Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) Ijk válasza Shadowbull (#54750) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondolom izmosságban sem. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54752) Woodslave válasza rwin5 (#54747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ennyi. Valszeg Usain Bolt 10 évesen gyorsabban futott mint én valaha fogok. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54753) Miamiquake válasza Shadowbull (#54750) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Ott én se vazzeg, mingyű ütök mindenkit aki beszó má hééé meg íkúmat fikáza.

Egyébként ez szerintem reális lehet:

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#54754) r3dsnake válasza rwin5 (#54749) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor lehet, hogy 4-2 lesz előtte/utána. Esténként szoktam edzeni, ha lemegy edzés után krea mellé egy tejsavófehérje, és utána szénhidrátban gazdag vacsi, az elég? Vagy krea mellé érdemes lenne tömegnövelőt is vennem?

Köszi!

(#54755) Ijk válasza Miamiquake (#54753) üzenetére


Ijk
nagyúr

Reális, láttunk már ilyet, hogy 3 év alatt pokémonból félistenné változott. Zyzz aki naturál volt. ;]

NetTom: Igen a 22 éves forma az nyilvánvalóan naturál. Szerintem neked is összejön jövő nyárra. :D

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54756) FollowTheORI válasza Miamiquake (#54753) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A 19-20 közötti a legnagyobb változás... szerintem ott befigyelt egy kúra valami... aztán utána már igen, a többi lehet "naturálabb" simán.

(#54755) Ijk

Miért ne? A 21-22 között a zsírszázalék a legnagyobb különbség, az izomtömeg kb ugyanaz lehet. Persze amikor csökken akkor "izmosabbnak" fogsz látszani meg nagyobbnak mint valójában vagy.
Amugy nyilván tolta az összes pörgetős, vaszkularitást fokozó, creatinos, anabolikus vackokat, (amit pl egy testépítő is verseny előtt). Nem mondom hogy 100% hogy naturál, de akár úgyis megoldható.
Nyilván gyógyszertárt hugyozott közben, de nem feltétlen koxot.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54757) Woodslave válasza Miamiquake (#54753) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja 10 éve írunk ide kb. egy ilyet nem láttunk. Ja de Janeszt :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54758) Yeffy válasza Miamiquake (#54753) üzenetére


Yeffy
veterán

megfelelő kenőanyaggal sok minden reális

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54759) PowerBuldog válasza Miamiquake (#54753) üzenetére


PowerBuldog
veterán

3 év alatt, naturálban, hát hogyne :) én meg propeller vagyok :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54760) Miamiquake válasza FollowTheORI (#54756) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Igen ott volt a legnagyobb változás... ugye te is a tetkóra gondoltál :D :D :D

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#54761) Shadowbull válasza Ijk (#54751) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat, az atlagembernel talan izmosabb vagyok. a topikatlagnal nemigen :(

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54762) FollowTheORI válasza Shadowbull (#54761) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Méretben vagy erőben?

Hodor? ;]

Vagy Harkonen Sting?

:))

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54763) KoVee84 válasza FollowTheORI (#54756) üzenetére


KoVee84
senior tag

"a többi lehet "naturálabb" simán"

áhh inkább nem is írok semmit... ;] :DDD

(#54764) Ijk válasza FollowTheORI (#54756) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aham, 5% testzsír azzal a tömeggel 2 év alatt naturálban. A télapóban meg a húsvéti nyusziban még hiszel. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54765) FollowTheORI válasza Ijk (#54764) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet hogy csak nyáron volt ilyen... a többi hónapban meg zsírban tocsogott... de negatív vagy. ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54766) rwin5 válasza PowerBuldog (#54759) üzenetére


rwin5
őstag

:K sztem se natur

(#54768) rwin5 válasza brownus (#54767) üzenetére


rwin5
őstag

hatalmas izomzat.. kár is tovább olvasni :D

(#54769) Zola007 válasza rwin5 (#54768) üzenetére


Zola007
veterán

egy igazi germán félisten :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54770) FollowTheORI válasza brownus (#54767) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:))

