Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) Zoo123 válasza Shadowbull (#54038) üzenetére


Zoo123
senior tag

"3 pontos borredo meres, meg a netes szamitoprogramok azt mondjak hogy 14-15%-os testzsirom van a 101,3 kilomhoz, ez ma reggeli meres.

Ha eloszedem az excel-tablamat, akkor kiderul, hogy tavaly oktoberben pontosan ugyanilyen nehez voltam, viszont az akkori testzsirom 18%-nak adodott.

Tehat a szamok alapjan durvan 7 honap alatt a CBL tomegelos valtozataval leadtam ~3-4 kilo zsirt es felszedtem ~3-4 kilo izmot."

Nem, :N , nem úgy van az:
Leadtál 2 Kg zsírt, és felszedtlél 4Kg vizet! :D

Szerkesztve: Tudom, csak kötözködök!

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#54052) Shadowbull válasza szőröscica (#54050) üzenetére


Shadowbull
addikt

A CBLben a tomegeles annyit jelent, hogy minden nap van betoltes. A szalkasitas meg ugy megy hogy csak edzesnapokon van betoltes, normal napokon nulla ch. Ill. Kiefer azt mondja hogy edzes elotti napon is be kell tolteni, szerintem nem feltetlenul, mert ha Hetfo-Szerda-Pentek az edzes, akkor gyakorlatilag csak szombaton van ch mentes nap, az meg keves a szalkasitashoz szerintem. Persze kiserletezni kell.

En most lecsokkentem az esti betoltes merteket, pentek-szombaton pedig nulla ch-n leszek, es emelem az aerobot, meglatjuk mi tortenik.

Zoo123

nem hiszem hogy csak viz lenne, erosebb is vagyok.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54053) szőröscica válasza Shadowbull (#54052) üzenetére


szőröscica
addikt

És mivel töltöttél be esténként?

(#54054) Shadowbull válasza szőröscica (#54053) üzenetére


Shadowbull
addikt

Ami a kezembe akadt. Nagymama lekvarjatol kezdve a pizzan at a feherkenyerig, barmi jo.

Feherjebevitel is moderalt volt, szerintem ha elertem az 1g/tsg-ot, akkor az jo nap volt.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54055) szőröscica válasza Shadowbull (#54054) üzenetére


szőröscica
addikt

Napközben pedig ch mentesen ettél dolgokat? Sajtot, csirkét zöldséggel, meg ilyesmit?

(#54056) Shadowbull válasza szőröscica (#54055) üzenetére


Shadowbull
addikt

pontosan. reggel 6kor egy izolatum meg egy kave, 9kor 100g olajos mag, altalaban napraforgomag + paradio, fel egykor ebed, valami hus meg salata, vagy parolt brokkoli, aztan 6kor edzes utan izolatum+10g kreatin+szolocukor, utana meg a betoltes amig fenn voltam es birtam enni.

De szerintem a szolocukor az edzes utani turmixba is tok felesleges.

Ch mentes napon meg este vacsorara egy tojasrantotta sajttal, zoltseggel, esetleg fott tojas, ilyesmi.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54057) Dicker válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


Dicker
őstag

A zöldség nem szénhidrát? :F

Amúgy ezt a sajtot be kéne tiltani, mert annyian használjátok, biztos valami koksz. ;]

(#54058) Shadowbull válasza Dicker (#54057) üzenetére


Shadowbull
addikt

attol fugg melyik. brokkoliban, fejes salataban nem sok van, parolt repat ne egyel :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54059) xcds válasza Dicker (#54057) üzenetére


xcds
őstag

Olyan, mint a koksz, csak drágább. :DDD

(#54060) kolosanyi válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van egy olyan sejtésem, hogy ha kiszámolnád a makrókat, akkor a testkompozíciós étrendhez hasonló jönne ki. Nem tudom megmagyarázni miért, csak sejtés. :)

(#54061) Blackhole13 válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Esti töltés mennyire megy az alvás rovására? Én magamon azt vettem észre, hogy estére sok ch-val nagyon rosszul alszok.

(#54062) Dexar007 válasza Shadowbull (#54054) üzenetére


Dexar007
veterán

Pizza? Feherkenyer?
CBL jovok! ;]

Give me your cum,bull!

