Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55351) ludsimon válasza FollowTheORI (#55350) üzenetére


ludsimon
veterán

Tudom, ezért hangsúlyoztam ki a 80/10/10-et, mindenben van fehérje. Nem is a pokolra küldtem, mert kell, csak azt mondtam nem akkora mennyiség mint amennyit sokan gondolnak.

Egy pihenőnapom amikor nem bringázok ez így néz ki / nap:
CH: 510g
F: 64g
ZS: 64g

undefined

(#55352) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Növényi fehérjéről ennyit.

Személyes véleményem pedig az, hogy az ember nem kecske, hogy folyamatosan zöldséget meg magvakat egyen.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55353) barisj válasza Woodslave (#55345) üzenetére


barisj
aktív tag

Fővámtéri piacon,ahogy bemész a főbejáraton,egyből menj balra és felfele :)

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55354) ludsimon válasza PowerBuldog (#55352) üzenetére


ludsimon
veterán

nem is vártam mást, hogy itt nagy sikere lesz amit írtam. :)
Csak azért írtam le, mert volt akit érdekelt.

undefined

(#55355) Woodslave válasza barisj (#55353) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:U messze van (200km :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55356) Woodslave válasza ludsimon (#55354) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de tényleg mi az oka hogy így étkezel?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55357) barisj válasza FollowTheORI (#55350) üzenetére


barisj
aktív tag

Itt az étrendem. 19yo/174cm/64kg Célom: sovány izomtömeg növelése.

Csirkerizs mellé eszek zöldséget,csak mindig mást,ezért nem írtam bele. + mindent kókuszzsírral sütök,ami + kalória. És a vitamin,ásványi anyag,omega3 is rendben van.

Esetleg valami tanács,ha valamit nem jól csinálnék?

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55358) kolosanyi válasza PowerBuldog (#55352) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem megint kettő között félúton van az igazság. Én növényi fehérjével együtt számolom a kb 200 grammot (most diétában 150-180) és simán fejlődök tőle.

(#55359) PowerBuldog válasza kolosanyi (#55358) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én a növényit nem számolva most jelenleg 230 körül fogyasztok naponta.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55360) ludsimon válasza Woodslave (#55356) üzenetére


ludsimon
veterán

A-s vércsoportú vagyok.
Ezelőtt fél éve, 2 évig ment napi 5x hússal táplálkozás, csak szárnyas és nagyon utáltam már.
Hányingerem volt a hús látványától is.
Már ránézni se bírok a húsra, nem szeretem a húst. Se tojás, se tej. Miután vega lettem néztem elég csúnya videókat ami a hús/tojás/tej ellen szól. Elég megdöbbentő volt és akkor határoztam el többet nem eszek ilyeneket.

undefined

(#55361) Shadowbull válasza ludsimon (#55360) üzenetére


Shadowbull
addikt

" Miután vega lettem néztem elég csúnya videókat ami a hús/tojás/tej ellen szól. "

Kellett a megerosites hogy jol dontottel....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55362) Shadowbull válasza PowerBuldog (#55359) üzenetére


Shadowbull
addikt

es izmos lettel?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55363) FollowTheORI válasza barisj (#55357) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jónak tűnik csak első ránézésre tűnt kevésnek a felsorolás. :)

Amugy hogy elég e vagy sem ugyis kiderül hogy hízol e vagy sem.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55364) kolosanyi válasza PowerBuldog (#55359) üzenetére


kolosanyi
veterán

Érdekes lenne kipróbálni, hogy mi történne alacsonyabb bevitelnél. Szerintem semmi, velem legalábbis nem történt semmi. 115 kiló vagyok, testzsír 15 és nekem elég az a 200 g. Csak állatit számolva a 1,5 g / tskg sincs meg, vagy éppen megvan, mégse esett le az izom.

(#55360) ludsimon
Ezzel az erővel a növények meg génkezeltek, de legalábbis agyon permetezik és műtrágyás, vegyszeres földben termesztik.

(#55365) PowerBuldog
Én a ch-ra érzékeny vagyok. Ha kevés, erőtlen, kába vagyok egész nap, ha sok, zsírosodok. Jelenleg 200-250 g megy, de amúgy se megyek 300-350 fölé, ha kell a plusz kalória, a zsírbevitellel játszok. Az extra sok fehérjétől csak wc-re járok, puffadok, meg fingok egész nap, a zsírtól meg semmi bajom. A koleszterin szint is rendben van, pedig húdecsúnyarossztelítettzsír.

