Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55951) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#55933) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hídtartás, LaLanne fekvő, renegát evezés, favágó (itt a felső csigás megoldás jobb, fentről lefelé átlósan célszerű húzni), csípőemelés, dragon flag, függőmérleg.

Létezik egy altenatíva a favágóra, múltkor csináltam nyomó napon. 3D cable crossover a neve, ez ugyanúgy megdolgoztatja a törzset, nagyobb mellizom aktivitás mellett. Konkrétan szét durrant tőle a mellem, mondjuk túl voltam már akkor egy igen nehéz nyomó gyakorlatsoron.

(#55952) userxy


userxy
őstag

Anyámmmmmmm

Hadd osszak meg vmit veletek :D

Egy csaj nem vallja magát ribancnak, de a haveri köréből 4 hónap alatt 3 faszival sexelt mert viszket neki.

Ez csak nálam veri ki a biztosítékot ?
És utána meg panaszkodik, hogy őt csak megb@szni akarják.

:W

(#55953) freaghill

Annyira bunkó még én se vagyok de gecire megérdemelné :D
Lyuksógorok lennénk utána :DDD elég ez a tudat a két haverommal XD

Mondjuk megállapítottuk, hogy ügyes de annyira nem mint amilyen geci nagyra tartja magát.

[ Szerkesztve ]

(#55953) freaghill válasza userxy (#55952) üzenetére


freaghill
őstag

Telefonszám? ;]

(#55954) Morris válasza userxy (#55952) üzenetére


Morris
veterán

Keresi az igazit, mi rossz van ebben?
Nyilván nem Te voltál az! ;] :D

szerk: Jorus, mond valamit! :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55955) Jorus válasza userxy (#55952) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha férfi lenne, ő lenne a példaképed, de nem? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55956) kolosanyi válasza userxy (#55952) üzenetére


kolosanyi
veterán

Te meg a nőügyeid... :DDD

(#55957) userxy válasza Jorus (#55955) üzenetére


userxy
őstag

Hát baszod de nem férfi......... :DDD

Nekem ez a fajta női hozzáállás nagyon taszító......

Férfi létemre én se dugok meg mindenkit akit megdughatnék próbálok értelmesen szelektálni...
Ezúttal benéztem XD

[ Szerkesztve ]

(#55958) deniro2 válasza userxy (#55952) üzenetére


deniro2
senior tag

Fiatalabb koromban 4 hónap alatt csak 3 csaj konkrétan szégyen kategória lett volna és mégcsak ribanc sem vagyok... ;] :D

(#55959) Jorus válasza deniro2 (#55958) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó, hát anno az Ifiparkban, gondolom könnyen lehetett ismerkedni. :DDD

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55960) kolosanyi válasza deniro2 (#55958) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudod hogy hívom azokat a csajokat, akik gyorsabbak nálam? Szüzek... ;]

(#55961) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szasztok!

Az elmúlt ~11 évben szinte végig csokis Scitec 100% Whey Prót ittam. Ezt szoktam meg és ezt szerettem (próbálgattam sokfélét többféle ízben), főleg diéta alatt jó volt a csokis íz, így egyáltalán nem hiányzott az édesség. A lényeg, hogy ez a fehérje már teljesen az étrendemmé vált, minden nap lemegy legalább 2 adag, reggel zabp mellé ez megy, lefekvés előtt is ez megy (nem mintha látszana). :D

Viszont az előző két doboz már nem olyan jó ízű mint volt, elb@szták az ízét és hát ahogy elnézem, ez már nem éppen tartozik az olcsó fehérjék közé. Régen talán még igen, de egy ideje már nem is figyeltem az árak alakulását, csak beraktam a csomagba és megrendeltem (bb.hu shop).

Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen jóféle, igazi csokis izű fehérjét érdemes venni ilyen árkategóriában vagy olcsóbban? Az íz nagyon fontos! A 4,5 kg+-os kiszereléseket veszem mindig.

