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ahogy nézem mindenre megvan a válaszod. ;] Izmos vagy?

Én csak Kaszanovának hiszek, mert ő izmos. :D

[ Szerkesztve ]

(#56800) FollowTheORI válasza Tamoo (#56799) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elméletileg fejben mindenképp... ;] Sokat edzem. :DDD

Izmosakra nem adok... csalnak. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.