[ Szerkesztve ]

(#55365) PowerBuldog válasza Shadowbull (#55362) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Izmosnak tartom magam, de nem vagyok egy hegyomlás. 88kg jelenleg. Viszont diéta miatt megy most ennyi, és kevés szénhidráton vagyok (100-150g naponta)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#55366) Woodslave válasza PowerBuldog (#55365) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Izmosnak tartom magam, ez a lényeg, jó neked :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55367) barisj válasza FollowTheORI (#55363) üzenetére


barisj
aktív tag

Kövi hó 9.éig még tartom ezt az étrendet,aztán emelem,ha nem lesz súlynövekedés. Ha sovány izomtömeg növelés a cél,mennyi a jó súlynövekedés havonta?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55368) Yeffy válasza Woodslave (#55366) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#55369) ludsimon válasza kolosanyi (#55364) üzenetére


ludsimon
veterán

gondoltam ez lesz a következő kifogás. :D

Abban viszont biztos vagyok, hogy 1000x kevesebb káros anyag van mondjuk 1 kiló rizsben, mint mondjuk 1db egyszerű Mc Sajtburgerben.

Mindennek van pró és kontra oldala. Ezt el kell fogadni.

undefined

(#55370) Tamoo válasza ludsimon (#55369) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

de ne a sajtburgert nézd már, abban hol van hús ... :F

(#55371) Champipi válasza kolosanyi (#55321) üzenetére


Champipi
senior tag

Klokov Dmitry: kicsit kezd beles lenni. Én jobban örülnék egy olyan testnek, mint az AthleanX-es csávó. Annak a hasa is full lapos, meg izomból is pont elég van rajta. Még nem kelt megbontránkozást, de már látszik, hogy valamit sportol :)

(#55372) kolosanyi válasza ludsimon (#55369) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen és mennyivel kevesebb káros anyag van egy adag bélszínben, szűzpecsenyében, mint a mekis kajában nem? Ugyan már, a junk food, az szenny, ezt mindenki tudja, te most végletekben beszélsz. Részemről nem kifogás a permetszer meg a többi, mert eszek zöldséget, gyümölcsöt sokat, de te viszont nem eszel húst, tojást, mert a videóban csúnya dolgokat mutogattak. Véleményem szerint semmi előnye nincs a vegetáriánus étrendnek, csak akkor étkeznék úgy, ha a szükség úgy hozná, magamtól nem.

(#55371) Champipi
Azért Jeff formája se rossz, ja, de Klokov masszívabb. Amíg látszik a kockahas, addig nem hiszem, hogy beles vagy fedett lenne a tag. :)

[ Szerkesztve ]

(#55373) FollowTheORI válasza barisj (#55367) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem havi kb 1kg az jó... bár nyilván ez sokmindentől függ. De ha ennél több jön fel az már nagyon zsírba megy csak.

Feltéve hogy nem most kezdted az egészet, mert akkor az elején van mindig egy nagyobb ugrás ami ettől eltérhet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55374) ludsimon válasza kolosanyi (#55372) üzenetére


ludsimon
veterán

Én ezt választottam.
Egy mondatomban nem próbáltam senkit rábeszélni, csak válaszoltam a felvetett kérdésekre.
Meggyőzni nem tudsz róla miért rossz, mert észérvek nem szólnak a 80/10/10 ellen.
13 év után ha bármi hiányban szenvedne ez a csávó az a vérképén csúnyán meglátszana.
Csak azt akarom, hogy ne legyen ennyire csőlátásotok, hogy ez mennyire egészségtelen és káros.

Testet is lehet építeni 80/10/10-el, amit már linkeltem fentebb.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#55375) Tamoo válasza ludsimon (#55374) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor már inkább a mászókás bohóckodásokról beszéljünk mint a vega kajálásról. :F Ez egy gyúrós topik, nem kiskegyed fórum.

