Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) Woodslave válasza Shadowbull (#54098) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te vagy Kiefer földi helytartója :D Ennek örömére ma én se próbálkozom tovább edzés előtti ch-val :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54102) Woodslave válasza _NCT (#54096) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de almát meg narancsot ne egyél, vagy ne hívd CBL-nek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54103) venge válasza Shadowbull (#54098) üzenetére


venge
tag

Vagy nyugdíjas mamákat! ;]

Ú, de cink! Én azt hittem, hogy a CBL az a Clenbuterol rövidítése! :D

[ Szerkesztve ]

(#54104) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Továbbra is érdekes, hogy mennyire más válik be egyes embereknek. Háromszor adtam esélyt a böjtölésnek, mind a három alkalommal nagyon gyorsan abba is hagytam, nem érzem magam jól töle. Próbáltam ciklikus ketogén diétát, az eleje nagyon szar volt, de aztán nem volt vészes, viszont egész nap bamba voltam, mint aki nem alszik eleget. Oké, hogy működnek ezek, de a hagyományos, számolgatós kajálás valahogy jobban fekszik nekem. Pepecselős, de úgy vezet eredményre, hogy nagyságrendekkel jobban érzem magam közben, mint ezekkel az "új" módszerekkel.

(#54105) Jorus válasza Gergosz2 (#54099) üzenetére


Jorus
nagyúr

CH visszatöltés. Lehet, jobb, mint a sajt. De ez még nem bizonyított. :D Az anyag fele ingyenesen letölthető/elolvasható innen/itt. A teljes pedig megvásárolható 57 dolcsiért.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54106) Gergosz2 válasza Jorus (#54105) üzenetére


Gergosz2
veterán

majd átnyálazom ha lesz egy kis időm.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#54107) rwin5


rwin5
őstag

Kb. 1 éve nyomom a vádlizást komolyan. Azelőtt egy edző (nagy tudású..) azt mondta, "mi a fasznak vádlizol, úgyse fog fejlődni sose". Nagyon tré is volt kb csak a zsír meg a bőr fityegett rajta. Kb mikor először nyomtam keretben a vádlit, büszkén meséltem haveromnak, hogy hú bazmeg 30-35kg-val ment a vádli de majd beszartam. Ő meg röhögött rajtam mint a szar, hogy-hogy lehet ilyen kevéssel tolni azóta kb 120-al szériázok, bár tom, hogy még ez sem mondható nagyszámnak mert egy izmosabb alkatú 150től melegít :D No de kérdésem volna, lesz-e ilyen valaha a vádlim, vagy ez genetika, vagy szárazság kérdése?

Most így néz ki:

Ilyesmire akarnám:
Nem pont ilyenre, meg ennyire kigyúrtra gondolok, hanem hogy így elváljon tőle, a /fszomsetudja-hogyfogalmazzammeg/
[link]

[ Szerkesztve ]

(#54108) baluka6


baluka6
aktív tag

Aki használ/használt HCl kreatint, kinek mi vált be? Maradt az előző kúrámból Creacore, de majd jó lenne valami más fajtát is kipróbálni. Van valakinek tapasztalata más fajtával?

(#54109) Jorus válasza rwin5 (#54107) üzenetére


Jorus
nagyúr

Protein, diéta, edzés, futás, bringázás. A tapadás nagyjából azonos, szal bármi lehet.
Nekem a belső fejek kb. az achilles-emnél tapadnak, szal nekem sosem lesz gömbölyű vádlim. :O De mondjuk a nyilak szépen elválnak egymástól, attól függetlenül, hogy pufi vagyok. Mondjuk erősnek erős, azzal nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54110) kolosanyi válasza rwin5 (#54107) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha leviszed a testzsírt, alapból látszódni fog. Próbáld meg esetleg az emelkedőn sprintelést, nekem ezekre nagyon jól reagál a vádlim. Tudom, 100 valahány kilóval jó dolog vádlizni, de nem árt ha más ingert is kap. Kardiónak sem utolsó. :)

(#54109) Jorus
Ezt utálom a magasságomban. 45-ös a vádlim, de úgy néz ki, mintha 35-ös lenne, hosszúkás az egész. Hazudnék ha azt mondanám, egyáltalán nem érdekel a kinézet, de mondjuk nem is ez az elsődleges számomra, így annyira nem mozgat, csak mégis könnyebb az alacsonyabbaknak.

