Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54501) FollowTheORI válasza Ijk (#54498) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha a mozgást nem hagyja abba akkor egész normális külseje lenne utána is... csak kevésbé izmos.

Kérdés eleve abba tudja e hagyni, vagy győz az ego és az életen át tartó terápia + plasztika.

Max olyan lesz mint Madonna. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54502) PowerBuldog válasza FollowTheORI (#54501) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ha egyszer gyereket akar majd akkor le kell állnia majd. a sport marad, de nem ezen a szinten

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54503) Dicker válasza -secret- (#54489) üzenetére


Dicker
őstag

A mi termünkben van egy Eleiko rúd. Még a bolhán vettem 15 körül, és biztosítottak róla, hogy "Főnök, ez nem lopott". Elhittem. ;]

(#54504) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok,ő a legjobb gyúrós csaj! gyönyörű szép!!!! [link] ez a csaj guggol nagy súlyokkal.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54505) -secret- válasza Dicker (#54503) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:C :))

(#54506) student


student
őstag

180/90kg vagyok sose sportoltam 0izom
a héten elkezdtem a 100fekvőtámasz programot + minden másnap tekerek 1órát + kaja változtatás
egyenlőre ennyi, meglátjuk mi lesz belőle súlycsökkentés a cél első körben

(#54507) kolosanyi válasza student (#54506) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor inkább ide. Egyébként nem egy hatékony program, sokra nem megy vele az ember.

(#54508) Ribi válasza Casanova* (#54504) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát ennek is szét van plasztikázva az arca, de a hátsója sem természetes. Vannak róla régebbi képek, akkor még természetesnek kinéző nagy feneke volt. Most már látszik, hogy azt is tuningolták miegymással.

(#54509) student válasza kolosanyi (#54507) üzenetére


student
őstag

ahogy olvasgattam 1-2hónapig akár hatékony is lehet, abból kiindulva hogy 10fekvőtámaszt nem bírtam normálisan megcsinálni , utána majd váltok
az tény hogy izomnövelésre 0

(#54510) Casanova* válasza Ribi (#54508) üzenetére


Casanova*
veterán

feneke szerintem nem szilikonos. színtiszta izom. ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54511) kolosanyi válasza student (#54509) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csináltam én is, de hiába nyomtam magas ismétléssel 5 sorozatot, csak stagnáltam (gyorsan abba is hagytam). Ha 100 fekvőt le akarsz nyomni, akkor a relatív erőt kell feltornászni, ergo erőnövelő programra van szükséged, nem egy állóképességire, mint ez.

(#54512) Ribi válasza Casanova* (#54510) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát persze. Érdekes, hogy senki másnak nem néz így ki a feneke akinek izmos. Látínóknak néz ki hasonlóan, de nem az izomtól. Aki meg ennyivel gugol, biztos legyúrta volna már a "felesleget".

(#54513) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kaptam egy 2.2-es Dymatize Elite Whey Protein Isolate-et. :) Főnöknek nem tetszett az íze. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54514) Dexar007 válasza kolosanyi (#54511) üzenetére


Dexar007
veterán

En az osszes fekvot meg tudom csinalni.

Give me your cum,bull!

(#54515) Casanova* válasza Ribi (#54512) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] ő fitness model. versenyen ki lenne zárva szilikon seggel. az egész teste színtiszta izom,nincs semmi szilikon. :N ja igen ,a csöcse szilikonos. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54516) Casanova* válasza Ribi (#54512) üzenetére


Casanova*
veterán

és tényleg a segge is szilikonos. :K [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54517) kolosanyi válasza Dexar007 (#54514) üzenetére


kolosanyi
veterán

Amúgy szerintem bárki - aki huzamosabb ideje edz - lenyomja. A savasodást kell kitolni, betöltesz citrullin maláttal azt kész. Ha már lenyomsz 50-et, 60-at, onnan úgyis csak az számít, hogy mikor savasodsz be teljesen, de ennek sok értelme nincs, azon kívül, hogy elmondhatod magadról, képes vagy rá. Én is meg akartam csinálni, de letettem róla, megváltozott a véleményem ezzel kapcsolatban. Inkább nyomok 2-3 fekvőt 60-70 kilós nehezítéssel (én esetemben a normál fekvőhöz képest kétszeres terhelés), mint 100 simát.

