Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160351) Apollyon válasza enginev3.0 (#160348) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor lehet jobban járnál ha kivizsgáltatnád, hogy mitől van ez.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#160352) aelod válasza rwin5 (#160350) üzenetére


aelod
veterán

Akkor szerezz rendeset és szólj :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160353) aelod válasza enginev3.0 (#160348) üzenetére


aelod
veterán

szukralóz; szteviol glikozidok
Valamelyiket nem bírja a bélésed.
Biotech stevia-t használ javarészt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160354) rwin5 válasza aelod (#160352) üzenetére


rwin5
őstag

egyikre sincs szükségem, de köszönöm a tanácsot ;)

(#160355) Jim-X válasza tibcsi0407 (#160346) üzenetére


Jim-X
őstag

Csakavejder meg a najtrotec? :DDD

A játék az nem játék!

(#160356) gyuri860213 válasza rwin5 (#160350) üzenetére


gyuri860213
tag

Ezt miből gondolod? volt labor által végzett összehasonlítás? Mert párom használja az USA medical 1000mg-os CBD-t, van hivatalos magyar forgalmazó, tőle vettük, igaz online.

(#160357) Sickboy25 válasza gyuri860213 (#160356) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem mindegy, hogy CBD vagy Rick Simpson és az sem mindegy melyik növényből nyerték ki azt a CBD olajat, amit epilepsziára használnak. Igazából a boltokban kapható egy általános semmire sem jó... De ez ide most nagyon off...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#160358) tibcsi0407 válasza Jim-X (#160355) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nutriversum, Allnutrution és Universal. Ennyi van most otthon

https://utdetailing.hu/

(#160359) gyuri860213 válasza Sickboy25 (#160357) üzenetére


gyuri860213
tag

Ja nekünk nem epilepsziára kell csak stresszoldásra, mellékvese gondok, alacsony kortizol, rossz alvás. vagy ettől függetlenül se ér semmit amit vettem? :)

(#160360) aelod válasza gyuri860213 (#160359) üzenetére


aelod
veterán

Vedd a másikat amit boltban nem kapni ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160361) rwin5 válasza gyuri860213 (#160356) üzenetére


rwin5
őstag

Pont ezaz, hogy semmilyen szabályozás nincs rá az egész világon. Nagyon sok szennyezett, nem az az összetétel van benne ami fel van tüntetve, nem tudni, hogy melyik szintetikus.

Csomót mikor bevizsgáltak, kiderült, hogy THC szennyezett, növényvédő szert tartalmaz, műtrágyát stb. Biztos egészséges lehet ezeket az "adalékanyagokat" betolni mellé :)

ez nagyon off topic, ha nagyon érdekel nézz róla youtube videókat, csomó ember boncolgatja, szakértő tudna pro és kontrát írni belőle 5 oldalt

Az meg, hogy független laborban bevizsgál szlogent, marketing és ennyi.

Ott amerikában kipróbálnám ahol legálisan termesztik és továbbiakban feldolgozzák, a neten rendelhetőt skippelem.

(#160357) Sickboy25 :K - pontosan, röviden és tömören

[ Szerkesztve ]

(#160362) Sickboy25 válasza gyuri860213 (#160359) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem, de ha placebóként működik nyertetek...
van egy nagyon fontos mondat, de azt ide nem írhatom be , ha megy az angol egy kicsit priviben elküldöm... csak úgy működik és úgy hatásos.

rwin5: +

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#160363) Angel2014 válasza aelod (#160342) üzenetére


Angel2014
addikt

Ember lila strasszköves csajos fazonú? Egy pózgatya ilyen egy férfinél? Mondjuk belőled kinézem,hogy ilyenbe kiállnál a színpadra csak azért hogy pózolj egy kicsit?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160364) gyuri860213 válasza Sickboy25 (#160362) üzenetére


gyuri860213
tag

Persze, írd privátban.

