Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57751) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#57745) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

vótmá :)

egy hete írtam kb

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57752) Zola007 válasza Woodslave (#57745) üzenetére


Zola007
veterán

dobjatok már egy public facebook linket, nem tudom ki ez a Janesz, de megnézném

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57754) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Lesz ilyen is https://www.facebook.com/lifetiltaesthetic két magyar sráccal természetesen vezényelve valami átalakítós program.

Kíváncsi leszek mit hoznak össze...

Lehet tippelni amugy kogxoln/tak e... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57755) Dicker válasza Silverr (#57749) üzenetére


Dicker
őstag

Ő futballista nem? [link] ;]

(#57756) Polacheck válasza FollowTheORI (#57754) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A lifetiltes csávó szponzorálja őket. Érdemes egyébként elolvasni a srác legújabb cikkét. Igazából nem tudom miért olvasom mindig, egyedül talán azért, hogy felbasszam magam, hogy ilyen hülyeként is lehet ezzel az egésszel pénzt keresni.

less qq more pewpew!

(#57757) FollowTheORI válasza Polacheck (#57756) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A mai világban a "birkák" irányításával sok pénzt lehet keresni szinte bármilyen területen... ;]

Ahogy a "bodyzósoknak" el lehet adni mindent ami tömeget növel csak kicsit is vagy ilyesmi, úgy a nőknek is el lehet adni sokmindent amivel fogyni lehet... ebbe beletartozik ő is.
Igaz a stílusát is kajálják... :D

Manapság menő suttyónak is lenni... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57758) deniro2 válasza G@ß! (#57753) üzenetére


deniro2
senior tag

Most biztos örül, hogy belinkelted a profilját, hiszen mindenki vágyálma egy rakás vadidegen, akinek remeg az ujja az ismerősnek jelölöm gombon... :U

(#57759) Zola007 válasza FollowTheORI (#57757) üzenetére


Zola007
veterán

Ahogy mondani szokták: amíg szar van, verèb is van

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57760) xcds válasza deniro2 (#57758) üzenetére


xcds
őstag

Hát a legtöbb képen még azt se mondanám biztosra, hogy testépítéssel foglalkozik. A pózolós kép az viszont jó.
A Dicker izmosabb sokkal. :DDD

(#57761) deniro2 válasza xcds (#57760) üzenetére


deniro2
senior tag

Gondolom most viccelsz... :) :F
Ja, Dicker nehezebb vagy 40 kilóval, magasabb 10-15 centivel, meg annyi cucc van benne, hogy Janesz kb. 10 évig pótolhatná zsinórban... ;]
A srácnak már 7 éve, 73 kilósan volt 43-as karja, 10% körüli tzs-vel, naturálban... Most 85 kilósan hozza az 50-es kart... Átlagos kis szar, igazad van, nyilván tudsz mutatni számtalan hasonlót... :D

(#57762) Ijk válasza FollowTheORI (#57754) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aesthetic = Koxos, önimádó hülyegyerekek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57763) Woodslave válasza deniro2 (#57761) üzenetére


Woodslave
nagyúr

emlékszem milyen jó kis vitája volt God-al amikor megjelent a fórumon (2005-ben :Y asszem) és benyögte hogy 73 kiló. Aztán rakott egy képet én nem volt több kérdés :D

na kár volt felhoznom újra (tudom Bá hogy említetted, de akkor nem néztem meg)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57764) venge


venge
tag

Nem hiszem el!
Mi a lófaxért fáj a vállam? Kedden este voltam utoljára edzeni, akkor is melleztem. Tegnap délután minden ok nélkül elkezdett szúrni a jobb vállam. Egy bizonyos ponton olyan fájdalom nyilal belé, hogy szabályosan hányingerem lesz! Nem tudok menni edzeni! :O Kenegetem Fastum géllel, szedem ezt az öt szemből álló izületvédőt, de már nagyon hiányzik az edzés!

Mindegy... átmegyek Szegedre, megnézem Godék, hogyan bohóckodnak!