(#54518) Ribi válasza Casanova* (#54515) üzenetére


Ribi
nagyúr

Milyen verseny? Nem konkrétan szilikonra gondolok.
ui.: Hmm, nem gondoltam, hogy mégis az :D

Nem bírom lefordíttatni azt a nyüves oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#54519) Shadowbull


Shadowbull
addikt

Van valakinek valami tuti tippje a regeneracio gyorsitasara? Ahogy mar irtam korabban, ugy erzem hogy nem regeneralodik rendesen a labam, kene valami kox taplalekkiegeszito.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54520) FIREBLADE78 válasza Champipi (#54496) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Sok blowjobtól olyan a mandibulája :-D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54521) FIREBLADE78 válasza Shadowbull (#54519) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Pihenés? :-)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54522) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ejjj de fincsi ez... ;] :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54523) FIREBLADE78 válasza FollowTheORI (#54522) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Oh hogy egyem meg a csecsit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54524) Shadowbull válasza FIREBLADE78 (#54521) üzenetére


Shadowbull
addikt

Hetfo balett, kedd labnap, szerda/csutortok 1 ora aerob, pentek 5km futas, pihenes csak hetvegen van :(

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54525) FollowTheORI válasza Shadowbull (#54519) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pihenés... és az éjszakai protein és tápkieg formulák.
Kazein van persze, meg még esetleg pár adalék ami segít regenerálódni vagy jobban aludni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54526) Jorus válasza Shadowbull (#54519) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mennyit alszol naponta? Én ugyan 5-kor kelek, mert 6-kor edzés, de este olyan 8, legkésőbb fél 9-kor már alszom, szal 8 és fél 9 órákat alszom simán, és sosem volt gondom a regenerációval.
Egyébként protein, magnézium leginkább.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54527) Zola007 válasza Shadowbull (#54524) üzenetére


Zola007
veterán

edzés végén hintáztasd meg egy kicsit a vért a lábadban
nyújtás végén lefekszel a földre a falnál és 45-60°-ban feltámasztod a lábad a falnak 10-20 mp-ig
utána felállsz, majd vissza
ezt megcsinálod 5-10x és így segít a kisereknek összehúzódni a gravitáció, illetve cserélődni a pangó vérnek + nyiroknak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54528) Shadowbull válasza Jorus (#54526) üzenetére


Shadowbull
addikt

igyekszem hogy a 6 ora meglegyen, altalaban 6-7 ora kozott, hetvegen tobbet, akkor neha 8at is :) Nem azert mert nem birok aludni hanem azert mert este sajnalom az idot az alvasra :)
Izolatumot fogyasztok rendszeresen, magneziumot meg nem probaltam kulon.

Zola007

koszi, ezt kiprobalom.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54529) Jorus válasza Shadowbull (#54528) üzenetére


Jorus
nagyúr

Fúha. :D Én hétvégén rendszerint 11-12 órát nyomok (szerk.: mármint alvásból). Mondjuk nálad gyerek, család, minden, szal érthető, hogy nagyobb az off-job workload. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54530) Casanova* válasza Shadowbull (#54528) üzenetére


Casanova*
veterán

napi 2 ezer mg C vitamin, 2 hónapig. ez meggyorsítja a fejlődést. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54531) Shadowbull válasza Casanova* (#54530) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat ezt inkabb nem probalnam ki, volt mar vesekovem :)

el is felejtettem mondani, tegnap kiprobaltam a felhuzast. Nem teljes mozgastartomanyban, mert nalam a felszereles azt nem teszi lehetove, hanem kicsit magasabbrol kezdve. Guggolas utan tettem be, erzem a combom hatso reszet meg a hatamat is kicsit. Nem volt rossz, benne lesz ezutan a programban. Csak marhara oda kell figyelni hogy ne csinalja ki vele a derekat az ember.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54532) xcds válasza Shadowbull (#54519) üzenetére


xcds
őstag

Pedig a kérdésedben ravaszul elrejtetted a választ. :D

(#54533) PowerBuldog válasza Shadowbull (#54531) üzenetére


PowerBuldog
veterán

C-vitamintól nem lesz veseköved, ahogy a sok fehérje sem vágja tönkre az ember veséjét.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54534) eddie17 válasza PowerBuldog (#54533) üzenetére


eddie17
addikt

Pedig a vonaton két nagyon hozzáértő leány megmondta, hogy az ismerősük napi 160g fehérjét nyom és fel fog robbani a vese, úristen. Sőt, az ilyen edzőtermekben kivétel nélkül rád erőszakolják az illegális tömegnövelőket. Én meg nem tudtam, hova lőjjem ki magam a vonatból. A napba kellett volna...

