Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169901) n.gab válasza Qtya123 (#169897) üzenetére


n.gab
aktív tag

Nekem is volt ilyen párszor. Egyszer majdnem megfulladtam.
Nekem a magas párnától volt. Mióta lapos párnán alszok nem volt.

(#169902) Qtya123 válasza n.gab (#169901) üzenetére


Qtya123
őstag

Tényleg olyan sokszor, hogy na most megfulladok, vagy ki tudok jönni belőle? :((

Párna tuti nem gond, mert utálom a magas párnát, elferdült nyakkal nem bírok aludni. Olyan van, amivel kb vízszintes a fejem.

(#169903) savior válasza Qtya123 (#169902) üzenetére


savior
őstag

És ha oldaltfekve aludnál?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#169904) Qtya123 válasza savior (#169903) üzenetére


Qtya123
őstag

Hason szoktam, ezért is fura, hogy megakad a trutymó.

(#169905) aleister válasza Qtya123 (#169897) üzenetére


aleister
veterán

Nagyon durva, nekem elhiheted. Általában az volt a menetrend, hogy valami gonosz, testetlen izé közelített felém, amivel tisztában voltam, de nem tudtam megmozdulni, tenni ellenne semmit. Néha nagy nehézségek árán azt hittem, hogy ki tudtam magamból préselni valami nyöszörgés félét, hogy segítséget kérjek, de mivel sosem tudtam vele felébreszteni senkit a szobában (szobatársaim a koliban, barátnőm otthon, stb), ezért gyanítom, hogy azt csak beképzeltem.
Az benne a leginkább félelmetes, hogy érzékelsz mindent, de az ég adta világon semmit nem tudsz csinálni. Tehetetlenül be vagy börtönözve a testedbe.

Párszor volt, hogy még láttam magamat kívülről, felülről is, ahogy alszom, sőt minden egyebet is a szobában. Ha nappal volt, akkor teljes részletességgel. Hallottam mit beszélnek a szobatársaim, stb. Azt hiszem ezt hívják testen kívüli élménynek.

Node ez már nagyon off itt. :)

Fulladásos ébredés is volt már párszor. Nem tudom, hogy az lehetett, mint nálad, vagy szimplán kimaradt alvás közben egy levegővételi ciklus. Ez utóbbit mondanám.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169906) n.gab válasza Qtya123 (#169897) üzenetére


n.gab
aktív tag

Nekem tuti volt már ilyen alvásparalízisem.
Visszagondolva akkor még több műszakba jártam, párkapcsolati gondok, gyomorpanaszok.
Bár lehet semmi köze nem volt hozzá de voltam természetgyógyásznál és onnantól jó lett.

Beszélgetünk olyan dolgokról amiről nem is gondoltam, hogy problémát okozhatna. Gyermekkorig visszamentünk és nálam valószínű, hogy ott volt a probléma.

(#169907) aelod válasza aleister (#169905) üzenetére


aelod
veterán

Asszem erre mondták a régiek, hogy ráült a mellkasodra a lidérc. Para dolgok ezek, hideg is kirázott....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#169908) benfolds válasza savior (#169900) üzenetére


benfolds
őstag

mennyire lehet ezzel a betegséggel / azokkal a gyógyszerekkel, amiket szedsz rá dolgozni / tanulni / párkapcsolatban élni?

[ Szerkesztve ]

(#169909) savior válasza benfolds (#169908) üzenetére


savior
őstag

Nem nagyon lehet egyiket sem.
Sport is kb 10 perc van naponta, mert vagy nem megy, vagy elkezdek tőle ingerült lenni (szarul érezni magam).

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#169910) aleister válasza aelod (#169907) üzenetére


aleister
veterán

:K
Hála égnek már régen nem volt ilyen.

#169909 savior
Uh, ez nem hangzik jól. :((
Kitartás!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169911) savior válasza aleister (#169910) üzenetére


savior
őstag

Köszi.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#169912) vaakuum


vaakuum
addikt

Én közben megfutottam a laborköreimet, a magán nyálmintás kortizol közvetlenül edzés utánra mutatott némi felső határ átlépést, utána viszont gyakorlatilag etalonnak látszik az éjszakai szint is, meg a napközbeni is, mindenhol szépen az alsó harmadban van :DD . Tehát valószínűsíthetően nem a megugró kortizol a hajnali alvási-ébredési dolgaim háttere. Azt hiszem a melatonin fog kapni egy próbát (talán a tryptophannal keverve, hátha együtt hatékonyabbak), és remélhetőleg a regenerációt is segíeteni fogja!

A doki által 3 hete felírt clostilbegyt felvitte a tst értéket (boldog lennék, ha így maradhatna még vagy 25-30 évig), de az ösztradiolt is igen durván (ami viszont mocskosul ilyesztő, gyakorlatilag a felső határértékre kvázi ráduplázott). Kérdésem, hogy ez csak azért lehet, mert a több tst-ből a szervezet jóval több Ösztradiolt szintetizál (ami úgy tűnik, nálam mindig is jellemző volt), vagy ennek a bogyónak van közvetlenül a tst-ösztradiol átalakulást boostoló hatása is? Azt olvastam róla valahol, hogy két szinten is van hatása a hormonháztartásra (de nem találom azt az irományt), ezért nem vagyok benne teljesen biztos, hogy maradhat-e majd ez a jövőben, vagy valami más hatóanyagú gyógyszer kellhet helyette. Viszont majd valami ösztrogén aromatizálódás gátló biztosan kell ezek után. Korábban másik doki írt proviront, de szerintem az valahogy nem hozta a szükséges hatást, nem tudom, van-e másik hatóanyag erre a célra, ami esetleg kisebb szervezeti/májterheléssel is megtenné...
(félreértések elkerülése végett: nálam ez egészségügyi kérdés, köze nincs a kokszoláshoz, bár a kettő terület ahogy belemélyedtem, gyakorlatilag szoros/teljes korrelációban van)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#169916) benfolds válasza savior (#169909) üzenetére


benfolds
őstag

Hátha lesznek később még jobb gyógyszerek... szerintem 20 éve még az állandó kórházi felügyeletet sem lehetett megúszni ezzel a betegséggel.

