Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55151) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#55150) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kétoldalú a dolog (és a harmadik hogy nem vagyok izmos, de most ezt hagyjuk)

1. örülhetnék, mert tök mindegy lenne mennyit teszek bele csirkerizsből meg proteinből, lényeges (tehát mindenki által látható és csodálható) eredményt akkor se érnék el, szóval meg is nyugodhatnék.

2. qrávra nem nyugszom meg, mert ezek mégis valahol azt sugallják, hogy egy xar vagyok aki még a közelébe se tud érni ezeknek. ;] és nem azért mert ezek koxolnak mint atom mert ez ugye ahogy mondani szokták a pink elefánt a szoba közepén amiről senki nem beszél...

ja és 3. qrvára unom, hogy a még a hobbim is olyan amiben sikertelen vagyok :C (bár szeretem csinálni ez tény)

természetesen tudom mire vagyok képes sajnos :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55152) kolosanyi válasza BÁ Nutrition (#55150) üzenetére


kolosanyi
veterán

"csak senki nem hiszi mennyire korlátozottak a lehetőségei, vagy nemtom"

Nemtom, én például leszarom ezt. Nekem nem az az esztétikus, ami a címlapokon van, műanyag az egész. Sokkal többre értékelek mondjuk egy ljk formát, mint egy fonott kalács hátat, mert az naturál. És ez nem tetszik ebben az iparágban, folyamatosan a képébe hazudnak az embernek.

(#55153) Zola007


Zola007
veterán

kolléga itt említette a "milliós értékekben veri el kogszra a pénzt"
ezen meglepődve kérdezném, hogy mennyi ezeknek a cuccoknak egy havi vagy kúra adagja pénzben?
ennyire drágák ezek a cumók?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55154) PowerBuldog válasza FollowTheORI (#55146) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Pont előtte szakítottam sajnos a csajommal, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de a cövek az állt mint a parancsolat ha kellett ha nem. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55155) deniro2 válasza Woodslave (#55134) üzenetére


deniro2
senior tag

Annyira nem tűnik lehetetlennek 10 hét alatt 20 kilót leadni. A +3 kg izom viszont elég hihetetlen.
Te meg azért nem néztél ki így 76 kilósan, mert a közelében sem voltál ennek a testzsírnak.

(#55156) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#55153) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csak a növi drága, meg ha rengeteg tápkieg megy az is tudna húzós lenni

nyilván a versenyzők is max akkor használnak annyi tápkieget ha ingyé kapják. különben nem éri meg ár/érték arányban

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55157) Jorus válasza kolosanyi (#55152) üzenetére


Jorus
nagyúr

Milyen az az Ijk forma? Kereső nem dobott semmi az archív topicokban sem. :)

Woodslave: én egyszer leadtam 4 hónap alatt 26 kilót, és úgy néztem ki, mint egy levizelt akvarell (lásd még: elmosódott pinokkió).

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55158) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

szerintem ő is natural. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55159) Woodslave válasza deniro2 (#55155) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U nem mondod :D

csak azért rossz belegondolni, hogy ezen az előzőleg hájpacni átlagjóskán 10kg izommal több van mint rajtam, mert ezek szerint nekem kb 66 kilóra kéne lemenni, de akkor 33-as karom lenne nem 43

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55160) BÁ Nutrition válasza Jorus (#55157) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arra keress rá hogy bugyogó ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55161) Ijk válasza Woodslave (#55151) üzenetére


Ijk
nagyúr

A hobbigyúrósok túlnyomó része sikertelen, te nem tartozol közéjük. Szerintem neked az önértékeléseddel vannak problémáid.
Továbbá akiket belinkelsz legtöbbször a szálkásságuk ami kiemelkedő. Én megértem hogy lusta vagy beletenni azt a munkát kajában és étrendben is hogy leszálkásíts 10% környékére. ;]
Más amikor egy héten 2-3 alkalommal szétszeded magad a teremben és mellette figyelsz a kajára a lehetőségekhez mérten. És más hogy minden nap letolsz még a súlyzós edzés mellé aerobot, kardiót, akár napi kétszer is, emellett csinálsz zöldség-hús diétát, minimál CH-val, esetleg ketogént amivel az embernek már egy hét után is a fasza kivan, miközben más megy fagyizni és leszarja hogy nézel ki. Közben meg legalább erőd sincs az edzéseket csinálni, borzasztó akaraterőt igényel diétában a lábtoló alatt ugyanazt a terheléses edzést lenyomni.
Szóval a szálkássághoz ilyen kimért, örökmozgó életmód kell. És valljuk be, mi inkább a számítógép előtt szeretünk okoskodni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55162) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Szerintetek tényleg el lehet érni ilyen állapotot szteroidok nélkül?

