Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) userxy válasza Zola007 (#57950) üzenetére


userxy
őstag

Ez faszság szerintem :D

A 76 kilómmal ektoként van 17-es csuklóm :D

Bá-nak meg a 100+ kilójával meg 17,5 :D ő nem tom szerintem endo. :D

Akkor ebből mire lehet következtetni?

Arra,hogy semmit se jelent :D

(#57952) FollowTheORI válasza mayday00 (#57927) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kérdés elhízott vagy e vagy sem?

Jársz e jól felszerelt terembe?

Ha az elsőre a válasz igen, akkor előbb fogyj le diétával és egyéb intenzívebb mozgással... persze itt is függ mit tudsz csinálni, mennyire vagy túlsúlyos. Lehet eleinte séta és erős diéta is elég. Sőt.

Ha nem, akkor jön a 2. kérdés... ha igen, akkor a legtöbb teremben van gép amin tudsz ellensúlyos segítséggel húzodzkodni és tolodzkodni a testsúlyod bizonyos részével.
Kezd el csinálni és szép lassan fejlődni fogsz. Ügyelj a helyes lassú normális végrehajtásra. Ne kapkodj és ne rángasd magad, és menj végig a teljes mozgástartományon. :)

Ha nem jársz terembe akkor pedig igen, marad az hogy fogsz egy széket és annak a segítségével először próbálod megtartani és lassan leereszteni magad kezdetben... majd jöhet az hogy a szék segítségével próbálód meg felhúzni magad, ha elakadsz akkor lábbal egy nagyon picit megtolod magad a székről.
És szép lassan erősödsz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57953) Woodslave válasza Zola007 (#57950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

felmerült bennem valami a táplálkozással, makro elosztással kapcsolatban, talán te tudsz értelmes választ adni.

Nem kifejezetten, de eléggé híve vagyok ennek a cbl-nek, meg családi kajálás miatt (ahogy sokaknál az esti a főétkezés) úgymond igyekszem megspórolni a napközbeni kalóriákat, praktikusan a ch-t, ha már valaki írt erről is egy könyvet talán nem akkora hülyeség :D

Tehát reggel tojás, bacon, ebéd csirke-zöldség (ma paradicsom, de ide befigyel a mexikói köret, de ch tartalma 15 gramm alatti).
De az nem áll fenn, hogy ch hiányában az éppen aktuális energiaigényt esetleg a táplálkozással bevitt fehérjéből elégíti ki a szervezetem és mondjuk izomépítésre nem marad (sarkítom kicsit). Azaz jobban járnék ha reggelire ennék még 50 gramm zabot, ebédre meg némi rizst.. Hiányát nem érzem és a közérzetem is jobb ch nélkül, de...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57954) userxy válasza Woodslave (#57953) üzenetére


userxy
őstag

Szerintem túl van ezen a szinten bonyolítva a kajálás.

Egyik haver esküszik a 6 kajálásra.
Másik haver 8 órás ablakba kajál és nagyon jól bevállt hogy csak délutántól eszik 8 órában.
Én meg pont leszarom amikor jól esik csak legyen meg a napi adag.
És érdekes mód mindegyikünk fejlődik és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#57955) Woodslave válasza userxy (#57954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja azért kérdeztem olyan akitől értelmes választ vártam :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57956) eddie17 válasza userxy (#57941) üzenetére


eddie17
addikt

Ja igaz, mondjuk én diétába vagyok, nekem már a sima túró is megváltás. :)

(#57957) userxy válasza Woodslave (#57955) üzenetére


userxy
őstag

A te fejlődésed sem ezen fog múlni ;] ahhoz több kell ;]

(#57958) Woodslave válasza userxy (#57957) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha azt akarom tudni hogyan fejlődjek, vagy hogy legyen 6% tzs-om tömegeléskor feltétlenül téged kérdezlek :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57959) brownus válasza Assdak (#57924) üzenetére


brownus
veterán

+ fokhagyma, kis mustár és olívabogyó olaj

ja, mehet bele egy kis só, és vegyes őrölt bors is

[ Szerkesztve ]

(#57960) corres78 válasza Tenken (#57947) üzenetére


corres78
tag

A bal csuklóm 187 mm, jobb 184 mm. A hüvelyk és a mutatóujjam könnyen összeér, ha átfogom.