Előre is köszi.

szerk: még1 kérdés. A bodybuilder.hu-n kívül milyen más boltokban érdemes nézelődni/rendelni?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#55962) Dicker válasza fLeSs (#55961) üzenetére


Dicker
őstag

Dymatize Elite Whey.

(#55963) Shadowbull válasza userxy (#55952) üzenetére


Shadowbull
addikt

"a haveri köréből 4 hónap alatt 3 faszival sexelt mert viszket neki."

Es? Fiuknak lehet lanyoknak nem?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55964) Koczó93 válasza fLeSs (#55961) üzenetére


Koczó93
őstag

+1 a Dymatize elite wheyre :) Proteinbuildernél pl.

(#55965) Tamoo válasza fLeSs (#55961) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem (kevert) gaspari tetszett a "márkásak" közül. Persze ha csak a számokat nézzük akkor lehet fikázni. :D de nagyon jó cucc szerintem. Egyszer majdnem izmos lettem tőle.

[ Szerkesztve ]

(#55966) Dicker válasza Koczó93 (#55964) üzenetére


Dicker
őstag

Ahhoz képest a szájtek csokisa egy utolsó szemét. Főleg a kazeinjük a jó.

(#55967) Woodslave válasza fLeSs (#55961) üzenetére


Woodslave
nagyúr

oszt izmos lettél 11 év alatt? :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55968) deniro2 válasza fLeSs (#55961) üzenetére


deniro2
senior tag

Aztán izmos-e lettél-e mióta eltűntél? :D
Fehérjében olyan édes szart, mint a szájtek, nemigen találsz még egyet szerintem... Vagy csak a nóném cukros fosok között.

(#55969) Tamoo válasza deniro2 (#55968) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

De talál. :D VPX-et. (God ajánlásával ;]) Én még emészteni se tudtam, pedig eddig egyikkel sem volt bajom. Ráadásul ilyen édesítőszeríze még a scitecnek sincs, pedig az is durva.

[ Szerkesztve ]

(#55970) ludsimon válasza Tamoo (#55965) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem érsz rá de itt beszélgetsz, meg beállítod másét. :O

[ Szerkesztve ]

undefined

(#55971) fLeSs válasza Koczó93 (#55964) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Köszi az infókat.

Koczó93: ott 4,5 kg-ban nincs csoki.
Tamoo: melyik Gaspari? Régebben vettem 2 doboz Gaspari csokis fehérjét és mind2 a kukában kötött ki 2 év után, mert nem ittam meg... :D

Woodslave & deniro2: szerintetek? :U :DDD Btw ez az édes szar amiatt mindenképpen jó, hogy nem fanyalodok mellette édességre. Szóval ilyen édes csokis fehérje nincs másik a piacon?

Más bolt ami bp.-i?
Tudtok glutamin, c-vitamin, multivitamin és kalc+magnézium alternatívákat ajánlani a Scitec helyett ugyanolyan árban? Szal mi manapság a "menő"?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#55972) FollowTheORI válasza fLeSs (#55961) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szintén Dymatize... próbáld ki! :K

Egész pontosan ezt a "chocolate fudge" ízűt!

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55973) _NCT


_NCT
őstag

No jöttem isteníteni azt az edzésmódszert, hogy edzés előtt ne egyél semmit 3-4 órával, szinte majdnem éhgyomorra. Max fehérje edzés előtt 1 órával. Kurvajól durranok, sokkal jobban oda tudok figyelni az edzésre, mint mikor betöltve CH-val végig aludtam az edzéseket.

Vótam, atta, diszkóizom. forever.

[ Szerkesztve ]

(#55974) Dicker válasza FollowTheORI (#55972) üzenetére


Dicker
őstag

(#55975) gooool válasza _NCT (#55973) üzenetére


gooool
őstag

Én is éhgyomorra nyomom mostanság az edzéseket, egészen más érzés és pozitív értelemben.
Diéta is halad, jórészt csak derékban mérhető a különbség, na meg picit laposabbnak és erőtlenebbnek érzem magam, de kompenzálja a picit javult definiáltság. :DDD

Üdv, Balázs

(#55976) Tamoo válasza fLeSs (#55971) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor jobb ha nem ajánlok neked semmit. :D Nem egyezik az ízlésünk. Mondjuk erre rájöhettem volna abból, hogy egy évtizedig a scitecet lapátoltad.