undefined

(#55163) Tamoo válasza ludsimon (#55162) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Van akinek el. De ne éld bele magad. :DDD Genetika is kell hozzá. (sok pénzen és még több kitartáson kívül)

[ Szerkesztve ]

(#55164) PowerBuldog válasza Tamoo (#55163) üzenetére


PowerBuldog
veterán

meg töménytelen pénz, amit 18 évesen valószínűleg apuci-anyuci tolt alá

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55165) BÁ Nutrition válasza ludsimon (#55162) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Janesz izmosabb volt ennél sokkal
de egyénfüggő kinek hol vannak a határai, ki mennyire reagál az edzésekre, kajára

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55166) Woodslave válasza Ijk (#55161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy részével egyetértek (lusta vagyok)
ugyanakkor amikor ezt írod, úgy érzem, mintha azt mondanád, hogy az opelemmel azért nem tudok forma1-ben indulni, mert nem gyakorolok minden nap és nem töltök bele 100+-os benzint. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55167) Ijk válasza ludsimon (#55162) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha ilyen ritka félisten mezomorf genetikád van mint a srácnak, és sokat teszel bele akkor igen.

Wood: A forma 1 itt a Mr. Olympia szint, senki sem beszél arról. Én annyit mondtam hogy 10% körüli testzsírra bármelyik egészséges férfi le tud menni a kellő akaraterővel.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55168) Jorus válasza BÁ Nutrition (#55160) üzenetére


Jorus
nagyúr

És tényleg meglett az inimissimis fecskében görög fürtökkel hunyorítós kompozíció! :)
Egész izmos, kár, hogy gyenge. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55169) KoVee84 válasza Dani82 (#55140) üzenetére


KoVee84
senior tag

Én az MP-nek eszem a tribulus pro-ját. Pont semmit nem ér, pedig dupla adagot szedek :DDD
Eleinte volt egy kis plészbú, de már elmúlt...

[ Szerkesztve ]

(#55170) Woodslave válasza Ijk (#55167) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem úgy gondoltam persze. Kérdés mit talál az ember 10%-on. Én úgy látom magamon nem sokat. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55171) BÁ Nutrition válasza Jorus (#55168) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

;]

wood: md
ki kell tolni a határaidat és akkor jobb lesz a forma vmivel.

Kovee: az mp tribulus elég gyenge, nem kell tőle sokat várni, arra vannak jobb termékek más gyártóknál. a kreatinjuk jó, meg a fehérje is elmegy, ill a glutamin elég olcsó náluk

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55172) Ijk válasza Woodslave (#55170) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szálkásan a kar nagyobbnak látszik. A lényeg hogy a testarányaid megváltoznak, ugyanis a nagyobb zsírszövetek látványosabban megcsappannak, általában a hason meg a seggen. De már 15%-on is hatalmas a változás. Ott legalább már a terem torz tükrében testépítőnek érzed magad amikor bedurransz és mellette már van definiáltság.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55173) Mr.Pear


Mr.Pear
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szálkásítás után milyen mértékben érdemes vissza váltani tömegnövelésre? A Builderen azt olvastam, hogy kéthetente 0.5g/ttsk CH plusszal, hogy ne legyen hirtelen elzsírosodás, de azért érdekelne a ti véleményetek is. Ti hogy szoktátok ezt csinálni? :)

Termékeimmel kapcsolatos kérdéseket, és esetleges ár ajánlatokat PÜ-ben kérem, mert azt hamarabb látom!!!