[ Szerkesztve ]

(#54111) _NCT válasza Woodslave (#54102) üzenetére


_NCT
őstag

Offos az agyam, de ennyire? Nem értem ez hogy jött ide.

Clenbuterol-t meg csak a gogszosok látják a CBL-ben :P

Shadowbull: szerencsére a fejfájás meg a szédelgés elmúlt így 4. napra. Teljesen jól érzem magam jelenleg.
Volt itt valaki aki írta h mikor sokat evett sokszor, vagy csak sokszor evett, egész nap olyan volt mint a kivert lóf@sz, na nekem is kb ilyenek voltak a napjaim. Egész nap álmosság, levertség gyötört, most meg 5 óra alvással is k*rva jót tudok edzeni, csak akarni kell. Igaz h az úton edzőterem felé alszom.

Venge: én adnék neki egy esélyt, bár tény h el kell magad szánnod rá nagyon. Engem is kísért a péksüti, csokika, meg ezazamaz, mikor asszony majszolja mellettem. Rohadjon meg a befőttje, bármit zabál kockás és lapos a hasa és nem hízik.... :W

[ Szerkesztve ]

(#54112) Woodslave válasza _NCT (#54111) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

Nyomatom CBL-t, hát elég kemény így az első pár nap. Tegnap jól bírtam, reggelire kv, utána 1kor alma-narancs

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54113) _NCT válasza Woodslave (#54112) üzenetére


_NCT
őstag

Természetesen ez mellé fehérjedús kaját is tolok, meg iszom a porokat ne aggódj. Nem csak ennyiből áll az étrendem, de éppen akkor, abban a pillanatban ennyit ettem.

Ígyjó? (fogalmazni nem tudok, sose tudtam.)

[ Szerkesztve ]

(#54114) Woodslave válasza kolosanyi (#54104) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk ennek a böjtnek is adtál vagy két napot hogy bizonyítson. :K :C :D Jó persze ha tapasztalt az ember akkor észreveszi hogy egy dolog nem neki való feltétlenül, de azért egy kis idő után érhetnek meglepetések.

voltam most hétvégén kétszer edzeni az helyretett lelkileg, rájöttem, hogy mindenképp xarul nézek ki, ezért nem szopatom magam. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54115) Jorus válasza kolosanyi (#54110) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kinek mi. Én inkább lennék olyan magas, mint te, mint ilyen töpörtyű. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54116) Woodslave válasza _NCT (#54113) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én nem értem vagy te nem érted. Napközben nincs ch - gyümölcs meg cukor meg rizs meg mittomén formában :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54117) kolosanyi válasza _NCT (#54111) üzenetére


kolosanyi
veterán

Barátnőm ekto, olyanokat szokott csinálni, hogy filmezés közben elkanalazgat egy bödön Nutellát, de nem igazán hízik. Az étrendje kb cukorból meg zsírból áll és semmi. 5 éve nem sportol (kézilabdás volt), ezalatt ilyen étrenddel 100 kilósra kellett volna híznia, de nem. Szarik is a kajálásra, hiába mondom neki, az a válasz rá, hogy ő így sem dagadt, minek foglalkozna vele... :N

(#54114) Woodslave
Hármat! :DDD De hát nem megy na...

(#54115) Jorus
Röplabdásként magasabb akartam lenni, center poszton alacsony a 195, most meg alacsonyabb, semmi se jó. :( :))

[ Szerkesztve ]

(#54118) _NCT válasza Woodslave (#54116) üzenetére


_NCT
őstag

Azért nem vagyok ennyire elvetemült hogy 0CH az tényleg 0 legyen :D Akkor úgy írom, figyelek hogy ne menjek 50 fölé. Ezekben a gyümölcsökben meg pont nincs sok CH, jó persze a banánt elvetem ilyenkor, az szóba se jöhet.

