Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) csiben1


csiben1
tag

Mivel tudom, hogy itt egy kisebb Berki rajongó tábor van, ezért itt van egy újjabb gyöngyszem, teli jó tanácsokkal személyesen tőle: [link]

You can walk straight through hell with a smile

(#54952) N.Ferry válasza csiben1 (#54951) üzenetére


N.Ferry
senior tag

ezt az "embert" agyon kellene l**i..

Walking Dead

(#54953) Jorus válasza BÁ Nutrition (#54939) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez így a korod miatt indokolt? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54954) Jorus válasza d3tox1c (#54948) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pontosítanék kicsit. Kolosanyi nem csak úgy guggol. Az nem lenne elég alternatív tudományos, ezért ő bolgár guggolást csinál. Ez egy amolyan félig padon végezendő, egy lábasra hasonlító, kitörésszerű, aszimmetrikusan pucsító gerinckímélő izé. Állítólag jó. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54955) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Aki esetleg szed TEA-X-et menyit szed belőle?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54956) Morris válasza Gergosz2 (#54955) üzenetére


Morris
veterán

napi 6 kapszula (3x2)

(#54957) BÁ Nutrition válasza Jorus (#54953) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54958) Gergosz2 válasza Morris (#54956) üzenetére


Gergosz2
veterán

ha minden igaz az 1200mg nem? De nem egyszerre kell bevenni? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54959) rwin5 válasza csiben1 (#54951) üzenetére


rwin5
őstag

hányszor van megvágva, 10 mondatot nem tud megjegyezni, hogy egyszerre felmondja

(#54960) Morris válasza Gergosz2 (#54958) üzenetére


Morris
veterán

Nem, még véletlenül sem egyszerre.
Én azért szedem így, mert nagyon jól nyomja el az étvágyat.
Most vettem be 2 kapszulát + 1 adag Liquid Carni X-et. 5 perc és indulok tekerni.
A következőt kb dél - fél egy környékén, majd 17óra környékén a többit. Azért tolom ilyen későn is mert éjszakás vagyok. Szóval jó eséllyel nem fogok aludni.

Ha korábban kelek, akkor értelemszerűen ugyanúgy 2 kapszula bevételével kezdem a napot, és előrébb tolódnak az időpontok is.
Magas vérnyomásom szerencsére nincs, mást nem tolok, így a 110kilómhoz szerintem passzol ez a mennyiség.

(Egyébként azért szedek ennyit, mert pl a Revex-16-nak is 6 kapszula az ajánlott napi adagja. Az pedig jóval erősebb stimuláns. Nem értem ennek miért 3X1 van a dobozára írva)

[ Szerkesztve ]

(#54961) Zola007 válasza rwin5 (#54959) üzenetére


Zola007
veterán

nincs megvágva, csak végig bal felül nézi a súgógépet :DD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54962) kolosanyi válasza Jorus (#54954) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja, jól szétküldte a lábam. :DDD De szoktam pistolt is csinálni (előre van nyújtva az egyik láb), páros lábasból meg mély guggolásból felugrás, dobozra ugrás stb pliometrikus izék mennek, jók azok is. De a múltkor csináltam lépcsőfutást 20 kilóval, a belem kilógott... :))
Most meg futás lesz épp, bár nem sok kedvem van lábazás után futni.

(#54963) Gergosz2 válasza Morris (#54960) üzenetére


Gergosz2
veterán

Most vettem egy ilyet , majd akkor reggel meg délbe nyomok egyet-egyet.

De szerintem nem szedsz sokat mert a shop.builder is nap 3-6-ot ír csak azért kérdeztem hogy egyszerre-e mert ott azt írják, hogy úgy kéne.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54964) Kobe


Kobe
veterán

helló

kis segítség kellene. Valamilyen hatékony zsírégetőt szeretnék kipróbálni, inkább aerob, dinamikus jellegű mozgáshoz - trx, kettlebell, sima súlyzók, elég vegyesen van ahsználva, hetente 3x + hétvégénete 1 sima kettlebell, tehát inkább a funkcionális vonalon mozgok.