(#55977) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ebbe nincs semmi különös, ez az ajánlott módi amugyis.

Edzés előtt nem szabad enni...

3-4 órával előtte pont azt jelenti addigra kb megemészted az előző kaja nagyrészét és "fel vagy töltve".

(#55975) gooool

Az más... "éhgyomor" az azt jelenti 8-12 órát nem ettél előtte. Pl reggel felkelés után.
Mintha vérvételre mennél.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55978) Dicker válasza fLeSs (#55971) üzenetére


Dicker
őstag

(#55979) FollowTheORI válasza Dicker (#55978) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Itt is van. 4.5kg

2.2kg

(#55980) freaghill

Ezt tovább is passzolom akkor Dicker hozzászólásához. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55980) freaghill válasza FollowTheORI (#55979) üzenetére


freaghill
őstag

(#55981) Dicker válasza freaghill (#55980) üzenetére


Dicker
őstag

Nincs benne kukorica, így nem szeretem.

(#55982) Casanova* válasza freaghill (#55980) üzenetére


Casanova*
veterán

ettől izmos leszek? :D Dicker: teszel bele kukoricát és nyami... ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#55983) fLeSs válasza Tamoo (#55976) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igazából úgy emléxem, hogy "még elment", szóval annyira nem volt rossz, de szívesebben ittam a Scitecet és végül elfelejtődött, ott volt a szekrény aljában és mikor ránéztem, hogy mivan vele, már lejárt a szavatossága.

Dicker: thx.

Van még más, amit ajánlotok ilyen árkategóriában vagy csak ez a Dymatize? Mert akkor most veszek többfélét 900 gr-osban, kipróbálgatom őket, aztán utána döntök, hogy melyik legyen hosszútávon.

Ezt a Now Foods céget ismeritek, a vitaminjait? Jók? :D

Vicc, most nézem ezt a boltot és az Universal meg a Gaspari glutaminporja annyiba kerül, mint a Scitec (pedig a fejemben ezek komolyabb márkák mint a Scitec).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#55985) Dicker válasza fLeSs (#55983) üzenetére


Dicker
őstag

Carnivor is finom. Igaz az étcsokis inkább.

Casanova*

Ez Kátleré biztosan, megismerem! Megenné mindenki. Ingyen patika. ;]

[ Szerkesztve ]

(#55986) prot-ko válasza FollowTheORI (#55979) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ezzel csupán egy a bibi, de az nagy :Y hogy a vevő "farkasvagságban " szenved. A dobozon az van írva, hogy whey protein izolátum. Akkor én úgy gondolom, igen ez 100%-ban az is, de nem az?! Persze a reklám maszlag a süketelés az el vonja a figyelmet.

(#55987) prot-ko válasza fLeSs (#55983) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Vicc, most nézem ezt a boltot és az Universal meg a Gaspari glutaminporja annyiba kerül, mint a Scitec (pedig a fejemben ezek komolyabb márkák mint a Scitec).

Ez a nagy baj :C Ugyan is L-glutamin port tartalmaz az Universal, a Gaspari és a Scitec is. Ugyan azt az L- glutamin. Annyiban különböznek, hogy az egyik sárga doboz, a másik kék, a harmadik meg talán piros.

És valószínűleg ugyan attól a gyárból vásárolják is. Tehát a különbség ennyi.
Az L-glutamint ráadásul meg vásárolhatod mondjuk 5.990Ft/kg -áron csak nincs reklám maszlag körítés. :K

(#55988) FollowTheORI válasza prot-ko (#55986) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt a poént elég sok gyártó elsüti, nem mondtál újat. Mindig el kell olvasni a részletes összetevők listáját.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55989) deniro2 válasza fLeSs (#55983) üzenetére


deniro2
senior tag

Dymatize nem fog bejönni, mert az még szerintem is visszafogott ízű, pedig én utálom az édes cuccokat...

