Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160951) benfolds válasza Banano (#160949) üzenetére


benfolds
őstag

végigszámoltam a fiúit. 8-ból 3 volt nem gyúrós, abból az egyik valami énekes csávó volt, de ő röpült 3 hét után. aztán volt egy fotós buzigyerek, azt utáltam legjobban, meg volt egy programozó, audis csávó, ő jóképű volt meg normális, gyúrós szempontból határeset. nyilván egy gyúrós sosem mondaná rá azt, hogy gyúrós. csak annyit edzegetett, hogy kicsit feszesebb legyen, meg látsszon, hogy nem csont és bőr. meg tolta minden nap a csirkerizst és írogatta excelben unokahúgom elmondása szerint. most hogy már én is edzek, elég viccesnek találom.
egyszer kérdeztem tőle, hogy miért jár mindig gyúrósokkal, szerintem bénaság. az volt a válasz, ha én jól nézek ki, akkor nézzem ki ő is valahogy. :U
Banano: az utolsó csávóját lefuckbuddy-ztam, annyit mondott, hogy végül is...

[ Szerkesztve ]

(#160952) Banano válasza benfolds (#160951) üzenetére


Banano
tag

8 az szep..es mennyirol nem tudsz meg. ;]

[ Szerkesztve ]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160953) aelod válasza benfolds (#160950) üzenetére


aelod
veterán

Hány gyakorlatot csinálsz?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160954) benfolds válasza aelod (#160953) üzenetére


benfolds
őstag

bicepsz: 6x10-12 két egykezessel állva, váltott kézzel, tehát nem egyszerre emelve a két súlyt. 6x10-12 egykezessel ülve, combnak támasztva a könyökömet, és 3x8-10 kalapács állva. tricepsz: lórúgás 4x10-12, aztán 4x12 abból, amikor ülve, a fejem mögül emelem a súlyt, nem tudom mi a neve (ezt nem tudom, hogy csinálom, de ballal mindig könnyebb, forgattam már mindenhogy a karomat, de nem értem miért. kéne egy tükör, hogy lássam hol más, mint a jobb. ja, mert jobb kezes vagyok, az erősebb alapból). és a végén 6x25 tolódszkodás az ágy szélére támaszkodva (a végén már csak 24 és 23 ment),

(#160955) dugynok válasza benfolds (#160954) üzenetére


dugynok
senior tag

"ezt nem tudom, hogy csinálom, de ballal mindig könnyebb, forgattam már mindenhogy a karomat, de nem értem miért."

Èrdemes lenne elmenni egy kiropraktörhöz/csontkovàcshoz :) Ő megmondja miért ès kezel is. Èn pl. 2 havonta jàrok ès èrzem is, hogy mennyivel màsabb az egész tartàsom... :)

(#160956) aelod válasza benfolds (#160954) üzenetére


aelod
veterán

Pedig ez akár jó is lehet. Próbáld meg úgy, hogy egy bicepsz egy tricepsz gyakorlat egymás után pihenő nélkül és mikor végzel akkor pihensz. Majd a következő és így tovább.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160957) benfolds válasza aelod (#160956) üzenetére


benfolds
őstag

megpróbálom (amúgy nem ezt nevezték régen "izomösszezavarásnak"?).
ez így egy kicsit erős volt most. nem tudom, hogy azért-e, mert megerőltettem magamat, de rohadtul zúg a bal fülem már két órája. nem volt még ilyen. az a baj, ha visszaveszek a súlyból, akkor azt már dobálom (most 9,7 kg-s egykezessel bicepszezek). vagy maradnak a nagyobb súlyok és a rövidebb pihenők, de akkor leviszem az ismétlésszámot 8-10-re. vagy maradnak a súlyok, az ismétlésszámok és vagy a hosszabb pihenők is.

(#160958) aelod válasza benfolds (#160957) üzenetére


aelod
veterán

A bicepsz a nagy súlyra és a kevesebb ismétlésre reagál jobban. Jó lesz az.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160959) Angel2014


Angel2014
addikt

Ti támogatnátok Csepelt ebben a kérdésben? Nagyon sok izmos ember születne megint Csepelen szerintem!