No comment.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54771) deniro2 válasza rwin5 (#54747) üzenetére


deniro2
senior tag

Aztán hol van az leírva, hogy csak olyan emberek között lehet genetikai különbség, akik elérték a maxukat? Ha ugyanonnan indultak és ugyanannyit tettek bele, mégis van 5kg differencia, akkor az genetika.
Szerintem te inkább arról beszélsz, mikor valaki még távol van a genetikai határaitól, de már azon sír, hogy nem tud fejlődni...

(#54772) rwin5 válasza deniro2 (#54771) üzenetére


rwin5
őstag

Ha megválaszolod a kérdésedben azt, hogy mire gondoltam akkor minek kérdezed? :U

(#54773) deniro2 válasza rwin5 (#54772) üzenetére


deniro2
senior tag

A kérdés az volt, hogy vajon valójában arra gondoltál-e, amire szreintem gondoltál és nem arra, amit leírtál... :U ;]

(#54774) Dexar007 válasza Shadowbull (#54750) üzenetére


Dexar007
veterán

Miert,mennyi az ikud?

Give me your cum,bull!

(#54775) Woodslave válasza Ijk (#54764) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kíváncsi vagyok amúgy mekkora lehet a srác. Gondolom felöltözve észre se veszed az utcán. Mondjuk az tény, hogy a 4. állapotát elfogadnám. (persze ha 22 éves lehetnék megint ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54776) Shadowbull válasza Dexar007 (#54774) üzenetére


Shadowbull
addikt

140-148 kozott.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54777) FollowTheORI válasza PowerBuldog (#54759) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sose felejtsd el, hogy 2x éves korodig nősz... akkor is ha semmit nem csinálsz.
Egy tizenéves meg pláne... ha tudatosan úgymond beleavatkozol és irányítod hogy és merre nőj, pl edzéssel és megfelelő kajálással akkor egész más eredményeket tudsz még elérni, mint pl 30 körül vagy utána.

Eleve a teszto szint meg a hormonok egész mások még... 18-20 évesen még teszto bomba vagy és mindenkit megprütykölnél állandóan (mámint nőt). ;]

Ezért van az hogyha pl testépítő akarsz lenni és nem gyúrsz meg készülsz tudatosan ezen időszak alatt már erre, akkor évtizedeket buksz és sosem fogod elérni ugyanazt.
Az összes nagy testépítő tizenévesen kezdte, ezt később nem lehet behozni már ha elmarad.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54778) Ijk válasza Woodslave (#54775) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nyilván az utolsó képes formájával felöltözve nem. De ha azon lenne 20-25%-os testzsírja akkor ő lenne a hegyomlás, kopasz kidobó. Szerintem sokan nem fogják fel milyen izomtömeg kell ahhoz hogy ne nézzen ki csoffadt betegnek 6%-os testzsírnál. Azt hiszik hogy valami csodálatos módon a hasról lemegy a felesleg,a karjuk, mellük, combjuk meg ugyanakkora marad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54779) r3dsnake válasza r3dsnake (#54754) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lassan indulnék bevásárolni, nagy segítség lenne, ha tudnátok segíteni ebben. :)

Amúgy a Volumass 35-nél a scitec haladó kategóriát ír, megfelelő lenne egy nagyjából középhaladónak is? Szimpatikusnak tűnik, hogy tömegnövelő/fehérje/krea meg lenne oldva egyben (bár mellé gondolom mehetne a pH-X.) Mi a véleményetek/tapasztalatok ezzel a termékkel?