Jelenleg edzés előtt egy adag BCAA Complex megy le (a növelt leucin tartalmú), illetve edzés után egy adag 100% whey pro. Étrenden nagyon változtatni nem szeretnék, reggeli általában nincs/vagy egy adag fehérje turmix némi zabbal, ebéd általában normálisan (nem pacal, töltött káposztával megspékelve, inkább valami egészségesebb). A vacsora elég változó, általában egy tál müzli tejjel vagy natúr joghurttal, vagy egy adag hosszú felszívódású pl fourstar protein + izületvédő.

Ez a "csoamg" eddig bevált, látványosan ugyan nem, de legalább stabilan tudtam leadni pár kilót + látszata is van azokon a részeken amit rendesen megdolgoztatok, viszont a hasamtól szeretnék megszabadulni. 122kg + 195 cm jelenleg, szeretném levinni mondjuk 100-110 közé elsőre.
Gondoltam ehhez valami erősebb zsírégető jól jöhetne, de azokat nem ismerem annyira.
Ti mit ajánlotok ?

(#54965) Woodslave válasza Kobe (#54964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mindegy :K én nem tudok :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54966) nepszter1 válasza Kobe (#54964) üzenetére


nepszter1
addikt

Animal Cuts

(#54967) Kobe válasza nepszter1 (#54966) üzenetére


Kobe
veterán

scitecből esetleg hasonló ? (tudom, olcsójános vagyok, de nekem a márka úgy áltlaában bejött + van kedvezményem is hozzájuk )

(#54968) Koczó93 válasza Kobe (#54964) üzenetére


Koczó93
őstag

Clenbuterol :DDD

(#54969) Kobe válasza Koczó93 (#54968) üzenetére


Kobe
veterán

azért a májamat szeretném megőrizni ha lehet :D

(#54970) BÁ Nutrition válasza Kobe (#54969) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mert van akinek már tönkrement tőle? :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54971) Tamoo válasza Morris (#54960) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én a szálas zöldteát iszom, az is simán jó.
Diétában belenyomtam fekve 100-ba 8-at (természetesen rúddal ;] ). Tőlem nem is rossz. :DDD Kár, hogy nincs itthon több vas.

[ Szerkesztve ]

(#54972) Kobe válasza BÁ Nutrition (#54970) üzenetére


Kobe
veterán

ez már csak egyéni vélemény, de nálam ez már a nem fér bele kategória :U a fekélyesedést, kézremegést, szív és keringésrendszeri mellékhatásokat inkább kihagynám :U

(#54973) BÁ Nutrition válasza Kobe (#54972) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nalátod. szal a májadnak semmi baja nem lesz

az összes pörgető sokkal gázabb mint a szteoridok ;] többsége.

max a koffein fér bele nálam, vagy az L carnitin, de azoktól meg sose fogysz le az tuti..
mint ahogy a tribulustól meg a hgh fokózó lófax kapszuláktől se lesz rajtad egy deka izommal se több..
pénzkidobás..
csak aki lusta annak jó érzés hogy szedhet valamit..

én ritkán szoktam coffeint használni de azt is csak akkor ha már fáradok melóban és érzem fokoznom kell a koncentrációt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54974) kolosanyi válasza Kobe (#54964) üzenetére


kolosanyi
veterán

Attól még, hogy funkcionális vonalon mozogsz (én is inkább) még változtatni kell az étrenden ha megakadtál. Ajánlom a MyFitnessPalt, szépen tudod kontrollálni vele a bevitt mennyiségeket, van telefonos app is hozzá.