(#57765) S e t h válasza Zola007 (#57721) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az egészsége már meg is sínyli rendesen, panaszkodott korábban videóban, már nem emlékszem pontosan, hogy izületek vagy vérnyomás, de nem sokat adott már magának versenyszerűleg, mert kikészült.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57766) S e t h válasza God Vazzeg (#57675) üzenetére


S e t h
nagyúr

Na ez egy érdekes dolog, én nagyjából kihagytam két hónapot, csak némi szinten tartás volt és a vállam úgy lesérült, hogy arra évek óta sem volt példa.
A fekvenyomás és a mellről nyomás tiszta kín volt, gondoltam egyet, most elkezdtem nyak mögül nyomni és kezd helyrejönni a vállam.
Viszont azt csak megerősíteni tudom, ha vki komoly éveket sportolt nehéz súlyokkal, akkor utána már halálig ne hagyja abba, mert ha csak pihen pár hónapot, csőstül jön elő az itt is meg ott is fáj szindróma.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#57767) python1 válasza S e t h (#57766) üzenetére


python1
veterán

Evvel egyetértek! Én is valami ilyesmit vettem észre. Egyszerűen a váll-könyök izületeim nem bírták az edzést.
Viszont nekem a fekvenyomás erősített rajta a legtöbbet.

(#57768) venge


venge
tag

Én is úgy döntöttem, hogy nem buziskodok, lemegyek edzeni! És azért is vállra! Majd megmutatom neki, hogy ki az úr!

(#57769) python1 válasza venge (#57768) üzenetére


python1
veterán

Na ez már,hozzáállás! :C
Én is ráfogtam mindenre,hogy már 40-év felett már ilyen,de nem. Szerencsére több volt bennem az akaraterő mint a kifogások.

(#57770) venge válasza venge (#57768) üzenetére


venge
tag

Azután átmegyek Szegedre az erőemelő bajnokságra és készítek egy pár lesifotót Godról! (Amit természetesen felteszek ide :K )

(#57771) Zola007 válasza venge (#57764) üzenetére


Zola007
veterán

Ha ez számít valamit empatikus jelleggel, akkor nekem tegnap este a csípőmnél kezdett el fájni a külső tárogató izom fene tudja miért, lefekvés előtt ráállni alig tudtam

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57772) venge válasza Zola007 (#57771) üzenetére


venge
tag

Ilyen ez az öregség! ;]

(#57773) Woodslave


Woodslave
nagyúr

sok vén xar :( ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57774) Zola007 válasza Woodslave (#57773) üzenetére


Zola007
veterán

jó ha megérjük egyáltalán hogy vén szarok legyünk...
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57775) Rabbitf_24 válasza Zola007 (#57774) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ő a mikulás nem? ;] ;]

(#57776) BÁ Nutrition válasza xcds (#57760) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

gratulálok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57777) corres78 válasza Rabbitf_24 (#57775) üzenetére


corres78
tag

Tartania kell a lépést a korral! Manapság már szűkebbek a kémények! :DDD

(#57778) python1 válasza corres78 (#57777) üzenetére


python1
veterán

Szezonban több a tzs%. :DDD

(#57779) Zola007 válasza python1 (#57778) üzenetére


Zola007
veterán

Minden egyes házban benyomnál egy sütit, neked is vége lenne a diétának :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57780) python1 válasza Zola007 (#57779) üzenetére


python1
veterán

Na az már biztos! :K

(#57781) Ijk válasza Rabbitf_24 (#57775) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ő nem a mikulás hanem Tamoo.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57782) Tamoo válasza Ijk (#57781) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kiegyeznék az izomtömegével. :DDD

(#57783) Ijk válasza Tamoo (#57782) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezt a formát már hozod: ;]

De egy kis stana scitec teszto fokozó és 1 hónap múlva ilyen leszel. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57784) Ijk


Ijk
nagyúr

Múltkor kimentem a dechatlonba, de csak feszülős buzitrikók voltak.
Valami ilyesmit keresek (amiben úgy nézek ki ;] ), de mondjuk 2-3k-ért.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57785) Rabbitf_24 válasza Ijk (#57783) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

;] ;]

(#57786) Recon666


Recon666
Közösségépítő

8 hó-s forma (kar 38,3cm hidegen, súly ~83kg, fekvenyomásmax: 100kg), tápkieg 2 hónapja nuku, köv héttől lesz egy kreatinfeltöltés. :)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#57787) Dexar007


Dexar007
veterán

Kerdezek valami okosat.:
Szerintetek mindegy milyen idozitessel viszi be az ember a kajat? Teszem azt napi szinten meg kell enni 400g hust 250g rizst es 400g zoldseget. Na most ha nekem ugy lenne kedvem bevinni az anyagot,hogy a hust egyben reggel , a rizst del-delutan, a zöldseget pedig szinten egyben este majonezzel,akkor itt elmehet a Mr.O?

