Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) Jorus válasza Zola007 (#55200) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a kóla-jégkrém-sék diéta ez jól hangzik. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55202) FollowTheORI válasza Zola007 (#55200) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mondjuk ők nem is ezt a műkenyeret ették az biztos.

De egyetértek.
A lényeg ma, manapság a változatosság kell legyen. Szóval sem feltétlen megvonni, sem egyoldalúan túlsúlyban lenni valamiben nem kell. Tehát pl a kenyér... vagy inkább azt mondom liszt, ne legyen éjjel nappal minden kaja lisztből, kenyérből. 2-3 kaja legyen teljesen más alapanyagokból.
Mert a magyar konyha nem azért rossz mert ne lenne változatos a választási lehetőség, hanem azért mert monoton és a rossz értelemben. Állandóan mindenhez kenyér, nokedli, lángos, palacsinta, zsömle, tészta orrvérzésig. Meg a főzelékek levesek liszttel sűrítve.
Meg minden rántva éjjel nappal.

Pedig tényleg csak annyi kéne hogy a gulyásleveshez, a marhapörkölthöz, a töltött kápsztához vagy a lecsóhoz ne legyen mindig ott a + kenyér. Máris ezerszer jobb a kiindulási alap.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55203) Zola007 válasza FollowTheORI (#55202) üzenetére


Zola007
veterán

én kiskoromban falusi kenyeret ettem, tény hogy köze nincs ennek a mainak ahhoz
van egy egész elfogadható minőségű rozskenyér.
Tescoban, Sparban lehet kapni, Ceres Rozskenyér 700g-os 370 ft szokott lenni vagy Ceres Arrabona
Ha valaki esetleg nem tudna felhagyni a kenyerezéssel, ezek kenyérből a "kisebbik rossz" változatok.
Illetve még a Tescoban Laurapan 500-gos magva kenyér, az tulajdonképpen lisztmentes darabos magvakból préselt kenyér.
Én reggelire mindig ezt eszek vagy zabpelyhet. Főtt kaját reggel nem veszi be a gyomrom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55204) Morris válasza baluka6 (#55199) üzenetére


Morris
veterán

Jóvan na, nem nagyon megy a szmájli erről a 'csög telefonról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55205) ludsimon válasza FollowTheORI (#55191) üzenetére


ludsimon
veterán

Nos megvagyok, a kezem alig bírom tartani 90 fokban mikor mostam a kezem... :D
Hát még annyi kalória se amennyit tippeltem!

235 kcal, viszont nem volt pörgős, intenzív edzés. 1 perces pihenőket szoktam tartani.
Ez egy mell/tricepsz edzés volt.

undefined

(#55206) Dicker válasza ludsimon (#55205) üzenetére


Dicker
őstag

Alig bírod tartani mé'? Nem bicepszeztél.
Izmos nem lettél tőle, de legalább nőttél 1 métert.

(#55207) Dexar007


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#55208) ludsimon válasza Dicker (#55206) üzenetére


ludsimon
veterán

tegnapelőtt igen. :D

undefined

(#55209) G@ß! válasza Casanova* (#55182) üzenetére


G@ß!
őstag

Hát...170-nél nem magasabb. :)

(#55210) ludsimon válasza FollowTheORI (#55191) üzenetére


ludsimon
veterán

Amúgy még annyit, hogy fél éve vega is vagyok, pontosabban nem csak vega, hanem a 80/10/10-et követem. :)
De ahogy látom egyáltalán nem problémás:
[link]
Vegan Calisthenics, Frank Medrano

undefined

(#55211) eddie17


eddie17
addikt

Akkor ezért nem lehet normálisat szarni a barna rizstől? Akkor ezt is meg kell variálnom...

(#55212) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Akkor én most előhozom a legratykóbb témát:

Ki mivel szőrteleníti a testét? Nem... nem arc szőrzetre gondolok.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#55213) Dexar007 válasza Miamiquake (#55212) üzenetére


Dexar007
veterán

Ferfiak nem szortelenitek.Vagy te buza vagy? :F

Give me your cum,bull!