(#55174) G@ß! válasza BÁ Nutrition (#55165) üzenetére


G@ß!
őstag

Janesz most 80kg alatt van, full szálka. Ha beszélek vele akkor szólok, hogy dobjon be pár képet. ;)

(#55175) ludsimon válasza Ijk (#55167) üzenetére


ludsimon
veterán

Csak kíváncsi voltam szakértők mit mondanak rá, de én is úgy gondolom az még elérhető naturál mezomorfnak.
Ez az ektomorf átalakulás se semmi. :D

undefined

(#55176) ludsimon


ludsimon
veterán

Annyit szeretnék kérdezni ektomorftól, hogy mennyire lehetséges heti ~10 óra aerob (országúti kerékpározok) tevékenység mellett izmot építeni?

Tudom, hogy a kettő üti egymást, de valamilyen szinten (ha lassan is) jön fel izom, ha nagyon odafigyelek a tápanyagra, igaz?

undefined

(#55177) Ijk válasza ludsimon (#55175) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ő sem szeret lábazni úgy látom. Azok a vádlik. :(
Meg persze ez a kis csíra is magát reklámozza a jútúbon. Már rohadtul unom ezeket az átalakulás, edzésvideókat amiket magukról pakolnak fel ezek az elkényeztetett kis buzi tinédzserek.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55178) Woodslave válasza Ijk (#55172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

terem torz tükrében testépítőnek érzed magad amikor bedurransz és mellette már van definiáltság. - ez már megvan ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55179) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Van egy nyomó programom haladóknak, én ma ki fogom próbálni (a saját súlyos változatát) . Állítható pad, kézisúlyzó és segítő kell hozzá (vagy egy üres falfelület). Vállból nyomással kezdődik, belenyomsz kettőt. Olyan súlyt válassz, amivel gond nélkül megy kettő, de azért nem pinalegyezés. Előredőlsz, a segítő beállítja a padot 60-70 fokos dőlésszőgbe, nyomsz négyet. Megint előredőlsz, 30-40 fok következik, ebbe hatot nyomsz. Utána jön a vízszint 8 ismétléssel, majd a negatív tízzel. A saját súlyos változat meg ugyanez, csak arccal a fal felé fordulva kezded kézállásból nyomással és mindig lejjebb gyalogolsz. Tehát egy 30 ismétléses vetkőző sorozat, a bukás garantált, ergo tényleg kell segítő, nehogy sérülés legyen belőle. Elvileg 4 ilyen sorozatot kellene végezni, de nem tudom, hogy az teljesíthető-e, vagy max a végén már minimális súllyal. Szerintem jól hangzik, majd elmondom milyen volt.

(#55180) PowerBuldog válasza Woodslave (#55178) üzenetére


PowerBuldog
veterán

akkor a tükör a torz ha ezt látod ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55181) Woodslave válasza PowerBuldog (#55180) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K az tuti. Mondjuk félmeztelenül nem szoktam pózolni a teremben, de trikóban azért feszítek "néha" :D Van egy nyomi srác, aki viszont egy-egy jól sikerül hasazás után nekivetkőzik. Akkor mindig arra gondolok, hogy más ugyanígy röhög magában rajtam :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55182) Casanova* válasza G@ß! (#55174) üzenetére


Casanova*
veterán

janesz milyen magas?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#55183) FollowTheORI válasza ludsimon (#55176) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Heti 10 óra mellett igen... mondjuk ez mi, napi szinten vagy 2 alkalom stb... attól is függ mi az eloszlása.
Reggel este tekersz fél órát az semmi, főleg ha nem is intenzív csak "sétálsz" a bicóval.

A lényeg hogy a kalória legyen rendben (tehát amit elbicózol azis + a kondi), nagyon sokat kell enni és jó kajákat. Tényleg sokat! :)
És a fehérjebeviled is legyen legalább 2g per testsúlykg (inkább több mint kevesebb).

Emelett pedig a pihenés... sokat kell pihenned, 6 órás alvásokkal nem fog menni pl.

Ha ez mind megvan akkor egy lassú fejlődés kihozható így is.
Persze nem ideális.

