Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160851) Woodslave válasza aelod (#160842) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na én megfogadtam hogy soha még csak bottal se piszkálok meg több ilyen "filmet".Aztán már láttam hogy a blogoszféra rárepült és mindenki tudományosan cáfolja ami a filmben elhangzik. Nekem meg tök mindegy mert vega tuti nem leszek, mert az abból állna, hogy krumplit eszek rizzsel mert még a krisna völgyben el tudnám képzelni ha vki megfőzi de magamnak kizárt és csak felbaxom magam hogy meghalok mert nem vagyok vega nem kell ez nekem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160852) tibcsi0407 válasza Woodslave (#160851) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem véletlenül van gumós zápfogad. Mindenevőnek születtünk. Az sem véletlen ,hogy az evolúció így intézte a dolgot. :))

https://utdetailing.hu/

(#160853) MATEO6600 válasza Woodslave (#160851) üzenetére


MATEO6600
őstag

akkor ez a film most a veganizmusról szól, meg hogy az az út a járható? mert akkor meg se nézem :D

(#160854) aelod válasza Woodslave (#160851) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :DDD :DDD
Blahán is megfőzik néha van ételosztás.

(#160853) MATEO6600

Arról szól ha húst eszel azonnal meghalsz de ha ződet akkor a f*szod is jobban áll.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160855) HussarF válasza aelod (#160854) üzenetére

A ződtől nekem is jobban áll a faszom ;] ;] ;]

(#160856) mike1334 válasza aelod (#160854) üzenetére


mike1334
veterán

Hát, ha hozzákötözöl egy szál zellert.... ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#160857) MATEO6600 válasza aelod (#160854) üzenetére


MATEO6600
őstag

thx, jó tudni hogy ez is csak agymosás, akkor még a sávszélességet se pazarlom :R

(#160858) Banano válasza aelod (#160845) üzenetére


Banano
tag

Elmagyaraztak a filmben. :D Ha hust eszel akkor folyamatosan gyulladasban van a tested. Mutattak a vermintakat is. Aki hust eszik annak zavaros a vere,aki zoldet annak tiszta.
En el tudnam kepzleni,hogy atalljak a heti 1-2 husfogyasztasra.
Bab,sargaborso,mindenfele magvak rohadt jo feherjeforrasok..es nem kell fozni se,csak beleontod a pofadba. ;] [link]

100G NAPRFORGÓMAG Tápértéke:
Energia Kcal-ban: 580
Zsír: 44g
- amelyből telített zsírsav: 4,4g
Szénhidrát: 19g
- amelyből cukor: 2,3g
Fehérje: 24g
Só: 0g

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160859) Woodslave válasza Banano (#160858) üzenetére


Woodslave
nagyúr

főleg a babot :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160860) Banano válasza Woodslave (#160859) üzenetére


Banano
tag

Bezony [link] superfood :K ..es telen egy kisebb szobat is be tudsz futeni vele.

Kb ez a film osszefoglaloja,aki nem akar raszanni 1.5 orat: [link]

#160861 .: Mindent nyersen kell enni. :D

[ Szerkesztve ]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160861) Woodslave válasza Banano (#160860) üzenetére


Woodslave
nagyúr

arra értettem hogy még főzni se kell :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160862) tibcsi0407 válasza Banano (#160860) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha elég zöld vagy, akkor a kifingott metánt is befogod és azzal tüzelsz. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#160863) flash- válasza aelod (#160842) üzenetére


flash-
veterán

egy jó cikk a filmről
Mindmeghalunk a hústól (is)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#160864) gyuri860213 válasza aelod (#160854) üzenetére


gyuri860213
tag

Engem megvettek :DDD

(#160865) aelod válasza Banano (#160858) üzenetére


aelod
veterán

Sárgaborsó babbal nyersen mennyei lehet....oh wait a sec'.