(#55214) KoVee84 válasza Miamiquake (#55212) üzenetére


KoVee84
senior tag

mellkas -> kozmetikus gyantázza
minden más :DDD -> borotva

Deszar: ez elcsépelt maradi hozzáállás, ha meg már ezt vallod, attól néha még megborotválkozhatnál ;]

[ Szerkesztve ]

(#55215) stickrs válasza Miamiquake (#55212) üzenetére


stickrs
senior tag

hajnyírógép, nyáron inkább borotva. honaljra meg a veet-es krém,mert a sima borotvától mindig kipattogott.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#55216) Morris válasza eddie17 (#55211) üzenetére


Morris
veterán

Ennek örömére egy jó nagy adag barna rizs lesz az uzsonnám! :P

[ Szerkesztve ]

(#55217) eddie17 válasza Morris (#55216) üzenetére


eddie17
addikt

Helyes, nekem is. Majd a többit megoldja a belem. :)

(#55218) Dexar007 válasza KoVee84 (#55214) üzenetére


Dexar007
veterán

Heti 2x szoktam borotvalkozni,de geppel nyirom,igy mindig marad egy kis borosta,amitol nem tunok buzinak. ;]

Give me your cum,bull!

(#55219) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Megcsináltam a vetkőző sorozatos mókát. Utána már csak keresztbe húzásra maradt erőm, basszus ez nagyon intenzív. A harmadik sorozat csak rest pause technikával ment ki, az utolsó sorozatnál tényleges bukás volt, nem bírtam el magam, az excentrikus szakasz se ment. :)

(#55212) Miamiquake
Disznóperzselővel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#55220) Woodslave


Woodslave
nagyúr

[link] keményen betöltöttem edzés előtt. :D

mondjuk ahhoz képest hogy fitness akármi elég érdekesen adja a protein igényemet. (természetesen nem ez alapján étkezem)

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55221) Zola007 válasza Miamiquake (#55212) üzenetére


Zola007
veterán

Philips bodygroom, 8000 ft volt
mondjuk én csak a hasam, hátam, combom nyírom rövidebbre mert mióta lement rólam a sok háj, még sűrűbb lett bozont

(#55210) ludsimon: könyörgöm, ne abból a csókából indulj ki, az még az eukaliptuszlevéltől is izmosodna.
így könnyű Vegának lenni, mert az injekcióban nincs egy gramm disznóhús sem :DDD

#55220) Woodslave: külsősök nem látják

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55222) bandus válasza Woodslave (#55220) üzenetére


bandus
veterán

tényleg keményen :D
"This user is not allowing others to view his or her diary"

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55223) Woodslave válasza Zola007 (#55221) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:B pedig állítottam a privacy-n csak nem jó helyen [link]

nem nagy látnivaló amúgy ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55224) Miamiquake válasza Zola007 (#55221) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm a tippet, ez érdekelt volna hogy milyen gépet használtok ami tényleg jó. :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#55225) Woodslave válasza Woodslave (#55223) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az még jó kérdés, hogy az esti házi pizzát milyen módon fogom bevinni a naplóba ;] :D Ezt leszámítva biztos faxa ez a kalóriaszámolgatós IIFYM módszer :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55226) ludsimon válasza Zola007 (#55221) üzenetére


ludsimon
veterán

Szerintem Frank nem szúrja magát.
Ha láttad a 2011-es videóját láthatod, hogy nem jött fel rá 3 év alatt annyi, mint ha szteroidozna.

Nem úgy mint ez a majom: hirtelen 2004 és 06 között, 2 év alatt eléggé ütött a cucc.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#55227) Shadowbull válasza Woodslave (#55225) üzenetére


Shadowbull
addikt

ezt valami app-pal toltogeted? nem rossz amugy, lehet en is nekiallok.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55228) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ez a csaj magassarkúban simán lefejelt volna, pedig 185cm vagyok. :D

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55229) Shummo


Shummo
aktív tag

Jelenleg 2 napos osztott edzést végzek:
A: mell - hát - váll - has
B: bicepsz -tricepsz - láb -has

Edzések kedden, csüt, vasárnap, szóval két hét alatt 3szor edzem meg az adott izomcsoportokat - hétfő/szerda/pénteken táncolok, igy ezeken a napokon van + 3km-t bicózás
+ha időm engedi hétvégén elmegyek futni kicsit (pl. ha nincs tánc)

Az edzést otthon végzem, és sajnos egyrészt nagyon sokáig tart 1 edzés(emiatt a végére már elfogyok mentálisan, főleg hogy munka után elég nehéz ráhangolódni), másrészt már nem tudom magam annyira meghajtani, és már be se tudok pukkanni, mint régen. Növelném a súlyokat, de egyrészt ebből egyenlőre hiány van, másrészt az ízületeim bánják)

Szeretnék 3 napos edzéstervet,és így egy-egy izomcsoportot jobban megtudnék gyepálni. Pl eddig 3 sorozat helyett tudnék 4-5-öt csinálni, és talán még hamarabb is végeznék.