Tudom h 0CH-nak kellene lennie a CBL-ben, de eddig se voltam az a nagyon önsanyargató aszkéta. Nem ezen fog elmenni a Mr.O.

Most már leesett miért írtad h ne hívjam CBL-nek, de lesz@rom, annak hívom, csak picivel több CH. A lényeg h úgy néz ki használ.

kolosanyi: nem az a baj h nem híznak, hanem ezt huzamosabb ideig nem fogja tolerálni a szervezet. Fiatalabb korban még csak-csak de 40 felé már más lesz a világ ( elnézést az idősebb korosztály képviselőitől :R )....

[ Szerkesztve ]

(#54119) Woodslave válasza _NCT (#54118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jóvan akkor értem, csak azt hittem inkább warrior diet :D

de annak hívod aminek akarod :K :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#54120) Jorus válasza kolosanyi (#54117) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ne is mondd... csajom 54 kg (164 centihez), néha lejár velem edzeni, ha nem hajnalban megyek, de csak olyasmiket csinál, ami nem esik nehezére, okés. Érted, tegnap lefexem este 9 körül, mert ma hajnalban váll és emelünk a mozgatott vasakon, pihenni kell, erre éjfélkor (!) nekiáll mellettem az ágyban nachos-t ropogtatni csípős mártással, mert megéhezett. :D És megy itt is a Nutella, csoki, pizza, akármi, de közben ő 54 kiló, émmeg ugye 120 környékén. :D Ehh...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54121) Morris válasza Jorus (#54120) üzenetére


Morris
veterán

Én mondom, nincs igazság a földön! :DDD

(#54122) Shadowbull válasza d3tox1c (#54100) üzenetére


Shadowbull
addikt

ide Münchenbe minden gond nelkul, gyorsan es ingyen szallitanak :)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54123) Silverr


Silverr
aktív tag

Kicsit leégtem május elsején, még az arcom is eltorzult, le kellett vennem a szineket :DDD
Öröm van, alakul a strandforma :) De mégsem :(

(#54124) kolosanyi válasza _NCT (#54118) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mindenki ezt mondja, de őt ez nem foglalkoztatja. Szerintem úgy van vele, hogy majd ráér akkor agyalni ezen, ha gond lesz belőle.

(#54120) Jorus
Nők... :DDD

(#54125) d3tox1c válasza Silverr (#54123) üzenetére


d3tox1c
senior tag

:)
Majd en is rakok kepet.... csak eloszor megvarom hogy ilyen izmos legyek ;)
Ez nekem pont eleg lenne!
(addig meg gyurok parat :D)
Shadowbull;lerendelem hozzad, te meg visszakuldod nekem, ok?

[ Szerkesztve ]

(#54126) Jorus válasza Silverr (#54123) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó ez, jó ez. :) Mondjuk a múltkori szálkásan karozós kép impresszívebb volt.
Egyébként egyszer azt álmodtam, hogy látok egynél több eret a bicepszemen. De aztán mégsem. :O

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54127) lazlogogola


lazlogogola
tag

Ti használtok magas fehérje és rost tartalmú tápszereket?
A barátaim a nemzetvédelminél a Nutricia tápszereket isszák amit a szondásoknak adnak.

(#54128) PowerBuldog válasza lazlogogola (#54127) üzenetére


PowerBuldog
veterán

mi nem koxolunk :P :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#54129) kolosanyi válasza lazlogogola (#54127) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tápszer? Szondás? :F

(#54130) Jorus válasza lazlogogola (#54127) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kolosanyival beszéljél, itten ő a hatóság, bár tagadja. :D

Szerk.: na, már meg is előzött :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54131) Silverr válasza Jorus (#54126) üzenetére


Silverr
aktív tag

Azt hiszem öszekevers stickrs földimmel, mert nekem nem volt karozós képem. [link]
Bár tény, hogy most vizes vagyok, nekem a vasárnap mindig a zabálásról szól, legyen az diéta időben vagy bármikor. Ez egy két napig meg is látszódik :K

(#54132) Jorus válasza Silverr (#54131) üzenetére


Jorus
nagyúr

F*ck, és persze mea culpa! Valóban... Túl sok definiált, izmos arc jár ide, émmeg összekeverem. :B

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#54133) Morris válasza lazlogogola (#54127) üzenetére


Morris
veterán

Én epres ensure plus-t keresek már egy jó ideje, de nem nagyon találok.

