Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) Sotho válasza Dexar007 (#55050) üzenetére


Sotho
őstag

Pedig most már ideje lenne elvesztened a szüzességedet! ;]

(#55052) Dexar007 válasza Sotho (#55051) üzenetére


Dexar007
veterán

Ertem meg kell kuzdeni bazme'. A csaj kuzdott,viszont kar,hogy ronda volt. ;]

Give me your cum,bull!

(#55053) PowerBuldog válasza Dexar007 (#55052) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Válógatos f*sznak kutyában a helye. ;]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55054) Woodslave válasza Dexar007 (#55050) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne egyél ch-t lefekvés előtt, rosszakat álmodsz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55055) venge


venge
tag

Vincze Zsolti barátom az Ausztria Kupán -80 Mastersben és -80 Openben is arany érmet szerzett!
Most indulnak Oroszlányba.

(#55056) S e t h válasza baluka6 (#55038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hátsó pózokban előjön, hogy a derekához képest nem elég széles a háta, vádli a többiekhez képest csak nyomokban,has sem elég szeparált. Kérdés mennyire tudja előnyére fordítani a karját, vállát, mellét.
Warren meg nyomokban sem hasonlít korábbi önmagára, ránézésre senior kategória, innen már csak lefelé vezet az út,a neve maradt csak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55057) Woodslave válasza S e t h (#55056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom nem kell mindenkinek Mr. O. szinten lennie, mert minden versenyen indulnak olyanok akik nem nyernek és még mindig jobb ezt csinálni, mint egy gyárban melózni. Kiváncsi vagyok mit fog Dani kihozni magából. Ezen a versenyen azért már indult pár nagyobb név, de színvonal xar volt. Branch ahogy írtad, JOJ lába nemlétező, Foudad láthatóan a halálán volt. (egyébként kb annyira eltűnik a versenyre mint Kökény Béla, aki off-ban egy szörny, versenyen meg sokszor mint egy aszalt szilva) A többi versenyző meg indultak még kategória.

Szóval magyar meg szurkolnunk meg minden, tömege van azonban nincs a fizikumában semmi olyan extra, ami kompenzálná, pont hogy magyar...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55058) S e t h válasza Woodslave (#55057) üzenetére


S e t h
nagyúr

Branch nyert, Dani hatodik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55059) Woodslave válasza S e t h (#55058) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ezt mondom

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55060) God Vazzeg válasza Woodslave (#55057) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szerintem a Dani fényévekkel jobb volt mint Branch. Első 3-ba kellett volna lennie simán. És ezt úgy mondom mint nagy Branch rajongó :U

(#55061) baluka6 válasza S e t h (#55058) üzenetére


baluka6
aktív tag

Bá-nak igaza volt, Branch tényleg a neve miatt nyert. Dani meg...kicsit bevizesedett. Na mindegy, majd legközelebb ;)

(#55062) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Most épp karajt sütök. Ugye nem fog leesni az izom, mert nem csirkemellet fogok enni?

(#55063) Ijk válasza kolosanyi (#55062) üzenetére


Ijk
nagyúr

Milyen izom?

;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55064) kolosanyi válasza Ijk (#55063) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát a kond izom! :DDD

(#55065) Gergosz2 válasza kolosanyi (#55062) üzenetére


Gergosz2
veterán

Amcsik steaket nyomatnak szóval nem hiszem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55066) Louro


Louro
őstag

Sziasztok!

Megpróbálom rövidre fogni a kérdésem :)
Én 178 magas vagyok, 102-105kg. 30 éves. 18 éves koromig hiperaktívan sportoltam, de mindig volt pocak - hiába az úszás, duatlon, triatlon, foci, stb. . Azután már csak néha futás és volt egy kis capoeira. Az utóbbi 4 évben abszolút semmit se mozogtam és most volt egy kis edzőtermi kitérő, de nekem nagyon unalmasnak bizonyult. Boxra járok és rendesen átmozgat, de érzem, hogy elhaladtak az évek a fejem felett.

Van esetleg valami, ami segíthet a súlyomon, izületemen esetleg az erőnlétemen? Bár tudom, hogy évek kérdése, hogy újra fitnek érezzem magam. Nem csodaszert várok, hanem támogató valamit, ha létezik ilyen. Gondolom nem csak aktív edzőkre gondolnak a gyártók :)

Mess with the best / Die like the rest

(#55067) hrvp válasza Louro (#55066) üzenetére


hrvp
aktív tag

Diéta?
Majd mindjárt jön kolosanyi és ajánl neked saját súlyos edzést, meg mindenféle finomságot.