(#54975) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#54973) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt írtam korábban de inkább töröltem, hogy 20 kiló feleslegnél qrvára nem zsírégető kapszula kell

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54976) Morris válasza Woodslave (#54975) üzenetére


Morris
veterán

Már hogyne kéne. Ágyúval szúnyogra!
Be kell vetni mindent! :DDD

(#54977) Woodslave válasza Morris (#54976) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez igaz. Tömegelésnél is jól jön hogy csak a sovány izom nőjön ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54978) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#54973) üzenetére


Zola007
veterán

koffeinből ha egyébként nem kávézik az ember (nem is szeretem) akkor mennyit érdemes ha csak egy kicsit szeretnék pörgősebb edzést?
sokszor ásítozom edzés közben is (vércukrom nem alacsony, előtte is kajálok 1,5 órával rendeset)
alacsony a vérnyomásom
Elméletileg egy expresszóban 50mg körül van, kutyulósban 15-20
100mg-os kapszulát én sokallom, valami kisebb dózisú kellene

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54979) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#54978) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én 200 mg-ot szoktam
nem kávézom. ezt havonta pár alkalommal játszom el, ha szükségét érzem. viszonylag ritkán, inkább csak melóban fordult elő

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#54980) Morris válasza Zola007 (#54978) üzenetére


Morris
veterán

Én meg túlságosan hozzászokok és utána elvonási tüneteim vannak. Szóval csak annyit tolok amennyi a Tea-x-ben van.

(#54981) stickrs válasza Zola007 (#54978) üzenetére


stickrs
senior tag

dupla lett valahogy..

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#54982) stickrs válasza Zola007 (#54978) üzenetére


stickrs
senior tag

nem kávézok,de aránylag jól birom a koffeint, ugyh kb 300-500mg között iszok edzés előtt,de ezt neked kell kitapasztalnod,de a 100mg az nem tul sok,max fele port kiszórod a kapszulából,v keress tablettásat,és azt félbe birod törni. De egy energiaitalban is kb 80mg van,szval ha azt birod,akkor a 100mg se lesz sok.

[ Szerkesztve ]

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#54983) Kobe válasza kolosanyi (#54974) üzenetére


Kobe
veterán

Nem igazán a kalóriára pontosan számolgató fajta vagyok, aki dekára pontosan méri ki a napi csirkemell / rizs adagját, és mondjuk tolja hónapokon át ugyanazt a dögunalom kaját.

Szerintem a jelenlegi étrendem nekem pont megfelelő, ennél sokkal jobban megfogni nem szeretném. Ennek pl egyik oka az, hogy mivel a testsúlyom fluktuáló, a radikálisabb diétával megvont kilókat baromira könnyen visszaszedem. Volt amikor mondjuk 12 kiló lement 5-6 hét alatt, ki is tartott kb 4 hónapig, ingadozó vércukor és vérnyomásszinttel. Fincsi volt folyamatosan szédülni, meg a fülzúgást hallgatni. Azt inkább többet nem. :B

Inkább hosszútávon gondolkozom, olyan menüt próbálok kialakítani ami mondjuk 10 év múlva vagy 40+ felett is tartható. Ez mondjuk havi 1-2 kiló, kb egy éve csinálom, egy év alatt nem egy nagy eredmény de legalább tartós.
Mondjuk nem is célom ilyen 80-90 kilóra lemenni, valahol 100-110 között lenne nálam az optimum. Az állóképességemmel, és kondíciómmal nincs baj. Kb hetente látok nálam sokkal fiatalabb, csak kondin nevelkedett arcokat, eljönnek, kipróbálják, első kör után vagy leülnek, kiállnak, hánynak egy szépet, vagy kibírja, de többet nem nagyon látod arrafele. Nálam ez már az elején sem fordult elő, jó, volt már nlmi múltam funkcionális edzésekkel.

A tápkiegekből inkább a természetesebb fajtákat merem max bevállalni (tudom, ez nem kicsit ellentmondásos :D).