(#160365) rwin5 válasza Sickboy25 (#160362) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem is jöhet :B

(#160366) Hansomester


Hansomester
tag

Nem akartam offolni a CBD-vel sorry, csak küldtem volna egyet neki kipróbálásra ingyen, hogy lemérjem élesben érdemes-e vele foglalkoznom. Illetve, hogy milyen tapasztalatai vannak. De ráírok privátban, hátha érdekli.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#160367) enginev3.0 válasza Apollyon (#160351) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hamarosan eljutok egy vérvételes tesztre végre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#160368) kicsiogre válasza Hansomester (#160341) üzenetére


kicsiogre
tag

Nem igen hiszek benne. Gyógyszerszint ( a régi amit 7 éve szedek) volt alacsony lehet elveszik . Novemberben kiderül volt egy csomo laborvizsgálat is meglátom mit mond a prof.

(#160369) dugynok


dugynok
senior tag

Üdv Úrak!

Van valakinek tapasztalata, hogy szoptatós anyuka ihat-e rendszeresen (napi 1) fejérje shake-t? Nutriverzumos Whey pro-t hasznàlok, abból inna ő is kiegészítésként a tàplàlkozàsàhoz. Ő nem sportol aktívan.

(#160370) bigmasterg válasza dugynok (#160369) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egyéb tejtermékeket fogyaszthat?

(#160371) tibcsi0407 válasza dugynok (#160369) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én inkább valami izolátumot (az mind laktózmentes, ugye?) nyomatnék, nehogy a sok laktóztól fájjon a pici hasa. :) De csak tipp, nem értek hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#160372) aelod válasza dugynok (#160369) üzenetére


aelod
veterán

Szilárd táplálékból nem tud elegendő fehérjét bevinni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160373) nepszter1


nepszter1
addikt

valakinek van ilyen masszírozógépben tapasztalata?

[link]

(#160374) dugynok


dugynok
senior tag

Vàlaszolok egybe :)
Nem tud annyit enni, nem egy nagyétvàgyú, viszont arra figyelünk, hogy az minőségi legyen :) Egyéb tejterméket ehet, eszik is mindenfélét vàltozatosan. Ahogy néztem, ebben a nutrisban van hozzàadott laktàz is. Elvileg ihat, azt olvastam aszpartàm mentes legyen màst nem írtak. Hàzidoki azt mondta inkàbb ne, de odàig nem jutottam, hogy megmutassam neki mi van benne, ìgy nem biztos, hogy adnék a szavàra... Futok még pàrt kört akkor.
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#160375) rwin5 válasza dugynok (#160374) üzenetére


rwin5
őstag

győőkér háziorvos szavára ne is adj, végül is csak 9 évet tanult mire szakorvossá vált, majd itt megmonnyák a tutit

[ Szerkesztve ]

(#160376) dugynok válasza rwin5 (#160375) üzenetére


dugynok
senior tag

Miutàn azt se tudja megmondani miért és meg se nézte mi van benne ìgy igen, szàmomra nem hiteles. Itt talàn van olyan, aki szakavatottabb illetve nyilvàn nem csak az itt elhangzottakra fogok tàmaszkodni, mint írtam tovàbb kutakodok... Màs orvos azt mondta nyugodtan. Na akkor most mond a tutit.
Egyébirànt köszönöm építő hozzàszólàsod.

[ Szerkesztve ]

(#160377) rwin5 válasza dugynok (#160376) üzenetére


rwin5
őstag

Nagyon helyes! Én is ezt javasoltam, sok sikert a jövőben! :C

Ha a háziorvosod nem hiteles, de egy anonym ember "véleménye" lehetséges, hogy az lesz, akkor úgy vélem minden rendben.

kiszálltam, mielőbb még tovább kerekedne

(#160378) mcs


mcs
veterán

Sziasztok!

Alkar, és főként a csukló erősítésére melyik gyakorlatokat javasoljátok?

(#160379) kk831228 válasza mcs (#160378) üzenetére


kk831228
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#160380) mcs válasza kk831228 (#160379) üzenetére


mcs
veterán

Számítok rá én is, hogy lesz belőle viccelődés, de közel sem annak szántam. :)
Amikor nagyobb súlyokat kapok fel vállnyomásra, főként a bal csuklóm tud belassulni, és ezen szeretnék korrigálni, de az alkar erősìtése is érdekel, hogy kinek milyen gyakorlatok váltak be rá.