(#57961) .Szaki. válasza kristof_ (#57912) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia, megnéztem az általad említett helyet és tökéletesnek tűnik, köszönöm szépen a segítséged! :R

(#57962) shteer válasza barisj (#57946) üzenetére


shteer
titán

jól látom, hogy most csak 10%-ot lehet discount code-dal elérni?

..szerintem jónak tűnik

(#57963) smallmer


smallmer
őstag

sziasztok,
srácok lenne hozzátok egy kérdésem.
próbáltam már a pow3rd, attack edzés előtti porokat. egyiknél sem éreztem semmit.
azután váltottam hot bloodra. elsőnél mint a bika úgy ment minden. lüktettem . mentek a súlyok ... kb 1 óra alatt olyat edzettem mint még soha.
azóta megint az van hogy a hot bloodot megiszom és semmit nem érzek. van valami tanácsotok??

(#57964) Dexar007 válasza smallmer (#57963) üzenetére


Dexar007
veterán

Kave.
Ne szedjel ilyen porokat. :(

Give me your cum,bull!

(#57965) FollowTheORI válasza smallmer (#57963) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kogx... ;]

Amugy meg mi a ráknak ilyesmi? :B

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57966) Zola007 válasza userxy (#57951) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem 86 kilohoz van 16.5es csuklóm, pedig extrém endomorf vagyok
57953) Woodslave: Most telorol vagyok, de ha hazaertem akkor valsdzolok rendesen

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57967) kristof_ válasza .Szaki. (#57961) üzenetére


kristof_
tag

Örülök, hogy segíthettem. Nagyon nehéz sajnos jó termet találni, aminek még az ára is barátságos.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#57968) Gergosz2 válasza smallmer (#57963) üzenetére


Gergosz2
veterán

tényleg hagyd a p*csába az ilyet. Edzés előtt dobj be egy-két koffein tabit helyette.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#57969) Tenken válasza Zola007 (#57966) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem elsősorban nem az ekto-endo forma miatt számít a csukló -ezt a részét én nem is tudtam. Nekem az a megfigyelésem, hogy ez egy baromi nehezen -ha egyáltalán igen- változó testrész. Inkább, mint indikátor érdemes figyelembe venni. Akinek vastagabb az genetikusan atletikusabb alkatot sejtet. Persze ez önmagában semmit nem jelent, de nekem ez a megfigyelésem. Kollégának kétségtelenül vannak genetikai adottságai a gyors növekedéshez (akár érdemben említhető koszt nélkül is). Ezért kérdeztem...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57970) deniro2 válasza Zola007 (#57966) üzenetére


deniro2
senior tag

Volt már erről jópár vita itt és abban maradtunk, hogy bár ennek a sportnak a szempontjából az anyagcsere sebessége és -mondjuk úgy- orientációja az elsődleges szempont, de a különböző testalkatoknak ettől még vannak egyéb jellemzői is, mint pl. a csontozat. Mivel a legtöbb ember kevert tipusba tartozik, eleve értelmetlen egy bizonyos tulajdonság alapján besorolni akármelyik testalkathoz.
Ijk pl. azt hiszi magáról, hogy ektomorf, mert nincsenek vastag csontjai, holott 250-300g ch-val tömegel és 5 kilós gyakorlatokkal is izmosodik, mint a veszedelem... ;] :)

(#57971) deniro2 válasza Tenken (#57969) üzenetére


deniro2
senior tag

Nameg akinek vastag a csuklója, annak vastagok a csontjai általában is és ugyanannyi izommal máris jóval nagyobb, mint a galambcsontúak,,, ;)