Csepel polgármestere továbbra is támogatná az észak-csepeli fejlesztéseket

Az atlétikai stadion területét második Margitszigetnek álmodják

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#160960) benfolds válasza aelod (#160958) üzenetére


benfolds
őstag

át kell gondolnom, hogy hogyan tovább, főleg azért, mert a lábedzést másképpen fogom végezni.
tud valaki héberül? :DDD (amúgy a legtöbb videója szerintem elég blőd)

(#160961) benfolds válasza Angel2014 (#160959) üzenetére


benfolds
őstag

én nem pesti vagyok, de szerintem nagyon meg kellene gondolni, hogy egy olyan értékes területre, mint a dunapart, mi kerül. egy átfogó városfejlesztési koncepció része kell legyen az ilyesmi, nem csak úgy fogjuk, aztán leb@sszuk a stadiont, mert az ott olyan jól mutat. a nemzetivel pl. már sikerült igen nagy bakot lőni (bár ott inkább az építészeti minőséggel van a baj), ez a stadion sem tűnik nekem jobb ötletnek. nem beszélve a financiális részéről.

(#160962) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Ez nem ide

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160963) BÁ Nutrition válasza Angel2014 (#160959) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez azert relativ messze van csepeltol. De nekem aldasom ra

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160964) benfolds válasza BÁ Nutrition (#160963) üzenetére


benfolds
őstag

amúgy simán adnám én is a stadionokra meg sportra költött lóvét, ha nem élsportra, főleg nem szar focibajnokságban játszó, agyon fizetett külföldi játékosokra, hanem közjólétet szolgáló tömegsportra, gyerekek ingyenes sportolási lehetőségére költenék. nem arra van szükség, hogy egy nagyon szűk élsportoló réteg döntögesse a világrekordokat, meg hozza az olimpiai aranyakat, hadd dagadjon a honfi kebel, hanem, hogy a tömegek többet sportoljanak jó körülmények között, a gyerekek kosarazzanak, focizzanak, hokizzanak akár ingyen. újítsák fel az iskolai tornatermeket, legyen minden megyében 2-3 jégcsarnok, ahol tesióra keretében játszhatnak a gyerekek, 30 km-enként uszoda ugyanilyen célból stb. erre nem sajnálnám a pénzt.

(#160965) BÁ Nutrition válasza benfolds (#160964) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Gyorben van jopar szabadteri kosarpalya. Nyaron voltam parx tetszett. Mondjuk mas varosban nem nagyon jartam jo ideje, igy passz, de erzesre meg hallomasbol a mufuves focipalyak is sokasodtak mert ott is lehett lopni Neréknek :)
Focin kivul az elsporttal sincs bajom ha tamogatjak. Kosarban keziben vizilabdaban vannak eleg komoly sikerek csapatsportot tekintve. Meg mostmar kb mindenhol van cutler is, ha az jot jelent. Mindenki dontse el maga

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#160966) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Láb vót, atta
[kép]

(#160967) Macka válasza MATEO6600 (#160966) üzenetére


Macka
veterán

Oszt' a képen hun a lábad? :DDD

(#160968) MATEO6600 válasza Macka (#160967) üzenetére


MATEO6600
őstag

Ja hát az lemaradt, de úgyis a kar a lényeg, nem? :D

(#160969) aelod válasza MATEO6600 (#160968) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk az ölég jó :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160970) MATEO6600 válasza aelod (#160969) üzenetére


MATEO6600
őstag

Thx! Aztán 1 gyakorlatot szoktam csinálni bicepszre meg tricepszre is.
Régen persze nekem is megvolt a klasszikus 3-3 bicepsz/tricepsz, valszeg akkor hozta a tömeget, most meg csúcsosítok :D

(#160971) Macka


Macka
veterán

Láb vót...