[ Szerkesztve ]

(#160381) aelod válasza mcs (#160380) üzenetére


aelod
veterán

Pinch grip.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160382) Woodslave válasza rwin5 (#160375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom miért kérdezte. Ha az általános para mert a fehérje por rossz és meghalsz tőle hát akkor engem se érdekel meddig tanult valaki faszságot. Pont előfordul nem kevés emberrel hogy ami amúgy elavult tudást magára szedett egyetemen azt nem hajlandó elengedni mert biztos az a végső igazság. Háziorvos meg... Hagyjuk már te hányszor hallottad hogy a fehérje kreatin gyúrás halálos és hagyd abba? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160383) aelod válasza rwin5 (#160375) üzenetére


aelod
veterán

Most sarkítasz de a legtöbbje nem kompetens a témában. Ha nincs intolerancia akkor miért ne pótolhatná a kieső fehérje mennyiséget tápkiegből? Méreg? Azonnal meghal? A háziorvos sem tudta neki megmagyarázni miért ne csak egyből rávágta, hogy ne. Bezzeg az a mentalitás, hogy: "kettő helyett eszel" az még mindig a fejekben van. Zabálnak össze-vissza és születnek az 5-6 kilós gyerekek túlfejlett belső szervekkel ami a későbbiekben az IR és a cukorbetegség melegágya.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160384) dugynok válasza Woodslave (#160382) üzenetére


dugynok
senior tag

+ ( #160383 ) aelod:

Igen, ha el magyaràzta volna és rànézett volna mi van benne el tudom fogadni. De az, hogy làtatlanba mond valamit érvek nélkűl, pont egy dokitól gàz. Igazatok van. Egyébként összevetettem egy minőségi
tàpszerrel az összetevőket és nem sok különbség van, nyilvàn a tàpszerbe vannak vitaminok, mert az közvetlen babànak megy. Amin meglepődtem, hogy taurin is van tàpszerben pl. Tudom nem ördögtől való csak furcsa...
igen, egy szaktopicba bekérdezek, mert hàtha van közvetlen tapasztalata valakinek rokon vagy ismerősi körben, de nyílvàn nem 100%-ban hagyatkozok erre sem.
Köszönöm uraim a segítséget nektek :)

(#160385) mcs válasza aelod (#160381) üzenetére


mcs
veterán

Köszi, pont vannak is kisebb méretű tárcsáim ehhez, amiket még pont át tudok fogni a kis tenyereimmel. :)

(#160386) @tco@ válasza dugynok (#160384) üzenetére


@tco@
aktív tag

Ha megér némi pénzt is a dolog akkor, a helyedben keresnek egy sport (vagy olyan általános) orvost akinek az átlagnál nagyobb karja, és kisebb bele van. Az ő véleménye már hiteles lenne számomra.

(#160387) Apollyon válasza rwin5 (#160377) üzenetére


Apollyon
Korrektor

[link]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#160388) Woodslave válasza Apollyon (#160387) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mentem autóval ma volt időm ezen agyalni gondoltam is hogy leírom amit gondolok, de ez valóban elég.

Konkért esetben lehetne az, hogy a háziorvos a várandós anyuka leleteinek függvényében nem ajánlja az extra magas fehérje bevitelt mert mittomén. De itt is valszeg a fehérje rossz mert a testépítők fel vannak fújva és vesebetegségben hamar halnak esete áll fenn. Az orvost meg lehet érteni (bár elfogadni nehéz) a mindennapi munkája során kevesebb gondot okoz ha azt mondja valami amúgy (általában) tényleg nem szükséges dolgora hogy ne egyed mert abból baj nem lehet ha nem eszel meg valamit :U Ha meg azt mondja mehet aztán neadjisten valami probléma lesz ami amúgy ezzel abszolúte nincs összefüggésben akkor meg ráfogják hogy a proteinportól amit az orvos ajánlott.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160389) aelod válasza Woodslave (#160388) üzenetére


aelod
veterán

Magyarországon orvost tudtommal műhiba miatt még sosem ítéltek el/ zártak ki a kamarából/ függesztették fel a praxisát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160390) Woodslave válasza aelod (#160389) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem is erről beszéltem mert nyilván az nem lenne műhiba ha nem tiltja meg a fehérjeport. Csak úgy az emberi oldalára gondoltam nem biztos hogy jó fényt vet rá ha ilyennel meg lehet "vádolni"

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160391) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Milyen táplálékkiegészítőt vagy táplálékkiegészítőket ajánlanátok nehéz fizikai munkát végzőnek?