(#55376) Ijk válasza ludsimon (#55351) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó-jó, de izmos nem leszel soha sem, így esélytelen a mr ricks forma. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55377) deniro2 válasza FollowTheORI (#55373) üzenetére


deniro2
senior tag

Havi 1 kg izom és még kezdő se legyen,mert az még több? Jesszus... ;]

(#55378) Zola007 válasza FollowTheORI (#55350) üzenetére


Zola007
veterán

a kollégáé
3300 kcal
220 fehérje
450 CH
60 zsír

ha ő 174 centi 64 kilóhoz ennyit eszik, lehet hogy nekem is löknöm kellene az adagomon és megnézni, hogy mi jön fel

edzésnap: 170g fehérje + 430g CH + 110g zsír
pihenőnap: 150-160 protein + 400g CH + 110g zsír
mindenféle eredetű fehérjét számolok, arra figyelek, hogy állatiból meglegyen a napi 100gramm
rostbevitel 50-60g / nap
5x eszek egy nap, minden étkezéssel eszek 100-150gramm zöldéséget

lehet hogy nekem is a zsírt kellene egy kicsit megnyomni, mert CH-ból nem akarok többet, szerintem már a mostani is több mint kellene

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55379) ludsimon válasza Ijk (#55376) üzenetére


ludsimon
veterán

Mond el neki, hogy sose lesz izmos. :D

undefined

(#55380) Ijk válasza ludsimon (#55379) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az interneten mindig lehet önigazolást találni. Majd a te eredményeid fogják demonstrálni mennyit is ér amit csinálsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55381) Zola007 válasza ludsimon (#55374) üzenetére


Zola007
veterán

ó, egy rutin a vérkép nem minden, az csak a felszínt karcolgatja. Attól még másnap meg is halhat veseleállásban vagy szívelégtelenségben
Láttam én már patika vérképet olyantól, aki rá 1 hétre kapott egy minor infarktust

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55382) Woodslave válasza Ijk (#55380) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pontosan. Nincs olyan edzés-táplálékozás stb. módszer ami mögött ne lenne egy izmos ember (meg egy 20dolláros könyv ;] )

nincs itt youtube nem tudom kikkel példálózik, de arról mondjuk soha nincs szó, hogy testépítő karrierjük kezdetén mind a sárga kapszula (vagy aféle) módon edzettek és ettek :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55383) Ijk válasza Woodslave (#55382) üzenetére


Ijk
nagyúr

Össze-vissza hazudozik mindenki, a blogok és az ilyen saját feltöltésű jútúb videók a legalja mindennek. Ha valami fasz a tajgán szénát turmixolna össze kecsketejjel, és persze lenne egy jó fizikuma, tuti lenne félmillió idióta aki követné a "módszerét".

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#55384) Woodslave válasza Ijk (#55383) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó, de azt mondjuk nem lehet tudni, kinek mi jön be. Lehet én pont attól lennék izmos ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55385) Koczó93 válasza FollowTheORI (#55373) üzenetére


Koczó93
őstag

Rád havi 1 kiló izom jön?
Gyúrsz amúgy? ;]

(#55386) FollowTheORI válasza deniro2 (#55377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem izom... súlygyarapodás... izom ebből... khm kevés lesz relative. :D

(#55385) Koczó93

Súlygyarapodásról volt szó.

Igen, hobbigyúrok. :P

Tisztázzuk hogy értem:
Ha havi kb 1kg-al nősz akkor az jele hogy tuti pozitív mérlegben vagy, de ennél ne legyen több, azért írtam.
Mert az már csak zsír ugyis, csak fölös leadnivaló később.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55387) God Vazzeg válasza Ijk (#55383) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi. Nagyon körültekintően kell a blogokat és videókat nézegetni, 90% a bullshit faktor :K

(#55388) kolosanyi válasza ludsimon (#55374) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mellette se szólnak észérvek, csak a lám, ő is így kajál és izmos. Az én álláspontom nem csőlátás, pusztán józan paraszti ész. Én a csirkerizs ellen vagyok, ha állandóan azt eszed, az tuti nem egy egészséges dolog, ahogy állandóan ugyanazt a pár növényt enni se az. Ezek szélsőséges dolgok, ahogy az is az, ha csak junk foodot eszik valaki. Nekem az a természetes, egészséges, ha mindent eszem vegyesen. Sok zöldség, sok gyümölcs, húsok, tejtermékek, tojás, magvak stb.

(#55375) Tamoo
Oké. Ma kardió nap lesz, de holnap hátazni fogok. Három hete csak súllyal húzódzkodok, most szerintem feldobom a programot és nehezített saját súlyos variációkkal fogom nyomni. Kezdésnek törölközős lesz. A rúdon átlógatsz egy törölközőt úgy, hogy az egyik oldalra nyújtott kartávolságra legyen. A másik karoddal szűken, talsó fogással megmarkolod a rudat, az asszisztáló karral meg a törölközőt fogod. Úgy próbálod felhúzni magad, hogy minél kevesebb terhelés érje a segítő kart. Komoly egy variáció, már várom. :)

(#55389) Zola007 válasza Woodslave (#55384) üzenetére


Zola007
veterán

Lehetséges, neki is bejött :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55390) Shadowbull válasza Zola007 (#55378) üzenetére


Shadowbull
addikt

naturalban ez total felesleges.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#55391) FollowTheORI válasza Zola007 (#55378) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elképzelhető, ha nagyon stagnálsz segítene... de ez függ attól is mennyit és milyen intenzitással edzel pl.
Ha nagyon intenzíven tolod akkor mindenképp megérhet egy próbát.