[ Szerkesztve ]

(#160972) aelod válasza Macka (#160971) üzenetére


aelod
veterán

Látom neked is jó mobilis a vállad :) ;]

(#160970) MATEO6600

Csakis a Jenő nyomdokain haladva ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160973) Macka válasza aelod (#160972) üzenetére


Macka
veterán

Az... baromira. Ennél szűkebben nem is tudom átfogni, pedig sokkal jobb lenne. Lassan ott tartok, hogy guggolás előtt a vállam jobban be kell melegítenem, mint a lábam.
Persze, csinálhatnám úgy is, hogy nem guggolok, de nem vagyok buzi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160974) MATEO6600 válasza Macka (#160971) üzenetére


MATEO6600
őstag

Na lábat itt se látunk, csak segget! :DD
De szép teljesítmény :R
Én a sérülésem óta (10~ hónap) most guggoltam először súllyal, és iszonyat jó érzés volt, mégha csak lightweight módban is toltam. Már el is felejtettem, hogy a guggolásnál kevés jobb dolog van a világon...

(#160975) aelod válasza Macka (#160973) üzenetére


aelod
veterán

Igen csak így eléggé instabil leszel. Lábak előre néznek, szűk terpesz, széles fogás könnyen bebukhat a súly ha nem figyelsz.

Majdnem elfelejtettem, hogy nem vagyok poweres megmondóember ;] :DDD

Vállat nekem is be kell melegíteni előtte, ennyire azért nem vészes a helyzet, viszont nekem a low bar sosem volt a kedvencem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160976) Macka válasza aelod (#160975) üzenetére


Macka
veterán

Eddig még soha nem volt problémám azzal, hogy megbillentem volna.
Ezután még felraktam 180-ra, azzal is ment három. Nem a stabilitással volt gondom, hanem azzal, hogy elfogyott az erő. :W

(#160977) Sanyi.il válasza benfolds (#160960) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

én tudok. mi érdekel? a vállára Izrael van írva a zászló alatt.

(#160978) benfolds válasza Sanyi.il (#160977) üzenetére


benfolds
őstag

igazából főleg viccből kérdeztem, de érdekelt is, köszi. :)

(#160979) Banano válasza MATEO6600 (#160974) üzenetére


Banano
tag

Kitöres pl sokkal jobb. Azt lehet kis sullyal magas ismetlesseg is vegezni,es ugyanugy meg tudod edzeni a labad..Cserebe nem teszi tonkre a terded. Jah,es nem lehet vele menozni a teremben,mert mondjuk 20 kg-val csinalsz 500 meterert,az senkinek nem mond semmit. ;]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160980) aelod válasza Macka (#160976) üzenetére


aelod
veterán

180 már azért nyom rendesen. Én eddig 170-ig jutottam még csak..

(#160974) MATEO6600

Hát azért tudnám sorolni mi jobb mint a guggolás :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160981) MATEO6600 válasza Banano (#160979) üzenetére


MATEO6600
őstag

Bizony azt csináltam az elmúlt időszakban, csak kibaszott unalmas és hosszadalmas súlyok nélkül...

(#160982) gyuri860213 válasza Banano (#160979) üzenetére


gyuri860213
tag

mondjuk 20 kg-val csinalsz 500 meterert
Annak mi értelme? azon kívül hogy lesavasodsz, oxigénhiányos leszel és másnapra iszonyat izomlázad lesz, viszont sem erősebb sem izmosabb nem leszel... nem karidót kell csinálni lábazáskor ;]

(#160983) Banano válasza gyuri860213 (#160982) üzenetére


Banano
tag

Izomlaz = fejlodes.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160984) Macka válasza Banano (#160983) üzenetére


Macka
veterán

Ugye tudod, hogy ez így nem igaz. :N

(#160985) aelod válasza Banano (#160979) üzenetére


aelod
veterán

Tévúton jársz. :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160986) Banano válasza Macka (#160984) üzenetére


Banano
tag

Akkor honnan lehet tudni? Minden edzesen nem tudod novelni a sulyt,ez max az elso par hetben mukodhet csak.Meg egyebkent is minek novelni,ha eleg az ismetles szamot feljebb vinni? Vagy a pihenot csokkkenteni?