(#160864) gyuri860213

Kutyám szokott ilyent hányni ha füvet eszik. ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160866) gyuri860213 válasza aelod (#160865) üzenetére


gyuri860213
tag

Kell ez :) kis őszi-téli vitamin kombó. Nem szedek multit mert kb kuka az összes, ami jó az meg havi 10k. A bolti zöldségek tápértéke kb szintén 0. Vettem mindenféle magot csíráztatni, retek, lucerna, brokkoli, zsázsa, repce, napraforgó. Tele van vitaminnal és ásványi anyaggal, nincs permetezve mert te csinálod, 5 nap alatt kihajt aztán mehet a turmixba. Rakok hozzá 1 fél almát, esetleg répa, egy marék leves saláta, lehet kapni un. supergreen porokat, árpafű, búzafű, spirulina, Chlorella, mindenből 1 teáskanál, felöntöd vízzel és turmix. napi 3x 2dl és kész. Csomó klorofill van benne ami az egyik legerősebb antioxidáns. Így is el lehet baszni x ezret tudom :D de ez legalább ér valamit.

(#160867) Banano válasza gyuri860213 (#160866) üzenetére


Banano
tag

Nem szedek multit mert kb kuka az összes..bolti zöldségek tápértéke szintén"

Hol hallottad ezt a hülyeséget? :DDD Ha nulla lenne,már rég kihaltak volna a vegák.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160868) MATEO6600 válasza gyuri860213 (#160866) üzenetére


MATEO6600
őstag

van valami érzékelhető változás mióta ezt fogyasztod?

(#160869) gyuri860213 válasza Banano (#160867) üzenetére


gyuri860213
tag

A nullát ne szó szerint kell érteni. Nem mindegy hogy mit és hol veszel. Lehet egy vega jobban odafigyel pont ebből kifolyólag hogy milyen forrásból szerzi be a kajáját. De keresgélj neten, volt összehasonlítás a mai és a 30 évvel ezelőtti burgonya és alma tápértékét illetően. Mindenesetre ne gondold hogy az a saláta ami életében nem látott földet, vagy a paradicsom, uborka ami napfény nélkül nőtt meg olyan marha magas tápértékkel bír.

(#160870) aelod válasza Banano (#160867) üzenetére


aelod
veterán

Kicsit olvass utána dolgoknak szetintem. Zavaros a véred biztos.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160871) Banano válasza gyuri860213 (#160869) üzenetére


Banano
tag

Ennyi erovel a hus sem. Mivel ugyanazzal a kajaval etetik az allatokat is.

Lattam mar ilyet. Csokkent. Es? Mindmeghalunk? Ha nem magadnak termeszted/tenyeszted akkor ugyis csak szart tudsz enni.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160872) tibcsi0407 válasza Banano (#160867) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nem tudom, hogy trollkodsz, vagy komolyan gondolod. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#160873) gyuri860213 válasza MATEO6600 (#160868) üzenetére


gyuri860213
tag

ez az 1. hét hogy iszom. változás? a kollégák nem mernek hozzám szólni :D
Nagy változásra nem számítok, csak meguntam a jégsaláta, brokkoli, bolti uborka, paradicsom, paprika dolgokat. (még most is eszem mert tojás mellé jól esik) de kevesebbet mint eddig. Előnye hogy kevesebb permezett szar viszek így be, cserébe magasabb a tápértéke. De konkrét változás talán az hogy kicsit jobb a közérzetem. Az utóbbi 1 hónapban már lehangolt és kedvetlen voltam, most ez javult picit, de lehet csak a megemelt makróknak köszönhetem. Ártani biztos nem árt és nem is kerül sokba.

(#160874) gyuri860213 válasza Banano (#160871) üzenetére


gyuri860213
tag

Elbeszélünk egymás mellett. nem mondtam hogy káros vagy mindmeghalunk, ezt te mondod. azt mondtam hogy kár kétpofára zabálni a sok bolti zöldséget amit agyonpermeteznek, napot nem látott, és lehet földet sem, inkább iszok napi 3x ilyen löttyöt amivel jót is teszek a testemnek. Az állatok meg nem bolti zöldséget esznek hanem tápot kap vagy kihajtják legelni. A húsról is ugyanez a véleményem, sosem állítottam hogy a bolti csirke egészséges, de ez hozzáférhető a többségnek.

(#160875) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ha már témánál vagyunk:
[link]

https://utdetailing.hu/

(#160876) HaZsolt válasza HaZsolt (#160827) üzenetére


HaZsolt
őstag

Fehérjeporra gondoltam, abszolút kezdő vagyok, szóval
Milyen jó minőségű fehérjeport ajánlotok? Ne legyen ízesített. A kezdők meg akik évek óta edzenek is ugyanazt választják gondolom.