(#55175) ludsimon

Lábgenetikáját ő is kukázhatja, minha magamat látnám... igaz nem tartok itt felső testben, nyilván nem voltam olyan konzekvens egész életemben eddig mint ő. ;]
De vádlija neki meg nekem se lesz sose... :(

(#55184) Ijk

:N Lehet hogy nem edz maximumon rá... de érted ehhez hozzáteszel 10% méretet akkor is lófasz. Nem lehet... ez tényleg genetika. :(

Énis énis lassan évtizede edzek, lábra vádlira is durván. Semmit nem ér... nem nő csak kurva lassan és kurva picit.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55184) Ijk válasza FollowTheORI (#55183) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lábgenetika. :DDD
Inkább cseszik normálisan lábedzeni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55185) FollowTheORI válasza Ijk (#55184) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez kb olyan hogy fogpiszkálóból tudsz hurkapálcát csinálni, míg más ceruzáról indul... :DDD
De tényleg. :N

Ez az etióp genetika és még abból is aszarabb, ha pont ez a gyenge részed.
Mert van akinek az alkarja, van akinek a válla, van akinek a melle... stb nem fejlődik.
Ha valakinek a vádlit dobja ebbe a gép, akkor szívás. Még ektomorfon belül is.

Persze a kox mindig ott van ha nem tetszik... vagy a synthol. ;]
Sőt oda úgy tudom még szilikon is van, mell és segg mellé lehet ezt is kérni. :B

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55186) ludsimon válasza FollowTheORI (#55183) üzenetére


ludsimon
veterán

Szia!
Heti elosztásban kb 5x.
Km órából ki tudom szedni az összes elégetett kalóriát és rendszeresen azzal számolom + hozzáadom a többi szükségletet. :)
Alvás mindig megvan, bringázásnál megtanultam a jelentőségét a pihenésnek.

40-50 perc kondira mennyi + kcal-t számolsz/tok?

undefined

(#55187) PowerBuldog válasza Ijk (#55184) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A vádli az pont egy olyan rész amit edzhetsz évekig és alig-alig lesz látható változás sajnos.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55188) Zola007 válasza Ijk (#55184) üzenetére


Zola007
veterán

vagy volt esetleg sérülése, ne legyünk már mindig rosszmájúak
én legjobban a lábedzést kedvelem, főleg a guggolást, de sajnos benézett egy térdprobléma így most inkább lefelé épül a combom mint felfelé, mert negyed-ötöd akkora súlyokkal tudok csak edzeni mint korábban és így is majd besz.rok néha mikor elkezd fájni
Gondolom rajtam is röhögnek a teremben néha a súlyokat látva, ilyenkor én meg azt kívánom, lenne a helyemben mikor sz.r napja van a térdemnek akkor lecsoffadva a vigyor

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55189) Ijk válasza FollowTheORI (#55185) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem is hurkapálca vádlim volt régen mégsem picsogtam.
Nagyon jól tudom hogy átlag gyúrós lenyom 3-4 bicepsz gyakorlatot, vádliba meg jó esetben belerugózik 4x12-őt valamelyik gépen aztán csókolom. Combhajlító is sokaknál ki szokott merülni egy összecsapott gyakorlatban, pedig kicsit nagyobb izömtömeg mint a bicepsz. Aztán ott vannak akiknek a nem létező futás a lábazás.

Zola007: Igen, mindenkinek a lába rokkan le mindig, főleg a youtubeos díszmajmoknak. Hát persze.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55190) kolosanyi válasza ludsimon (#55186) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nagyon változó. Ha végigtolsz egy 20 perces szuperszett edzést, az simán lehet ugyanannyi, mint az egy órás kevésbé pörgős. A teljes test edzés sokkal több kalóriát éget bárminél, a láb a következő, majd a hát, aztán a mell, váll, legkevesebb a kar értelemszerűen. Pulzusmérővel nagyjából pontos, fitnessz appokkal elnagyolt becslést kapsz.

(#55189) Ijk
Mondtam már, az emelkedőn sprint rendesen szétkúrja a lábat, de az egészet. Lehet futással is fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#55191) FollowTheORI válasza ludsimon (#55186) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Erre nincs sok pontos egyenlet. Használhatsz valami kalkulátort támpontként a netről. Keress rá, tengernyi van...
De minden ember más, minden anyagcsere más, minden edzés és edzésmódszer más, más intenzitással... volumennel stb.

Erre nincs képlet.

Indulj el valahonnan + 5-600 kcal pl edzésnapon és figyeld a tested... ha nincs változás vagy fogysz, akkor növeld kicsit... ha hirtelen sok jön fel akkor meg picit visszább. 1-2 hét alatt kiderül.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55192) ludsimon válasza FollowTheORI (#55191) üzenetére


ludsimon
veterán

Bontott testedzést csinálok, bár sokan mondták kezdésnek teljes testedzést csináljak, de szeretnék már az elején a szimmetrikusságra törekedni.