Nem a gyúrás a cél, hanem az izületek és izmok egészségének a megőrzése.
Astro guard?

Most 1 hétig napi 15-20 tonna kézi mozgatáshoz, pakoláshoz jól jönne valami.

Live poor, die ritch.

(#160392) Hansomester válasza gyáliSanyi (#160391) üzenetére


Hansomester
tag

Flexit gold azt a csomagot amiben krém is van. Halkollagénes, az egyik legjobb.
vagy 4+ joint +
Animal flex
Allnutrition Flex all.

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#160393) gyáliSanyi válasza Hansomester (#160392) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Köszi!
Az első az izmokat is védi?

Live poor, die ritch.

(#160394) Hansomester válasza gyáliSanyi (#160393) üzenetére


Hansomester
tag

Az ízületek, a szalagok, az inak, az izmok és a kötőszövetek .
De, mint minden tápkiegnél, ki kell tapasztalni melyiket tudja a szervezeted legjobban hasznosítani. Szóval csak támpontot tudunk adni, de megmondani, hogy melyik Neked a legjobb az sajnos lehetetlen :)
Én a Goldot a krém miatt veszem és használom, wakeboard előtt bekenem a derekam és a térdem és így kvázi jobban be is melegítem és nem terhelődik annyira mikor 6-7 méter magasról esek le :)

[ Szerkesztve ]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#160395) Apollyon válasza Woodslave (#160388) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért az más, ha valaki nem ajánl tápkiegeket (nem mond semmit), mint hogy hülyeségeket terjeszt, hogy pl. a fehérje káros, meg hogy a kreatin az szteroid.

Ha ennyire nincsenek tisztában egyes egészségügyi dolgozók a tápkiegekkel, akkor valószínűleg a rendes kiegyensúlyozott táplálkozásról sincs sok fogalmuk.

Pl. mennyivel károsabb meginni naponta 1-2 fehérjeturmixot, mint helyette megenni 1-2 snickerst?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#160396) vendingo


vendingo
veterán

Az edzés előtti formuláknak van valami valós hasznuk, vagy csak ez is egy termék, amit a marketingeseknek el kell adni? [link] [link] [link]

Az a gondom, hogy újból elkezdtem dolgozni, hajnalban kelek, hiába érek haza viszonylag időben, a reggeli kelés lenulláz úgy, hogy csak dögleni bírok a továbbiakban, edzés meg se fordul a fejemben. A meló nem fárasztó, agyban fáradok el, álmos vagyok, mint amikor influenzás az ember, elszáll az erőm. Van értelme ezeknek a csodaszereknek? A kávé, energiaital meg se karcol...
Most a hétvége se volt sokkal jobb, lepörgetett a sok teendő, 20 perc után abba is hagytam az edzést.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160397) Woodslave válasza vendingo (#160396) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sztem van. Mondjuk lehet csak az ipari mennyiségű koffein de engem pl a thor kimondottan tol a terem felé.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#160398) Apollyon válasza vendingo (#160396) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"vagy csak ez is egy termék, amit a marketingeseknek el kell adni?"

Pontosan. Esetleg keress rá az alanin szóra itt a topikban.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#160399) t256 válasza vendingo (#160396) üzenetére


t256
őstag

Hasonló a problémám nekem is. Hajnalban kelek, hogy beérjek időben. A délutáni edzésre fáradt vagyok, habár le tudom nyomni. Átlag egy órás edzések.

[Ezt] régebben próbáltam.Semmi extra, ki tudtam préselni még egy-két ismétlést a sorozatok vége felé.

Elvileg [Ez] most a csúcs. Adagonként van benne 300 mg koffein. Nem inném, hogy túl egészséges.
Energiaitalnak nincs helye edzés előtt. Kávénak én csak a vízhajtó hatását tapasztaltam edzés közben.

Délutáni szundi, majd esti edzés nem opció?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#160400) Apollyon válasza t256 (#160399) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Késő délutáni órákban már nem ajánlott koffeines dolgokat fogyasztani, ugyanis az alvás rovására megy. Értsd úgy, hogy nem kerül a szervezet mélyalvásba, vagy csak kevés ideig, így nem lesz minőségi, pihentető alvás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.