Give me your cum,bull!

(#57788) python1 válasza Dexar007 (#57787) üzenetére


python1
veterán

Szerintem a húst/rizst legalább 2 étkezésben kellene. Mondjuk délelőtt az első adagot,délután meg a másodikat. Zöldség este ok.

(#57789) Zola007 válasza Dexar007 (#57787) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt honnan màsoltad be?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57790) Tenken válasza Dexar007 (#57787) üzenetére


Tenken
őstag

Amennyire én tudom ilyet nem érdemes, mert ennél bonyolultabb a hardver. CH-t dél körül meg edzés után jó enni. P-t szintén edzés után, meg amennyire lehet szétosztva, mert egyszerre kb 20-30g-nél többet nem képes szintetizálni a szervezeted. F-et, meg minél távolabb a CH-tól, meg szétosztva. (Meg jobb lenne inkább aza tőkehalmáj olaj lenne amit linkeltem korábban, mint majonéz. :P )

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57791) Woodslave válasza Dexar007 (#57787) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van aki szerint másodlagos, lényeg hogy meglegyen. Mondjuk a cbl is arra épül, hogy egyik makrót bizonyos időpontban eszel (és nem délben :D )
mondjuk a fehérjét sztem is érdemesebb lenne 30 grammos max adagokban

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57792) xcds válasza deniro2 (#57761) üzenetére


xcds
őstag

Nem tehetek róla, hogy nem úgy néz ki, mint ahogy be lett harangozva. Ettől még biztos sokkal izmosabb, mitn a topik átlag, de hát na, ufóról volt szó... De írtam is, ahol pózol, ott hibátlanul néz ki. Ismerőseim között nekem is van, aki legalább ennyire izmos. 85 kilósan 50-es kar meg aránytalanul nagy, igaz, ebben a sportban nem hátrány.

(#57793) Dexar007 válasza Zola007 (#57789) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez az en agyszulemenyem. Meguntam napi 5x6x enni.

Give me your cum,bull!

(#57794) Ijk válasza Dexar007 (#57793) üzenetére


Ijk
nagyúr

Napi 6x és 1x húsevés közt is van ám élet. :U
Ami húst egyszerre meg tudsz enni attól nem leszel izmos. Én olyan 35-40 dekát tudok egyben letolni, az meg 50 kilós embernek elég.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57795) deniro2 válasza Dexar007 (#57793) üzenetére


deniro2
senior tag

és miért nem eszel 3x rendesen :F

(#57796) Tenken válasza Dexar007 (#57793) üzenetére


Tenken
őstag

Én felosztom a pipszit ebédre 2x100-120g-ra, meg mondjuk uzsonna tájt bedobok egy shake-t valami slow-osabb ch-val /zabpehely v. tk.liszt/. Ezen kívül még 1-1 kaja van este meg reggel, de azt meg már nem nagy művészet összehozni. Ez így nem olyan sok idő szerintem.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57797) python1 válasza Dexar007 (#57793) üzenetére


python1
veterán

Érdekes még régen,kb 20-évvel ezelőtt nem foglalkoztam ennyit az étkezéssel,húst-hússal ettem. Na jó annyit,hogy legalább 4x egyek,viszont az edzéseket azt szigorúan vettem. Érdekes akkoriban jött az izom rendesen most,hogy golyózom az étkezést nem nagyon jövöget. Pedig edzem rendesen. :F

[ Szerkesztve ]

(#57798) Dexar007 válasza deniro2 (#57795) üzenetére


Dexar007
veterán

Mert az lenyegeben az lenne amit irtam.Reggel zab+feherje-- ez 4 oran keresztul adja az energiat. Utana jonne a hus valamennyi rizzsel,majd meg egyszer, este pedig egyben a zoldseg.
Viszont a szervezetem nem tudna szintetizalni ezt a nagy mennyiseget egyben, mint ahogy az elobb olvashattuk. :(

Give me your cum,bull!

(#57799) deniro2 válasza python1 (#57797) üzenetére


deniro2
senior tag

lehet 20 évvel idősebb vagy...

(#57800) python1 válasza deniro2 (#57799) üzenetére


python1
veterán

Valöszînű,viszont regeneráció az rendben van,még szerencsére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.