(#57972) barisj válasza shteer (#57962) üzenetére


barisj
aktív tag

Hol látsz te olyat?:D Szerintem minket amúgy sem érint,de azért megkérdem lacit.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#57973) shteer válasza barisj (#57972) üzenetére


shteer
titán

(#57974) Ijk válasza deniro2 (#57970) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem hiszem hogy ekto vagyok, hanem tudom. ;]
Az a baj hogy edzések kívül szinte nem mozgok így nincs nagy energiaigényem, meg a tökmagzabálás sem segíti elő a szálkásodást. Kénytelen leszek aerobozni, szombaton 104kg-ot mutatott a mérleg. Mondjuk mostanában volt némi félrekajálás a szülinapozások miatt. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57975) rwin5 válasza kristof_ (#57912) üzenetére


rwin5
őstag

mennyire korrekt ez a megfogalmazás.. egyébként nem védeni akarom őket de ez bőrszíntől független szerintem a magyarok közt is jelen van eléggé.. ma is úgy voltam már megcsapom az egyik 70 kilós anorex alkatú feketére szolizott pávacsírát.. egyre jobban ez van jelen a mi termünkben (is) az öregebb normálisabb generáció/gyúrós meg többségében áttért arra, hogy lemegy reggel 5-re és velük ritkán találkozom

(#57976) Assdak


Assdak
őstag

Hát köszi a válaszokat a túrós témára :DDD
Szóval, vagy basszam telibe cukorral ( lekvár, danone, alma, stb ) vagy csináljak belőle körözöttet =D
Tejet nem iszok.

(#57977) Dexar007 válasza Ijk (#57974) üzenetére


Dexar007
veterán

Hat..legalabb izmos vagy. ;]

Give me your cum,bull!

(#57978) deniro2 válasza Ijk (#57974) üzenetére


deniro2
senior tag

Jó nagy türhó lettél te is... ;] Innen már érdekes lenne, hogy egy 10% tzs hogy mutatna...

(#57979) barisj válasza shteer (#57973) üzenetére


barisj
aktív tag

Félreérted,lacnak folyamatos -15% kedvezménye van,mert törzsvásárló :D Így ránk az akciók nem vonatkoznak,mert a 2 nem összevonható :) Szóval mindig -15%-al rendelhetünk. Napokban készülünk 1 rendelésre,akinek kell valami írjon! :)

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#57980) barisj válasza Ijk (#57974) üzenetére


barisj
aktív tag

104kg-val mégis,hogy a p.csába lennél te ekto?:D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#57981) Woodslave válasza barisj (#57980) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha 3 méter magas ;] :C

Ijk: 40-es kar az mennyi valójában? :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57982) corres78 válasza barisj (#57980) üzenetére


corres78
tag

Ha minimum 190 cm magas, akkor lehet! :K

(#57983) Unsign válasza .Szaki. (#57926) üzenetére


Unsign
tag

Prima az Újhegyi CBA-nal. Kulturált terem, nem fognak kinezni.
Mod: hétköznap délutánonként nem tudom mi megy ott :)

[ Szerkesztve ]

(#57984) barisj válasza corres78 (#57982) üzenetére


barisj
aktív tag

Az attól függ mennyivel tömegel.

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#57985) Ijk válasza Woodslave (#57981) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lemértem most, hogy mindenki lenyugodjon a picsába. ;]

Szerintem ti még nem láttatok mezomorfot, ha odaállna mellém ugyanekkora súllyal, elvesznék mellette.
corres78: 187 vagyok, úgyhogy majdnem talált.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57986) Woodslave válasza Ijk (#57985) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K na ez már azért hihetőbb :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57987) python1 válasza Ijk (#57985) üzenetére


python1
veterán

Arányaiban én is kb ezt a formát hozom. :)
Nekem,heti 2-nap futás aztán ég a zsîr rendesen.

Viszont azt nem értem,hogy ha váll edzést csinálok,utána miért nem tudok már semmire edzeni.egyszerűen nincs már energi. Ne gyertek most azzal,hogy mert öreg vagyok. :N

[ Szerkesztve ]

(#57988) corres78 válasza Ijk (#57985) üzenetére


corres78
tag

Honnan tudjuk, hogy nincs becsúsztatva valami a karod túloldalán? :)) Alapból ekkora vagy bepumpáltad mérés előtt?
Nekem ugyanígy mérve 41-es a 83,8 kilómhoz (178 cm vagyok). (Nem kérkedés! Csak infó! ;) )