(#54063) Shadowbull válasza kolosanyi (#54060) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem hiszem. erezhetoen sokkal tobb ch-t nyomok be mint amennyit normals esetben elviselne a szervezetem hizas nelkul.

Blackhole13

nekem nincs vele gondom, de ez nyilvan egyenfuggo. Nem biztos hogy mindenkinek minden ugyanugy mukodik, ki kell probalni :)

Dexar007 gyors ch a lenyeg. igazabol Kiefer azt mondja hogy szemet kajakat ne egyel, (tehat mondjuk inkabb hazi pizza mint gyari fagyasztott) de en nem szoritottam magam ilyen keretek koze :N

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54064) barisj válasza Dicker (#54047) üzenetére


barisj
aktív tag

ez jó :'DD

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#54065) venge


venge
tag

Olyan izomláz van a hátamban, hogy levegőt is alig tudok venni! Tegnapi hátedzés odab@szott rendesen!

(#54066) prot-ko válasza RockHaRD (#54039) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Pedig a kérdés, jó és aktuális, mivel a fehérjékhez viszonyítottan is van már igen sok BCAA-nak írt nem csak BCAA ;-)

Alapból a por verzió a legolcsóbb, és alapból 2:1:1 arányos a standard. Azonban létezik instant, és nem instant. Ez utóbbi nehezebben oldódó, és alapanyag szinten olcsóbban lehet megvásárolni. De vajon a dobozban amit veszel instan vagy nem instant. Első buktató. Utánna jön a meglepetés. Mivel a doboz elején BCAA van, és azt gondolod 100%-ban BCAA ;-) Aztán ott a meglepetés, hogy bizony van amelyikbe glutamint, tettek, ami ugye olcsóbb anyag, hiszen 5.990Ft/kg-ért is megveheted, aztán taurint tettek, ami még olcsóbb talán 1.000Ft/kg, és szénhidrátot, ami meg filléres. És végül ha a vásárló veszi a fáradságot és időt ad magának, hogy átszámolgatja, kiderül lehet, hogy 100g-ban esetleg 50g a BCAA a többi töltelékárú, amit magas BCAA árban megvett.

A 100%-ban instant BCAA-t alapanyag szintén, ami valóban 100%-ban csak BCAA akár 9.890Ft-ért is meg lehet venni. 2:1:1-es arányon változtatni szeretnél, teszel hozzá L-leucint. Ízesítve szeretnéd, veszel flav-ot.

Ha pedig finnyás vagy, akkor veszed a dizájnereket, amik kg-os értéke, akár elérheti a 25.000Ft-os árat is.

(#54067) prot-ko válasza d3tox1c (#53898) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Myproteinről vélemény?

Jó,

csak a csomagküldése angliából egy katasztrófa. A dobozok zárása olyan trehány, hogy sok esetben az nem vesz ki valamit az úton belőle, aki nem akar. Volt már olyan hogy a a futár megfogta a dobozt megemelte, és alulról meg kipotyogott a benne lévő. Sok esetben elfogy a zacskó, zsák és valami totál fehér tejes zsákba pakolnak. A termékek összetétele sehol nem olvasható. Pedig azért fontos lenne olyan alapadat, hogy fehérje esetén tápérték, szénhidrát/zsír %-os aránya, vagy egy aminoprofil. Két sorban leírják ez van. Sajnos volt már amikor a termék szállítás közben kiszakadt. Volt már amikor a termék zacskójának zárása elengedett és volt már olyan is amikor pl. HMB apró luk volt a zacskón és amikor megfogtam, jött a cuccos belőle. És bizony előfordult, hogy hiányzott belőle árú. No akkor jön a formanyomtatvány töltögetés. Alapból kártalanítanak, de hogy az 1 hét vagy 3 hét az függ az angol tudásodtól és a kontakt személyedtől.

