Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57351) _NCT válasza Zola007 (#57350) üzenetére


_NCT
őstag

Tegnap bekentem Activon-al, nem fáj alapjáraton, max ha még1x ütök egy olyat, vagy nagyon kifeszítem a kezem.

(#57352) bandus válasza Jorus (#57340) üzenetére


bandus
veterán

jóhogy, ráadásul az ugye számla nélkül megy, nem is értem mi ez a bruttó-nettó duma ;]

de szerintem nyugodtan figyelembe lehet venni a cafetériát is, el lehet azt úgy osztani, hogy teljes értékben felhasználható legyen. és amit kiváltasz vele, azt meg félre tudod tenni. ezt MMA-nak.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57353) stickrs


stickrs
senior tag

tele vagytok ááám, ilyen nagy luxus van Mo-n akk én is kivándorlok hozzátok lassan :D 240 körüli nettó fizuból azért már el lehet éldegélni.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#57354) Woodslave válasza _NCT (#57347) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudok olyat kitalálni, aminél nem kéne a könyököt behajlítani. Ha meg már súlyt veszel a kezedbe közben, akkor már az esélye megvan, hogy probléma lesz. De korábban írtunk párat.

De lehet jön valaki aki tud (gondolom aki nyújtott lábbal is tud guggolni :C :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57355) _NCT válasza Woodslave (#57354) üzenetére


_NCT
őstag

Mind1, majd lesz valami.Héten ma edzek utoljára, utána kikapcsolódás 13 napig, max a hegyi túrákban fogok edzeni. Kardio az lesz bőven.

Gondoltam egy teljes testes edzésre, mell-bic-tric-hát-váll de lehet csak diszkóizom lesz. Hátam mostanában balett közben olyan jó terhelést kap, hogy jobban érzem az izomlázat, mint mikor koncentráltan dolgozok rá...

Because: elektromos bicepszpumpa? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57356) #65313280


#65313280
törölt tag

Láb vót ami nem atta, de legalább nem hánytam teli a shakerem mert sajnos nem volt nálam. :(

(#57357) Because válasza _NCT (#57347) üzenetére


Because
őstag

tessék beszerezni egy ilyet és minden meg van oldva soha többé nem kell súlyt emelgetni:

(#57358) Woodslave válasza _NCT (#57355) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha teljes felsőtest, akkor tedd a legvégére a tricepszet, akkora már kap eleget egyéb nyomó gyakikból (már ha csinálsz amúgy nehezebb nyomókat)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57359) Ijk


Ijk
nagyúr

Van akinek hosszú áldogállástól, séta, túra stb, fáj a lába? Ha 3-4 órán keresztül talpon vagyok, nem tudok leülni elkezd fájni a lábam. 6-8 óra után meg borzasztóan fáj, főleg a talpam és a lábszáram.
Valami cipőt erre tudtok ajánlani, nyilván az lenne elsősorban a megoldás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#57361) Tenken


Tenken
őstag

Nem tudom volt-e, de a sparban holnapig (28.-a) 1300 a mellfilé.
Egyébként meg tonhal-ból ki mit szokott venni? Van valahol valami gazdaságosabb bejáratott kiszerelés?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57362) Woodslave válasza Tenken (#57361) üzenetére


Woodslave
nagyúr

interben? Mert a simában tuti 1690-ért láttam ma is. Mondjuk ezt már beszéltük, hogy sokkal jobb minőségű mint máshol (hipermarketben legalábbis)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57363) bandus válasza Woodslave (#57362) üzenetére


bandus
veterán

múltkor az aldiban vettem, szerintem az sem marad el tőle. viszont a teszkós, auchanos az igen.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57364) KoVee84 válasza Tenken (#57361) üzenetére


KoVee84
senior tag

Rio Mare az Ázsiacenterben. A 6 db-os 1600 Ft.
Én mostanában 1 tonhalkonzervet összekeverek egy 250-es zsírszegény túróval meg egy kis tejföllel. + só, bors, mustár. Vmi isteni! :K

(#57365) Woodslave válasza bandus (#57363) üzenetére


Woodslave
nagyúr

itt bezárt az aldi :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57366) Tenken válasza Woodslave (#57362) üzenetére


Tenken
őstag

Én ott voltam. Akkor úgy látszik, csak ott.