Azis lehet inkább több pihenő, kevesebb edzés kellene... próbáld ki 1 hónapra.
De ha nagyon megnöveled és nagyon gyarapodni kezd a súly akkor csak zsírt meg járulékos tömeget szedsz fel. "Érzésre" kell belőni ezt, ahogy szép lassan megismered a tested mire hogy reagál.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55392) Zola007 válasza Shadowbull (#55390) üzenetére


Zola007
veterán

melyik részére érted, hogy felesleges?
szívesen fogadok bármilyen tanácsot, egyelőre még elég képlékeny ez az egész növekedési fázis nálam

#55391) NetTom:
heti 4 (-5)x edzek
1. hát
2. kar- has- csuklya
3. láb
4. mell - váll - core
(+5). kardio (bringa/futkorászás)

egyelőre az edzéstervet variálom, mert azért annyira ez nem kevés kaja és nem szívesen emelnék már egyik makrón sem
nincs kizárva, hogy nekem ennyi jutott, hízékony alkat vagyok, izmosodni meglehetősen nehezen megy

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#55393) student válasza kolosanyi (#55388) üzenetére


student
őstag

cardio alatt te mit csinálsz, mennyi ideig , milyen pulzussal

(#55394) barisj válasza FollowTheORI (#55373) üzenetére


barisj
aktív tag

2013.11.09.én kezdtem 56.3kilósan. 1hónapig otthon edzettem átmozgató jelleggel,aztán 12.09.én mentem terembe. 1-1,5hónapig jártam, ebből 1hónap átmozgató volt ,aztán elfogyott a pénzem és pár hét pihenésre kényszerültem :D 2014.02.13.án újra lett pénzem és elkezdtem edzeni teremben. Az első két hét átmozgató volt,aztán pedig egyre fokoztam az intenzitást.Azóta folyamatosan edzek,eltelt ~3hónap és látom magamon a fejlődést. Igaz lóf@sz,de ~8kg azé feljött :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55395) Morris


Morris
veterán

Urak, cukormentes tej létezik?
Gyakoraltilag laktózmentes. Csak ugye ezeknél a tejcukrot sima cukorral pótolják. Viszont nekem echte cukormentes kéne. Létezik ilyen? :U

[ Szerkesztve ]

(#55396) BÁ Nutrition válasza barisj (#55394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

milyen terembe jársz te hogy elfogyott a pénzed? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#55397) kolosanyi válasza student (#55393) üzenetére


kolosanyi
veterán

Változó. Többnyire futás, váltogatom a rövid távot, sprint edzéseket, közép távot, lépcsőfufást stb. De van, hogy csak ugrókötelezek, vagy bringázok, esetleg úszok. Általában magas pulzus, a 120 fölé ne menj nem az én stílusom, itt az állóképesség a lényeg, nem a "zsírégető tartomány".

(#55394) barisj
Otthon is lehet edzeni tök ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#55398) Tamoo válasza Morris (#55395) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mi célból?

[ Szerkesztve ]

(#55399) barisj válasza barisj (#55394) üzenetére


barisj
aktív tag

Lemaradt,hogy nem most kezdtem,csak újrakezdő vagyok.

Bá: Mivel diák vagyok és szegény család sarja,korlátozottak a lehetőségeim :D Kaja nem valami olcsó,főleg hogy sokat kell zabálnom.

kolosanyi: nem a kondibérlettel van a baj,mert az 5k lenne havonta,hanem a kajával. De eddig mindig egyszerre fogyott el a kajám,pénzem és járt le a kondibérletem :D

[ Szerkesztve ]

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#55400) BÁ Nutrition válasza barisj (#55399) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor költs kevesebbet kajára, vagy egyed anyu főztjét ha azt lehet és max kiegészíted fehérjével
az edzés fontosabb
szal ha van 5k a teremre, de havi 50 kajára nincs akkor inkább csak az edzéssel foglalkozzál

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.