(#160877) gyuri860213 válasza HaZsolt (#160876) üzenetére


gyuri860213
tag

Myprotein vagy gymbeam-nek van ízesítetlen, de talán stillmass is ugyanez, mindegy mi ha tejsavó koncentrátum, minőségben nem lesz nagy különbség.

(#160878) dugynok válasza HaZsolt (#160876) üzenetére


dugynok
senior tag

Én ezt rendeltem most, hétfőn hozom el:
https://www.wheyprotein.hu/wpc80_natur_tejsavofeherje_koncentratum_5kg

(#160879) Banano válasza gyuri860213 (#160874) üzenetére


Banano
tag

Jo akkor mit kell enni? Marineni zoldseget a piacrol,ami ugyan lehet latott napot,de szarra van tapozva,hogy minel gyorsabban nojjon. Ugye ot nem ellenorzi az EjU..ugy csalhat ahogy akar. ;]
Sajat zoldseg-sajat gyumolcs a megoldas. De kinek van arra ideje?
En nyaron mondjuk legalabb almat,kortet,szilvat tudok enni a kertbol..

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160880) aelod válasza HaZsolt (#160876) üzenetére


aelod
veterán

Ha kezdő vagy abszolút nem kell fehérje kiegészítés. Még egy 100 kilós ember is meg tud enni könnyedén naponta 200g fehérjét.
Allnutritionnek is van ízesítettlen fehérjéje. Keresd a totalnutrition.hu-n ha már mindenképpen kiegészítőt szeretnél.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160881) benfolds


benfolds
őstag

köszi mindenkinek a tippeket a lábgyakorlatokkal kapcsolatban. úgy tűnik, hogy lábazás miatt sem kell terembe mennem, némelyik gyakorlat olyan, hogy a látványától is behúgyoztam.

mivel hobbi szinten kertészkedek (ma délután is ribizlit ültettem, jobban elfáradtam, mint egy 2 órás edzéstől, őszintén nem értem, hogy lehet fizikai munka mellett gyúrni), annyit hadd szóljak hozzá a zöldséges témához, hogy nem nagyon megy vegyszerek nélkül, akár nagyüzemi termesztésről van szó, akár hobbikertről. miért is lenne különbség ilyen szempontból a kettő között? sőt, hát én pont a nénikétől vett őszibarackra nézek nagyon ferde szemmel. honnét tudod, hogy betartotta az élelmezés egészségügyi várakozási időt? fogalmad sincs róla. persze az is lehet, hogy tök bio, bár kicsi rá az esély, főleg, ha őszibarackról van szó. elég sokat küzdök, hogy olyan gyümölcsfajtákat találjak, ami nem igényel permetezést, mert utálok is permetezni, meg vegyszerekkel sem akarom mérgezni magamat. elég komoly kihívás. a dióval pl. sosem volt gond, de pár éve bejött egy új kártevő, a dunától nyugatra már nem találsz olyan fát, amiről nem potyog le megfeketedve a dió. kuka az egész az utóbbi két évben. zöldséget már nem nagyon termesztek, amit termesztettem, azzal nem volt különösebb gond, de ezt úgy kell érteni, hogy a kukacos részt kivágtam, meg ilyenek, tehát itt lehet különbség a kiskerti meg az üzemi között, mert az üzeminél a kukacosodás nem fér bele. vannak olyan zöldségfajták, amik tök igénytelenek, de általában pont azok, amiket nem nagyon esz meg senki. csicsóka (most szedtem fel egy vödörrel, ha kell valakinek, bio). újzélandi spenót - fanyar, mint az állat. galambbegy saláta, az mondjuk nem rossz korai zöldség. március végén szedjetek medvehagymát az erdőben, az bio.

[ Szerkesztve ]

(#160882) medica válasza benfolds (#160881) üzenetére


medica
senior tag

+1 a dió mellett a mandula se jobb, azt is megszúrja a légy. Gyümölcsfákkal rengeteg a gond pl mire találsz egyet ami 3-5 évnél tovább bírja. Zöldség inkább sanszos de ott is változó hogy mikor érik be (pl a brokkolit évek óta kora télen lehet szedni, nyárra esélytelen.) Nem elhanyagolható hogy tudod mit eszel az otthoninál, míg a boltinál ez kizárt. Persze meló és időigényes.
A medvehangyát itt a Bakiban tonnára szedik de minden évben van gyöngyvirágmérgezés is. Gomba ugyanez (szürke meg őzláb errefelé még van)
A csicsókát hozzáadottként a legjobb használni - úgysem jellegzetes az íze.