[ Szerkesztve ]

(#54068) Jorus válasza FIREBLADE78 (#54035) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, igen, ezeket én is olvastam, de szerencsére ízületekkel jól állok. Közel 16 éve nyomok nyak mögül rendszeresen, de a vállam még sosem fájt és nem is sérült meg. Ja, és fiatal sem vagyok már. :) Persze, lehet, hogy majd 15 év múlva előjön valami, de ki tudja, mit okoznak majd 15 év múlva a most magunkba lapátolt tápkiegek vagy húsok. Egyébként is óvatosan nyomok nyak mögül, akár kereten, akár szabadsúllyal végzem a gyaksit. Eleve csak addig engedem le, míg a felkarom lemegy negatív tartományba (ez nagyjából a fülem középvonala), mert olyankor még nincs kitekeredve a váll, plusz a vállam vonalában, tehát előre hajtott fejjel nyomok. Három hetente szoktam váltani a nyak mögül nyomás, gépen nyomás, DB nyomás között, és persze gépen és DB-vel már szépen le lehet engedni mélyen a vasakat, mert nincs kitekeredve a váll és a mozdulatsor nem nyírja a rotátorköpenyeket.

Ahogy a homlokra engedés (skull crasher) is legendásan ízület-gyilkos gyakorlat, sokan nem is szeretik épp ezért, de azzal sincs gondom, szépen megy 70 környékén vele a széria, és sosem éreztem a könyökömet, hogy bármi gondja lenne. Haver elkezdett edzeni tavaly, és már az EZ bar-tól is fájt a könyöke homlokra engedésnél, ezért más gyaksi után nézett.

Egyébként fitnesz volt, faján belement a 110-be a 3*6. Aztán nyomtam még egy vetkőző szériát 100-90-80-ba, majd drop set-es DB oldalemelés, előreemelés, döntött törzsű DB oldalemelés, has. És most egy dupla banános izósék, mert megérdemlem.

Nesztek, pólós dundi gyúrós kép. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54069) Tamoo válasza Dicker (#54047) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

:C

(#54070) rwin5 válasza Jorus (#54068) üzenetére


rwin5
őstag

TAPOUT - jók ezek a cuccok, Venum fighter cuccok nem kondiba valók de nekem azok jönnek be a legjobban :D
Miegymás, nekem nem jön be a 2 monohidrát kúra pihi nélkül, ma már olyan szar volt a gyomrom, hogy sírtam. Tehát pihentetem 2 hóig, de akkor hova lesz rólam az az 5 liter víz ami kínkeservesen feljött :O ;]
JA, és a héten ne felejtsetek el lábazni, ha mégis kimaradna vegyétek fel a trikó&mackónadrág kombót 40 fokba, vagy csak vállaljátok fel mert a k*paszok (mint én is ) gccci kemények. NA JÓ EDZÉST CSÁ

Ui: A képen nem én vagyok. [pikkcs]

(#54071) PowerBuldog válasza prot-ko (#54067) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A shop.buildernél többek között ezért is nem forgalmazzuk. Áfá-s számláról nem is beszélve.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54072) Woodslave válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és egy kajára mennyi mennyiséget ettél? Azt méred? Hány gramm csmell, mennyi tojás. stb

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54073) deniro2 válasza prot-ko (#54067) üzenetére


deniro2
senior tag

Na, azért túlzásba ne essünk... A "tejes zsák" ugyanaz a zsák, mint egyébként, csak nincs rajta kék csík és ez se sűrűn fordult elő.
Leírás meg a gyogyósoknak való, ott van minden a weboldalon, ahonnan rendelted... ;] :)
Egyébként nálam a kb. 10 rendelésből 10 rendben volt, nem potyogott, folyt, lopták el, egyetlen csíktalan zsák volt az összes anomália eddig.

(#54074) Shadowbull válasza Woodslave (#54072) üzenetére


Shadowbull
addikt

Nem mertem semmit. Egyedul a magokat szoktam megmerni, de azt is csak azert mert abbol konnyu 2x annyit kionteni :)

Az esti toltes mar-mar ellenszenves zabalas volt, az asszony mindig mondogatta hogy ez kizart hogy mukodjon. Most hogy o is latja a sajat szemevel az eredmenyt, mar kezdi elhinni a dolgot.

Esti tipikus kaja: ha maradt korabbrol valami fott kaja akkor az ha nem akkor 150g-os csirkemell sonka 3 feher zsemlevel, nehany szelet sajt, neha melle 3-4 fott tojas, utana mazsolas kalacs vajjal lekvarral, aztan ha meg fert akkor csoki, fagyi....de nyomtam csokis kekszet is, neha elore gyartott lasagne-t a sarki olcso boltbol, fagyasztott pizzat, ilyesmit.