Előre is köszi! :R

(#54780) FollowTheORI válasza r3dsnake (#54779) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bárkinek jó az... én évekig szedtem mint kezdő hard gainer is, de ha nem kajálsz és edzel mellé rendesen semmit nem fog érni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54781) Zola007 válasza Ijk (#54778) üzenetére


Zola007
veterán

+1
Hallom néha röpködni a centiket a teremben, komoly erőt igényel, hogy ne röhögjem el magam
Ha tudná némelyik, hogy valójában mennyi izma is van a fókaháj alatt, akkor sírva fakadna. Szerintem 1 kezemen meg tudom számolni hányan vannak 10% alatt akiket eddig láttam ott edzeni

Én sokat fogytam, közben végig követtem a súlyokat is, erőben szerintem ugyanott lehetek mint az elején, de nyeszlett kölyöknek nézek ki felöltözve az akkori fotóim mellett. Anno meg mindenki azt gondolta, hogy súlyemelő vagyok vagy birkózom, most meg kb irodistának nézek ki

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54782) Ijk válasza FollowTheORI (#54777) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért te hány éves vagy? 30 éves korodig azért nem esik annyira vissza a teszto a 18-hoz képest. Versenyzést sem kell feltétlen 20 alatt elkezdeni mert úgy is mindenki koxol. ;]

Miért van az hogy aki elhiszi és hangoztatja hogy ilyen formát lehet hozni 2 év alatt naturálban, egyik sem tudja magán bebizonyítani?

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54783) deniro2 válasza Shadowbull (#54776) üzenetére


deniro2
senior tag

Gondolom 24-es szórással... :) Főleg, hogy korábban írtad, hogy a felső 5%-ban vagy, a 140 15-ös szórással meg már bőven 1%-on belül van, azt meg nem hisszük el... ;]

(#54784) FollowTheORI válasza Ijk (#54782) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Miért te hány éves vagy? ;]

Én már 33, de azért nem mondanám hogy úgyérzem magam mint egy 18 éves. :DDD
Egész más a regenerációm, és kezdem érezni az izületeket stb. Messze még a vég, de azért már érzi az ember a kort és limitációkat.

Amugy ha láttad énis azt írtam hogy azt úgy annyi idő alatt nem lehet simán.
De azért ne feledkezzünk már meg arról, hogy az sem mindegy mennyi idős valaki.

12-14 évesen mikor pl elkezded a középsulit kis suttyó vagy még ahhoz képest hogy mi leszel mire elvégzed pl az egyetemet. Akkor is ha nem edzel egy dekát se nő az izomtömeged (ideális esetben), a csontozatod meg minden.
Én csak azt a tényt akartam kiemelni írásommal, hogyha valaki leszarja az izmosodást és pl 30 körül ébred rá hogy ja egészséges élet, meg fogyni kéne meg izmosnak lenni az egész más esélyekkel indul és az eredményekért is sokkal többet kell tennie, mint egy tinédzser suttyónak.
Lehet neked már teszto fokozót meg ezt azt kell szedni ugyanahoz a forma eléréséhez amit neki még a természet biztosít a fokozott teszto és növekedési hormonnal akkor is ha a kanapén meg a romkocsmában fetreng két edzés között. Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54785) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#54781) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Én sokat fogytam, közben végig követtem a súlyokat is, erőben szerintem ugyanott lehetek mint az elején"
ˇAnno meg mindenki azt gondolta, hogy súlyemelő vagyok vagy birkózom, most meg kb irodistának nézek kiˇ

nincs több kérdésem.
közben meg fikázod a többit ha nincs 10% alatt a tzs :R

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54786) Gergosz2 válasza brownus (#54767) üzenetére


Gergosz2
veterán

hajajj a koksztól már nem moccan neki a rudi.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54787) Shadowbull válasza deniro2 (#54783) üzenetére


Shadowbull
addikt

rajta van a papiron, most meg nem mondom fejbol, hogy milyen szorassal mertek. A tesztelok azt mondtak hogy ismeteljem meg a tesztet, mert egy ponttal maradtam le a Mensa-tagsag mogott, de annyira nem erdekelt a dolog. Amugy eros fejfajassal irtam anno a tesztet :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54788) deniro2 válasza Shadowbull (#54787) üzenetére


deniro2
senior tag

Mensa 132 15-ös szórással... Jó rég csinálhattad 24-essel :)

(#54789) Dicker válasza Shadowbull (#54787) üzenetére


Dicker
őstag

Én mensa tag vagyok. Van róla oklevelem, józsin osztogatták.