(#54535) Shadowbull válasza PowerBuldog (#54533) üzenetére


Shadowbull
addikt

hat, ez egy velemeny. Mas meg mast mond, nekem viszont tenyszeruen azutan lett vesekovem hogy nagy adagban kezdtem el enni a feherjet meg a c-vitamint. Hogy aztan van-e osszefugges az nyilvan nyitott.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54536) FollowTheORI válasza PowerBuldog (#54533) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha jól működik és iszol eleget akkor ez igaz. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54537) PowerBuldog válasza Shadowbull (#54535) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tanulmányt még nem láttam, hogy egészséges embereknél ez gondot okozott volna. Kellő folyadékbevitellel nem okozhat problémát. (Szándékosan emelem ki az egészségeset.) Én napi 6l vizet simán megiszok. Emellett vagy 5000mg C-Vitamin a minimum és jelenleg kb 230g fehérjét eszek.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54538) Shadowbull válasza PowerBuldog (#54537) üzenetére


Shadowbull
addikt

naja, csak azt nem tudod hogy te egeszseges vagy-e vagy nem :) Mindegy, nem akarok ebbol nagy vitat, en ovatos vagyok.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54539) deniro2 válasza Shadowbull (#54535) üzenetére


deniro2
senior tag

:K Arra azért kíváncsi lennék, hogy aki szerint nem terheli a vesét a csillió gramm fehérje meg egyéb okosság és nem okozhat adott esetben vesekövet, az mit gondol, hogy mi az ami meg igen... Kavicspörkölt, kőpaprikás? ;] Nyilván egy egészséges vese, magas folyadékbevitellel sok mindent elvisel, de, hogy nincs kímélve az hótziher...

[ Szerkesztve ]

(#54540) PowerBuldog válasza deniro2 (#54539) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ennyi erővel miért nem fogjuk a vesekövet meg a kavicsokat a szénhidrátra amiből az átlag ember a fehérje mennyiség többszörösét viszi be? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54541) Ijk válasza deniro2 (#54539) üzenetére


Ijk
nagyúr

genetika ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#54542) FIREBLADE78 válasza PowerBuldog (#54537) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

azta a kurva, 5g? fú, élő példa,habár ezzel az a gond,hogy egyszerűen nem tudja feldolgozni a vese és simán kihugyozod,tehát sztem napi 3g-nél többet felesleges.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54543) kolosanyi válasza PowerBuldog (#54537) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor miért van az, hogy a vesebajosokat legelőször alacsony fehérjetartalmú diétára állítják be? Persze az más kérdés, hogy az orvosok mennyit tudnak ezzel kapcsolatban, hiszen még az sem tisztázott, hogy mennyi az optimális fehérjebevitel az izmosodáshoz.

(#54544) Shadowbull válasza PowerBuldog (#54540) üzenetére


Shadowbull
addikt

olvasgass akkor egy kicsit.

A vesekövek típusai

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54545) PowerBuldog válasza Shadowbull (#54544) üzenetére


PowerBuldog
veterán

"Állati eredetű fehérjében dús táplálkozásnál várható, köszvényes betegnél, myeloproliferatív betegségnél (leukémia, limfóma)"

Ha jó a szöveg értelmezésem, amiben többnyire soha nem voltam rossz, akkor itt továbbra sem egészséges emberekről (betegekről!) beszélünk. köszvényes betegnél, myeloproliferatív betegségnél

"urátkövek a vesekövek 5-13%-át teszik ki"

Vagyis még a vesekövesek között is igen elenyésző aki emiatt lenne az.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54546) FollowTheORI válasza kolosanyi (#54543) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert a fehérje bomlásánál mindenféle átalakulásánál rengeteg olyan dolog képződik ami a vizelettel ürül és így tehermentesítik (ammónia ügye pl). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#54547) Shadowbull válasza PowerBuldog (#54545) üzenetére


Shadowbull
addikt

ez egy felsorolas, nem kell mindegyiknek teljesulnie.

Teny hogy nekem volt vesekovem, teny hogy nem vagyok egyebkent beteg, teny hogy elotte honapokig sok feherjet meg c-vitamint ettem. Ezt vesd ossze amit fent olvastal.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54548) deniro2 válasza PowerBuldog (#54545) üzenetére


deniro2
senior tag

szerintem az felsorolás...
ezen meg nagyvonalúan átsiklottál: a húgykövek 50%-ában található, képződésüket serkenti a vegetáriánus táplálkozás, a C-vitamin túladagolása és az ileumbetegség.

(#54549) PowerBuldog válasza deniro2 (#54548) üzenetére


PowerBuldog
veterán

csak a fehérjére kerestem rá keresővel, mea culpa

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54550) venge


venge
tag

Ti, mint hozzáértők!
Nem tudjátok, hogy ahhoz, hogy tényleg izmosodjak, elég ide kiírni, hogy megyek edzeni, vagy mindenképpen a fészbukra kell? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.