Mindent ami a tipikus "szemet" kategoriaba tartozik. A napkozbeni ch mentes idoszak is konnyebben elviselheto pszichesen ha tudod hogy este ugy is torkig eszed magad.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54075) margithid válasza Shadowbull (#54074) üzenetére


margithid
veterán

Hm, és igy nem hízol?
Vagy olyan alkat vagy?
Én pont fordítva időzitem a ch-t, délelőtt vagy max 2ig, utána próbálok odafigelni, hogy ne nagyon egyek már.

[ Szerkesztve ]

(#54076) Jorus válasza Shadowbull (#54074) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez jól hangzik, de nálad nem okoz gondot az esti kajálás? Én, amikor este eszem vmiért, akkor nehezebben alszom el, nyugtalanabbul alszom és reggel sokkal fáradtabban ébredek, ahhoz képest, mintha üres gyomorral feküdtem volna le.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54077) beltram válasza prot-ko (#54067) üzenetére


beltram
tag

IWP-nél aminoprofil ott van az oldal alján:

http://www.myprotein.com/sports-nutrition/impact-whey-protein/10530943.html

pace be with you

(#54078) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Nem találok sehol jó méretű táskát edzőcucnak.

Viszonylag sokmindent viszek ezért nagyobb kell, de ami most van abba 2 100 kg-os hulla is belefér + fél ló. :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#54079) Shadowbull válasza margithid (#54075) üzenetére


Shadowbull
addikt

pont ez a lenyege a CBL-nek, hogy ettol nem hizol. Ahogy a fentebb leirt szamok is mutatjak, tenyleg nem. Egyebkent nem vagyok olyan alkat.

Jorus alvassal soha nem volt gondom eddig, nekem tokmindegy hogy tele hassal fekszem le vagy nem. Persze ez nagyon egyenfuggo.En egyebkent is olyan vagyok hogy szinte barhol es barmikor el tudok aludni, amikor a lanyom ujszulott volt, akkor en hurcoltam at a szobajabol az asszonynak szoptani amikor kellett, mert en kipattantam az agybol a sirasra, athoztam a gyereket, lefekudtem es 2 perc mulva elaludtam, majd fel ura mulva mikor a gyerek tele ette magat az asszony felebresztett, akkor visszavittem a gyereket az agyaba es utana ket perc mulva megint aludtam :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54080) PowerBuldog válasza Miamiquake (#54078) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én már feladtam. Viszem a sima hátizsákomban.
Ami jó lenne edző táska az k*rva drága.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54081) Woodslave válasza Shadowbull (#54079) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk az nálam is úgy van, hogy ha eszek este sok ch-t (akármilyen forrásból) akkor úgy alszom mint egy csecsemő. A ch-nak amúgy is ez a jó tulajdonsága, hogy bekómázol tőle, akkor miért ne este történjen ez nem? :D Napközben meg jobban elvagyok ha nincs ch. :K

bár nem lefekvés előtt közvetlenül zabálok be, hanem kb 6 óra magasságában és 9-10 körül lefekszem jobb esetben. Ha meg valami miatt (játék, film stb) elhúzódik és éjfél után megyek ágyba, akkor alig tudok elaludni :(

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54082) FIREBLADE78 válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

na ha én ennyit ennék,akkor 1 hét után 40kg-ra esnék össze :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54083) Yeffy válasza Shadowbull (#54056) üzenetére


Yeffy
veterán

jééézusom. tökölne a halál ilyen b.szakodással.
minden elismerésem a tiéd, hogy ezt végignyomtad/nyomod.

további sok sikert

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54084) Shadowbull válasza Yeffy (#54083) üzenetére


Shadowbull
addikt

sokkal egyszerubb mint meregetni, szamolgatni meg napi 6x enni, muanyagdobozokban hurcolaszni a rizscsirket.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54085) Yeffy válasza Shadowbull (#54084) üzenetére


Yeffy
veterán

biztosan, én azzal sem tökölök :)
arra van nekem időm/erőm. hoogyne

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54086) FIREBLADE78 válasza Jorus (#54068) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

jó a csuklyád more :DD biztosan a sok nyak mögötti nyomástól :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54087) PowerBuldog válasza Shadowbull (#54084) üzenetére


PowerBuldog
veterán

én napi 8xor eszek, ebből 3 turmix, reggel azzal kezdek, hogy 2 csirke/zöldséget összekészítek, 6 tojásos rántotta, be a dobozba és indulás dolgozni. :)
És mérleggel méregetem.