(#57364) KoVee84:
80 vagy 160g-os? Utóbbiban jól hangzik, de 80-ashoz sokallom. (Rio egyébként egy túlárazott márka szerintem.)

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57367) eddie17 válasza Woodslave (#57362) üzenetére


eddie17
addikt

Igen itt van nálunk a hentesüzemük és mindig jó, friss árú van a polcon.
Fizetett hirdetés vége.

[ Szerkesztve ]

(#57368) KoVee84 válasza Tenken (#57366) üzenetére


KoVee84
senior tag

80-as, de a teszkóban a 3 db-os 1300

(#57369) Tenken válasza KoVee84 (#57368) üzenetére


Tenken
őstag

Végülis... De csak ezért nem nagyon akaródzik elmenni oda ki a pics*ba.
Ez most akció, vagy alapból ennyi? Leürülnek a készletek egy nagy bevásárlás keretén belül még megérheti.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#57370) KoVee84 válasza Tenken (#57369) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ott mindig ennyi fixen, a 12 db-os meg azt hiszem kereken 3k

(#57371) brownus


brownus
veterán

(#57372) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

ezen is [link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57373) Ribi válasza BÁ Nutrition (#57372) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez már az a szint amit csak nézed, teljesen leparalizál, csak annyit mondogatsz magadban, hogy mi a .... ez, mi a .... ez, mi a ... majd vége és hirtelen felébredsz a rémálomból. :Y

(#57374) brownus válasza BÁ Nutrition (#57372) üzenetére


brownus
veterán

ez valami gigaxfaktorkimittud versenyen készült? :D

before -after kép

(#57375) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#57372) üzenetére


Zola007
veterán

hát ez kész :DDD
ez most kellett, kezdett sz.r kedvem lenni
köszönöm :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#57376) shteer válasza brownus (#57371) üzenetére


shteer
titán

Utso hsz a helyes :D

..szerintem jónak tűnik

(#57377) rwin5


rwin5
őstag

adta az edzés.. 4 nap pihenő befigyelt, mondjuk ment is jól csak kurta meleg volt. Hát-tricó-bicó volt. Koponyatörésnél már úgy be volt durranva a bicepsz, hogy alig bírtam leengedni ;]

(#57378) rwin5 válasza Because (#57357) üzenetére


rwin5
őstag

Amúgy ezt nagyon benyalják a naív emberek, emlékszek egyszer fater rendelt a teleshopból kb ~15 éve egy ilyen hast rezegtető övet ami majd lefogyasztja, de annyira csikizte, hogy kidobta a kukába, ezért nem lett svajcenegger

(#57379) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Hihetetlen hogy a nők/lányok mennyire oda vanank a kisportolt (direkt nem kigyúrtat írtam) férfikért.

Magamon látom hogy egészen másképp viszonyulnak hozzám (pedig csak 1,5 éve edzek és minimális az eredmény).

Tudom most itt hosszú oltás fog következni meg minden, de tényleg ez a tapasztalat.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57380) Dani82 válasza Miamiquake (#57379) üzenetére


Dani82
senior tag

mert ez igy van :DDD

[link]

(#57381) Miamiquake válasza Dani82 (#57380) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

És tényleg, 10 nőből 9 azt mondja hogy ÁÁááá őt nem érdekli a kisportolt férfitest.
Aztán meglátnak valakit aki sportos és akaratlanul mosolyognak meg bámulnak nyálcsorgatva.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57382) rwin5 válasza Miamiquake (#57379) üzenetére


rwin5
őstag

jó ez most olyan tudományos megállapítás volt kb, hogy egy szép arcú pasihoz jobban közelednek a csajok mint egy okádék ronda igénytelen faszihoz - ez a széparcú elég ratyis megfogalmazás volt de a lényeg remélem átment :D

(#57383) bandus: eskü nem jutott eszembe a szó, igazad van, ebből is látszik, hogy milyen bunkó vagyok mint egy 6 osztállyal rendelkező pahhaszt

[ Szerkesztve ]

(#57383) bandus válasza Miamiquake (#57379) üzenetére


bandus
veterán

mi olyan hihetetlen ebben? neked a hajas, igenytelen nok tetszenek?

rwin: azt ugy mondjak, hogy jokepu. amilyen pl. en is vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57384) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Ésss ha igen???