(#57989) Ijk válasza python1 (#57987) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt hittem hirtelen hogy heti 2 nap futással, mert akkor abbahagyom az egészet. ;]

corres78: Ezt most mértem hidegen. Terembe nem hordok mérőszalagot. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57990) python1 válasza Ijk (#57989) üzenetére


python1
veterán

:DD
Heti kétszer megyek futni. :P

(#57991) venge


venge
tag

Túl vagyok az első héten, ami a CBL diétát illeti.
Tapasztalatok: 99-100 kilóról lementem 96-ra.
Erőben úgy érzem, nem sokat veszítettem! A kecskeméti zsiványokkal (God-ékkal) verseny után ott maradtunk egy kis közös edzésre. Van erő a fúkban, 150 kilót pattogtattak a mellkasukon, én 130 kilóig tartottam velük a lépést, ebbe toltam hármat, de innen a következő lépés volt a 150. Ennek már nem mertem nekiugrani!
Szombatig odafigyeltem ilyen módon a kajára, viszont vasárnap tartottam egy csaló napot, ettem egy kis vásárhelyi aratólevest (babgulyás sonkával, savanyított káposztával), friss kenyérrel. Ma ismét odafigyeltem, paradicsomos szardíniát ettem, csirkemell sonkát, paradicsomot, uborkát. De úgy kopogott a szemem egész nap, hogy alig hallottam a saját hangomat!

(#57992) shteer válasza python1 (#57987) üzenetére


shteer
titán

Vén vagy :)

..szerintem jónak tűnik

(#57993) corres78 válasza Ijk (#57989) üzenetére


corres78
tag

Fejpántnak is jó. :)
Erős a formád, szimmetria, arányok is rendben vannak. :R
10% tzs-vel nagyot villantanál! Szerintem még akkor is lennél kb. 97 kiló. :K

(#57994) FollowTheORI válasza python1 (#57987) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem eszel eleget... ;]

A csillagharcosok óta tudjuk hogy zabálni kell edzés után és előtt. :))

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57995) python1 válasza FollowTheORI (#57994) üzenetére


python1
veterán

Nem-e!?
Mondjuk a vállam sokat erősödött,végül is bukásig edzem őket. Lehet,hogy váll napra teszem a futást is.

(#57996) ludsimon válasza Ijk (#57974) üzenetére


ludsimon
veterán

ez 104 kg? Milyen magas vagy Te? 190?

Akkor ők milyen súlyban vannak? Őket gondoltam 100-nak. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#57997) FollowTheORI válasza python1 (#57995) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nincs energiád mi lehet más? :DDD

Jó persze nem komoly... de ezek szerint akkor lehet vitalitási problémák vannak a háttérben, ha tényleg eszel eleget.
Főleg így hogy bukásig viszed, akkor kb azt jelenti számomra hogy ennyi volt a szufla benned...
Lehet kicsit növelni kéne a tüdőkapacitást meg a keringési rendszered teljesítményét.
Csináltál már valami HIIT jellegű edzést? Lehet ideje lenne, ha nem. :)

Mondjuk én eleve nem tartom jónak a bukásig edzést, sérülésveszélyesnek tartom ha valami legyengítessz annyira és utána még edzenél tovább... hiába izolált gondot okozhat... edzés végén valami utolsó gyakszinak még azt mondom oké... de elején? :)

(#57996) ludsimon

Ljk "tömör" vagy "sűrű" gyerek ezek szerint... ;]
Amugy szerintem baromira nem ekto, persze mindenki az aminek gondolja magát... :DDD

(#57998) ludsimon

Ez a tükörbetegség egyik megnyilvánulása szerintem, amikor valaki mindig kicsinek látja magát és nem tud ettől elszakadni... kb mint a nők a mellük meg a popsijuk méretével, vagy épp a kövérségükkel csak negatív irányba ugye... ez meg pozitív irányba... :) Betegség. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57998) ludsimon


ludsimon
veterán

Ez mire jó? valaki árulja el. :F

NetTom:
Szerintem se ekto. De mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#57999) FollowTheORI válasza ludsimon (#57998) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Folyt...

Reméljük Ijk nem kapja el... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58000) S e t h válasza ludsimon (#57998) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha komolyan nem tudod a választ, akkor még éretlen vagyol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.