(#54088) Woodslave: mi tessék? én amúgy is diétázok. és nem is akarok 100kg-s lenni.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54088) Woodslave válasza PowerBuldog (#54087) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aztán tessék... :U

;] :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54089) Shadowbull válasza PowerBuldog (#54087) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat ja, ebbol lett nekem elegem :) Raadasul most jobban fejlodok, ill. biztosan nem rosszabbul mint amikor rizscsirkeztem.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54090) venge válasza Miamiquake (#54078) üzenetére


venge
tag

Hallod!
Azt nem mondták, hogy az edzőterembe nem neked kell vinni a súlyokat? :U

(#54088) Woodslave: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54091) kolosanyi válasza Miamiquake (#54078) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nemtom mennyit szánsz rá, de egy 35-40 literes táska pont ideális méret szerintem. Az enyém legalább 5 éve megvan, bár most, hogy 1 éve otthon edzek keveset használom, Decathlonban vettem valami 6 ezerért. Egyébként vannak jók: például ez.

De egyébként a közepes túrahátik is jópofák, egy ideig olyat hurcoltam.

[ Szerkesztve ]

(#54092) Tamoo válasza PowerBuldog (#54087) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Most egyáltalán nem szemétkedésből ... de az eredményeket nézve úgy értékeled, hogy "megtérül a befektetés"?
Mióta csinálod?

[ Szerkesztve ]

(#54093) Woodslave válasza PowerBuldog (#54087) üzenetére


Woodslave
nagyúr

semmi csak köcsögöltem, nem kell komolyan venni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54094) PowerBuldog válasza Tamoo (#54092) üzenetére


PowerBuldog
veterán

7 hete csinálom csak ezt a diétát, nyári formára gyúrok, előtte én sem méregettem meg ilyenek.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54095) Yeffy válasza Woodslave (#54088) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54096) _NCT válasza Shadowbull (#54089) üzenetére


_NCT
őstag

Én is beszállok a CBL-t dicsérők táborába, úgy néz ki k*rvára bevállt. A fogyasztós CBL-t nyomom, és basszus múltkor 3 hét diéta után sem lett kisebb a hasam, zöld tea kivonattal és karnitinnel megspékelve balett előtt, most meg szinte 4 nap alatt látható a különbség.

Mondjuk biztos víz ment le, mert izomból nem volt lehetősége a szervezetemnek fogyni, de akkor is faszántos. Az meg hogy edzés után lehet visszatölteni amivel akarok, priceless.

(#54097) venge


venge
tag

Mekkora getzik járnak ide! :D
Ezért szeretem ezt a topikot olvasgatni! :C

(#54096) MMA87: akkor aszongyátok, ugorjak neki újra? Ezen morfondírozom már egy ideje, de így, hogy egyre több pozitív visszajelzéssel éltek, lehet, hogy nem adom tovább!

[ Szerkesztve ]

(#54098) Shadowbull válasza _NCT (#54096) üzenetére


Shadowbull
addikt

majd figyeld meg hogyan mennek az edzeseid nulla vercukorszinttel. Nekem miutan adaptalodott a szervezetem, jobban mentek mint elotte ch-val.

Ma meg mar total belassit es elgyengit ha veletlenul megy ch edzes elott.

Ma en is megyek balettre, kicsit tartok tole mert penteken is voltam es meg nem regeneralodtam teljesen. Sajna ez valoszinuleg mar a korral jar :O Raadasul penteken egy olyan ellenfelem volt aki akkora volt mint en es kurva jol mozgott, akkorakat ramrugott hogy csak pislogtam. Megsicsak jobban szeretek kislanyokat verni :K

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54099) Gergosz2 válasza _NCT (#54096) üzenetére


Gergosz2
veterán

what fuck is CBL? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54100) d3tox1c válasza prot-ko (#54067) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi a valaszt.
Hat igen, elso alkalommal rendeltem toluk, de itt anglian belul is katasztrofa a csomagkuldesuk.
Na de mindegy,majd csak hozzaszoknak, hogy a szomszedokhoz is nyugodtan berakhatjak.
Max. legkozelebb hamarabb rendelek, hozzaszamitva azt a +-1,1.5 hetet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.