Ma mell és tricepsz edzés van, felcsatolom a Garminomat és majd kiderül 40 perc alatt mennyit égetek el, aztán megírom ide is.
Természetesen mindenkinek más a kardio rendszere ezért az én adatom egyáltalán nem lehet mérvadó senkinek.

undefined

(#55193) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] ne egyetek barnarizst :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55194) FollowTheORI válasza Woodslave (#55193) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem is eszek... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55195) Zola007 válasza Woodslave (#55193) üzenetére


Zola007
veterán

"Both diets contained 0.5 g protein per kg of body weight. The brown rice diet had 3 times as much dietary fiber as the polished rice diet. On the brown rice diet, fecal weight increased, and apparent digestibility of energy, protein, and fat decreased"
kb ebben a 3 mondatban össze lehet foglalni, hogy miért is volt ez ablakon kidobott kutatási pénz amit erre a projektre költöttek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55196) Jorus válasza Woodslave (#55193) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rég lecseréltem bulgurra, szal bulgur-ellenes kampány cikket ne nyomjál be. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55197) Woodslave válasza Jorus (#55196) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos találunk arra is valamit. ;]

Zola: nem ez az első negatív cikk/vizsgálat akármi ami a barna rizs ellen szól. Persze nem akarok én meggyőzni senkit, sőt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55198) Morris válasza baluka6 (#55141) üzenetére


Morris
veterán

Mindkét nemre gondoltam.

(#55199) baluka6 válasza Morris (#55198) üzenetére


baluka6
aktív tag

Persze értem én, csak poéngyárost játszottam. :)

Nem akar valaki Biotech BCAA-t venni? [link] Van rá 1500Ft kedvezményem a linkelt oldalon, 3 napig érvényes még.

(#55200) Zola007 válasza Woodslave (#55197) üzenetére


Zola007
veterán

Minden alap CH forrásról van valami
Kenyér, gersli, tészta glutén és ösztrogenikus
Burgonya: magas GI
Rizs: csökkent felszívódás

Akkor mi a f.szt együnk?
érdekes módon a klasszikus kenyér, krumpli és rizsfogyasztó társadalmak sem döglenek mint a legyek, kicsit túl van spilázva ez a dolog.

Nagyanyám, nagyagyapám kenyeret evett szalonnával, ebédre meg paprikás krumplit, estére megkísérte egy liter tejjel (nagyapám még hébe-hóba napi 2x egy ki pálinával is) mégis 85 éves korukig éltek, mert mellette napi 8-10 órát dolgoztak gyerekkoruktól, ami nem abból állt, hogy basztatták a billentyűzetet, mint mi.

Ahogy Shwarczi is megírta anno: a régi embernek pihenésre volt szüksége, nem edzésre

Nem azt mondom, hogy minden barnarizses cikk fals dolgot mond, de itt van 2 dolog
- 0.5g/ttkg ahogy ők is írják, eleve negatív nitrogénegyensúlyt ad
- a rostos kajákról meg eleve tudni már az 1920-as évekbeli kutatásokból, hogy csökkentik a hasznos tápanyag felszívódást
ebből nem igényelt Nobel-díjas felismerést, hogy azt hozzák ki, hogy a barnarizs a fehér rizshez képest jobban csökkenti a nitrogénegyensúly és a nyomelemek felvételét.
De ez csak az érem egyik oldala.
Ha kólát iszol csokis jégkrémmel és tejsavó izolátummal, az persze közel 100%-ban hasznosul, ch, fehérje és zsír is olyan mértékben feldolgozott és szuszpendált állapotban van benne, hogy gyakorlatilag emészteni sem kell, intravénásan lehetne adni :)
Az értelmes középutat kell megtalálni.
Ha valaki beáll rostdús diétára, akkor növelni kell a sótartalmat és ásványi anyagban dús élelmiszereket (déligyümölcs, teljes kiőrlésű kenyér, brokkoli, borsó, tej) bevinni mellé az étrendbe, ettől lesz változatos és teljes értékű

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.