(#169917) lorcsi


lorcsi
veterán

van valakinek biotech kuponja?
one a day-t tervezet vásárolni...

jól felment az ára..legutóbb 3k körül vettem
gondolom még mindig ez a legjobb ár/értékben

[ Szerkesztve ]

(#169918) Xelo válasza lorcsi (#169917) üzenetére


Xelo
addikt

én mostanában a vitaking termékeit preferálom, nagyon jó ár/érték arányú cuccaik vannak és a minőség is f@sza. vitaking daily one 90db jelenleg 3373ft-tól, 150db-os kiszerelés 4708ft-tól kapható.

(#169919) lorcsi válasza Xelo (#169918) üzenetére


lorcsi
veterán

Nagyon jonak tunik...osszehasonlitom a kettot
Tx!

(#169920) aleister válasza lorcsi (#169917) üzenetére


aleister
veterán

Én Scietec Mega Daily One Plus-t szedek. Jó nagy kapszula. :)

Xelo:
Nézem ezt a vitakinges multivitamint. Bizonyos tekintetből szimpatikus (pl nincs durván túladagolva benne pár vitamin, mint a scietesben), viszont egy dolgot nem tudok hova tenni. A Lutein és Likopin mennyisége olyan kevés benne, hogy el is felejthető. Ugyanez igaz a 4 gyógynövényre is. Szóval laikusként úgy tűnik, hogy ezek azért vannak benne, hogy fel lehessen tüntetni, de ebben a dózisban a hasznuk nulla. :F

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#169921) Xelo válasza aleister (#169920) üzenetére


Xelo
addikt

szimpla marketing, így ráírható hogy gyógynövényekkel. :D szerencsére nem a többi vitamin mennyiségének a kárára megy a dolog, szerintem negatívan nem befolyásolja a terméket, de én is mosolyogtam rajta egyet amikor először olvastam az összetevőit. nekem a gyomrom nem bírja a szuper gyúrós vitaminokat mint pl a mega daily one, a biotech one a day vagy vitaking daily one nekem az a határ amit még probléma nélkül emésztek kaja után bevéve.

[ Szerkesztve ]

(#169922) D1Rect válasza Xelo (#169921) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne egy gombócban vedd be a vitamincsomagot, hanem 2-3 darabonként elosztva!
Adag kaja, pár szem, megint egy adag kaja, megint pár szem, etc.
Nekem is összeállt a gyomoromban és nem értettem, amíg rá nem jöttem, hogy az okozza a gondot, hogy gyakorlatilag kaja után leküldök 2 marék bogyót.

(#169923) nyul105


nyul105
senior tag

Sziasztok,

feleségemnek minél természetesebb fehérjeport keresek, értsd: amiben nincs hozzáadott adalékanyag (színezék, ízfokozó, E cuccok, xantángumi, aszpartám stb.).

Elsőre ezt találta: Naturize. Nagyon jó kis marketingdumájuk van az oldalon, de alapvetően semmi véleményt nem találok róla és drága is...

Tudtok segíteni? köszi előre is.

(#169924) vaakuum válasza nyul105 (#169923) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem a Biotec Iso Whey Zero Natural nem szokta bántani a gyomrom, elvileg ebben sincs sok adalék. Lehet venni egyadagos csomagban is, kipróbálásra tökéletes.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#169925) nyul105 válasza vaakuum (#169924) üzenetére


nyul105
senior tag

Köszi, mutattam neki, valami ízesítetlennek örülne, ebből mindegyik ízesített :(

(#169926) D1Rect válasza nyul105 (#169925) üzenetére


D1Rect
félisten

Myproteinnek van ízesítetlen fehérjéje.

(#169927) Dinter


Dinter
addikt

Hátra milyen gyakorlatokat csináljak, ha a felső részét akarom legjobban szélesíteni, fejleszteni?

Eddig ezeket csináltam:
A nap
Húzodzkodás (ezt most lecseréltem lehúzásra)
Deadlift

B nap
Döntött törzsű evezés rúddal
Evezés csigán egy kézzel

(#169928) Janaboy válasza nyul105 (#169925) üzenetére


Janaboy
veterán

Puregoldnak is van valami natur line terméke.

Janaboy

(#169929) aleister válasza Xelo (#169921) üzenetére


aleister
veterán

Én is így gondolom. :)
A Mega Daily One-nál meg az ilyen 1870%-os ajánlott napi adagnak megfelelő dózisokra néztem egy ideig pöszén, aztán valaki felvilágosított, hogy ezeknek rendszerint nagyon rossz a felszívódási arányuk, így azért adagolják eszement módon túl őket, hogy meglegyen a napi 100%

D1Rect
Mega Daily One az egy kapszulás. Nehéz több részletben bevenni. :)
Pláne, mert a kapszulában lévő por bűn rossz ízű. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.