Nem vagyok túledzve, elég gyorsan regenerálódok szerencsére
Osztott előtt ugyan azt csináltam, csak 1 nap lement minden izom. Na akkor túledzettem magam. De mióta osztotton vagyok azóta nagyon jól ment a dolog minden téren. Nem vagyok levert, se fáradt, izomláz már szinte sosincs...
Éppen ezért látom szükségesnek a váltásnak.

3 napnál hogy osztanátok el az izomcsoportokat?
Esetleg tudtok-e ajánlani egy időkímélő, izom és erőnövelő edzéstervet. Hány sorozatot érdemes csinálni?

(esetleg bármilyen más építő jellegű javaslatot is szívesen fogadok)
Előre is köszönöm

UI: sajnos már annyi mindent olvastam, hogy teljesen össze vagyok kavarodva, ezért kérném a segítségeteket.

(#55230) kolosanyi válasza ludsimon (#55226) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt csak ő tudhatja. Miből gondolod, hogy a szupörhjúmön kháliszteniksz arcok nem koxolnak? Alapból vegaként nagyon nehezen kaparja össze az ember a szükséges fehérje mennyiséget (az egyéb egészségügyi vonzatairól nem is beszélve), de ezt félretéve is, ilyen testzsírral szerinted milyen genetikájú ember rendelkezik naturálban? Ha láttál már pár hobbisportolót, akkor azt is láttad, hogy semelyik nem néz ki így, egy-kettő van csak, aki szerencsés alkat és viszonylag jó tömeg mellett is szálkás tud maradni. Ez nem "csak idő és akarat kérdése". Valószínűsítem, hogy Adam Raw is nyom valamit, meg az összes ilyen YouTube pózer.

Shummo
Ez tök egyéni, de én vagy a HST megközelítést alkalmazom, vagy a push/pull módszert (egy ideje most az utóbbit). A push/pull-t nagyon szeretem, mert egy napon megdolgoztatod az összes agonista izmot és utána több ideje van regenerálódni az adott izomcsoportnak. Ergo teljesen szétcseszheted, lesz egy hete az izomnak. A HST meg inkább erőnövelésre jött be eddig, azzal is tehetsz egy próbát ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#55231) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ma csöcs volt. Atta .
Most a 81cm-es jelnél fogtam meg , kicsit más volt de atta.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55232) ludsimon válasza kolosanyi (#55230) üzenetére


ludsimon
veterán

nem szeretek találgatni és belemenni ennyire ki mit hogyan csinál, simán el tudom képzelni, hogy annyi év után Frank is használ valamit, hogy kilépjen az árnyékból és sikeres legyen, de az ellentettjét is el tudom képzelni, hogy tisztán jutott el idáig. Nem szoktam ilyeneken agyalni, csak ami egyértelmű, az egyértelmű. Ha cuccolna, akaratlanul is sokkal több izom jött volna fel 3 év alatt szerintem. De ez csak a saját véleményem, gondolhat mindenki amit akar.

undefined

(#55233) kolosanyi válasza ludsimon (#55232) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erre nem lehet adni, van aki vékony, mégis cuccol, van aki maga Herkules, azt kakaós csigán, meg főzeléken élt egész életében. Baromira genetika függő, hogy mihez kell kox és abból is milyen kell.

(#55234) Shummo válasza kolosanyi (#55230) üzenetére


Shummo
aktív tag

A HST első ránézésre nem szimpatikus. A push/pull érdekesnek tűnik. Mennyire lehet az ember szabad abban, hogy az izomcsoportokat hogy csoportosítja?