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#160883) benfolds válasza medica (#160882) üzenetére


benfolds
őstag

ha "baki" alatt a bakonyt érted, akkor tudok neked ajánlani nem kukacosodó cseresznyét, meggyet és rezisztens szilvát, ami itt megterem. (én is itt lakom).

(#160884) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok!
Jól látom, hogy nincsen már myprotein-nél 5 kilós kiszerelés? :O Izolátumot szoktam venni (laktózbajok). Amilyen gyenge a forint, plusz ez, nagyon rossz áron jön így ki.. :(

(#160885) Weareus


Weareus
addikt

Aldi-s cuccokról vélemény? Mi csak hobbiszinten isszuk, az ízéért...
Szerintem nem is egy ár-érték bajnok, a kb. 3700 ft-jával, de kezdetnek asszonynak meg nekem jó.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#160886) tibcsi0407 válasza Weareus (#160885) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez Biotech, nem Aldi-s.
Én laposnak tartom az ízét személy szerint.

https://utdetailing.hu/

(#160887) HussarF válasza Weareus (#160885) üzenetére

Ez BioTech, csak valahogy elintézték, hogy árulják őket az Aldinál. Szerintem nagyon jó íze van ezeknek is, Scitecnél egy kicsit kevésbé intenzív, de nagyon finom, szerintem.

(#160888) benfolds


benfolds
őstag

az egykezesekkel végzett döntött törzsű evezésnek fordított fogással van értelme vagy jó az normál fogással is?

(#160889) vendingo válasza benfolds (#160888) üzenetére


vendingo
veterán

Van. Én mind a 2 változatot szoktam csinálni, igaz 2 kezes rúddal.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160890) benfolds válasza vendingo (#160889) üzenetére


benfolds
őstag

most csináltam először, de nem éreztem olyan jónak (se kényelemre, se hatásosságra), mint a normál fogást. majd még gyakorlom.

(#160891) aelod válasza benfolds (#160890) üzenetére


aelod
veterán

Kezdőknek semmiképp. A két leggyakoribb hibát idéző elő. Trapéz és bicepsz dolgozik náluk.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160892) benfolds válasza aelod (#160891) üzenetére


benfolds
őstag

hehe, nem mertem mondani, hogy ezt meg érdekes módon a bicepszemben éreztem, hátha megint hülyének leszek nézve. :D

(#160893) Pfiucska válasza benfolds (#160892) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

A kezdő nem egyenlő a hülyével :N

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#160894) t256


t256
őstag

Ha egy héten csak háromszor tudok edzeni, akkor osztott edzésterv, vagy teljes test edzés javasolt?
mostanában nem fér bele háromnál több edzés, ami időnként csak kettő.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160895) medica válasza t256 (#160894) üzenetére


medica
senior tag

teljes. 3xminden hatékony tud lenni, pihenő is van elég, kardió is mehet külön nap ha kell, sokan jobban preferálják mint az osztott 4-et

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#160896) Tamoo válasza t256 (#160894) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

klasszikus
1. mell, kar
2. váll, hát
3. láb, has

(#160897) MATEO6600 válasza t256 (#160894) üzenetére


MATEO6600
őstag

klasszikus
1. mell, bicepsz
2. mell, bicepsz
3. mell, bicepsz

(#160898) tibcsi0407 válasza Tamoo (#160896) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én a Váll-hát edzést minél messzebb raknám a Mell-kar naptól, ha 3 napos edzésterv van.

https://utdetailing.hu/

(#160899) aelod válasza t256 (#160894) üzenetére


aelod
veterán

Osztott. Total bodyval hamar túledzed magad. Tamoo leírása jó. Tégy egy próbát.

(#160895) medica

Ki preferája jobban? Nem tudjuk milyen életvitelt folytat, mi a célja stb stb.

(#160898) tibcsi0407

Nekem szerdán hát-váll pénteken mell kar van. 2 hetente pedig pénteken is egy hát szettet rakok be.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160900) tibcsi0407 válasza aelod (#160899) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én 3 napos edzéstervnél hétvőn mell-kart nyomtam, szerdán volt a láb és pénteken a váll-hát.
A hétvége az más 2 napos pihenő, mint a többi. Legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.