[ Szerkesztve ]

(#54134) d3tox1c válasza Morris (#54133) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Kivancsisagbol megneztem, tele van vele az ebay, szerintem m. o. ra is szallitanak.

(#54135) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Én erről most hallottam először. De ez miért jó vagy jobb, mint a normál tápkiegek meg a kajálás? link

(#54136) Morris válasza kolosanyi (#54135) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem kevésbé van marketing szaga ezeknek.

d3tox1c: Ebay-ről rendleve, ez egy kicsit rizikós, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#54137) lazlogogola válasza PowerBuldog (#54128) üzenetére


lazlogogola
tag

ez nem kox.
alultáplált betegek kapják a magas fehérje tartalom miatt.
csak nehezen beszerezhető.
salakanyag mentes azaz teljesen felszívódik,ezért is jobb a mezei kajától és kiegészítőktől

(#54138) lazlogogola válasza Morris (#54133) üzenetére


lazlogogola
tag

ilyen a nutridrink ill. a medidrink is.

(#54139) lazlogogola válasza kolosanyi (#54129) üzenetére


lazlogogola
tag

Igen,ezt nyomják.

(#54140) Shadowbull válasza kolosanyi (#54135) üzenetére


Shadowbull
addikt

nezzuk ezt.

18,5g kazein, 56g szenhidrat, 18g zsir, ertelme szerintem nulla, es csodalkoznek ha olcsobb lenne mint a májprotkó.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#54141) kolosanyi válasza Morris (#54136) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viszont nem olcsók, de legalább ugyanolyan tejsavó, mint bármi más: link

(#54142) Morris válasza kolosanyi (#54141) üzenetére


Morris
veterán

Talán komplexebb mint a gyúrós cuccok. Meg ha jól látom, akkor már egy adag tartalma is igen kalóriadús, szóval ez inkább mehet tömegnövelőnek mint szálkásítónak.

(#54143) kolosanyi válasza Morris (#54142) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na de 5 ezerért 280 g? Köszi, kihagynám, elhiszem, hogy jó, de nekem ez nagyon drága.

(#54144) Zoo123 válasza kolosanyi (#54110) üzenetére


Zoo123
senior tag

Nekem 42-es a vádlim, szemből és hátulról úgy néz ki mintha lenne, de oldalról elég szöcske... :U
Edzeni edzek rá (1 lábas álló vádliemelés lépcsőn 8x20) de nem lett nagyobb, csak jobban definiált.
Most hogy már úgyérzem felépült a lábfejem (ráesett a 25Kg súlytárcsa) kipróbálom kevesebb ismétléssel nagyobb súllyal, valami csak lesz vele... :D

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#54145) Morris válasza kolosanyi (#54143) üzenetére


Morris
veterán

Nekem is nyugi!

(#54146) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Attól hogy kövér vagyok, felül még lehetek szálkás mint a rámbó?

[ Szerkesztve ]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#54147) Morris válasza Miamiquake (#54146) üzenetére


Morris
veterán

igen! ;]

(#54148) d3tox1c válasza Morris (#54136) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Passz.
Az az igazsag, azt sem tudom mi ez?
(vagyis mar igen)

[ Szerkesztve ]

(#54149) Miamiquake válasza Morris (#54147) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Yesss akkor eszek még egy kis szarvashúsos pizzát, kólával

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#54150) Morris válasza d3tox1c (#54148) üzenetére


Morris
veterán

Alultápláltságban (esetlegesen nem tudom milyen stádiumú rákban) szenvedőknek készített tápszer. Magas kalóriatartalommal.

Miamiquake: Én leöblíteném még a végén egy kevéske csülökpörivel :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.