Egyébként furcsa ezt a saját bőrömön tapasztalni. Ma is lementem napozni és legalább 5 nő hátát kenhettem be, meg jöttek az alig levágós dumák: És neked ki kente be a hátad? :B

A nagypapám baszki ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57385) rwin5 válasza bandus (#57383) üzenetére


rwin5
őstag

hajas miért neked a kopaszok jönnek be? ;] ;] ;] (értettem de ezt muszáj volt :P )

(#57386) deniro2 válasza Miamiquake (#57384) üzenetére


deniro2
senior tag

Bicepszedet megfogták? Nem? Akkor viszlát ;]

(#57387) Miamiquake válasza deniro2 (#57386) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

A hátam érdekelte őket. :)
Frontból biztos szar vagyok még :D

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57388) mayday00 válasza BÁ Nutrition (#57372) üzenetére


mayday00
őstag

ez milyen kategória? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#57389) BÁ Nutrition válasza mayday00 (#57388) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem vmi open lehetett. ha nem jött le akkor nem versenyző a csávó hanem vagy majom, vagy fogadásból volt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#57390) Unsign válasza Tenken (#57361) üzenetére


Unsign
tag

Újhegyi CBA-ban 1190 most is és 29-tol akcióban.

(#57391) Shadowbull válasza Miamiquake (#57384) üzenetére


Shadowbull
addikt

noi bortonben vagy fegyor?

;]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#57392) Miamiquake válasza Shadowbull (#57391) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

basszus lebuktam...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#57393) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nem szeressük a fekve nyomást... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57394) FollowTheORI válasza Tenken (#57361) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom mennyire gazdaságos, én az Aldiban szoktam venni.

A 150/195g-os 4-500 Ft ha jól emlékszem. Ilyen sós lében pl, de azt hiszem az olajos is ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57395) userxy válasza FollowTheORI (#57393) üzenetére


userxy
őstag

Majdnem kinyírta magát :DDD

(#57396) bandus


bandus
veterán

mondjatok már plz 1-2 "szaftosabb" receptet a száraz csirkemell helyett. hogyan készítitek, ha valami többre vágytok a szokásosnál? :)

illetve valami kipróbált, jól bevált mirelit hal is jöhet, aminek a fele nem jég és normális minőségű, nem ilyen hájas pangasius.

Wood: intersparban a húspultus csm volt 1299 ma, de olyan ocsmány volt a hús, hogy maradtam a tálcásnál 1690-ért :/

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#57397) Jorus válasza bandus (#57396) üzenetére


Jorus
nagyúr

Chilis mondjuk? Felkockázod a húst, só, bors, kevés olajon hirtelen megpirítod, rá kockára vágott paprika, hegyes erős paprika, megpárol, egy paradicsom szintén kockázva rá, chili szósz, szója szósz, kis kecsöp vagy bbq ízlés szerint. Mellé rizs, durum vagy bulgur.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#57398) FollowTheORI válasza bandus (#57396) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én ezeket használom:

http://www.knorr.hu/termekek/duplatasakos_rafineriak/serpenyos_fokhagymas_csirkemell_alap

Az a lényeg ilyen zacsiban sül olaj nélkül... vagyis inkább párolódik gyorsan és nem szárad ki. :)

Amugy ha az ilyesmi nem jön be, akkor próbálj ki valamilyen szószos receptet... pl tokány stb. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57399) Zoo123 válasza FollowTheORI (#57393) üzenetére


Zoo123
senior tag

Jézuskutyaf..a! :Y
Én sose a nyakam fele viszem ha már nem bírom hanem mindig a hasam fele, derékra lerak aztán felülés, földre letesszük. Vagy borította volna meg oldalra akkor is jobban jár.

Mondjuk még csak 103Kg maradt rajtam.

Aki ngy súlyokkal nyom megírhatná hogy: 170 Kg-nál tényleg ilyen hirtelen elfogy az erő, vagy csak megindult a súly a feje felé és nem tudta kontrolálni?

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#57400) userxy válasza bandus (#57396) üzenetére


userxy
őstag

Én tejfölös csirkemell pörinek szoktam megcsinálni úgy csúszik le a rizzsel vagy tésztával könnyen gyorsan.

Vagy lecsós csirkemell az is finom.

Jobb szeretem az ilyeneket mint sütve úgy már undorodok tőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.