Tavaly hosszabb időt voltam ázsiában, ott szerintem a helyes étrendről jobb ízelítőt kaptam, mint ezek a netes kalkulátorok bármelyike. Túl sok mozgásra ott akkor nem volt lehetőségem, de kb pukkadásig ehettem magam, akkor sem jött fel 1 deka sem, sőt. Igazából az egész súlyvesztés ott kezdődött igazán. Bár itthon van némi limitáció (alapanyagok elérhetősége + ára), de valami hasonlót próbálok követni.

Zsírégetőt is azért kérdeztem, mert gondoltam hátha van valami természetesebb fajta, koncentrátum. Kint pl egy teljesen hétköznapi, erősebb teát/teafélét ittam sokat, tuti azt folytatnám, de se idehaza, se neten nem láttam még azt a fajtát. magasabb koffeintartalmú nagyon erős zöld tea (szinte már csíp), keverve némi zöld kávéval.

[ Szerkesztve ]

(#54984) Morris válasza Kobe (#54983) üzenetére


Morris
veterán

A zöld kávé szerintem egy nagy nulla. Tudom, mert az asszony nyaggatott, hogy vegyek. Vettem és ha már ott volt kipróbáltam. Semmi.
Nekem a zöld tea kapszula az ami nagyon nagyon látványos és érezhetően hatékony.

Vehetsz Revex-16-ot is. Az is durva cucc. (scitec). Ugyanolyan jól nyomja el az étvágyat mint a zöld tea, csak közben erős stimuláns. Én meg ezt nagyon nem szeretem.
Vagy olcsóbban Full Blast.

Egyébként pont az a gond az itthon kapható élelmiszerekkel, hogy a minőségük kritikán aluli.
Tolják belénk az rengeteg transzzsírsavat, cukrot meg szénhidrátot!
Sokat gondolkodtam ezen az elmúlt pár hétben. Itt tényleg az a cél, hogy az embert beteggé tegyék.

[ Szerkesztve ]

(#54985) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#54979) üzenetére


Zola007
veterán

Én felsőtest edzésnél vettem észre, hogy bambulok
Feltehetőleg jojózik a vérnyomásom mikor lefekszem-felkelek a padról.
keresek valami törhető tablettás verziót és kipróbálom először 50-el

#54982) stickrs : 300-500mg már elég kemény, nem lennék a szíved helyében :)
az a furcsa, hogy a a kávét nem bírom, az energiaitalt pedig igen.
Megiszok egy expresszót, akkor egy fél óra múlva pörgök mint atom, de régebben volt hogy megittam egy ültő helyemben egy 0,75 literes Cobra-t és semmit nem éreztem utána, olyan mintha sima spritetot ittam volna :F

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54986) Rabbitf_24 válasza Morris (#54984) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Erősen gondolkodtam még régebben, talán itt is megkérdeztem ezt a zsírégetős témát, ajánlottátok is a revexet, de a végén nem vettem. Nem ezekbe a szarokba kell kapaszkodni, hanem tolni az edzést meg a normális kaját és menni fog lefele a súly...

(#54987) Morris válasza Rabbitf_24 (#54986) üzenetére


Morris
veterán

Én szedtem, de többet nem fogom az biztos. Rám rossz hatással vannak.
Jobb az egészséges életmód. Sokkal jobban is érzem magam.
És így is lehet bűnözni egy héten egyszer. :))

[ Szerkesztve ]

(#54988) Kobe válasza Morris (#54984) üzenetére


Kobe
veterán

A zöld tea nem nulla, csak az itthoni zöld teát szerintem felesleges összehasonlítani az eredetivel. Én is ittam előtte is itthon, semmi extra, szódával elmegy. A kintit először nem tudtam meginni, inkább tűnt őrölt zöld chilinek, mint teának - köhögtem tőle mint állat, mint Freddy Mercury a hírös pálinkától. Utána rákaptam, és semmi olyan kellemetlen mellékhatása nem volt, mint nálam a kávénak szokott lenni.