[ Szerkesztve ]

(#55068) Woodslave válasza God Vazzeg (#55060) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de itt arról van szó, hogy megvan-e Daniban az a wow faktor ami miatt egyszerűen nem tudják ignorálni. Pl. Big Ramy egy kuvatiti senki (bár pénzes piac az is) de akkora, hogy nem tudják nem értékelni. Daninak már simán nyert volna, ha amerikai lenne.... vagy mondjuk egy kínai IFBB pro se lenne sikertelen :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55069) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#55068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Tóth Danit kirabolták elvileg első nap, lehet a másodikra ezért vesztett az élességből.
nagyon sajnálom, remélem még villant valamit azért idén, megérdemelné

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55070) Zola007 válasza Woodslave (#55068) üzenetére


Zola007
veterán

Ramy az egy embertelen szörnyeteg, annak tán még az a kevés haja is izomrostokból áll
azt a lábat nem tudom hogy csinálták, de Cutleré szinte eltörpül mellette:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55071) baluka6 válasza Zola007 (#55070) üzenetére


baluka6
aktív tag

Mondjuk ez Jay-nek sem a csúcs formája. 2011-12ben azért lényegesen jobb volt. Ramy pedig kicsit olyan mint Markus Rühl volt, hatalmas, de egy Mr olimpiára már talán "túl nagy" Ő is.

(#55072) BÁ Nutrition válasza baluka6 (#55071) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ramy arányos a Rühl meg ogre syntholhegy nem mindegy azért

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55073) Woodslave válasza Zola007 (#55070) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez sztem nem valódi :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55074) Dicker válasza Zola007 (#55070) üzenetére


Dicker
őstag

Más szögben állnak, és Cutler tavaly valóban össze volt esve, plusz az alkatuk sem egyezik, vékony, és vastag csípő. A tavalyi O. amúgy is egy szörnyű verseny volt, rossz formák, és kenések, vagy ezek együtt.

(#55075) Zola007 válasza Dicker (#55074) üzenetére


Zola007
veterán

én annyira nem értek hozzá és mivel korábbi egymás melletti kép nem nagyon van, nehéz őket összevetni
de szerintem nem sokaknak volt korábban sem akkora combja mint ennek a srácnak
#55073) Woodslave: azt nem tudom neked garantálni, hogy 100% valódi, mindenesetre elég impresszív:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55076) Louro válasza hrvp (#55067) üzenetére


Louro
őstag

Szia,

napi 2-3 liter folyadék megvan. Kávé, kóla nincs. Teába is édesítőt teszek, 2-3 pöttyöt fél literhez. Összességében sokat nem eszek és ha eszek, akkor a minőségre figyelek. Bár semmilyen diétát nem folytatunk, de most akar a párom fehérje diétát kezdeni.

Igazából az ebédet nyomom csak meg. De úgy érzem sokszor, hogy lemegy a cukrom és ilyenkor szoktam egy 1 balaton szeletet venni. Tudom rendszertelenül étkezek, de ha van olyan diéta, amit a leírt paraméterekhez javallott, örömmel fogadom :)

Mess with the best / Die like the rest

(#55077) Dexar007 válasza Zola007 (#55070) üzenetére


Dexar007
veterán

Jobb volt a vegyeszmester.

Give me your cum,bull!

(#55078) kolosanyi válasza Louro (#55066) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

Egy normál, rendszerezett, megtervezett étrend kellene neked. Ha nem élvezed a konditermi edzést, ne csináld, ez egy hobbi, érezd jól magad közben. Ha pörgős, átmozgató edzést szeretnél, akkor esetleg próbálj ki valamilyen csoportos edzést. Jó alternatíva a TRX, GFlex, hasonló felfüggesztéses dolgok, esetleg kettlebell ha nem félted a derekad és nem jellemző a családodra a mindenféle gerincbetegség. De saját súlyos edzéseket is szoktak szervezni, az is teljesen jó, esetleg valami cross training szerű valamit. Kiegészítőt meg felesleges addig javasolni, amíg nem állsz rá valamilyen étrendre, csak a pénzed dobnád ki az ablakon.