(#55235) kolosanyi válasza Shummo (#55234) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért push/pull, mert nyomó izmokat és húzó izmokat külön dolgoztatsz meg. Ha nyomó napra beraksz még egy bicepszezést, az már nem nyomó nap nemde? :)

Szerk.: Persze azon belül azt variálsz, amit akarsz. Ha le van maradva a vállad, vedd azt előre, ha nem egyenes padon akarsz nyomni, hanem ferdén, mert felső mellet akarsz hangsúlyozni, akkor csináld úgy stb. Itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy az agonista izmokat egy napon dolgoztasd meg.

[ Szerkesztve ]

(#55236) Shummo válasza kolosanyi (#55235) üzenetére


Shummo
aktív tag

Jogos:D, de nyilván ha bármit változtatok az már nem ez a módszer lesz, így kérdés - ahogy az elején is irtad- csak a személyemhez való igazítás miatt lett volna, és igazából függetlennek szántam az általad javasoltaktól.
De egyenlőre ügy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a módszert. A többin elég agyalni ha esetleg nem váltja be a hozzá fűzött reményeket.

Köszönöm a gyors tanácsot;)

(#55237) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

ezt most találtam, vannak benne gyöngyszemek :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55238) Woodslave válasza Shadowbull (#55227) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja myfitnesspal.com - kolo ajánlotta múltkor. Ja és tényleg pizza lesz itthon :C :( :D

edzettem atta. Semmi extra

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55239) venge


venge
tag

Durvaéletbe!
A főnököm bejelentette, hogy az egyik brigáddal jövő héten ott kell lennem Peremartonban!
Tudnátok valamilyen jó konditermet ajánlani Veszprémben? Nem szívesen hagynék ki egy hetet!
Köszi

(#55240) FollowTheORI válasza PowerBuldog (#55237) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezen inkább sírni kéne azt hiszem... :O Újkori tajgetosznak jó mondjuk,aki nem éli túl "ij"... ;]

(#55239) venge

Egy hét kihagyáson semmi az égegyadta világon nem fog múlni. Egyébként csak találsz valami termet, minden nagyobb városban van több is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55241) _NCT


_NCT
őstag

Napi Berki:

3kg-os aranytömböt vett a lányának, 27millióért, kp-ban fizette. :W

Irigy geci vagyok, lőnék a Dunába ezt a c*gányt.

(#55242) Rabbitf_24 válasza _NCT (#55241) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

aranygolyóval... :D

(#55243) BÁ Nutrition válasza venge (#55239) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

veszprémben a Kupcsik Laci termét válaszd :K

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55244) BÁ Nutrition válasza _NCT (#55241) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pamela a hírek szerint nem jött lázba az aranytól. ;] ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55245) Dexar007 válasza BÁ Nutrition (#55244) üzenetére


Dexar007
veterán

Béemvé kell oda. :K

Give me your cum,bull!

(#55246) Gergosz2 válasza venge (#55239) üzenetére


Gergosz2
veterán

Top Gym vagy Emotion Fitness. Az első lenne az amiről BÁ beszélt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55247) Sotho válasza PowerBuldog (#55237) üzenetére


Sotho
őstag

Életkor 33 év
Testsúly 92 kg.
Magasság 186 cm.
Testzsír %
Mióta edz 8 éve
Fekvenyomás 120 szériasúly
Guggolás 100 szériasúly
Mit szed
csak scitec
Fehérjebevitel gr./n.
Szénhidrátbevitel gr./n.
Jelenlegi cél nőni
Betegség passz
"Vajon létezik még a Primobolan depot??? Köszi”

Ez melyik patesz volt? :D

(#55248) Jorus válasza Sotho (#55247) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a kedvencem. :)

Életkor: 15 év
Testsúly: 76kg
Mióta edz: 1 éve
Fekvenyomás: 60
Guggolás: 50
Mit szed: dianabol
Fehérjebevitel 50g

"egy 6 hetes danabol kúra után mien tesztoszteron szint növelöt ajánlotok?”

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55249) Sotho válasza _NCT (#55241) üzenetére


Sotho
őstag

:F Mert?

Jorus: 15 éves, ehh biztos baszogatják a telepi suttyók.. szegény gyerek. :D

[ Szerkesztve ]

(#55250) kolosanyi válasza venge (#55239) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hotelszoba/park, saját testsúly. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.