Jó, mondjuk az is közrejátszik, hogy a kinti desszertek kb az itthon elkészített jó salátákat leverték hasznosságban....semmi cukor, minimális szénhidrát, esetleg valamilyen növény kivonatából készített zselé, bab, ginzheng, gingko biloba...ilyenek összekeverve.

A másik véglet az usa, ahol ha akartam sem tudtam egy normális ebédet összerakni, mert egész egyszerűen nem volt. Mondjuk a kép ott is változott kicsit, nem azért olyanok amilyenek mert buták, hanem mert az egészséges kaják ritkák és kvadrágák (amcsi átlagpolgár átlagfizuval miért vegyen fél liter ásványvzet 1.98 ért, ha a 2les kólát megkapja 0.99-ért?)

[ Szerkesztve ]

(#54989) Morris válasza Kobe (#54988) üzenetére


Morris
veterán

zöld kávé. A zöld kávé-t tartom nullának (mint kapszula)

A zöld tea kapszula nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

(#54990) Jorus válasza Zola007 (#54985) üzenetére


Jorus
nagyúr

Furcsán hangzik. Koncentráció rendben van, fejben ott vagy végig?
Nekem szinte minden edzésen megvan a flow-élmény (talán az egyetlen, kvázi lazítós váll-nap kivételével), így rendszerint az öltözőben próbálom utólag összerakni, hogy mit is csináltam, megvolt-e minden, amit elterveztem. A terem felé fejben átveszek minden gyakorlatot, sorozatot, mozdulatot, tervezett súlyokat. Aztán a bemelegítésnél még képben vagyok nagyjából, de az első edzőszéria után megvan minden, ami a fogcsikorgatós belső fílinghez kell... kvázi nem hallok semmit, a látásom és a gondolkodásom beszűkül arra az egy sorozatra, ami éppen következik, nincsenek hangok, gondolatok, kételyek, csak az érzés, hogy szétgörbíted azt a pille kis sz*rt. Marhajó érzés minden sorozatban otthagyni egy darabot magadból, és szar érzés, amikor azt érzed egy széria után, hogy b*sszus, még egy rep benne lett volna. Néha hozzámszól vki edzés közben, de csak azt látom, hogy mozog a szája, és felém néz. Ebből gondolom, hogy valamit mond, de jó pár mp-be beletelik, amire fel is fogom, szal nem igazán szoktak velem beszélgetni. :D Nem is értem, mondjuk hogy tudnak edzés közben beszélni, amikor én speciel azzal vagyok elfoglalva, hogy túléljem a hátralévő penzumot, és kifejlesszek vmi különleges képességet, amivel a fülemen is tudok levegőt venni. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54991) kolosanyi válasza Kobe (#54983) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem a csirkerizs a lényeg, hanem a makrotápanyag bevitel ellenőrzése. Teljesen grammra pontosan nem tudsz kajálni úgyse, de útmutatásnak jó. Nyilván nem csak csirkerizs létezik, semmi bajod nem lesz ha túrós tésztát eszel vagy épp sertéshúst, netán sajtot, illetve nem is a villámdiéta a cél. Egy 700-1000 kcal deficitet ki lehet bírni nagy éhezés nélkül és szép lassan jönnek le a kilók úgy is. Az a baj, hogy étrend alatt általában a dobozban hurcolt szarrá aszalódott csirke és rizs unalmas kombinációja ugrik be az embernek, nyugaton már rég túlléptek ezen. Gondolom azért szédültél, meg veszítettél nagyon gyorsan a tömegedből, mert valami eszetlen nagy deficitet tartottál minimális szénhidrátbevitellel, ami ezt eredményezi.

Tápkiegek meg koncentrált élelmiszerek, semmi természetellenes nincs bennük, vagy max az aromák, tartósítók.

Zsírégetőket nem ismerek, de szerintem sok értelmük nincs, csak felbasszák a pulzust meg a vérnyomást aztán ennyi. Étrenddel tudsz játszani, edzéshez igazítani, az hoz eredményt naturálban, de csodát ne várj akkor se. :)

(#54990) Jorus
Ismerős... :)

[ Szerkesztve ]

(#54992) Morris válasza kolosanyi (#54991) üzenetére


Morris
veterán

Nyugaton hogy megy?