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160987) Macka válasza Banano (#160986) üzenetére


Macka
veterán

A fejlődést???
Magamból kiindulva: tükör, mérleg, azonos pihenő mellett több ismétlés megy, könnyebben mennek az ismétlések, növelem a súlyt.

Azt ne is várd, hogy edzésről edzésre tudod növelni. Hónapokban gondolkozz. Ha nem eszel normális minőségi kaját a kellő mennyiségben, akkor felejtsd el az egészet.

(#160988) tibcsi0407 válasza Banano (#160983) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bár ilyen egyszerű lenne.

https://utdetailing.hu/

(#160989) Banano válasza Macka (#160987) üzenetére


Banano
tag

Jo de tegyuk fel normalisan edzel, normalisan kajalsz.. 1-2-3 kg valtozast tukorbol szinte nem is lehet latni. Merleg hiaba mutatja,hogy nott a sulyom,lehet csak zsir jott fel.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160990) tibcsi0407 válasza Banano (#160989) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha nem látod, akkor az zsír.

https://utdetailing.hu/

(#160991) Banano válasza tibcsi0407 (#160990) üzenetére


Banano
tag

Zsirosodas nelkul nem tudsz csak izomra hizni.. tukorbol pedig lehetetlen megmondani 1-2 kg valtozast,hogy az milyen aranyban zsir milyen aranyban izom. :D Szoval nehez ügy. Ezert gondoltam az izomlaz jo fokmero.

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160992) Macka válasza Banano (#160989) üzenetére


Macka
veterán

Dehogynem. :) És zsírosodás nélkül is lehet csak izomzatra nőni a megfelelő edzéssel, kajával.
Mióta edzel egyébként? Nem megbántani akarlak, de alapszintű dolgokkal nem vagy tisztában.

[ Szerkesztve ]

(#160993) aelod válasza Banano (#160989) üzenetére


aelod
veterán

Aki benne van régóta (azaz ahol tükröt lát pózol :DDD :DDD ) hidd el, hogy látja az egy-két kilós MINŐSÉGI változást is.

Az izomláz mint olyan izom anyagcsere melléktermék élettani hatása a szervezetben. Ha egész éjjel döngetem az asszonyt másnap izomlázam lesz itt-ott, akkor fejlődtem? Valahol biztosan de nem hipertrófiára :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160994) Banano válasza Macka (#160992) üzenetére


Banano
tag

Zsirosodas nelkul nem. Jo, ha 50-50 az arany.
3 honapja..meg elotte hebehoba ;]

En amiota megneztem a game changers c. filmet azota vega vagyok,csak eszem hust is melle.
Ugyhogy mostanaban olyat tolok,hogy 400g durumteszta (40g feherje) tetejere pedig babosmarhahusos zoldseges porkolt szeru cucc.Nap vegen meg mogyoro.

[ Szerkesztve ]

* Random életbölcsesség ctrl+c ctrl+v *

(#160995) Macka válasza Banano (#160994) üzenetére


Macka
veterán

Hát én tudok, de ezen nem veszünk össze. :)
Ha ezt eszed, akkor ne csodálkozz, ha zsírosodsz is.

[ Szerkesztve ]

(#160996) MATEO6600 válasza Banano (#160994) üzenetére


MATEO6600
őstag

Váljék egészségedre :R

(#160997) tibcsi0407 válasza Banano (#160991) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Dehogynem, ahogy minimális izomvesztéssel fogyhatsz is.

https://utdetailing.hu/

(#160998) aelod válasza Banano (#160994) üzenetére


aelod
veterán

Remélem trollkodsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#160999) Corsair90


Corsair90
tag

Sziasztok!

Otthonra szeretnék vásárolni haspadot. Tudnátok ajánlani nekem olyan gépet ami nektek bevált és nagyon jó?
Ne legyen drága lehetőleg és használt is szóba jöhetne.
Illetve nem hátrány ha több funkciós és nem csak has, de másra is jó, de ez nem kimondott feltétel. :R

(#161000) aelod válasza Corsair90 (#160999) üzenetére


aelod
veterán

Jobban jársz egy fitball-al. Ha otthon akarsz hasazni akkor a római pad típusú padok teljesen feleslegesek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.