;]

(#54790) Dexar007 válasza Dicker (#54789) üzenetére


Dexar007
veterán

En is klubtag voltam,de amiota megtanultam fozni,azota nem jarok be. ;]

Give me your cum,bull!

(#54791) Jorus válasza Shadowbull (#54761) üzenetére


Jorus
nagyúr

Artut meg kellene kérdezni, hogy áll most a topicátlag. Lehet a sok nyúlgerinc most leszállóágba vitte tavasszal... :O

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54792) Zomb€€ válasza Dexar007 (#54790) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ezen végre egy picit felnevettem.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#54793) Jorus válasza Dicker (#54789) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk én az IQ teszteket sosem vágtam. Valahogy hiányzik belőlem az a fajta gondolkodás, vagy nemtom. Szal, amikor jönnek ilyen krix-krax háromszögekbe rajzolt körökbe rajzolt kockákba rajzolt háromszögekből álló sorral, deígy full kajak össze-vissza, hogy akkor most mi a következő, akkor ott nekem satu van. :D De ez nekem nem a szégyenem, ez nekem a lázadásom!

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54794) Dexar007 válasza Jorus (#54793) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem baj az,ha az intelligenciát nem vágod. :N ;]

Give me your cum,bull!

(#54795) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#54785) üzenetére


Zola007
veterán

nem azért fikázom ahogy kinéz, hanem amit gondol magáról, szóval plíz ne forgasd ki amit írtam. Én tudom hogy
De mikor odaáll valaki hogy ő 3-pontossal 9%-ot mért és egyetlén ér vagy izomköteg nem látszik egyértelműen, arra nem lehet mást mondani.

Én a helyén kezelem a saját testem és elfogadom olyannak, amilyen. 20% tzs körül vagyok, laza a bőröm és ha megfeszülök sem lesz az életben kockahasam, csak ha leműttetem a renyhe bőrréteget.

Tudom jól hogy attól nem leszek erősebb, izmosabb és egészségesebb, ha pakolok még 2 centi zsírt a karomra

Egyébként meg igenis büszke vagyok magamra hogy leadtam majd 50 kilót "csodaszerek" nélkül kajával + sporttal.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54796) Woodslave válasza Jorus (#54793) üzenetére


Woodslave
nagyúr

gyúrós topicban ez nem szégyen, az lenne, szégyen ha nem lennél izmos :R :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54797) Dicker válasza Jorus (#54793) üzenetére


Dicker
őstag

Nem lehet mindenkinek intelligenciája, cserébe majd lesz inkontinenciája.

(#54798) brownus válasza Woodslave (#54796) üzenetére


brownus
veterán

:DDD

(#54799) Because válasza Shadowbull (#54787) üzenetére


Because
őstag

nem bírtam ki és ki kellett egyet töltenem, de ahogy látom a tesztjük szerint mki zseni én ezt kaptam (állítólag 125 felett):

Ön elérte a jelen teszt maximumát, eredménye a mérési tartomány fölé esik. Próbálja ki az Ön IQ-szintjének mérésére kalibrált felvételi tesztünket, amellyel a Mensába is bekerülhet! Időpont foglalása: https://mensa.hu/lepj-be

[ Szerkesztve ]

(#54800) Dexar007 válasza Because (#54799) üzenetére


Dexar007
veterán

Szoval akkor ez a magyarazat. Megnyugodtam. :DDD

Give me your cum,bull!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.