(#55990) prot-ko válasza FollowTheORI (#55988) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Csak hát ez nem poén, és ha egy gyártó ezt elsüti egyszer és még évek után is sütögeti...akkor azt én úgy hívom, hogy a vásárló megtévesztése. A nagy baj, hogy a vevők túl nyomó többsége odaig már nem is gondol, hogy elolvassa az apró betűket. Illetve alul informált, ezt szépen ki is használják.

[ Szerkesztve ]

(#55991) barisj válasza fLeSs (#55961) üzenetére


barisj
aktív tag

Ha az ár nem számít,akkor ott a Builderes csokis fehérje. Elvileg olyan az íze,mint a régi Cytogen Whey pronak. Isteni finom volt :D

ja és jobb árban van,mint a scitec-es :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55992) Dicker válasza barisj (#55991) üzenetére


Dicker
őstag

Vagy 7 gramm cukorral adagonként nem nehéz finomat alkotni. :DDD

(#55993) prot-ko válasza fLeSs (#55961) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Egy fehérje akkor "csili-vili" édes, meg minden, ha hozzáadott szénhidrát (cukor valamilyen formája), hozzáadott glycin, hozzáadott ízfokozó, állag és stabilizátor van benne. Csak, hogy ha ezeket, mind beleteszik, akkor nem marad hely a lényegnek a proteinnek. És itt jön a trükközés, hogy még mindig 70%- körüli a fehérje, persze a papíron, és a kedves vevők bekamálják. vagy 65% :W

[ Szerkesztve ]

(#55994) barisj válasza Dicker (#55992) üzenetére


barisj
aktív tag

Akartam is írni,hogy diétában nem ajánlott ez a fehérje :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55995) FollowTheORI válasza prot-ko (#55990) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Amugy ez a doboz terv nem jó vagy régi szerintem, a gyári weblapjukon és ami nekem volt az már 100% Whey volt írva. :)

Szóval ezen kár rágózni, szar a webshop.

(#55992) Dicker

:DDD Most én Sytha-6-ot tolok abban 10g a ch, de ~2g csak a cukor, 5g rost a többi meg ki tudja mi... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55996) deniro2 válasza barisj (#55991) üzenetére


deniro2
senior tag

Vagy csak a nóném cukros fosok között
Ahogy említettem korábban... :)

(#55997) Casanova* válasza prot-ko (#55993) üzenetére


Casanova*
veterán

pl. a 2350 g scitec whey protein. ez ugye dobozzal együtt ennyi? úgy tudom dobozzal együtt mérik. plusz a sok aroma. így marad csupán csak kb. 1800-1900 g protein. mi pénzért adják már. -.-

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#55998) prot-ko válasza Casanova* (#55997) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Azért a doboz súlyát csak nem mérik, ez egy kis túlzás. De tény, hogy egyes amcsik lassan már 1700g, meg 1500g-s dobozokban dobálják a piacra (de ott is a dobozt nem mérik bele) :DD És ha valaki megnézi miből áll össze, az nem is tudja, hogy mit iszik wheyt?! de hányasat? milket? de milyet? az egg melyik variációját? vagy netán írót.

[ Szerkesztve ]

(#55999) FollowTheORI válasza Casanova* (#55997) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Proteinnél mindig az adagot kell nézni... egy doboz hány adag és így egy adag hány forint.
Sose a doboz grammokat és grammonkénti árat!!

Tipikusan a fehérje mindig 20-24g körül mozog, de az adag lehet 25-30-32-37-40-47g (Sytha pl) is!!!

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56000) Casanova* válasza prot-ko (#55998) üzenetére


Casanova*
veterán

egyszer lemértem és dobozzal együtt annyi volt. valaki mérje már le. :D én már úgy se veszek dobozosat. :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.