(#54993) Zola007 válasza Jorus (#54990) üzenetére


Zola007
veterán

Igyekszem ott lenni, bár megmondom őszintén engem nagyon frusztrál a tömeg. Nagyon felkapták a termet és néha rengetegen vannak. Egyedül edzek, sose értettem, hogy lehet hárman-négyen dumaszakkör formájában edzeni, pedig sokan csinálják. Szerintem 2 ember a max, aki értelmesen együtt tud edzeni
Persze néha jól jönne egy segítő 1-1 gyakorlatnál

Én is hasonlóan csinálom, csak még kezdő vagyok, ezért megírom előre kinyomtatva az edzést.

Azt tudom magamról, hogy régebben mikor am.fociedzésünk volt, akkor sokkal jobban ott voltam agyilag, pörgősebb volt az egész, jobban bele tudtam magam tenni. Akkor meg magasabb volt a vérnyomásom (140/90 körül), most meg alacsony (100/60) és másra nem igazán tudom fogni ezt a fajta koncentrációhiányt.
Talán ezért is csak akkor kap el a gépszíj, mikor szuperszettet csinálok vagy teljes testes gyakorlatot, mert akkor pulzus felmegy rendesen. Akkor meg van az a feeling, amit írtál, hogy csőlátásom van és nem létezik semmi más, csak arra figyelek, hogy levegőt azért kapjak valamelyik lyukon.
Pedig bemelegítő sorozatokon kívül mindet bukásig nyomom rendesen. :F

Illetve kedvem is van edzeni, szívesen mennék még akkor is mikor éppen pihenőnap van, szóval a motivációval sincs gond.
Ezért akarom kipróbálni, hogy egy kicsit megpörgetem, az segít-e a dologban.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54994) kolosanyi válasza Morris (#54992) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nézz meg egy étrendet. Olyanok vannak benne, mint a mogyoróvajas szendvics stb stb. Nem csak csirkerizs létezik.

(#54993) Zola007
Egyedül edző típus vagy, nincs ezzel gond, én is ilyen vagyok. Edzz otthon vagy járj más időpontban, más terembe stb. Utálom ha feltartanak a gyökerek edzés közben.

(#54995) Zola007 válasza kolosanyi (#54994) üzenetére


Zola007
veterán

Sajnos otthon nem igazán tudom megoldani, illetve délután 2-től zárásig eléggé telített minden terem itt Debrecenben. Ezt is bővíteni fogják nemsokára, elméletileg hozzáépítenek még egy ugyanekkora termet

Abban reménykedem, hogy jön a strandszezon, sokan elhúznak majd pózolni a bícsre és kicsit ritkul majd a népesség egy időre

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54996) kolosanyi válasza Zola007 (#54995) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én - ha már terem - a kis pincekondikat szeretem. Pár pad, szabad súlyok, húzódzkodó, alap gépek azt ennyi, a népszerű, csicsás, modern termeket nem szeretem, már csak a tömeg miatt se.

(#54997) Casanova*


Casanova*
veterán

lehet rendelni. [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#54998) Tamoo válasza Casanova* (#54997) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kár, hogy ~36%-a cukor.

[ Szerkesztve ]

(#54999) Woodslave válasza Zola007 (#54995) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem se érdekel soha a teremben mi merre hány óra. De ha nagyon sokat vannak és akadályoz mondjuk a terv végrehajtásában és variálni kell azt utálom én is. Szerencsére amikor én megyek az valamiért üresebb járat (pedig pont a hivatali idő vége 4-5ig - szóval ennyien dolgoznak és gyúrnak itt vidéken így) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#55000) Woodslave válasza Tamoo (#54998) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R kösz hogy a fikázást megtetted helyettem ;]
Tömegnövelőnek nem rossz :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.