(#55079) Louro válasza kolosanyi (#55078) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm szépen a jótanácsot. Akkor egyelőre stabilizálom az étrendem. (Bár munkám miatt nehézkes, mert sok ad-hoc dolog van.)
Jelenleg most thai box-ra járok heti 3 alkalommal. Jól átmozgat és én úgy vagyok, hogy élvezni is szeretném a mozgást. Az edzőtermi jó volt, amíg személyi edzővel csináltam (1-2 hónap), de utána megpróbáltam magamtól és nagyon unalmassá vált. Csináltam lelkiismeretesen, de fejben nem tudtam kikapcsolni és az edzésre figyelni. Boxon pedig nagyon jól tudok stresszt is oldani és érzem, hogy a testem kellemes fáradtság járja át utána. (Edzőterembe akkor jó járni, ha nincs egyedül az ember.)

Mess with the best / Die like the rest

(#55080) Woodslave válasza Zola007 (#55075) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy értettem, hogy nem álltak így egymás mellett. Aztán lehet, de ezen a képen már nem akkora a különbség. Előbbin mint Dávid és Góliát :D

ettől függetlenül Ramy valóban egy atomkisérlet mellékterméke :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55081) Gergosz2 válasza Dexar007 (#55077) üzenetére


Gergosz2
veterán

:D amúgy ja :D Jobban sikerült a főzet :D

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55082) 14adam


14adam
addikt

(#55083) Jorus válasza 14adam (#55082) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fekvenyomásban és felhúzásban még simán maradt is benne vazz. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#55084) Gergosz2 válasza Jorus (#55083) üzenetére


Gergosz2
veterán

bazz milyen könnynéd guggolt! :Y

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#55085) Yeffy válasza 14adam (#55082) üzenetére


Yeffy
veterán

na, ez szép volt. végre valaki, aki nem rogyaszt, hanem rendesen leguggol vízszintig.
nem tudom, ki ő, de ő is példakép lett :))

felhúzás is nagyon szép. jó nagy darab :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#55086) Dicker válasza 14adam (#55082) üzenetére


Dicker
őstag

Mégse ő nyerte meg a shopbuilderes brutal versenyt. :(

(#55087) 14adam válasza Yeffy (#55085) üzenetére


14adam
addikt

egy 23 éves norvég srác :D

(#55088) Dexar007 válasza 14adam (#55082) üzenetére


Dexar007
veterán

En is igy szoktam 50 kiloval havonta 1x.

Give me your cum,bull!

(#55089) Dicker válasza Dexar007 (#55088) üzenetére


Dicker
őstag

Te is egy lábas guggolást csinálsz, mint a Kolompár Sándor? (Igen rájöttem, miért kolosanyi a neve ;] )

(#55090) kolosanyi válasza Dicker (#55089) üzenetére


kolosanyi
veterán

Kolompár hát... :DDD

(#55091) baluka6 válasza 14adam (#55082) üzenetére


baluka6
aktív tag

Na itt azért látszott az Eleiko rúd minősége...

(#55092) Dicker válasza kolosanyi (#55090) üzenetére


Dicker
őstag

Nem te vagy ez? Ő becses neve is kolosanyi. ;]

Itt meg Dexar. 50 kilóval.

[ Szerkesztve ]

(#55093) venge válasza Dicker (#55089) üzenetére


venge
tag

:C

(#55094) kolosanyi válasza Dicker (#55092) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy bukkantál a nyomomra? Azt hittem sikerült felszívódnom és végre új életet kezdhetek, de állandóan kísért a múlt! :O

(#55095) Yeffy válasza 14adam (#55087) üzenetére


Yeffy
veterán

kemény :D :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#55096) BÁ Nutrition válasza Dicker (#55092) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

deszart én is ilyennek képzelem ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55097) venge válasza BÁ Nutrition (#55096) üzenetére


venge
tag

Én nem.
Én azt hittem ő az!

(#55098) Zola007 válasza 14adam (#55082) üzenetére


Zola007
veterán

gratulálok az úriembernek, bestiális amit véghezvitt :R

viszont azok a spotterek kb csak dísznek vannak
ha 500 kiló megindul, azt ember meg nem fogja

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55099) Sotho válasza Zola007 (#55098) üzenetére


Sotho
őstag

+ 163 kg maga az ember ;]

(#55100) venge válasza Zola007 (#55098) üzenetére


venge
tag

Nagy Ákosnak a Brutal Challenge-en olyan keretet állítottak össze a guggolásához... több, mint fél óráig szerelték össze és spaniferekkel védték a súly leesése ellen, ha minden igaz, van is róla videóm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.